دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf
دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

مجموعه‌ی Sepeakout توصیه ‎۹۶% مدرسین زبان برای پیشرفت مکالمه‌ی سریع را با خود به همراه دارد.
کامل بودن پکیج آموزشی در سطوح مختلف، کیفیت چاپ، اثربخشی کتاب، جدید بودن محتوای درسی، غنی بودن محتوای درسی از لحاظ لغت و ترتیب دروس گرامری، نرم افزار های دیجیتالی و متعلقات پکیج آموزشی شامل کتاب تمرین،CD،DVD از مزایای Speakout است.

آیلتس (IELTS) یک آزمون بریتانیایی و یکی از با ارزش ترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان میباشد که توسط شورای فرهنگی بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا (Idp) برگزار میشود.
آزمون بین المللی آیلتس (IELTS) در دو سطح جنرال (General) و آکادمیک (Academic) برگزار میشود.

آزمون PTE از آن دسته آزمون های معتبر و بین المللی است که امروزه توسط اداره مهاجرت استرالیا و کلیه دانشگاه های استرالیا و نیوزلند مورد قبول و پذیرش میشود. PTE که مخفف عبارت Pearson test of Englishاست توسط مرکز آموزش Pearson طراحی شده و در سالهای اخیر جایگزین مناسبی برای آزمون IELTS شده است.

آزمون تافل از دیر باز نزد بسیاری از زبان آموزان در سراسر دنیا شناخته شده است. تافل که یک آزمون آمریکایی است و مخفف عبارت Test Of English as a Foreign Language چهار مهارت اصلی را مورد ارزیابی قرار می دهد. این آزمون که در دنیای آموزش قدمت زیادی دارد توسط سازمان ETS در آمریکا طراحی و برگزار می گردد.

آزمون CELPIP که مخفف Canadian English Language Proficiency Index Program می باشد به معنی برنامه شاخص مهارت زبان انگلیسی کانادایی است که اداره مهاجرت و شهروندی کانادا آن را طراحی کرده است. این آزمون همانند آزمون آیلتس به دنبال سنجش مهارت و میزان تسلط افراد متقاضی در زبان انگلیسی است. در حقیقت، این آزمون توانایی شما را در موقعیت های مختلف روزمره مانند ارتباط با همکاران و دوستان، درک اخبار، تفسیر و پاسخ به آنها مورد سنجش قرار می دهد. دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

در سیستم آموزشی دیاکو، دوره های پیشرفته شامل دوره های Advanced با مجموعه‌ی Speakout، دوره های CAE و دوره CPE دانشگاه کمبریج می‌باشند. زبان آموزان در پایان دوره‌های (بالاتر از متوسطه) Upper-Intermediate و قبولی در آزمون جامع خود را برای شرکت در دوره‌های پیشرفته زبان در دیاکو آماده می نمایند.

چنانچه سفرهای کاریتان زیاد است و شدیداً نیازمند به گذراندن دوره ای برای رفع نیازهای کاری خود در ملاقات ها، جلسات کاری، مذاکرات و یا نوشتن ایمیل میباشید، شرکت در دوره مکالمه تجاری را به شما توصیه می کنیم.

کودکان از ۲ و ۳ سالگی می توانند آموزش زبان دوم را آغاز کنند و زبان انگلیسی به عنوان زبانِ اول و بین المللی می تواند در آینده برای کودک شما مفید باشد. ما در آکادمی زبان دیاکو برای کودکانِ عزیز از سنین ۳ تا ۵ سال دوره های آموزش زبان را برنامه ریزی کرده ایم.
اگر دوست دارید کودک دلبند شما از سنین پایین با دنیای زبان انگلیسی آشنا شود و انگلیسی را بمانند زبان فارسی براحتی صحبت کند حتماً با ما تماس بگیرید تا شما را با برنامه های آموزشی این مرکز بیشتر آشنا نماییم.

کشور آلمان در حال حاضر مهمترین قطب اقتصادی دنیاست، خصوصاً اینکه بعد از جنگ جهانی دوم و پیوستن آلمان شرقی و غربی پیشرفت علم و تکنولوژی، صنعت و رشد اقتصادی این کشور به بالاترین حد خود رسیده است. مقر بسیاری از شرکت های بزرگ و صنعتی در آلمان است و از لحاظ رشد اقتصادی و سرمایه ای اولین کشور در اتحادیه اروپا محسوب میشود.

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است.

زبان اسپانیایی بعد از انگلیسی از رایج‌ترین زبان‌های جهان است. در حال حاضر صدها میلیون نفر در اکثر نقاط جهان به این زبان صحبت می‌کنند. زبان اسپانیایی به عنوان نخستین زبان رسمی در کشور اسپانیا و کلیه‌ی کشورهای آمریکای لاتین (به جز برزیل) همچنین در مراکش ، آروبا ، گینه‌ی استوایی و قسمت‌هایی از فیلیپین به رسمیت شناخته می‌شود. علاوه بر این، به عنوان زبان دوم در ایالات متحده‌ی آمریکا بیشترین گویشور را به خود اختصاص می‌دهد.

در طي سال هاي اخير یادگیری زبان تركي استانبولي با استقبال بسياري از ایرانیان روبه رو شده و افراد بصورت جدی پیگیر شرکت در دوره‌های زبان ترکی هستند.
ما در دیاکو ترکی استانبولی را با متد آموزشی کتاب İstanbul آموزش می دهیم.

پکیج های خصوصی برای افرادی طراحی شده است که به دنبال فراگیری زبان انگلیسی در حداقل زمان می باشند. صدها زبان آموز در هر سال با شرکت در دوره های خصوصی موفقیت خود را تضمین می کنند.

دوره تیسول به عنوان یک دوره معتبر و بین المللی در جهان مطرح است. این دوره سطح مهارت و تکنیک مدرسین زبان را مورد ارزیابی قرارداده و داشتن این مدرک به همه‌ی مدرسین زبان توصیه می‌گردد.

KET مخفف عبارت (Key English Test) می باشد و آزمونی است که توانایی افراد را در زمینه گفتاری و نوشتاری در سطح مقدماتی و روزمره می سنجد. زبان آموزانی که با مقدمات زبان انگلیسی آشنا باشند می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

تعداد بسیار زیادی از زبان آموزان، متقاضی شرکت در کلاس های گروهی و استفاده از خدمات گروهی دیاکو هستند. کلاسهای گروهی دیاکو با حداقل ۶ زبان آموز در هر کلاس تشکیل میگردد. حداکثر تعداد شرکت کنندگان در کلاسهای گروهی ۱۴ نفر می‌باشد.

کلاسهای خصوصی در دیاکو بر اساس درخواست متقاضی در قالب کلاس های یک تا چهار نفره تشکیل می گردد.
با شرکت در کلاسهای خصوصی ضمن صرفه جویی در پرداخت شهریه، امکان استفاده ی بهینه از زمان خود را به بهترین شکل ممکن داشته باشید.

بر این باوریم که مشتریان خاص دیاکو شایسته دریافت خدمات آموزشی اختصاصی و فراتر از معمول می باشند.
به پاس قدردانی از اعتماد زبان آموزان وفادار در انتخاب دیاکو، DIAKO PRIME با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد حس خوب یادگیری در فضایی کاملا متفاوت و منحصر به فرد ایجاد شده است.

چنانچه به هر دلیلی فرصت شرکت در کلاسهای دیاکو را به صورت حضوری در محل موسسه ندارید به شما توصیه میکنیم که کلاس را در محل کار خود تشکیل دهید.
کلیه دوره های آموزشی دیاکو خصوصا دوره های مکالمه و تخصصی همچون IELTS ،PTE و Business به درخواست مدیران و مسوولین محترم در محل شرکت و سازمان مربوطه برگزار میگردد.

کارگاه‌های مهارت آموزی با هدف تقویت مهارتهای مختلف زبانی در هر ماه در دیاکو برگزار می گردند. زبان آموزان درمسیر یادگیری زبان، در برخی مهارت های زبانی نیاز به تمرین بیشتر دارند که کارگاههای تک مهارتی کمک شایانی به این دسته از زبان آموزان می نماید.

با ظهور اینترنت و پیشرفت تکنولوژی خصوصا در دهه اخیر، صنعت آموزش شاهد تحولات بسیاری خصوصاً در عرصه بر گزاری کلاس‌های آموزشی بوده است. در همین راستا بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر در سراسر دنیا اقدام به برگزاری کلاس‌های آنلاین یا “آموزش از راه دور” Distance Learning نموده اند…

برای پیوستن به خانواده بزرگ دیاکو کار ساده‌ای در پیش دارید. ابتدا دوره‌ی مورد نظر خود را با توجه به هدفی که دارید انتخاب کنید و اطلاعات کامل در خصوص آن دوره را در همین وب سایت و از طریق منوی دوره‌های آموزشی به دست آورید.

زبان آموزان محترم می‌توانند با ثبت نام آنلاین از طریق وب سایت دیاکو،‌ ضمن استفاده از خدمات آنلاین موسسه در وقت و انرژی خود نیزصرفه جویی نمایند. در منزل،‌ محل کار و هر جایی که به اینترنت دسترسی دارید براحتی ترم بعدی خود را بصورت آنلاین ثبت نام کنید.

آکادمی زبان دیاکو،‌ دوره های آموزشی خود را بصورت ترمیک و در تاریخهای مشخص برگزار می‌نماید. روند برگزاری منظم دوره‌ها در طی سیزده سال اخیر به گونه‌ای بوده که همه‌ي کلاسهای آموزشی طبق جدول زمانبندی مشخص و از پیش تعیین شده شروع شده و پایان یافته است.

سانس برگزاری و دوره زمانبندی کلاس‌ها در دیاکو به‌ گونه‌ای است که هر فردی به راحتی می‌تواند در کلاس مورد نظر بر اساس زمان دلخواه خود شرکت نماید. تنوع روز و سانس‌ برگزاری کلاس‌ها در دیاکو از تنوع بسیار بالایی برخوردار است.

دیاکو به عنوان یک آکادمی زبان پیشرو همواره سعی در ارائه سیستم آموزشی کارآمد و پیاده سازی متد و روشهای نوین تدریس نموده است.  مدرسین دیاکو با شرکت در دوره‌‌های بین المللی تدریس ضمن بروز نگه داشتن دانش فنی و متدهای تدریس، کلاسهایی انگیزشی و جذاب را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهند.

آزمون جامع (Big Test)‌با هدف ارزیابی سطح هر زبان آموز در پایان هر کتاب طراحی شده است تا زبان آموزان با سطح زبان استاندارد شده و با کیفیتی مطلوب وارد دوره‌های بالاتر شوند.

از آنجاییکه سیستم کنترل کیفیت کلاسها رکن اصلی و اساسی آکادمی زبان دیاکو به شمار می‌آید تلاش‌های زیادی در خصوص پیاده سازی یک سیستم نظارتی کارآمد صورت گرفته است. کلیه کلاسهای دیاکو توسط سوپروایزرهای هر بخش کنترل و کیفیت هر کلاس مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

دیاکو همواره از سالهای دور با برگزاری دوره ای و منظم ورکشاپهای آموزشی ضمن خدمت، تلاش کرده تا دانش و سطح کیفی کار مدرسین را به‌روز نگه دارد. در واقع یکی از رموز موفقیت در دیاکو، سرمایه گزاری بر روی تیم مدرسین و هیت علمی موسسه است تا بتوانند به بهترین نحو ممکن و داشتن بالاترین سطح دانش و تکنیک، کلاسهایی متفاوت به زبان‌آموزان عزیز ارائه نمایند.

هدف مدیران این آکادمی برگزاری دوره هایی منظم و در عین حال مفید برای یکایک شما علاقه مندان به یادگیری زبان است. لذا در راستای ایجاد چنین محیطی نیازمند همکاری صمیمانه و رعایت آیین نامه انضباطی موسسه از سوی کلیه زبان آموزان عزیز هستیم.

دیاکو،‌ به عنوان یک موسسه پیشرو در تهران همواره از افراد واجد شرایط جهت همکاری در تیم علمی و آموزشی دعوت به همکاری می‌نماید. از کلیه مدرسین جوان،‌ مجرب و خلاق برای تدریس در مقاطع مختلف خواهشمندیم تا با تکمیل فرم استخدام جهت همکاری با آکادمی زبان دیاکو اقدام نمایند.

رمان The Little Prince ( شازده کوچولو) يکي از پرمخاطب ترين و محبوب ترين کتاب هاي طول تاريخ است.

این رمان شاهکار نويسنده فرانسوي آنتوان دوسنت اگزوپری است که به بيش از 280 زبان و گويش ترجمه شده و با فروش بيش از 200 ميليون نسخه، يکي از پرفروش‌ترين کتاب‌هاي تاريخ محسوب مي‌شود.

شما عزیزان به راحتی می توانید فایل PDF  این کتاب را دانلود کنید و از مطالعه این رمان معروف به زبان انگلیسی لذت ببرید.

 

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شریفی، شماره۲
تلفن: ۲۲۲۲۳۸۱۰ / ۰۲۱۷۲۱۱۴دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

واتساپ: https://wa.me/+989395109008

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل صدر، بالاتر از پمپ بنزین، پلاک ۱۶۹۲، طبقه ۳، واحد ۷

تهران، خیابان شریعتی، جنب متروی شریعتی، کوچه یاس، پلاک ۱۰، طبقه ۳


دانلود کاتالوگ Downloads-icon

مسئولیت فایل آپلود شده بر عهده‌ی کاربر آپلودکننده می‌باشد، لطفا در صورتی که این
فایل را ناقض قوانین می‌دانید
به ما گزارش دهید.


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


به ما گزارش دهیدDownloads-icon


دانلودDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب های pdfDownloads-icon


دانلود با لینک مستقیمDownloads-iconدانلود رایگان کتاب رمان تقاص به صورت pdf و نرم افزار اندروید 📚
Downloads-iconدانلود رایگان کتاب رمان تقاص به صورت pdf و نرم افزار اندروید 📚
Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


ارسال گزارش تخلفDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملوDownloads-icon


دانلود فایل PDFDownloads-icon


دانلود فايل pdf کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود فایل PDF – مگابایت Downloads-icon


رمان PdfDownloads-icon


دانلود خلاصه کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود رمان شاهزاده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود كتاب شازده كوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کامل کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب بازگشت شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdf ترجمه احمد شاملوDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdf رایگانDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdfDownloads-icon


دانلود کتاب شاهزاده کوچولو pdfDownloads-icon


Next postدانلود رمان شاهزاده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کامل کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود رمان شاهزاده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


Downloads-icon


داستان کوتاه انگلیسی برای مبتدیان pdfDownloads-icon


داستان کوتاه انگلیسی برای مبتدیان pdfDownloads-icon


نسخه کامل Downloads-iconدانلود کاتالوگ
Downloads-icon


دانلود نسخه انگلیسی شازده کوچولوDownloads-icon


دانلود نسخه فارسی شازده کوچولوDownloads-icon


کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


کتاب شازده کوچولو ترجمه احمد شاملو pdfDownloads-icon


دانلود با لینک مستقیمDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو [ رایگان ]Downloads-icon


EPUBDownloads-icon


Z2Downloads-icon


OnDownloads-icon


4MDownloads-icon


aVDownloads-icon


4BDownloads-icon


ngDownloads-icon


VEDownloads-icon


BLDownloads-icon


6SDownloads-icon


JPDownloads-icon


QDDownloads-icon


KHDownloads-icon


7hDownloads-icon


5JDownloads-icon


t7Downloads-icon


XdDownloads-icon


JODownloads-icon


mZDownloads-icon


mGDownloads-icon


HcDownloads-icon


WIDownloads-icon


NeDownloads-icon


CnDownloads-icon


v7Downloads-icon


IUDownloads-icon


ZzDownloads-icon


jUDownloads-icon


oyDownloads-icon


JVDownloads-icon


خانهDownloads-icon


آرشیو کتابهاDownloads-icon


خرید کتابهای تاریخیDownloads-icon


درخواست کتابDownloads-icon


ارسال کتابDownloads-icon


تماس با ماDownloads-iconکتابخانه تاریخ‌ما – دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی | کتبِ تاریخی، مذهبی، فلسفی و عرفان | کتابهای نایاب
Downloads-icon


Downloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


کتاب‌های صوتیDownloads-icon


تاریخ ایرانDownloads-icon


تاریخ مادDownloads-icon


تاریخ ایلامیDownloads-icon


تاریخ هخامنشیانDownloads-icon


تاریخ ساسانیانDownloads-icon


تاریخ اشکانیانDownloads-icon


تاریخ صفویانDownloads-icon


تاریخ قاجاریهDownloads-icon


کتاب‌های مرجعDownloads-icon


ادیان و مذاهبDownloads-icon


کتاب‌های دین اسلامDownloads-icon


کتاب‌های تشیعDownloads-icon


کتاب‌های تسننDownloads-icon


کتاب‌های آیین بوداDownloads-icon


کتاب‌های آیین زرتشتیDownloads-icon


کتاب‌های آیین مانیDownloads-icon


کتاب‌های آیین مزدکDownloads-icon


کتاب‌های آیین مسیحDownloads-icon


کتاب‌های آیین یهودDownloads-icon


تاريخ جهانDownloads-icon


رمانDownloads-icon


فلسفهDownloads-icon


کتاب های عرفان و تصوفDownloads-icon


کتاب های رسوم و آداب مللDownloads-icon


کتاب های سیاسیDownloads-icon


کتاب های شعر (دیوان)Downloads-icon


کتاب های علمی و پژوهشیDownloads-icon


دانلود کتاب های شرح حال یا زندگينامهDownloads-icon


دانلود کتاب های سفرنامهDownloads-icon


دانلود کتاب های هنر و موسیقیDownloads-icon


دانلود مجله های تاریخیDownloads-icon


کتاب های اجتماعیDownloads-icon


کتاب های ادبی (نثر، نقد و تحلیل)Downloads-iconDownloads-icon


خانهDownloads-icon


دانلودDownloads-icon


دانلود کتاب های رمانDownloads-icon


Downloads-icon


دانلود کتاب های رمانDownloads-icon


🔰آموزش دانلود کتاب‌هاDownloads-icon


آشنایی با مشهورترین رمان های دنیاDownloads-icon


آشنایی با مشهورترین کتاب‌های هخامنشیDownloads-icon


🔰پرطرفدارترین کتاب‌هاDownloads-icon


🔹جدیدترین کتاب‌هاDownloads-icon


🔹خرید کتاب‌های تاریخیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


👌کتاب‌های معروف صوتیDownloads-icon


کتابDownloads-icon


شازده کوچولو (دانلود+)Downloads-icon


کتابDownloads-icon


کتابخانه تاریخ ماDownloads-icon


شازده کوچولوDownloads-icon


کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


کتابخانه تاریخ ماDownloads-icon


آموزش دانلود کتاب‌هاDownloads-icon


آدم بزرگهاDownloads-icon


آدم های جدیDownloads-icon


آریزوناDownloads-icon


آنتوان دونست اگزوپریDownloads-icon


بی زحمتDownloads-icon


ترسDownloads-icon


داستان شازده کوچولو+pdfDownloads-icon


رمان شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب های رمانDownloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


دانلودDownloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


دانلود کتاب های رمانDownloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


دانلود کتاب های رمانDownloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-iconدانلود کتاب خاطرات یک خون آشام (هفت جلد)
Downloads-iconدانلود کتاب جستار درباره مهر و ناهید
Downloads-iconدانلود کتاب جشن‌ها و اعیاد ملی و مذهبی…
Downloads-iconدانلود کتاب کاوشی در خصوص فهم بشری
Downloads-iconدانلود کتاب آتش نیایش
Downloads-iconدانلود کتاب تعالیم مغان
Downloads-iconدانلود کتاب فرهنگ البسه مسلمانان
Downloads-iconدانلود کتاب جشن‌های ایزدی
Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-iconدانلود کتاب صوتی اخذ تمدن خارجی:…
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی ارامنه و انقلاب…
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی اخذ تمدن خارجی
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی ایران در جنگ…
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی تاریخ از تحلیلی…
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی تشکیل دولت ملی در…
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی آموزش زبان عبری
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی صد جنگ بزرگ تاریخ
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی تنها در تاریکی
Downloads-iconدانلود کتاب صوتی تاریخ طنز ادبی…
Downloads-icon


بزرگ علویDownloads-icon


داروینDownloads-icon


کودتاDownloads-icon


یرواند آبراهامیان Downloads-icon


کودک Downloads-icon


کتاب های تاریخ ایران1160Downloads-icon


دانلود کتاب های رمان940Downloads-icon


کتاب های اجتماعی569Downloads-icon


کتاب های ادبی (نثر، نقد و تحلیل)514Downloads-icon


دانلود کتاب های تاريخ جهان451Downloads-icon


کتاب های فلسفی و فلاسفه446Downloads-icon


دانلود کتاب های شرح حال یا زندگينامه383Downloads-icon


کتاب های شعر (دیوان)362Downloads-icon


کتاب های تاریخ ایران باستان304Downloads-icon


کتاب های عرفان و تصوف291Downloads-iconدانلود کتاب های مقدس عهد عتیق و جدید: تورات و انجیل
Downloads-iconدانلود کتاب سرگذشت آب و آتش (دوجلد)
Downloads-iconدانلود کتاب انجیل برنابا
Downloads-iconدانلود کتاب بینش و روش در جامعه شناسی
Downloads-iconدانلود کتاب تاریخ فلسفه (نه جلد)
Downloads-iconدانلود کتاب راهنمای کتاب مقدس
Downloads-iconدانلود کتاب چگونه انسان غول شد (هفت جلد)
Downloads-iconدانلود کتاب بازیگران سیاسی از مشروطیت تا سال 1357 (سه جلد)
Downloads-icon


دانلود کتاب خاطرات یک خون آشام (هفت جلد)Downloads-icon


دانلود کتاب جستار درباره مهر و ناهیدDownloads-icon


دانلود کتاب جشن‌ها و اعیاد ملی و مذهبی در ایران قبل از اسلامDownloads-icon


دانلود کتاب کاوشی در خصوص فهم بشریDownloads-icon


دانلود کتاب آتش نیایشDownloads-icon


دانلود کتاب تعالیم مغانDownloads-icon


دانلود کتاب فرهنگ البسه مسلمانانDownloads-icon


دانلود کتاب جشن‌های ایزدیDownloads-icon


Downloads-icon


اهنگ جدیدDownloads-icon


دانلود آهنگ دیوار بلند از کامران هوشمندیانDownloads-icon


دانلود آهنگ روزای سخت از محسن محمدیDownloads-icon


دانلود آهنگ قدم قدم از میثم پزشکیDownloads-icon


دانلود آهنگ شب از بهرام یوسفیDownloads-icon


دانلود آهنگ گل لاله از محسن میریDownloads-icon


تلگرام کتابخانه تاریخ‌ماDownloads-icon


اینستاگرام کتابخانه تاریخ‌ماDownloads-icon


خانهDownloads-icon


تاریخ ایرانDownloads-icon


تاريخ جهانDownloads-icon


مذهبDownloads-icon


فلسفهDownloads-icon


رمانDownloads-icon


شعرDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


صوتیDownloads-icon


Forget password?Downloads-icon


دانلود pdf کتاب شازده کوچولو آنتوان دوسنت اگزوپری – مجید مردانی رایگان Downloads-icon


دانلود pdf کتابDownloads-icon


pdf کتابDownloads-icon


دانلود pdf کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


pdf کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


دانلود pdf کتاب شازده کوچولو نوشته آنتوان دوسنت اگزوپری – مجید مردانیDownloads-icon


دانلود pdf کتاب آنتوان دوسنت اگزوپری – مجید مردانیDownloads-icon


دانلود pdf کتاب مطالعه داریم تا مطالعه حسین محمد رسول پور رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب آموزش تبلیغ کانال تلگرام جمال روح بخش رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب آموزش طراحی سایت جمال روح بخش رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب خود درمانی سرطان فاطمه سادات بخشایش رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب در این موارد دور ازدواج را یک خط قرمز بکشید رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب کتاب ابدا حسین رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب کتاب ابحاث فی سر الخطاب فی الکتاب من الکتاب رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب کتاب آیین زندگی و درسهای اخلاق اسلامی رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب بترس و صحبت کن امیرحسین میرابوالقاسمی رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب کتاب آیین دادرسی مدنی (کاربردی) رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب قرآن کریم با خط عثمان طه رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب کتاب آموزش زبان فارسی به اردو زبانان و زبان اردو به فارسی زبانان رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب زندگی نامه افراد موفق _ وارن بافت رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب کتاب آموزش زبان فارسی به اردو زبانان و زبان اردو به فارسی زبانان رایگانDownloads-icon


دانلود pdf کتاب روشهای نوین تدریس رایگانDownloads-icon


adminDownloads-icon


دسته‌بندی نشدهDownloads-icon


22Downloads-icon


30Downloads-icon


دانلود پی دی اف کتاب شازده کوچولو به زبان انگلیسیDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو به زبان انگلیسیDownloads-icon


Previous postدانلود پی دی اف کتاب شازده کوچولو ترجمه احمدDownloads-icon


Next postدانلود پی دی اف کتاب شازده کوچولو رایگانDownloads-icon


خرید کتاب باشگاه 5 صبحی هاDownloads-icon


دانلود رمان های zohalDownloads-icon


دانلود رمان از zed aDownloads-icon


دانلود رمان های نویسنده zed-aDownloads-icon


رمان های نویسنده zed_aDownloads-icon


ژوئن 2021Downloads-icon


می 2021Downloads-icon


آوریل 2021Downloads-icon


مارس 2021Downloads-icon


فوریه 2021Downloads-icon


ژانویه 2021Downloads-icon


دسامبر 2020Downloads-icon


دسته‌بندی نشدهDownloads-icon


ورودDownloads-icon


خوراک ورودی‌هاDownloads-icon


خوراک دیدگاه‌هاDownloads-icon


نسخه کامل Downloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو به زبان انگلیسی pdf با ترجمهDownloads-icon


لینک دانلود کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کامل کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود رمان شاهزاده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon

با سرپرستی مهندس ابوالقاسمی(با نمره 8 آیلتس)، استاد خانم امیدی

دانلود کتاب شازده کوچولو(Little Prince)

 

دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

 

 

 

 

 

.

.

.

دانلود کتاب شازده کوچولو(Little Prince)

دانلود کتاب شازده کوچولو(Little Prince)

دانلود کتاب شازده کوچولو(Little Prince)

.

.

.

دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

http://mrsielts.com

.

دانلود فایل صوتی شازده کوچولو به زبان انگلیسی,دانلود کتاب شازده کوچولو(Little Prince),دانلود کتاب شازده کوچولو(Little Prince) از آنتوان دو سنت اگزوپری

تمامی حقوق این سایت نزد ielts2.com محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و طرح قالب پیگرد قانونی به همراه دارد


Downloads-icon


داستان کوتاه انگلیسی برای مبتدیان pdfDownloads-icon


داستان کوتاه انگلیسی برای مبتدیان pdfDownloads-icon

کتاب چاپی

 

  لطفا اگر مطلبی خلاف قوانین مشاهده و یا اعتراضی به مطالب منتشر شده دارید ، با ما در ارتباط باشید. دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

جهت ارسال پیام اینجا را کلیک کنید

 

یا به ما ایمیل بزنید

 

Email : moslem7026[at]gmail.com

 

برای ثبت در خبرنامه لطفا تلفن همراه خود را وارد نمایید:


دانلودDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب های pdfDownloads-icon

شازده کوچولو یا شهریار کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری است که برای اولین بار در سال ۱۹۴۳ منتشر شد. این کتاب به بیش از ۲۵۰ زبان و گویش ترجمه شده و با فروش بیش از ۲۰۰ میلیون ، یکی از پرفروش‌ترین […]

support@nanofile.ir
آیدی پشتیبانی تلگرام
telegram.me/nanofileجنگلبان

ارز دیجیتال ,بیت کوین ,تحلیل ارز دیجیتال


 


Sitemap

Feed

طراحی سایت و سئو :وبیگو

کالای دیجیتال

خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی

مد و پوشاک

کالاهای سوپرمارکتی

اسباب بازی، کودک و نوزاد

دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

محصولات بومی و محلی

زیبایی و سلامت

خانه و آشپزخانه

کتاب، لوازم تحریر و هنر

ورزش و سفر

/

کتاب شعر و ادبیات انتشارات راه معاصر

۴.۴

(۶۸۲)

۴۰۱ دیدگاه

۸ پرسش

۹۲% (۳۵۰) نفر از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده اند

ویژگی‌ها

رده‌بندی کتاب :

ادبیات فرانسه (شعر و ادبیات)

قطع :

رقعی

نوع جلد :

گالینگور

گروه سنی :

بزرگسال

درخواست مرجوع کردن کالا در گروه کتاب شعر و ادبیات با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی قابل تایید است که کالا در شرایط اولیه باشد (در صورت پلمپ بودن، کالا نباید باز شده باشد).

برای سفارش‌ بالای ۵۰۰ هزار تومان

ویژه اعضای دیجی‌پلاس

فروشندگان این کالا

دیلی و برادران

منتخب

۹۳.۴%

رضایت از کالا

عملکرد

عالی

ارسال دیجی‌کالا از ۱ روز کاری دیگر

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

دیلی و برادران

منتخب

دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf

۹۳.۴%

رضایت از کالا

عملکرد

عالی

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

ارسال دیجی‌کالا از ۱ روز کاری دیگر

۱۳ امتیاز دیجی‌کلاب

تنها ۱ عدد در انبار دیجی‌کالا باقی مانده

تنها ۱ عدد در انبار دیجی‌کالا باقی مانده

قیمت بهتری سراغ دارید؟

امکان تحویل اکسپرس

۲۴ ساعته، ۷ روز هفته

امکان پرداخت در محل

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

ضمانت اصل بودن کالا

کالاهای مشابه

تنها ۳ عدد در انبار باقی مانده

 

تنها ۲ عدد در انبار باقی مانده

موجود در انبار دیجی کالا

 

 

 

ارسال فروشنده

 

 

ارسال فروشنده

 

تنها ۳ عدد در انبار باقی مانده

 

 

 

مشخصات

نویسنده

آنتوان دوسنت اگزوپری

مترجم

بهناز پیاده

شابک

۹۷۸-۶۰۰-۶۵۸۵-۶۴-۲

ناشر

راه معاصر

موضوع

رمان، داستان های خارجی

رده‌بندی کتاب

ادبیات فرانسه (شعر و ادبیات)

قطع

رقعی

نوع جلد

گالینگور

گروه سنی

بزرگسال

تعداد صفحه

۲۵۶

وزن

۲۰۰ گرم

سایر توضیحات

متن کامل سه زبانه (فارسی، انگلیسی و فرانسه)
از مشهورترین و محبوب ترین آثار تاریخ ادبیات جهان
کاغذ سفيد و مرغوب
فونت درشت و خوانا

آیا این دیدگاه مفید بود؟

۰

۰

آیا این دیدگاه مفید بود؟

۰

۰

آیا این دیدگاه مفید بود؟

۰

۰

این کتاب کامله؟ یعنی از اول تا آخر؟

سلام وقت بخیر ببخشید صفحات این کتاب کامله منظورم اینه که کامل چاپ شده تا آخر؟؟

سلام کی میزارید تو تخفیف؟

کتاب شازده کوچولو سه زبانه فارسی انگلیسی فرانسوی اثر آنتوان دوسنت اگزوپری نشر راه معاصر

تنها ۱ عدد در انبار دیجی‌کالا باقی مانده

تنها ۱ عدد در انبار دیجی‌کالا باقی مانده

 

 

موجود در انبار دیجی کالا

 

 

تنها ۱ عدد در انبار باقی مانده

تنها ۳ عدد در انبار باقی مانده

 

تنها ۱ عدد در انبار باقی مانده

 

تنها ۱ عدد در انبار باقی مانده

موجود در انبار دیجی کالا

 

تنها ۳ عدد در انبار باقی مانده

 

 

رویه های بازگشت کالا

شناسه کالا: DKP-1647568

تلفن پشتیبانی ۶۱۹۳۰۰۰۰ – ۰۲۱

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

اﻣﮑﺎن ﺗﺤﻮﯾﻞ اﮐﺴﭙﺮس

امکان پرداخت در محل

۷ روز ﻫﻔﺘﻪ، ۲۴ ﺳﺎﻋﺘﻪ

هفت روز ضمانت بازگشت کالا

ﺿﻤﺎﻧﺖ اﺻﻞ ﺑﻮدن ﮐﺎﻟﺎ

با دیجی‌کالا

خدمات مشتریان

راهنمای خرید از دیجی‌کالا

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

تقریبا می‌توان گفت محصولی وجود ندارد که دیجی‌کالا برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم نکرده باشد. شما می‌توانید در تمامی روزهای هفته و تمامی شبانه روز یا در روزهای خاصی مثل حراج شگفت انگیز دیجی‌کالا که محصولات دارای تخفیف عالی می‌شوند، سفارش خود را به سادگی ثبت کرده و در روز و محدوده زمانی مناسب خود، درب منزل تحویل بگیرید. بعضی از گروه‌های اصلی و زیر مجموعه‌های پرطرفدار محصولات دیجی‌کالا شامل مواردی می‌شود که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

انواع گوشی موبایل از برندهای مختلفی مثل آیفون،  گوشی سامسونگ، گوشی نوکیا، گوشی شیائومی، گوشی هواوی، و…، انواع کنسول بازی ps4 و ps5، انواع تبلت‌های پرطرفدار مثل تبلت سامسونگ نوت 10، انواع هندزفری مثل هندزفری بی سیم، تلوزیون از برندهای مختلف مثل تلویزیون سامسونگ، سونی و…، انواع مانیتور، کیس، کیبورد، مودم از برندهای مختلف مثل مودم ایرانسل، آنتن و … تنها بخشی از محصولاتی هستند که زیر مجموعه کالای دیجیتال در دیجی‌کالا قرار دارند.

انواع خودروهای ایرانی و خارجی از برندهای مطرحی مثل هوندا، کیا و…، موتور سیکلت از برندهایی مثل کویر موتور و…، لوازم جانبی خودرو مثل سیستم صوتی تصویر، ضبط و…، لوازم یدکی مثل دیسک و صفحه کلاج و… و لوازم مصرفی خودرو مثل کفپوش سانا در این گروه قرار می‌گیرند.

محصولاتی مثل انواع لباس مثل لباس مجلسی زنانه و مردانه، لباس راحتی، لباس ورزشی، اکسسوری، کیف، کفش، عینک آفتابی، لباس زیر، شال و روسری و… جزو مواردی هستند که می‌توانید آن‌ها را از برندهای مطرح ایرانی و خارجی موجود در دیجی کالا مثل آدیداس، نایکی، دبنهامز، آلدو، درسا و… خریداری کنید.

در این دسته از کالاهای دیجی‌کالا، انواع لوازم بهداشتی و حمام کودک و نوزاد، انواع پوشاک و کفش، تبلت، اسباب‌بازی، لوازم اتاق خواب کودک، لوازم ایمنی، لوازم شخصی و غذا خوری و … قرار می‌گیرد تا خرید را برای پدر و مادرها به کاری سریع و آسان تبدیل کند.

هر چیزی از مواد خوراکی که به آن نیاز دارید، در سوپرمارکت دیجی‌کالا پیدا می‌شود، محصولات پرطرفداری مثل کره بادام‌زمینی، عسل، سس، قهوه، زعفران، شکلات، انواع نان و … از برندهای معتبر و معروفی مثل نستله، نوتلا، استارباکس، مزمز، چی توز و … همگی در اختیار شما هستند و تا رسیدن به آشپزخانه شما تنها چند کلیک فاصله دارند.

انواع لوازم آرایش مثل لاک، رنگ مو، لوازم آرایش لب، چشم، صورت و… همگی در دیجی‌کالا موجود هستند. همچنین محصولات بهداشتی مثل انواع شامپو، کرم، ماسک صورت، ضد تعریق، ماسک مو  و…، انواع لوازم شخصی برقی، ست هدیه، بهترین انواع عطر و اسپری، انواع زیورآلات طلا و نقره مثل سرویس طلا، سرویس نقره و… به همراه وسایل مراقبت شخصی طبی در گروه زیبایی و سلامت دیجی‌کالا قرار می‌گیرد. در این بخش برندهای مطرحی مثل اسنس، پنبه ریز، سینره و… حضور دارند.

یکی از متنوع‌ترین بخش‌های دیجی‌کالا، بخش لوازم خانه و آشپزخانه است که از محصولاتی مثل صندلی گیمینگ در بخش صندلی‌ها گرفته تا انواع مبل راحتی، انواع آبگرمکن مثل آبگرمکن بوتان، لباسشویی‌های متنوع مثل انواع لباسشویی اسنوا، شیرآلات مختلف مثل شیرآلات قهرمان و…، ظروف و همچنین لوازم برقی آشپزخانه مثل توستر و… را شامل می‌شود و امکان خریدی عالی را برای مشتریان فراهم کرده است. در بخش لوازم خانگی دیجی‌کالا، برندهای معتبری مثل تفال، اخوان، فیلیپس، ال جی، اسنوا، جی پلاس و… حضور دارند.

بخش هنر، کتاب، رمان و لوازم تحریر دیجی‌کالا نیز یکی از متنوع‌ترین بخش‌های این فروشگاه اینترنتی است. انواع کتاب و مجله، بازی، لوازم تحریر، سازهایی مثل پیانو، سنتور، هنگ درام  و… با بهترین قیمت‌ها و از بهترین برندها در دسترس شما قرار دارند.

هر نوع وسیله و لباس ورزشی که فکرش را کنید، انواع وسایل کمپینگ و کوهنوردی، ساک و قمقمه ورزشی و… در این بخش قرار می‌گیرند. همچنین شما می‌توانید وسایل مد نظر خود را بر اساس نوع ورزش (آبی، هوازی، بدنسازی و…) در دسته‌بندی‌های دیجی‌کالا پیدا کنید.

و در آخر دیجی‌کالا از طریق به فروش رساندن محصولات بومی و سنتی متفاوتی مثل انواع خوراکی، گلیم و گبه، ابزار و … تلاش کرده تا بین هنر ایرانی و متقاضیان آن کوتاه‌ترین راه را پیدا کند. در این بخش شما می‌توانید انواع محصولات از جمله ظروف زیبای مخصوص به سفره هفت‌سین  و پذیرایی از مهمانان در روزهای نوروز، انواع آیینه و شمعدان و هر آن چیزی را که برای خلق زیبایی در روزهای بهاری به آن نیاز دارید، با قیمت مناسب و تنوع بسیار بالا انتخاب کنید. دیجی‌کالا همچنین برای اینکه حال و هوای عید را به اعضای خود هدیه کند، تقویم ۱۴۰۱، انواع ایده عکس پروفایل عید نوروز، آهنگ‌های عید نوروز و موزیک‌های شاد بهاری، وسایل مربوط به خانه‌تکانی و انواع لباس های عید  را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در کنار خرید خود، از این حال و هوای تازه نهایت لذت را ببرید.

در راستای توجه ویژه به شفافیت به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارزش‌های محوری دیجی‌کالا، با شروع سال ۱۳۹۸ داستان‌پردازی با داده‌های آماری و ارائه گزارش‌های سالانه آغاز شد. مسیری که دستاورد آن تا امروز چندین گزارش سالانه و تخصصی مثل گزارش سالانه ۱۳۹۸، گزارش سالانه ۱۳۹۹ و گزارش سالانه ۱۴۰۰  دیجی‌کالا هستند. علاوه بر این، گزارش منابع انسانی سال ۱۳۹۹، گزارش منابع انسانی سال ۱۴۰۰  و همچنین گزارش کتاب دیجی‌کالا، از دیگر گزارش‌های تخصصی دیجی‌کالا به حساب می‌آیند. انتشار این گزارش‌ها امکان رصد شفاف‌تر و دقیق‌تر خدمات دیجی‌کالا را فراهم می‌کند، وضعیت بازار آنلاین کشور را به نمایش می‌گذارد و به تمامی کسب‌وکارهای ایرانی کمک می‌کند تا با فرایندهای فروش و عرضه آنلاین کالاهای خود بیشتر آشنا شوند.


خیارشور و ترشیجاتDownloads-icon

دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf
دانلود کتاب شازده کوچولو انگلیسی pdf
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *