خط ثروت در کف دست

خط ثروت در کف دست

خط ثروت در کف دست

خط ثروت موج دار و ناصاف به معنای ناپایداری ثروت و شانس در زندگی شماست افرادی که خط ثروت کف دستشان همانند شکل خطی کج و شکسته است در زندگی مالی و شغلی خود مشکلات فراوانی خواهند داشت. اگر شما قصد ثروتمند شدن و افزایش دارایی خود را دارید پس نیاز به تلاش بیشتری خواهید داشت. 

خط ثروت کف دست شما چه چیزی را نشان می دهد؟

خط ثروت در کف دست

این نوع خط در کف دست شما نشانه بد شانسی در کسب مال و دارایی است ؛ شما سختی ها و مشکلات بسیاری در زمینهای شغل و کسب درآمد خواهید داشت.  بهتر است با فردی که به دلیل داشتن توانایی مدیریت مالی میتواند به عنوان یک مشاوره مالی شما را راهنمایی کنند در ارتباط باشید. 

 • چگونه خودم زبان یاد بگیرم
 • خط خورشید یا همان خط صافی که زیر انگشتر مخصوص حلقه قرار دارد ، یکی دیگر از خطوطی است که چینی ها در این مورد به آن دقت می کنند. به تصاویر نگاه کنید و توضیحات مربوط را بخوانید تا معنی آنها را بهتر بدانید.

  اگر خط خورشید به خط کج که متمایل به سمت انگشت کوچک شما وصل شده باشد همانند تصویر شما فرق خوش شانس و موفقی خواهید بود و یکی از رازهای این خوش شانسی بهره گیری از کمک دیگران خواهد بود در حقیقت حمایت فردی در زندگی شما را به ثروت بالای خواهد رساند.

  اگر این خط کج کوچک به خط ثروت شما متصل باشد باید گفت ثروتی غیر منتظره به سراغ شما خواهد آمد ممکن است یک تغییر و یا شهرت وضعیت مالی شما را دگرگون سازد.

  خط ثروت در کف دست

  هک شدن این حرف لاتین که از اتصال خط قلب ، خط سر و خط زندگی به هم به وجود می آید کف دست تعداد محدودی از افراد دیده می شود. اگر شما چنین شانه ای در کف دستتان داری باید گفت تا قبل از چهل سالگی به موفقیت و موقعیت خوبی خواهید رسید. 

  رنگ کف دست:

  بله درست است یکی دیگر از فاکتورهای کف بینی چینی برای پیش بینی وضعیت مالی و ثروت فرد در آینده دقت به رنگ پوست کف دست می باشد.

  کف دست سفید نشانه ازدواج با فردی ثروتمند و کف دست زرد تیره رنگ عکس این پیش بینی ست.

  افرادی که کف دستشان سفید با نقطه های قرمز رنگ است باید بدانند که برای کسب ثروت با مشکلات بسیاری روبرو خواهند بود.

  دقت به خط سر برای تشخیص وضعیت مالی در آینده:

  خط ثروت در کف دست

  اگر خط سر در کف دست شما یک شاخه کوچک جدا شده و متمایل به سمت انگشت کوچک تان داشته باشد نشان می دهند پس شما فردی با استعداد در کسب ثروت هستید و به راحتی می توانید خود را به دارایی برسانید.

  در اینبخش آموزش کف بینی خط ثروت و خط موفقیت را آورده ایم. کف بینی از قدیم الایام ودر بیشتر تمدن ها وجود داشته اسـت این کـه اعتقادی بـه آن داشته باشیم و با خیر بستگی بـه باورها و اعتقادات شخصی خودمان دارد. در ادامه راهنمای گام بـه گام و تصویری دو خط پول و موفقیت را مرور می‌کنیم، با مجله پارس ناز همراه بمانید.

   

  خط ثروت در کف دست

  آیا می خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجوددارد کـه نشان میدهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا مـا را دنبال نمایید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.خط ثروت در کف دست

   

  در کف بینی خطوط پول وجوددارد. اینها خطوطی رو بـه بالا در زیر انگشت کوچک هستند. اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می دهد کـه شـما باهوش بوده ودر سرمایه گذاری موفق هستید. بـه علاوه افراد توانمند زیادی هستند کـه در زندگی بشما کمک میکنند. اگر خط خورشید شـما نیز راست و واضح باشد، می توانید هم بـه شهرت برسید هم بـه ثروت.

  خط پول موج‌دار نشانه این اسـت کـه ثروت شـما در زندگی ثابت نیست. شـما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید بـه موفقیت برسید، بـه تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید  بدون توجه بـه توانایی و فرهنگ. خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت اسـت. شـما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه میشوید. بـه علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر دارید، توانایی پول درآوردن ندارید.

   

  خط ثروت در کف دست

   

 • چگونه خدمات گوگل پلی را به روز رسانی کنیم
 • برای مشخص کردن اینکه فرد چـه‌قدر ثروتمند می شود، خط پول بـه تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند کـه تعیین می کنند پولدار میشوید یا نه.

   

  خط ثروت در کف دست

  خط خورشید کـه یک خط عمودی اسـت و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد اسـت. بنابر این، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می شوید. یک خط شاخه‌اي کـه از خط خورشید آمده و بـه سمت انگشت کوچک میرود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان میدهد شـما ذهنی اقتصادی دارید، میتوانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید.

  اگر شاخه خط خورشید بـه خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی بـه دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی رابه دلیل شهرت کسب می کنید. بـه این معنا کـه درآمد زیادی را از کار پاره وقت بـه دست می‌آورید. اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید بـه دنبال مردان زیبایی باشید کـه بر شهرت شـما تاثیر گذاشته و ثروت شـما را می‌دزدند.

   

   

  خط ثروت در کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر بـه بالا رفته و بـه خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد.

  اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی بـه ثروت زیادی می رسید. اگر دراین سن موفق نیستید، نشان میدهد کـه بـه اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌هاي‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

   

   

  خط ثروت در کف دست

  رنگ کف دست

  بطور کلی اگر کف دست شـما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان میدهد شـما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می کنید و ثروتمند میشوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت اسـت. کف دست زرد تیره نشان می دهد کـه احتمال ازدواج شـما با یک فرد ثروتمند کم اسـت. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان اسـت، نشانه خوبی از ثروت اسـت. این نوع کف دست طبق معمول کف دست کبدی گفته میشود.

   

  کف دست نرم و چاق

  خط ثروت در کف دست

  در کف بینی چینی، فردی کـه کف دست نرم و چاق دارد طبق معمول بـه ثروت و افتخار می رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شـما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شـما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن اسـت.

   

   

  خط مدیریت پول

  در کف دست، طبق معمول یک خط افقی وجوددارد کـه در بالای خط عشق و بـه موازات آن اسـت. این خط طبق معمول توانایی مدیریت پول در فرد را نشان میدهد.

  اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شـما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. میتوانید در مدیریت پول بـه او کمک کنید.

   

   

  اگر خط ازدواج شـما بـه سمت بالا و بـه سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌اي نیز در انتها داشته باشد، شـما با مردی ثروتمند یا مردی مشهور ازدواج می کنید. بنابر این، در زندگی نگران پول نیستید.

   

   

  خط ثروت در کف دست

  اگر خط سر شـما یک شاخه رو بـه بالا داشته باشد، نشانه این اسـت کـه شـما در درآوردن پول مهارت دارید. شـما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می دانید چگونه ازآن استفاده کنید.

  در مورد کسب و کارهایی کـه میزان موفقیت کمی دارند، باید بـه درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. هم چنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

   

  اگر برآمدگی‌هاي زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشدکرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول اسـت. اگر چنین برآمدگی‌هایي دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می دانید چگونه از راه‌هاي آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابر این، بـه دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان اسـت.

   

  برآمدگی تیر کـه در پایه انگشت کوچک وجوددارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن اسـت. با برآمدگی کامل تیر، شـما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید.

  هم چنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابر این، اگر در کسب و کار و زمینه‌هاي اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی رابه دست می‌آورید.

   

  خط چشمان ققنوس

  اگر خط‌هاي بالای نخستین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه بـه چشم ققنوس باشند، شـما با مرد یا زنی ازدواج می کنید کـه باعث میشود در طول زندگی نگران پول نباشید.

   

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت اسـت. اگر چنین خطوطی دارید، می توانید با تلاش بـه ثروت برسید. هم چنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

   

  پنجره‌هاي مشبک زهره « در پایه انگشت شست» خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشدکرده باشد، نشان میدهد کـه با کسب و کار خانوادگی یا بـه هر دلیل دیگر، ثروتمند میشوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. بـه هرحال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم ترین چیز برای فهمیدن اینکه ثروتمند میشوید یا نه، تلاش شـما برای خلق ثروت اسـت.

   

   

  خط خورشید یا خط آپولو یکی از خط‌هاي مهم در کف بینی اسـت. دلیل نامگذاری آن بـه این اسم این اسـت کـه از برآمدگی ماه « در پایه کف دست، سمت انگشت کوچک» شروع شده و بـه سمت برآمدگی خورشید « زیر انگشت حلقه کـه انگشت آپولو نیز گفته میشود» میرود. اگر کوتاه باشد، از بالا شروع می شود. خط خورشید، توانایی، استعداد و محبوبیت را نشان می دهد کـه میتواند بـه موفقیت منجر شود.

  بهمین دلیل خط موفقیت نیز گفته می شود. بطور کلی خط خورشید بلند از خط کوتاه بهتر اسـت و افرادی کـه خط خورشید دارند بهتر از افرادی هستند کـه آنرا ندارند. هم چنین، «خط خواهر» خط سرنوشت نیز گفته می شود زیرا می تواند خط سرنوشت را تقویت کند. اگر خط سرنوشت مثبتی دارید اما خط خورشید شـما ضعیف اسـت، ممکن اسـت هر چـه‌قدر هم تلاش کنید بـه موفقیت نرسید.

   

   

  = اگر خط خورشید شـما خیلی کوتاه باشد یا اصلا وجود نداشته باشد، نشان میدهد کـه شـما یک زندگی معمولی و بدون شهرت خواهید داشت. اگر وجود نداشته باشد، هر چـه‌قدر هم سعی کنید موفق نمی شوید. اگر خیلی کوتاه باشد، نشان میدهد کـه تا سن پیری نمی توانید لذت ببرید. بطور کلی، افرادی کـه در موسسه‌ها کار میکنند طبق معمول این نوع خط را دارند.

   

  = یک خط خورشید واضح نشان دهنده توانایی شـما در هنر یا ادبیات اسـت. یک خط باریک نشان دهنده زندگی ناموفق و ازدواج سخت اسـت. شغل شـما در جوانی و میانسالی طبق معمول معمولی و بدون دستیابی‌هاي بزرگ اسـت. در بزرگسالی ممکن اسـت فرد برجسته‌اي شوید

   

   

  اگر خط خورشید از پای کف دست شروع شود و مستقیم بـه سمت برآمدگی ماه «زیر انگشت حلقه» برود، خوش یمن اسـت. نشانه خوش شانسی در ثروت و ازدواج اسـت.

   

  این نشانه موفقیت بزرگ در جوانی و سقوط در میانسالی اسـت. ممکن اسـت بدلیل رضایت شـما از وضعیت کنونی‌تان باشد کـه در میانسالی دست از تلاش برمی‌دارید.

   

  اگر خط خورشید شـما از پایه کف دست شروع شده ودر خط سر ختم شود، نشانه شانس خوب در جوانی اسـت. شـما باهوشید و قبل از ۳۵ سالگی بـه موفقیت می رسید.

   

  اگر خط خورشید شـما از خط سر شروع شده و بـه برآمدگی ماه کشیده شود، نشانه ذهن تیز و موفقیت بـه کمک ارتباط اجتماعی اسـت. شـما طبق معمول مهارت‌هاي اجتماعی خوبی دارید و بـه اندازه کافی با استعداد هستید کـه بـه موفقیت برسید. علاوه بر این، اگر انگشت کوچک شـما بلند اسـت و خط سر شـما قوی اسـت، آسان‌تر بـه موفقیت می رسید.

   

  اگر خط خورشید شـما از مرکز دست شروع شود، استعداد شـما دیر شکوفا می شود. سال‌هاي اول زندگی شـما بسیار سخت اسـت. با تلاش مداوم، از میانسالی بـه شهرت و موفقیت میرسید.

   

  اگر خط خورشید شـما از خط عشق شروع شده ودر پایه انگشت حلقه بـه اتمام برسد، نشانه علاقه زیاد شـما بـه هنر اسـت. هم چنین نشانه شانس خوب شـما و شهرت و ثروت از سن ۴۰ سالگی اسـت.

   

  شروع از برآمدگی زهره

  با خط خورشیدی کـه از برآمدگی زهره « قسمتی کـه با خط زندگی در پایه انگشت شست محاصره شده باشد» شروع شده و بـه پایه انگشت حلقه کشیده شود، طبق معمول می توانید بـه کمک خانواده بـه ثروت و شهرت برسید.

   

  شروع از بالای مریخ

  خط خورشیدی کـه از برآمدگی بالای مریخ « بین خط سر و خط عشق، زیر انگشت کوچک» شروع شده ودر پایه انگشت حلقه بـه اتمام برسد نشان دهنده کار موفق و بر اساس رفتار درست اسـت. شـما طبق معمول پشتکار دارید و تحمل و خویشتن‌داری‌تان بالاست. حتی دریک تجارت کوچک نیز بطور سازمان‌دهی شده عمل می کنید. میتوانید بر اساس مهارت‌ها و تلاش‌هاي‌ تان بـه موفقیت برسید.

   

  اگر خط خورشید شـما از خط سرنوشت شروع شده و بـه بالا کشیده شود، موفقیت چشمگیر و احترام دیگران رابه دلیل تلاش و کار سخت بـه دست می‌آورید.

   

  شروع از خط زندگی

  اگر خط خورشید شـما از خط زندگی شروع شود نشان میدهد کـه شـما بـه طرز فوق‌العاده‌اي با استعداد هستید و میتوانید بـه جایگاه علمی خوبی برسید. شـما طبق معمول یک نویسنده با استعداد هستید. اگر کاری کـه با دست انجام میشود داشته باشید، با تلاش مداوم می توانید بـه جایگاه بالایی برسید.

   

  شروع از برآمدگی ماه

  اگر خط خورشید از برآمدگی ماه « پایه کف دست، کنار انگشت کوچک» شروع شده و بـه سمت بالا کشیده شود، نشان می دهد کـه شـما محبوب هستید و میتوانید با حمایت دیگران بـه موفقیت برسید. این نوع خط در موسیقی‌دان‌ها، نویسندگان و بازیگران دیده میشود.

   

   

  شکسته:

  خط خورشید شکسته نشان دهنده ناامیدی‌هاي بزرگ در شغل اسـت. اگر خط خورشید شکستگی داشته باشد و مسیر خود رابه موازات شکستگی ادامه دهد، بـه این معناست کـه می توانید بعد از تجربیات گذشته بـه موفقیت برسید.

   

  متناوب:

  یک خط خورشید متناوب نشان می دهد کـه در زندگی با عده اي از افراد بـه مشکل میخورید بنابر این قدم‌هاي بلند در کار نداشته و زندگی خوشی ندارید.

   

  موج‌دار:

  خط خورشید موج‌دار نشان می دهد کـه شـما اعتماد بـه نفس نداشته و جرات مواجهه با چالش‌هاي زندگی را ندارید. بنابر این، بالا و پایین‌هاي زیادی در شغل دارید. هم چنین رسیدن شـما بـه موفقیت بسیار سخت اسـت

   

  خط خورشید دوتایی:

  اگر دو خط خورشید داشته باشید، یعنی آدم همه ی فن حریفی هستید و میتوانید احترام دیگران را کسب کنید. درکنار کار خود، مهارت‌ها و استعدادهای دیگری نیز دارید. برای مثال میتوانید برای ظرافت ادبی و فتوحات جنگی خود نیز شهرت داشته باشید.

   

  خط خورشید چندگانه:

  اگر سه، چهار یا چندین خط خورشید دارید نشان می دهد کـه از نظر اقتصادی خوب نخواهید بود. حتی اگر درآمد داشته باشید، در مقابل هزینه‌ها، درآمدتان بسیار پایین اسـت. در ارزیابی سودها و ضررها خوب نیستید. اگر یاد بگیرید چگونه پول خودرا مدیریت و پس انداز کنید، می توانید مشکل مالی خودرا حل کنید.

   

   

  اگر خط خورشید و خط سرنوشت شـما، هردو عمیق و بلند بوده و بـه موازات هم باشند، علامت خیلی خوبی اسـت. افراد کمی چنین خطوطی دارند. اگر چنین خطوطی دارید.، بـه این معناست کـه موفقیت بزرگی داشته و بـه شهرت خوبی در زندگی می رسید.

   

  شاخه‌ ها

  = شاخه‌هاي رو بـه بالای خط خورشید، خوب هستند. نشان دهنده شانس برای شماست. ممکن اسـت مورد تحسین دیگران قرار گرفته و بدلیل مهارت‌هاي خاص خود مشهور بشوید. اگر شاخه بـه سمت پایه انگشت کوچک برود، نشانه بهتر شدن اوضاع مالی شماست.

  = شاخه‌اي رو بـه پایین خط خورشید نشان می دهد کـه شـما پر از رویا هستید اما در کسب شهرت و بخت، واقع‌بینانه رفتار میکنید. بهمین دلیل، تلاش‌هاي‌تان نتیجه نمی دهد.  شاخه‌اي کـه بـه پایه انگشت سبابه کشیده میشود نشان دهنده شهرت زیاد ناشی از تلاش در میانسالی اسـت.

   

  جزیره

  = اگر روی خط خورشید شـما جزیره وجود داشته باشد نشان دهنده مشکلات مربوط بـه شهرت و از دست دادن ثروت اسـت. وقی می‌فهمید رسیدن بـه موفقیت بسیار مشکل اسـت ممکن اسـت عصبی شوید.

  = اگر یک جزیره در نقطه تلاقی خط خورشید و خط عشق قرار بگیرد، نشان می دهد کـه شـما موقعیت اجتماعی بالایی رابه دلیل میل زیاد بـه زنان از دست میدهید.

   

   

  خطوط کوچک افقی:

  اگر ببینید کـه خطوط کوتاه افقی خط خورشید را قطع می کنند، نشانه بدی اسـت. نشان میدهد کـه شـما توسط دیگران محدود می شوید، پول زیادی را از دست میدهید یا اینکه در کسب و کار خود شکست خورده و ورشکسته می شوید.

   

  صلیب:

  صلیب‌هاي روی خط خورشید، از دست دادن شهرت، جایگاه و ثروت را نشان می دهد.

   

  ستاره:

  ستاره‌هاي روی خط خورشید خوش‌یمن هستند. نشان میدهد کـه شـما در سنی کـه ستاره روی آن قرار دارد بـه شهرت میرسید.

   

  مربع یا مستطیل:

  اگر مربع یا مستطیلی روی خط خورشید شـما قرار داشته باشد، خوش‌یمن اسـت. این نشانه ثروت زیاد و شهرت خوب اسـت.

   

  گفتیم که هر یک از خطوط کف دست معنا و مفهومی دارد و در علمی کف بینی که میان چینی ها و مردم هند بسیار رایج استد این خطوط نشان دهنده ی آینده و اقبال فرد می باشد.

  در مطلب معنی هر کدام از خطوط کف دست چیست؟ یکی از بخش ها مربوط به خط ثروت می شود که در این بخش از نمناک به تصویر آن خواهیم پرداخت.

  اگر شما هم مشتاقید بدانید که در آینده یک زندگی غنی از لحاظ مالی و یا احتمال برعکس خواهید داشت با توجه به تصاویر و توضیحات این بخش که ترجمه شده از یک وب سایت رسمی چینی است به راحتی می توانید کف دست خود را تفسیر کنید.

  خط ثروت خط کوچکی است که به صورت عمودی زیر انگشت کوچک دست دیده می شود.

  اگر خط ثروت کف دست شما یک خط واضح و صاف و مستقیم باشد نشانه خوبیست معنی این خط نشان می دهد که شما فردی باهوش و موفق در سرمایه گذاری هستید و با این خصوصیات زندگی مالی موفقی خواهید داشت. خط ثروت در کف دست

  خط ثروت موج دار و ناصاف به معنای ناپایداری ثروت و شانس در زندگی شماست افرادی که خط ثروت کف دستشان همانند شکل خطی کج و شکسته است در زندگی مالی و شغلی خود مشکلات فراوانی خواهند داشت. اگر شما قصد ثروتمند شدن و افزایش دارایی خود را دارید پس نیاز به تلاش بیشتری خواهید داشت. 

  خط ثروت کف دست شما چه چیزی را نشان می دهد؟

  این نوع خط در کف دست شما نشانه بد شانسی در کسب مال و دارایی است ؛ شما سختی ها و مشکلات بسیاری در زمینهای شغل و کسب درآمد خواهید داشت.  بهتر است با فردی که به دلیل داشتن توانایی مدیریت مالی میتواند به عنوان یک مشاوره مالی شما را راهنمایی کنند در ارتباط باشید. 

 • چگونه ديليت اكانت كنم
 • خط خورشید یا همان خط صافی که زیر انگشتر مخصوص حلقه قرار دارد ، یکی دیگر از خطوطی است که چینی ها در این مورد به آن دقت می کنند. به تصاویر نگاه کنید و توضیحات مربوط را بخوانید تا معنی آنها را بهتر بدانید.

  اگر خط خورشید به خط کج که متمایل به سمت انگشت کوچک شما وصل شده باشد همانند تصویر شما فرق خوش شانس و موفقی خواهید بود و یکی از رازهای این خوش شانسی بهره گیری از کمک دیگران خواهد بود در حقیقت حمایت فردی در زندگی شما را به ثروت بالای خواهد رساند.

  اگر این خط کج کوچک به خط ثروت شما متصل باشد باید گفت ثروتی غیر منتظره به سراغ شما خواهد آمد ممکن است یک تغییر و یا شهرت وضعیت مالی شما را دگرگون سازد.

  هک شدن این حرف لاتین که از اتصال خط قلب ، خط سر و خط زندگی به هم به وجود می آید کف دست تعداد محدودی از افراد دیده می شود. اگر شما چنین شانه ای در کف دستتان داری باید گفت تا قبل از چهل سالگی به موفقیت و موقعیت خوبی خواهید رسید. 

  رنگ کف دست:

  بله درست است یکی دیگر از فاکتورهای کف بینی چینی برای پیش بینی وضعیت مالی و ثروت فرد در آینده دقت به رنگ پوست کف دست می باشد.

  کف دست سفید نشانه ازدواج با فردی ثروتمند و کف دست زرد تیره رنگ عکس این پیش بینی ست.

  افرادی که کف دستشان سفید با نقطه های قرمز رنگ است باید بدانند که برای کسب ثروت با مشکلات بسیاری روبرو خواهند بود.

  دقت به خط سر برای تشخیص وضعیت مالی در آینده:

  اگر خط سر در کف دست شما یک شاخه کوچک جدا شده و متمایل به سمت انگشت کوچک تان داشته باشد نشان می دهند پس شما فردی با استعداد در کسب ثروت هستید و به راحتی می توانید خود را به دارایی برسانید.

  بازده – مجله کسب و کار بازده یک مجله آنلاین برای انتشار محتوا در زمینه کسب و کارهای نوین، اخبار اقتصادی، سبک زندگی، سلامت، خانواده، فناوری،

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط سرنوشت را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دستخط ثروت در کف دست

  خط سرنوشت یکی از خطوط اصلی در کف بینی است. خطی عمودی است که از کف دست به سمت پایه انگشت وسط می‌رود. خط شروع آن می‌تواند هر جایی از پایه کف دست باشد ( اکثر افراد شروع آن را در وسط می‌بینند)

  این خط خط زحل نیز گفته می‌شود. در چین، مردم به آن خط شغل می‌گویند زیرا سرنوشت شغلی فرد را نشان می‌دهد. از روی این خط می‌توانید تغییرات شغلی و توانایی کار در طول زندگی را بفهمید. اگر خط سرنوشت، واضح، عمیق، راست و بدون خطوط زیاد باشد، سرنوشت خوبی در شغل خواهید داشت. برخی افراد کف بین به این خط، خط شانس می‌گویند زیرا با شانس و موفقیت در ارتباط است.

  خط سرنوشت در پایه کف دست با سن ۵ مشخص می‌شود

  نقطه تلاقی خط سرنوشت و خط سر برای سن ۳۵ و نقطه تلاقی آن با خط عشق، سن ۵۵ است.

  سن ۷۵ روی برآمدگی زحل قرار دارد.

 • دعای سریع الاجابه پولدار شدن
 • بعد از دانستن زمان در خط سرنوشت، به راحتی می توانید بخت کاری و تقدیر خود در سنین مختلف را بفهمید.

  نبودن خط سرنوشت به معنای نداشتن شغل در طول زندگی نیست. نشان می‌دهد که شما همیشه شغل خود را تغییر می‌دهید و شغل ثابتی در طول زندگی ندارید. ممکن است به دلیل شخصیت بی‌دقت و بی‌توجه شما باشد. یا این‌که ممکن است کاری که به آن علاقه دارید را پیدا نکنید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  – یک خط سرنوشت عمیق، راست و بلند که از پایه کف دست شروع می‌شود و تا برآمدگی زحل کشیده می‌شود ( زیر انگشت وسط) نشان دهنده توانایی شما در شروع و اداره کسب و کار خود است. شما معمولا روی اعتبار تاکید می‌کنید و می‌توانید با تلاش‌های بی‌پایان خود، شغلی موفق داشته باشید.

  – اگر خط سرنوشت از وسط کف دست، کوچک‌تر و باریک‌تر شود، نشان دهنده شرایط شغلی خوب در جوانی و بد در میانسالی است.

  یک خط سرنوشت سطحی نشان دهنده کار سخت و کاری با فراز و نشیب زیاد است.

  – اگر خط سرنوشت شما سطحی و پهن باشد، شما زندگی پر از کار و سختی خواهید داشت و به چیزهای بزرگ نمی‌رسید

  – اگر خط، سطحی، کوچک و مبهم باشد، شما تقدیری معمولی خواهید داشت.

  اگر خط سرنوشت شما مورب است، نشان می‌دهد که شما همیشه ایده‌های منحصر به فرد دارید و یک چیز را از جوانب مختلف می‌سنجید. معمولا به راه میان‌بر فکر می‌کنید و در کار خود موفق می‌شوید.

  اگر خط سرنوشت شما از خط زندگی شروع شود، نشان می‌دهد که شما انرژی زیادی دارید. موقعیت شغلی شما می‌تواند با کار سخت و تلاش بالا برود. حتی اگر دستاورد بزرگی در زندگی نداشته باشید، می‌توانید از زندگی راضی بوده و از آن لذت ببرید.

  اگر خط سرنوشت شما از خط عشق شروع شود، نشان دهنده موفقیت دیر هنگام در زندگی است. در جوانی، ثباتی در زندگی و شغل ندارید. بعد از ۵۰ سالگی، بخت خوبی در شغل خواهید داشت که نیازمند تلاش و کار سخت است.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط ازدواج: ۶ نکته برای رمزگشایی خط ازدواج از کف دست

  اگر خط سرنوشت شما از برآمدگی ماه ( در پایه کف دست، سمت انگشت کوچک) شروع شود، نشان می‌دهد که شما به دلیل روابط خوب و استعداد خلاقی که دارید، به موفقیت می‌رسید. افرادی که چنین خطی دارند، معمولا همسر یا همراهی وفادار دارند.

  اگر خط سرنوشت شما از برآمدگی زهره ( قسمتی از کف دست که خط زندگی و پایه انگشت شست در اطرافش قرار دارند) شروع شده و تا خط عشق کشیده شود، به این معناست که نگران پول نباشید زیرا از والدین، فامیل یا نیاکان خود به ارث می‌برید.

  اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع شده و در برآمدگی زحل ( زیر انگشت وسط) به پایان برسد، نشان دهنده شغل موفقی است که از هیچ شروع شده است. اگر خط خورشید با آن موازی باشد، کسب و کار شما روال خوبی دارد.

  اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع و در برآمدگی ژوپیتر (زیر انگشت سبابه) پایان یابد ، نشان دهنده شهرت خوب و استفاده خوب از قدرت است. شما در قدرت هستید و می‌توانید بهترین استفاده را از قدرت بکنید. بنابراین می‌توانید در زندگی به شهرت خوبی برسید.

   

  اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع و در برآمدگی خورشید ( زیر انگشت حلقه) به پایان برسد، نشان دهنده استعداد هنری است. با استفاده از استعداد هنری خود به ثروت می‌رسید.

  اگر خط سرنوشت با خط زندگی محاصره شده باشد، نشان دهنده سوء استفاده از عواطف است. شما به یک مرد یا زن متاهل علاقه‌مند می‌شوید. بنابراین با چنین خطی، مشکلات زیادی خواهید داشت.

  اگر خط سرنوشت شما از پایه کف دست شروع شده و در برآمدگی کیوان ( زیر انگشت کوچک) به پایان برسد، موفقیت در شغل را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی را در هر دو دست دارید، نشان می‌دهد که در کسب و کار حرفه‌ای هستید و می‌توانید در تجارت به موفقیت برسید.

  خط ثروت در کف دست

  اگر خط سرنوشت با خط عشق به پایان برسد، نشان می‌دهد که شغل شما تحت تاثیر عواطف شماست. معمولا اجازه می‌دهید که احساس‌تان وارد کارتان شود یا تصمیم گیری‌های کاری را هدایت کند. همچنین سقوط کاری از سن ۵۰ را نیز نشان می‌دهد.

  – اگر خط سرنوشت در مسیر خط عشق باشد، والدین شما در سن پایین شما از هم جدا می‌شوند. توصیه می‌شود اول ازدواج کرده سپس شغل خود را تثبیت کنید. فقط این راه می‌تواند باعث موفقیت شما شود.

  – اگر خط سرنوشت وارد خط سر نشود، ثروت و شهرت زیادی را در جوانی نشان می‌دهد. همچنین ممکن است در وسط مسیر از کار دست بکشید و به موفقیت نرسید. اگر چنن خطی دارید، باید پس انداز کردن پول را یاد بگیرید.

  – خط سرنوشتی که در خط عشق متوقف شود نشان دهنده دست از کار کشیدن به خواست خودتان است. شما استعداد خوبی دارید. اما در ۳۵ سالگی، ممکن است با تصمیم اشتباه دست از کار بکشید. پس از این سن، موفقیت شغلی خاصی ندارید.

  – اگر انتهای خط باریک شود، زندگی شما در آن دوره سخت خواهد بود.

  اگر در خط سرنوشت شما از خط سر تا خط عشق شکستگی وجود داشته باشد، نشان می‌دهد که شغل شما در ۴۰ سالگی خوب نیست. بعد از ۵۵سالگی، شغل‌تان خوب می‌شود. زنی با چنین خط، یک خانه‌دار بد بوده و به راحتی با پول فریب می‌خورد.

  – شکستگی از پایه کف دست نشان دهنده کودکی سخت و شکست تحصیلی در جوانی است.

  – شکستگی روی خط سرنوشت از وسط کف دست نشان دهنده پس‌روی در کار و از دست دادن دارایی بعد از جوانی است.

  – اگر خط سرنوشت شما شکستگی دارد و مسیر خود را به موازات شکستگی طی می‌کند، به این معناست که کار خود را تغییر داده و کار جدیدی را شروع می‌کنید.

  – چنگال سه لبه در انتهای خط سرنوشت نشان دهنده زندگی با شهرت و ثروت است.

  – چنگالی که از پایه کف دست شروع می‌شود و یکی از آن‌ها به برآمدگی خورشید و دیگری به برآمدگی زهره کشیده می‌شود نشان دهنده تمایل شدید و سرنوشت پر از نوسان است.

  – شاخه‌ای که از خط سرنوشت به برآمدگی ژوپیتر کشیده شده و در برآمدگی کیوان به پایان برسد، به این معناست که بیشتر از یک کسب و کار یا شغل خواهید داشت یا مسئول چند شغل خواهید بود. با چنین شاخه‌ای، معمولا در قدرت هستید و شغل موفقی دارید.

  اگر جزیره‌هایی روی خط سرنوشت شما باشند، نشان دهنده موانعی در کار است. هر چه جزیره بزرگ‌تر باشد، مشکلات جدی‌ترند.

  – یک جزیره روی نقطه اتصال خط سرنوشت و خط سر نشان دهنده شکست مالی یا شکست شغلی به دلیل تصمیمات اشتباه شماست.

  – یک جزیره روی نقطه اتصال خط سرنوشت و خط عشق نشان دهنده مشکلات کاری به دلیل مشکلات عاطفی شماست.

  – یک جزیره در انتهای خط سرنوشت نشان می‌دهد که شما الهامات خود را در زندگی نمی‌فهمید و بنابراین در سنین پیری، ناامید هستید.

  – یک جزیره در ابتدای یک خط سرنوشت باریک نشان می‌دهد که شما غیر طبیعی متولد شده‌اید. شما یک بچه غیر قانونی یا یتیم هستید.

  – یک جزیره در وسط کف دست و خط سرنوشت نشان دهنده پس‌روی در کار و سرنوشت پر از نوسان در میانسالی است.

  – اگر خط سرنوشت شما در ابتدای خط زنجیره‌ای باشد نشان دهنده محیط زندگی ناخوشایند است که از تمرکز روی درس در جوانی جلوگیری می‌کند. به همین دلیل همیشه نمره‌های ضعیفی می‌گیرید.

  – اگر خط سرنوشت در انتها زنجیره‌ای باشد، نشان می‌دهد که شغل‌تان در میانسالی به خوبی پیش نمی‌رود و شما شکست مالی خواهید داشت.

  انواع فال: 10 نوع فال و روش مختلف طالع بینی و فالگیری

  کف بینی خط ازدواج: 6 نکته برای رمزگشایی خط ازدواج از کف دست

  کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  پربازدیدترین

  77 بهترین سایت کاریابی خارجی: ساخت رزومه، آمادگی مصاحبه،دوره…

  6 نشانه که شما به زودی از شغل تان اخراج می شوید


  10 بهترین کشور جهان برای زنان در 2022

  تعویض شناسنامه قدیمی به جدید: مراحل، هزینه ها و مدارک مورد…

  جاذبه های گردشگری ایتالیا: 32 مهمترین جای دیدنی ونیز، رم،…

  جاذبه های گردشگری وین: 16 جای دیدنی وین اتریش شهر رویاهای…

  98 مورد از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان

  خواص فلفل سبز تند: 12 فایده باورنکردنی فلفل سبز تند برای…


  تعبیر خواب آب: 39 تعبیر دیدن آب در خواب

  تعبیر خواب خواستگار و خواستگاری کردن یا خواستگاری رفتن

  دیگر نوشته ها


  30 مدل موی تابستانی جذاب و شیک


  ۲۵ درمان خانگی طبیعی برای خارش مقعد

  مراحل آمادگی برای آزمون آیلتس – چگونه بدون کلاس برای IELTS…

  رابطه سرطان و خشم فروخورده شده را بدانید

  کسب و کار

  زنان کارآفرین موفق جاه طلب تر از مردان هستند

  ۵ ویژگی مهم رهبری کاریزماتیک در هر سازمان و کسب و کار

  کسب و کار اینترنتی در منزل: ۴۱ کسب و کار خانگی اینترنتی…

  کار کردن در هند: ۵۳ ایده کسب و کار کوچک با سرمایه کم در کشور…

  کار در اتریش: 27 ایده کسب و کار عالی در کشور اتریش برای…

  بهترین بازاریابی محتوای برند: ۵۰ برند برتر در حوزه بازاریابی…

  اصل پیتر درباره مدیران بی کفایت در سازمان ها چه می‌گوید؟

  کسب و کار جدید: ۲۵ ایده کسب و کار جدید زود بازده و کم سرمایه

  25 عبارت که هرگز نباید در مصاحبه استخدامی بگویید

  ۷ نوع مذاکره و استراتژی مناسب هر نوع مذاکره


  راهنمای جامع طراحی بوم مدل کسب و کار

  10 شیوه بیان نقطه ضعف در مصاحبه شغلی که مثل نقطه قوت‌تان به…

  کسب درآمد از یوتیوب: 14 ایده پولسازی و کسب درآمد از یوتیوب

  ۱۸ توصیه طلایی برای راه اندازی کسب و کار موفق و پرسود

  ایده های پولسازی: ۳۰ روش آسان پول درآوردن در هر سنی

  ۷ روش انگیزشی برای کارآفرینان که سریع به موفقیت برسند

  طوفان فکری: 20 راه برای تقویت فوران ایده های ذهنی خوب

  رازهای عملکرد تیمی خوب: 9 توصیه مهم برای رهبران کسب و کارها

  ۱۰ اشتباه شغلی که زندگی حرفه ای تان را نابود میکند

  ۴ روش استفاده از قانون ۷۲ در سرمایه گذاری

  ۱۰۱ راهکار بازاریابی کسب و کارهای کوچک: ایده ها، توصیه ها، و…

  کار در مالزی: ۱۵ فرصت و ایده کسب و کار کوچک و کم خرج در…

  ۲۰ بهترین کار در منزل که زندگی شما را می سازد


  روانشناسی کسب و کار چیست؟

  ایده های کسب و کار: ۱۳۰ ایده کسب و کار که همین امروز باید…

  ۴ تاثیر روانشناسی کسب و کار بر موفقیت شما

  ۱۰ چیز از راه اندازی کسب و کار جدید که هیچکس به شما نمی‌گوید

  ۱۳ نکته درباره طراحی یک برنامه بازاریابی برای استارت آپ ها

  انواع استرس شغلی: ۱۰ نوع استرس شغلی و راه های مقابله با آن…

  ۷ پرسش کسب و کاری که برای جذب مخاطب در شبکه های اجتماعی باید…

  گزارش بازاریابی: ۱۹ توصیه برای نوشتن یک گزارش بازاریابی

  ۳ روش حرفه ای که کارآفرینان بر ناامیدی غلبه کنند


  بهره وری کارکنان employee productivity

  کسب و کار در گرجستان: ۱۰ فرصت ایجاد کسب و کار کوچک در…

  آموزش کسب درآمد از اینستاگرام : راهنمای گام به گام پول…

  6 نشانه که شما به زودی از شغل تان اخراج می شوید

  ۱۱ چالش برای زنان کارآفرین و شجاع که هر روز با آن‌ها…

  ۲۵۰ بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی

  ۱۰ گام سریع برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق

  ‎ 32 سوال مصاحبه استخدامی برای مشاغل مدیریتی

  پست های اخیر

  8 خوراکی مفید برای داشتن خواب راحت شبانه

  4 نکته مهم درباره تاثیر تجسم و تخیل در زندگی واقعی

  15 تمرین بدنسازی برای تقویت عضلات بازو و سرشانه در زنان

  هر خط کف دست مربوط به بخشی از زندگی شما می شود ، یک خط ثروت و شهرت شما را در آینده نشان می دهد و خط دیگری از ازدواج و فرزند دار شدن شما می گوید.

  خط و خطوط کف دست شما معنی عمیق تری نسبت به انچه که فکر می کنید دارند و از خصوصیات شما رازهایی رابازگو می کنند.

  نوع موسیقی که گوش می کنیم و سبک صحبت کردنمان بخشی از شخصیت شما را بازگو می کند اما فاکتورهای دیگری هم برای برملا شدن رازهای شخصیتی ما وجود دارد که در قالب خطوط کف دست در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد.

  همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کف دست شما خطوطی وجود دارد که از سلامتی ، ازدواج و فرزندان شما خبر می دهد. در این بخش به طور اختصار در مورد انها توضیح خواهیم داد و در مطالب بعدی در هر بخش به طور کامل یکی از آنها را شرح می دهیم.
  خط ثروت در کف دست

  هنر خواندن خطوط کف دست که همان کف بینی نام دارد ریشه در برخی از کشورهای آسیایی دارد که در گذشته برای پیش بینی بخت و شانس در زندگی آن را بازگو می کردند.حالا بخوانید که این خطوط در مورد شخصیت شما چه می گویند.

  خطوط کف دست بر اساس نام های خاص شناخته می شوند که ما بر اساس همان ها مفهوم را به شما خواهیم گفت.


  خط قلب – heart line

  عمیق بودن این خط نشان از عواطف و مصیبت های عمیق تر است . اگر در انتهای این خط شکاف و یا ترک وجود داشته باشد نشان آن است که فرد ذهن


  خط سر یا همان خط عقل – head line

 • استخاره قران برای خرید ملک
 • این خط در مورد هوش و خرد فرد می گوید و از گرایش های ذهنی او رازهایی را بازگو می کند. طول و بلندی این خط در مورد تصمیم گیری ها و افکارش می گوید که در چه حد بلندپروازی و یا برعکس آن را دارد.اگر خط ذهن و عقل کف دست دچار چند شاخگی شده باشد نشان گر ان است که فرد در تصمیم گیری حالت پایداری ندارد و به قول معروف از شاخه ای به شاخه ی دیگر می پرود.


  خط زندگی- life line

  همانطور که می توان حدس زد این خط طول عمر فرد را نشان می دهد.

  اگر شکستگی و ناهماهنگی از قسمت ابتدا تا انتهای این خط وجود داشته باشد یک حادثه و یا شاید تصادفی که جان او را به خطر بیاندازد در طول زندگی اش تجربه خواهد کرد.


  خط سرنوشت – fate line

  این خط به عنوان خط سرنوشت و بخت شناخته می شود و نشان گر آن است که چطور اوضاع و شرایط سخت و دور از کنترل فرد یا برعکس خواهد بود.

  خط آپولو که در گذشته آن را خط خورشید می نامیدند:

  این خط همه چیز را در مورد شانس ، ثروت ، شهرت و یا حتی رسوایی و بدبختی را نشان می دهد. یک خط صاف و زیبا نشان گر خوش خشانسی و ثروت است و خطی پر از شاخه ها و شکستگی برعکس آن را نشان می دهد. طول این خط هم استقامت این خشو بختی یا برعکس آن را دارد.

  هر کدام از این خطوط را در بخش های مجزا یک به یک به طور کامل در مطالب بعدی برایتان شرح خواهیم داد.


  منبع: نمناک


  15

  کلیه حقوق این سایت متعلق به
  خبرفوری
  می‌باشد


  پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :


  ویژه

  دانلود سریال زخم کاری

  خرید بلیط هواپیما سیستمی

  اتاق فرار ترسناک

  خط ثروت در کف دست

  مهاجرت به کانادا

  مدیریت اینستاگرام

  شیاومی

  خرید لایک

  گل فروشی آنلاین

  سهام عدالت

 • در یوتیوب چجوری فیلم دانلود کنم
 • رزرو هتل

  تلویزیون اقساطی

  لوله پلیکا

  دانلود آهنگ

  فلای تودی

  مجتمع فنی ونک

  ارز تودی

  بلیط اتوبوس

  Crypto Signals

  آهنگ

  neuralink stock

  دانلود سریال یاغی

  خرید هاست

  تور آنتالیا

  تور استانبول

  خدمات مالیاتی

  پارتیشن شیشه ای

  دانلود مگه تموم عمر چندتا بهاره

  قیمت پروفیل صنعتی براساس سایز

  خرید گیفت کارت

  تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نامه نیوز می باشد.

  در کف‌بینی هر دست را دارای 5 خط اصلی می‌دانند که شامل خط سر، خط ازدواج، خط قلب یا همان خط عشق، خط زندگی و خط سرنوشت که به آن خط ثروت نیز می‌گویند، می‌شود. خطوط دست در افراد مختلف شکل‌های گوناگونی دارد و هرکدام از این شکل‌ها معنی خاص خود را دارد. ما در فارسی‌رو این مقاله را گرد آورده‌ایم تا درباره انواع خط سرنوشت در کف دست توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. اگر به کف‌بینی اعتقاد دارید و به دنبال پاسخ این سؤال هستید که “شکل و معنی خط سرنوشت من چیست؟” با خواندن این مقاله می‌توانید به مفهوم خط سرنوشت کف دست خود پی ببرید.

  آنچه در ادامه می‌خوانید

  در كف بینی خط سرنوشت در کف دست عمدتاً برای فهم موفقیت مالی و ثبات در زندگی فرد به کار می‌رود. میزان ثروتی که یک فرد ممکن است به دست آورد با خط سرنوشت قابل مشاهده نیست. کوه زحل نقش مهمی در دارایی و ثروت دارد. خط سرنوشت زمانی معنا پیدا می‌کند که با خطوط دیگر سنجیده شود. باید به خطوط دیگر نگاه کنید تا نسبت به شانس موفقیت و ثروتمندشدن خود آگاه شوید.

  اهمیت خط سرنوشت درباره موفقیت یا شکست فقط 15 درصد است. نام‌های دیگر خط سرنوشت عبارتند از: خط زحل، خط پول، خط شانس، خط دارایی. تقریباً هر فرد ثروتمند یا فقیر یک خط سرنوشت دارد و نبود خط سرنوشت به معنای فقر نیست. نقطه شروع خط سرنوشت در افراد مختلف متفاوت است. این خط همیشه به کوه زحل (انگشت دوم) ختم می‌شود.

  معمولا در جلسات کف‌بینی، همه افراد نسبت به خط سرنوشت خود کنجکاو هستند. خط سرنوشت، خط پول، دارایی و ثروت است. تقریباً هر فردی یک خط سرنوشت دارد؛ چه گدا باشد و چه میلیاردر. یک گدا ممکن است خط سرنوشت خوبی داشته باشد و یک میلیاردر ممکن است خط سرنوشت نداشته باشد. عدم وجود خط سرنوشت به این معنا نیست که ممکن است یک فرد فرد ثروتمندی نباشد.خط ثروت در کف دست

  یک خط سرنوشت در کف دست عالی همراه با کوه بد زحل (saturn) یک نشانه منفی است. نشانه‌های بد روی کوه زحل نشان می‌دهد که فرد ممکن است مشکلات، موانع جاده‌ای، تاخیرها و موانع را در زندگی خود تجربه کند. برخی از نشانه‌های بدبودن کوه زحل عبارتند از: ستاره، خطوط متقاطع، گریل و خطوط افقی گیج‌کننده.

  یک خط سرنوشت خوب همراه با نشانه‌های بد در کوه عطارد (mercury)، نشان‌دهنده نتایج منفی است. نشانه‌های بد روی کوه عطارد نشان می‌دهد که فرد احتمالاً تصمیمات اشتباهی می‌گیرد و ارتباط درستی با افراد ندارد. علائم بد روی خط مرکوری عبارتند از: گریل، جزیره، خطوط افقی، خطوط متقاطع.

  اگر بگوییم فردی که تصمیم اشتباه می‌گیرد و ارتباطات درستی برقرار نمی‌کند احتمال ضرر و زیانش بالاست، بیراه نگفته‌ایم. این نشانه‌های منفی روی کل زندگی تأثیرگذار است و مخصوص یک دوره زمانی خاص نیست. ممکن است نشانه‌های بد روی کوه عطارد یا بسیاری از خطوط روی دست رنگی یا افقی باشند. خطوط عمودی خوب در نظر گرفته می‌شوند؛ اما تعداد خطوط زیاد، کیفیت را کاهش می‌دهد.

  خطوط ضعیف بیش از حد در کوه عطارد به این معنی است که فرد چندوظیفه را همزمان انجام می‌دهد. ممکن است فردی چندوظیفه را انجام دهد اما تخصصی نداشته باشد؛ ولی امروزه برای موفق‌بودن باید تخصص انجام کاری را داشته باشید.

  اگر در كف بینی خط سرنوشت از کوه ماه (moon) شروع شود، به این معنی است که فرد از کمک یا آرزوهای خوب زنان، خواهر، مادر، همسر و یا دخترش سود می‌برد. نوع کسب و کاری که ممکن است برای این شخص خاص مناسب باشد، یک فعالیت تجاری و یا صنعت خدمات خواهد بود. شکسته شدن خط سرنوشت بر روی کوه عطارد (mercury) به معنای مشکلاتی است که در اوایل زندگی و زندگی خانوادگی شما وجود دارد.

  اگر فرد خط سرنوشت y شکل داشته باشد، به ویژه اگر شکل Y درست روی کوه زحل باشد، خوب در نظر گرفته می‌شود. در واقع Y مانند توری است که ماهی را می گیرد. به همین ترتیب انرژی یا نور یا جریانی که به انگشتان نفوذ می‌کند و به سمت کف دست می‌رود، برای استفاده در آینده ذخیره می‌شود. شکسته‌شدن خط سرنوشت و تشکیل Y بهترین علامت برای داشتن نیست. اگر یک فرم Y کامل داشته باشید، بهتر است.

 • دانلود رمان عاشقانه قدیمی ایرانی
 • همچنین بخوانید: معنی انواع دست دادن + نحوه دست دادن در کشور های مختلف

  علامت ماهی روی خط سرنوشت در دست شبیه جزیره روی خط سرنوشت است. علامت جزیره یا ماهی روی خط سرنوشت نشانه خوبی روی کف دست نیست. در کف بینی خط سرنوشت همیشه بهتر است یک خط سرنوشت ساده و عمیق داشته باشید تا یک خط سرنوشت پیچیده. خط سرنوشت شکسته‌شده با علامت ماهی نشانه بدتری است.

  خط سرنوشت کوتاه و کوه برجسته عطارد (mercury) نشانه خوبی است. مهم نیست که خط سرنوشت کوتاه باشد. علیرغم یک خط سرنوشت کوتاه، ممکن است فرد در یک شغل پردرآمد استخدام شود یا یک تجارت موفق را اداره کند.

  حتی اگر خط سرنوشت در کف دست روی خط قلب (heart line) متوقف شود مهم نیست. ممکن است نشانه‌های مختلفی وجود داشته باشد که تأثیر منفی توقف خط سرنوشت بر روی خط قلب نفی کند. در كف بینی خط سرنوشت اگر ساختار دست قوی باشد، خط سرنوشتی که به خط قلب ختم می‌شود تأثیر کمی دارد یا کاملا بدون تاثیر است. قله عطارد، زهره و خورشید باید برجسته و مثبت باشد که به معنای عدم وجود خطوط غیر ضروری بر روی کوه است.

  کوه زحل نباید خطوطی مانند کباب یا خطوط متقاطع روی آن داشته باشد. اگر خط سرنوشت به خط قلب ختم شود، سختی به همراه خواهد داشت. اگر هیچ خطی بر روی کوه زحل وجود نداشته باشد در آن صورت تاثیر منفی نخواهد داشت.

  شکسته شدن خط سرنوشت در کف دست یک علامت منفی است؛ اما مردم نباید از آن بترسند زیرا این شکست موقت است نه دائم. ممکن است هزاران علامت روی کف دست شما وجود داشته باشد که خط سرنوشت را نفی کند. شکسته‌شدن خط سرنوشت بی‌ثباتی مالی و بی‌ثباتی در جنبه دیگری از زندگی مانند زندگی شخصی را به همراه دارد. اگر وضعیت مالی بد باشد، زندگی شما متزلزل خواهد شد. خط سرنوشت در سرفصل در کف دست بسیاری از افراد شکسته شده است.

  فرد متاهل است و پدر و مادرش پیر می‌شوند، بنابراین مشکل بر سر این شخص خاص ایجاد می‌شود. با بدتر شدن سلامت یا ثروت پدر یا عضو اصلی که درآمد دارد، مسئولیت‌های بیشتری بر دوش این فرد قرار می‌گیرد. ثروت، تجارت یا شغل فرد نیز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

  همچنین بخوانید: زبان بدن دست ها: 14 معنی حرکات دست در زبان بدن

  در كف بینی خط سرنوشت شاخه‌های خط سرنوشت محکم، عمیق و واضح به سمت انگشتان نشانه بسیار خوبی در نظر گرفته می‌شود. همه چیز به شانس نیست، بلکه به سخت‌کوشی و ثبات قدم ما نیز مربوط می‌شود. صرف وجود خط سرنوشت در دست، موفقیت را تضمین نمی‌کند. شاخه‌های خاص به سمت عطارد وجود داشته باشد، به معنی داشتن مهارت‌های زیاد است و ثروت را به ارمغان می آورد. مهارت ها توسط عطارد نشان داده می شود.

  اگر شاخه‌هایی به سمت مریخ منفی یا مریخ ثانویه (mars negative) در كف بینی خط سرنوشت وجود داشته باشند نشانه خوبی نیست. منفی مریخ نماد پرخاشگری و آتش است؛ بنابراین اگر خط سرنوشت در کف بینی یا شاخه ای از خط سرنوشت به سمت کوه مریخ منفی باشد، به این معنی است که تمام آنچه به دست می‌آورید از بین می‌رود یا ضرر می‌کنید.

  خط سرنوشت اضافی در کف بینی نشانه خوش شانسی است به شرطی که کیفیت خوبی داشته باشد. کیفیت خوب با وجود یک خط عمیق و واضح مشخص می‌شود. خط سرنوشت دوتایی ضعیف، کم‌رنگ، نامشخص و مواج فایده‌ای ندارد. عموماً مردم وقتی می‌فهمند خط سرنوشت مضاعفی دارند خوشحال می‌شوند. لطفاً اگر یک خط سرنوشت دوگانه دارید، خیلی خوشحال نباشید؛ زیرا خط سرنوشت مضاعف باعث نمی‌شود که یک فرد میلیون‌ها و میلیاردها درآمد کسب کند.

  خط سرنوشت دوتایی ممکن است به این معنی باشد که شما درآمدی از دو راه دارید. دو منبع درآمد به معنی درآمد بیشتر نیست و یک منبع درآمد می‌تواند بهتر از منبع درآمد از چند راه باشد. اگر خط سرنوشت عمیق و واضح باشد، به این معنی است که فرد دارای یک پشتیبان است. این پشتیبان ممکن است شریک مالی فرد باشد و یک ستون قدرت اضافی با حضور خط سرنوشت مضاعف وجود دارد.

  تقاطع خط سرنوشت و قلب 53 سالگی را نشان می‌دهد. تقاطع خط سرنوشت و خط سر در سن 35 سالگی اتفاق می‌افتد. درست قبل از تقاطع سرنوشت و خط سر 33 سالگی رانشان داده و کمی دورتر از تقاطع سرنوشت و خط سر، سن 28 سالگی در شماست.

  نداشتن خط سرنوشت در كف بيني خط سرنوشت گاهی اوقات می‌تواند نشانه‌ای عالی باشد، مشروط بر اینکه تمام نشانه‌های دیگر عالی باشند. میلیاردرها و افراد ثروتمند ممکن است خط سرنوشتی نداشته باشند. گداها ممکن است معنی خط سرنوشت کف دست خوبی داشته باشند؛ اما همچنان فقیر هستند. نشانه‌های خوب و کوه برجسته عطارد، مریخ، زهره، خورشید، مشتری ممکن است عدم وجود سرنوشت خوب را نفی کند. کف‌ بینی خط سرنوشت برای دارایی و ثروت فقط به خواندن خط پول محدود نمی‌شود.

  جزیره در خط سرنوشت نشانه بدی است که ممکن است یک دوره طولانی پریشانی مالی و مشکلات را به همراه داشته باشد. در مواقعی که جزیره وجود دارد ممکن است به نظر برسد که یک فرد شانس را تجربه می‌کند؛ اما در نهایت فرد دچار ضرر یا از دست‌دادن شغل می‌شود.

  همچنین بخوانید: تعبیر خواب دندان: 33 نشانه خواب دندان از لق تا خراب

  مثلث روی خط سرنوشت نشانه بسیار خوبی است که ممکن است باعث خرید ملک یا خرید خانه یا دفتر یا زمین شود. مثلث روی خط سرنوشت ممکن است نشان‌دهنده شانس و دستاوردهای زندگی باشد.

  علامت ضربدر یا صلیب روی خط سرنوشت در کف دست ممکن است نشان‌دهنده از دست‌دادن شغل یا از دست‌دادن کسب و کار باشد. درجات مختلفی از دست دادن شغل یا کسب و کار وجود دارد. همه چیز به بزرگی و قوی‌بودن صلیب بستگی دارد. گاهی اوقات در دست‌هایی که ساختار مناسبی دارند، یک ضربدر کوچک ممکن است ضرر بیشتری به همراه داشته باشد، زیرا چیزی شبیه به رانندگی با یک ماشین با عملکرد بالا با سرعت بالا است.

  یک تصادف بزرگ با سرعت کم ممکن است ضرر عمده‌ای نداشته باشد؛ زیرا سرعت ماشین کم و ضربه ضعیف است. صلیب روی خط سرنوشت در دست نشانه بدی است که ممکن است باعث مشکلات، مشکلات مالی، از دست‌دادن شغل یا از دست‌دادن مشاغل شود. ممکن است فرد چند تصمیم اشتباه بگیرد. هر چه صلیب قوی‌تر و واضح‌تر باشد ضرر بزرگ‌تر است. خط متقاطع ضعیف هیچ اهمیتی ندارد.

  مربع روی خط سرنوشت نشانه بسیار خوبی است که ممکن است باعث خرید ملک یا خرید خانه یا دفتر یا زمین شود. وجود مربع روی خط سرنوشت ممکن است شما را از ضرر یا از دست‌دادن شغل و تصمیم گیری‌های اشتباه حفظ ‌کند. خط سرنوشت شکسته شده و توسط یک مربع پوشیده شده است و این به معنای حفظ است. ما معمولا در خانه خود احساس امنیت می‌کنیم و خانه هم به شکل مربع است. بنابراین مربع در هر خط به معنای حفاظت ما از ضرر، مشکلات وسختی‌ها است.

  وقتی خط سرنوشت در خط سر (head line) متوقف می‌شود، سن 35 سالگی را نشان می‌دهد. این سن خاص از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا در این سن افراد در زندگی مستقر شده‌اند و وضعیتشان مشخص است. این سن زمانی است که با پیرشدن والدین و تغییرات بیولوژیکی در مادر و شریک زندگی، مشکلات شروع می‌شود.

  معنی پایان یا توقف خط سرنوشت در آغاز نشان‌دهنده مشکل‌بودن است. شکسته‌شدن خط سرنوشت بر جنبه مالی و همچنین بر جنبه‌های دیگر زندگی تأثیر دارد. این تأثیر می‌تواند از دست‌دادن شغل یا وضعیت بد سلامتی یا مالی پدر یا اعضای اصلی منبع درآمد باشد.

  اگر خط سرنوشت با خط زندگی (life line) مشترک باشد به این معنی است که فرد با تلاش خود پول به دست خواهد آورد. فرد سخت کار می‌کند و با دانش خود تلاش می‌کند که کارش را در زندگی خود رشد دهد. ما نمی‌توانیم مقدار پولی را که فرد به دست می‌آورد محاسبه کنیم؛ اما می‌دانیم که آن فرد یک انسان خودساخته است

  اولین مورد این است که ابتدای خط سرنوشت بر روی کوه زهره (venus mount) است. این نقطه مبدا خط سرنوشت است؛ بنابراین خط به سمت جلو حرکت می‌کند و در حالی که به سمت کوه زحل می‌رود از خط زندگی عبور می‌کند. در این شرایط فرد از اعضای خانواده خود سود می برد و آن‌ها در موفقیت این فرد نقش اساسی دارند.

  خط سرنوشت در کف دست ممکن است از خط خورشید عبور کند یا نکند. حتی اگر خط سرنوشت از خط خورشید عبور کند، نشانه بدی نیست؛ مشروط بر اینکه هر دو خط یعنی خط سرنوشت و خط خورشید محکم، عمیق و واضح باشند. اگر خط سرنوشت از زیر کوه ماه شروع شود، این احتمال وجود دارد که خط سرنوشت از روی خط خورشید عبور کند. عبور از هر دو این خط نشانه خوب یا بد نیست، آنها فقط از آن عبور می کنند.

  خط سرنوشت ممکن است تحت 2 شرط از خط زندگی عبور کند.

  یکی این که از یک خط کوچک و مثلا یک ضربدر عبور کند و از خطوط مشکل اصلی از کوه مریخ عبور نکند که این یک علامت منفی است. عبور خطوط زندگی از مریخ منفی یک علامت منفی است.

  حالت دوم زمانی است که خط سرنوشت خارج از خط زندگی شروع می‌شود اما به سمت ناحیه مریخ منفی حرکت می‌کند. نمونه دیگر می‌تواند زمانی باشد که شاخه ای از خط سرنوشت به سمت خط زندگی حرکت می‌کند و از آن عبور می کند. در هر دو مورد این یک علامت بد است زیرا خط پولی که به سمت مریخ منفی حرکت می‌کند، پرخاشگری و آتش است. اگر خط سرنوشت به معنای پول به سمت آتش حرکت کند، می‌سوزد؛ درنتیجه علامت منفی است.

  خط سرنوشت و سرفصل با هم ادغام می‌شوند وممکن است تغییرات مختلفی داشته باشند که روی کف دست عمیق‌تر می‌شوند. اگر خط سرنوشت و خط سر در ابتدا با هم ادغام شده و سپس خط سرنوشت به سمت کوه زحل دور ‌شود، به این معنی است که فرد از طریق استعداد ذهنی، ایده، یا چیزی با ذهن خود که زندگی فرد را تغییر می‌دهد، به دست خواهد آورد.خط ثروت در کف دست

  در این حالت خط سرنوشت و خط زندگی تا یک جایی به‌ طور موازی با هم قرار گرفته‌اند. سن تقریبی این حالت می‌تواند از اوایل زندگی تا 32 سالگی باشد. اگر نزدیک به خط زندگی باشد، تلاش‌های شخص نتیجه می‌دهد.

  خط سرنوشت طولانی که به سمت کوه زحل حرکت می‌کند اگر عمیق و واضح باشد، نشانه خوبی است. طول خط سرنوشت تضمین‌کننده پول بیشتر نیست. یک خط سرنوشت کوتاه‌تر ممکن است نشان‌دهنده پول بیشتر باشد. پول به کیفیت خط سرنوشت و سایر جنبه‌های کف دست بستگی دارد.

  خط سرنوشت دوشاخه شده (forked line) به سمت انگشتان نشانه بسیار خوبی است. خط سرنوشت از پایه کف دست شروع می‌شود و به سمت انگشتان حرکت می‌کند. خط سرنوشت دوشاخه‌ای که سمت انگشتان را نشان می‌دهد علامت خوبی است. اگر که یک انشعاب از خط سرنوشت به سمت خط حیات یا کوه منفی مریخ باشد، ممکن است نتایج منفی و بدی به همراه داشته باشد.

  همچنین بخوانید: من میخوام شاد باشم چیکار کنم؟ 5 روش برای خوشحالی همیشگی

  تعداد کمی از مردم خط سرنوشت را به نام خط شانس هم می‌شناسند؛ هرچند که این تعبیر نادرست است. نبود خط سرنوشت به معنای بدشانسی نیست. اگر خط سرنوشت کاملاً از بین رفته باشد، احتمالات عالی پدیدار می‌شوند و به این معنا نیست که سایر قسمت‌های کف دست خوب نیستند. کافی است قسمت دیگری از کف دست خوب باشد در این صورت فرد به موفقیت می‌رسد.

  بسیاری از مردم فکر می کنند که خط سرنوشت، خط شغلی است. خط سرنوشت نمی‌گوید چه شغلی را می‌توانید انتخاب کنید و نمی‌تواند میزان پولی که فرد دارد را مشخص کند. یک خط سرنوشت پایدار در کف بینی نشانه ثبات در امور مالی و زندگی شخصی است.

  خط سرنوشت کف دست از پایین کف دست نزدیک مچ آغاز شده و به سمت انگشت میانی می‌رود.

  اگر معتقد باشیم کف بینی خط سرنوشت برای دانستن ویژگی‌های فردی و نه برای پیشگویی زندگی فرد به کار می‌رود، درست است.

  در این مقاله درباره انواع حالت‌ها و معانی مختلف خط سرنوشت در کف دست اشاره کردیم و گفتیم که خط سرنوشت کف دست به موفقیت مالی و ثبات فرد در کاراشاره می‌کند و می‌تواند اشکال گوناگونی داشته باشد و تا حدی به رمز و رازهایی در زندگی مالی  فرد اشاره کند. خط سرنوشت را خط پول نیز می‌نامند؛ البته باید این نکته را در نظر بگیرید که نمی‌توان یک پیشگویی دقیق با آمار و ارقام را درباره افراد با کف‌بینی انتظار داشت.

  در کف‌بینی خط سرنوشت معمولا تنها به خط سرنوشت اکتفا نمی‌کنند و آن را همراه با حالت‌ها و اشکال خطوط دیگر معنی می‌کنند. همه افراد چه گدا باشند و چه پولدار دارای خط سرنوشت هستند. افراد اگر بخواهندبه این سؤال خود پاسخ دهند که خط سرنوشت من چیست می‌توانند به معانی خط سرنوشت در این مقاله نگاهی بیندازند. اگر مطالبی که درباره خطوط کف دست خط سرنوشت مطرح کردیم مفید بود، لطفا در قسمت نظرات دیدگاه خود را برای هرچه بهترشدن مطالب سایت مطرح فرمایید.

  به این مطلب چه امتیازی میدی؟

  میانگین 5 / 5. تعداد 1

  اولین نفری باش که رای میده!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه *

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  هدف اصلی فارسیرو ارائه مطالبی جذاب و کاربردی در حوزه‌های مختلف سلامت و پزشکی، مد و فشن، آرایشی و زیبایی و … است.

  با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار را دریافت نمایید

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • خصوصیات متولدین ماه اسفند مرد
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • داستان کوتاه شب اول ازدواج
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • معنی فال بین به انگلیسی
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • چگونه یک تراکت خوب طراحی کنیم
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • چگونه ایمیل بسازیم در گوشی اندروید
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • داستانهای جادوگر شهر اوز
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • چگونه برای نامزدم ناز کنم
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • چگونه لاغر شویم بدون ورزش
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  منبع خبر

  /

  بازده /

  گوناگون

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد….

  قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط ثروت یا خط پول را بدانید.

  چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.خط ثروت در کف دست

  علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

  مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

  آیا می‌خواهید بدانید پول کافی خواهید داشت و ثروتمند خواهید شد؟ علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه. حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه.

  مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

  در کف بینی خطوط پول وجود دارد. این‌ها خطوطی رو به بالا در زیر انگشت کوچک هستند.

 • داستان سریال زندگی گمشده قسمت اخر
 • – اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده و عمیق، واضح و راست باشند نشان می‌دهد که شما باهوش بوده و در سرمایه گذاری موفق هستید. به علاوه افراد توانمند زیادی هستند که در زندگی به شما کمک می‌کنند. اگر خط خورشید شما نیز راست و واضح باشد، می‌توانید هم به شهرت برسید هم به ثروت.

  – خط پول موج‌دار نشانه این است که ثروت شما در زندگی ثابت نیست. شما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید به موفقیت برسید، به تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید – بدون توجه به توانایی و فرهنگ.

  – خط پول متناوب نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید.

  مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

  برای مشخص کردن این‌که فرد چه‌قدر ثروتمند می‌شود، خط پول به تنهایی کافی نیست. خطوط دیگری نیز هستند که تعیین می‌کنند پولدار می‌شوید یا نه.

  خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

  – یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

  – اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

  – اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

  مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

  در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌های‌تان در مسیر درست نبوده‌اند.

  به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دست‌تان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق هستید.

  در کف بینی چینی، فردی که کف دست نرم و چاق دارد معمولا به ثروت و افتخار می‌رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن است.

  در کف دست، معمولا یک خط افقی وجود دارد که در بالای خط عشق و به موازات آن است. این خط معمولا توانایی مدیریت پول در فرد را نشان می‌دهد. اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می‌دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. می‌توانید در مدیریت پول به او کمک کنید.

  اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، در زندگی نگران پول نیستید.

  اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید.

  اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول است. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می‌دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، به دست آوردن ثروت زیاد، برای‌تان آسان است.

  برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک وجود دارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن است. با برآمدگی کامل تیر، شما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید. همچنین، در دیپلماسی خوب هستید و انطباق‌پذیری قوی دارید. بنابراین، اگر در کسب و کار و زمینه‌های اقتصادی وارد شوید، ثروت زیادی را به دست می‌آورید.

  اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

  خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

  پنجره‌های مشبک زهره ( در پایه انگشت شست) خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشد کرده باشد، نشان می‌دهد که با کسب و کار خانوادگی یا به هر دلیل دیگر، ثروتمند می‌شوید.

  نکته: بخت ثروت یک فرد می‌تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. به هر حال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی‌شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم‌ترین چیز برای فهمیدن این‌که ثروتمند می‌شوید یا نه، تلاش شما برای خلق ثروت است.

  منبع:yourchineseastrology

  خط ثروت در کف دست

  برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!

  کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

  درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *