دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور

دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور
دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور

برای ثبت در خبرنامه لطفا تلفن همراه خود را وارد نمایید:


دانلودDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب های pdfDownloads-icon

شازده کوچولو، شعری است منثور و نثری است شاعرانه که پر از یک دنیا لطف و معنی است. شازده کوچولو، رویایی است راستین که در درون آدمی ریشه دوانده. شازده کوچولو، آن‌قدر که رویایی می‌ماند همان اندازه نیز آرزوها و آرمان‌هایش واقعی و لمس‌کردنی است و در کالبدی کوچک تمام پاکی‌ها، زیبایی‌ها، حقیقت‌ها و احساس‌های راستین را در خود دارد و از دروغ‌ها، تظاهرها، فرومایگی‌ها و نابخردی‌های به ظاهر خردمندانه به‌دور است. سخنان شازده کوچولو، پرنده‌های سپیدی هستند که به هر سو می‌پرند و حقیقت و راستی را به آن‌هایی که شیفته زیبایی‌های درون‌اند، هدیه می‌کنند و با صدای شازده کوچولو می‌خوانند: «آنچه اصل است، از دیده پنهان است.» در بخشی از داستان می‌خوانیم: «اگر به آدم‌بزرگ‌ها بگویید یک خانه‌ی قشنگ دیدم از آجر قرمز که جلو پنجره‌هاش غرق شمعدانی و بامش پر از کبوتر بود، محال است بتوانند مجسمش کنند. باید حتما به‌شان گفت یک خانه‌ی صد میلیون تومنی دیدم تا صداشان بلند بشود که: وای چه قشنگ! یا مثلا اگر به‌شان بگویید: «دلیل وجود شهریار کوچولو این که تودل‌برو بود و می‌خندید و دلش یک بره می‌خواست و بره خواستن، خودش بهترین دلیل وجود داشتن هر کسی است.» شانه بالا می‌اندازند و باتان مثل بچه‌ها رفتار می‌کنند! اما اگر به‌شان بگویید: «سیاره‌ای که ازش آمده‌ بود اخترک ب۶۱۲ است.» بی‌معطلی قبول می‌کنند و دیگر هزار جور چیز ازتان نمی‌پرسند. این جوری‌اند دیگر. نباید ازشان دلخور شد. بچه‌ها باید نسبت به آدم‌بزرگ‌ها گذشت داشته باشند. «شازده کوچولو» شاهکار آنتوان دو سنت اگزوپری است که با ترجمه‌ی ماندگار «احمد شاملو»، توسط انتشارات «نگاه» منتشر شده است.

[…] رمان با فروش ۲۰۰ میلیون نسخه در جهان، به همراه کتاب شازده کوچولو (به زبان فرانسوی)، پرفروشترین کتاب‌های تک‌جلدی جهان […]

دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور

تمامی مطالب این سایت از دیگر سایت ها گرفته شده است . جهت حذف کتاب خود لطفا با مدیریت سایت از قسمت نظرات تماس بگیرید.


دانلود با لینک مستقیمDownloads-iconدانلود رایگان کتاب رمان تقاص به صورت pdf و نرم افزار اندروید 📚

Downloads-iconدانلود رایگان کتاب رمان تقاص به صورت pdf و نرم افزار اندروید 📚

Downloads-icon

برای دانلود قانونی کتاب شازده کوچولو (متن کامل و دو زبانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شازده کوچولو (متن کامل و دو زبانه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

کتاب شازده کوچولو (متن کامل و دو زبانه) از معروف‌ترین آثار آنتوان دو سنت اگزوپری است. داستانی که به شیوه‌ای سورئالیستی بیانی متفاوت از فلسفه دوست داشتن، عشق و هستی دارد. متن این کتاب به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

داستان کتاب شازده کوچولو (The Little Prince) با سانحه‌ای همراه است. سانحه‌ای که موجب خلق این شاهکار شده است. در سال 1935، هواپیمای اگزوپری، در صحرای بزرگ آفریقا دچار نقص فنی شد و به ناچار در همان‌جا فرود آمد. اما شازده کوچولوی داستان با خلبان بی‌نام، آشنا می‌شود. او داستانش را برای خلبان تعریف می‌کند که از اخترکی دور دست می‌آید و آنقدر آنجا زندگی کرده که روزی تصمیم می‌گیرد برای اکتشاف اخترک‌های دیگر خانه را ترک کند. او هم‌چنین برای خلبان از گل سرخ محبوبش می‌گوید که دل در گرو عشق او دارد، از دیگر اخترک‌ها تعریف می‌کند و از روباهی که او را این‌جا، روی زمین، ملاقات کرده است. خلبان و شازده چاهی را می‌یابند که آن‌ها را از تشنگی نجات می‌دهد اما در نهایت شازده کوچولو خلبان را در جریان تصمیم خود قرار می‌دهد و می‌گوید تصمیم گرفته به اخترک خانه‌اش بازگردد.

شاهکار اگزوپری، سومین داستان پرفروش قرن بیستم در سراسر تاریخ است. او طی این داستان از دیدگاه یک کودک که از سیارکی به نام ب612 آمده، پرسشگر سوالات بسیاری از آدم‌ها و کارهای آن‌هاست. این اثر به بیش از 150 زبان مختلف ترجمه شده‌ و مجموع فروش آن به زبان‌های مختلف از دویست میلیون نسخه گذشته‌ است.

دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور

اما شازده کوچولو کیست؟ ساکنی از سیاره کوچک به اندازه یک خانه معمولی، که در آن‌جا گل بی‌همتایی دارد که مایۀ همه عواطف و دلخوشی‌ها و رنج‌هایش است. او هم رازی دارد که در پی داستان آشکار می‌شود. صداقت نویسنده در پی داستان اسرارآمیز شازده کوچولو، کاملا قابل احساس است. ساده سخن می‌گوید و دروغ نمی‌گوید، مانند بچه‌ها.

کتاب شازده کوچولو پس از انجیل پرخواننده‌ترین کتاب در سراسر جهان است. بر طبق یک نظرسنجی که در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاریزین به چاپ رسید، شازده کوچولو محبوب‌ترین کتاب مردم در قرن بیستم بوده و از این رو «کتاب قرن» نام گرفته است.

اگزوپری سعی دارد حقایق فراموش شده را یادآوری کند و معتقد است همه‌ی انسان‌ها در درون خود شازده کوچولویی دارند که باید درصدد پیدا کردن آن برآیند.

آنتوان دو سنت اگزوپری (Antoine de Saint-Exupery) نویسنده و خلبان اهل فرانسه بود، وی 31 جولای سال 1944 در حین پرواز ناپدید شد. او آثاری به یادماندنی به یادگار گذاشت و مانند شخصیت‌های داستانی‌اش محبوب ماند.

در بخشی از کتاب شازده کوچولو متن دو زبانه می‌خوانیم:

بزرگترها حالا به من توصیه می‌کنند نقاشی مار بوا را از درون و بیرون کنار بگذارم و وقت و عمرم را صرف جغرافی، تاریخ، حساب و دستور زبان کنم. به این صورت بود که من در نقاشی اول و دومم کاملاً مأیوس شده بودم. بزرگترها هیچ وقت چیزی را درک نمی‌کنند و این برای بچه‌ها بسیار خسته کننده است که دائم همه چیز را به آن‌ها توضیح بدهند.

من باید شغل متفاوتی را انتخاب می‌کردم. پس از آن یاد گرفتم که چطور با هواپیما پرواز کنم. من همه دنیا را پرواز کردم. و جغرافی به من اجازه داد به خوبی به خودم کمک کنم. در یک چشم به هم زدن چین را با آریزونا از هم تشخیص بدهم. جغرافی آن چیزی است که زمانی که در شب گم شده باشید برای شما مفید خواهد بود.

در دوره زندگی، من با بسیاری از افراد معاشرت کردم. مدت زیادی را در میان بزرگترها زندگی کردم. آن‌ها را از نزدیک مشاهده کرده‌ام. اما این نتوانست نظر من نسبت به آن‌ها را بهتر کند.

هر وقت من با یکی از آن‌ها برخورد می‌کردم به نظر می‌رسید روشنفکر شده‌ام. من تلاش می‌کردم نقاشی اول‌ام را که همیشه با خودم همراه داشتم را نشان بدهم. من می‌خواستم بفهمم آیا او کسی هست که واقعاً درک لازم را دارد یا نه. اما این جواب همیشه داده می‌شد که: این یک کلاه است، که در این صورت من نمی‌خواستم با آن شخص درباره مارهای بوا یا جنگل‌های بکر یا ستارگان صحبت کنم. می‌خواستم خودم را در سطح آن‌ها جا بزنم. من از بازی گلف و بریج و سیاست و انواع کروات صحبت می‌کردم و بزرگترها از اینکه با دوست خردمندی چون من آشنا می شدند خیلی خوشحال به نظر می‌رسیدند.

برای دریافت کتاب شازده کوچولو (متن کامل و دو زبانه) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

ارسال کتابراه به دوستان از طریق پیامک یا ایمیل

اشتراک در تلگرام

اشتراک در توییتر

اشتراک در فیسبوک

اشتراک در واتس آپ

اشتراک در لینکداین

اشتراک در گوگل پلاس

کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… کتاب‌هایی پیدا می شود. همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.

شازده کوچولو، نخستین بار در ۱۹۴۳ در نیویورک منتشر شد و با ترجمه به بیش از ۳۰۰ زبان دنیا، به عنوان یکی از محبوب ترین کتابهای تاریخ محسوب میشود. در این داستان
اگزوپری» با ارائه ی تصویری کودکانه، به بیان و شرح فلسفه خود از دوست داشتن، عشق و هستی می پردازد. اگزوپري با خلق پسرکی کوچک از اخترک ب ۶۱۲، در مقام پرسشگر، به بسیاری از سوالات کودکان و نوجوانان پاسخ میدهد . مسافر کوچولو از ستاره و گل سرخی که دارد صحبت می کند و این که چقدر این گل را دوست دارد. … شازده کوچولو در دل گفت: «گل من فانی است و جلوی دنیا برای دفاع از خودش جز | چهارتا خار هیچی ندارد و آن وقت مرا بگو که او را توی اخترکم، تک و تنها رها کرده ام. » |

آنچه خواهید خواند

آنتوان دوسنت اگزوپری نویسنده ، شاعر ، اشراف ، روزنامه نگار و هوانورد پیشگام فرانسوی بود. وی برنده چندین جایزه عالی ادبی فرانسه شد و همچنین برنده جایزه ملی کتاب ایالات متحده شد.  او بیشتر بخاطر رمان شازده کوچولو (شاهزاده کوچک) و به خاطر نوشته های که در  حوزه هوانوردی نوشت شناخته شده است.او در طول عمر خود نزدیک به 10 کتاب را نوشته است و در کنار آن  در ارتش فرانسه نیز خدمت کرده است. او کتاب شازده کوچولو را در سن 42 سالگی نوشت و این کتاب ابتدا در آمریکا چاپ شد و در کتاب شازده کوچولو خواهیم یافت که این کتاب بخش ها، برداشت ها و برش هایی از زندگی اوست.

مرتبط-دانلود کتاب1984

در سال ۱۹۳۵، هواپیمای سنت اگزوپری، که برای شکستن رکورد پرواز بین پاریس و سایگون تلاش می‌کرد، در صحرای بزرگ آفریقا دچار نقص فنی شد و به ناچار در همان‌جا فرود آمد.همین سانحه دستمایه نگارش کتاب شازده کوچولو شد.این رمان  کلاسیک ماندگار داستان یک شاهزاده کوچک  بی نامی است که از یک سیارک ناشناخنه به اسم  B-612 آمده است  را روایت می کند که یک خلبان هواپیما در صحرا با آن روبرو می شود. خلبان سرگردان هزاران مایل دور تر از محل زندگی انسان ها هواپیمایش سقوط کرده است. او باید هواپیمای خود را قبل از تمام شدن سوخت هواپیما و منبع آبی که دارد تعمیر کند و به طرز حیرت انگیزی ، آنجا که در وسط ناکجاآباد است  خلبان با یک پسر کوچک روبرو می شود ، پسری  پوشیده از چکمه های بلند و شنل بلند و سلطنتی و ادعا می کند که یک شاهزاده کوچک از دنیای دیگر است.

دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور

روباه:انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند، اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی!

کتاب شازده کوچولو

شازده کوچولو در طول مدت حضور در کویر ، برای خلبان تعریف می کند که چگونه توانسته دنیای کوچک سیارک B-612 خود را ترک کند و سرانجام به سیاره زمین راه یابد. شازده کوچولو درباره شخصیت هایی که در طول سفر با آنها ملاقات کرده داستانهایی تعریف می کند ، از پادشاه تنهای که ادعای همه ستاره های آسمان را دارد ، تا جغرافی دان که چیزی از جهان های اطراف خود نمی داند جز آنچه در کتاب ها می خواند. زمانی که شازده کوچولو سرانجام زمین را ترک می کند ، او با گیاهان و حیوانات و همچنین با مردم صحبت کرده است و درسهایی که در این راه آموخته است در نهایت این داستان ها بر هیچکس جز خلبانی که با او ملاقات کرده است تاثیر نگذاشته است.

دانلود کتاب کیمیاگر

شبانگاهان که به‌آسمان پرستاره می‌نگری، آن‌ها به‌تو تعلق دارند، گوئی ستاره‌ها می‌خندند، چون من روی یکی از آن ستاره‌ها زندگی می‌کنم، روی یکی از آن ستاره‌های خندان. ستاره‌ها فقط به‌تو تعلق دارند، همان ستاره‌هایی که می‌توانند بخندند.

کتاب شازده کوچولو

تمرکز اصلی داستان بر  علاقه بیشتر افراد بزرگسال به  مسائلی است که اهمیت آنها در زندگی بسیار کم است ، که شازده کوچولو نمی تواند  آنها را درک کند. داستان نشان می دهد که چگونه بیشتر افراد بزرگسال از چیزهای ساده زندگی مانند دوستی ، عشق و زیبایی جهان غافل می شوند زیرا آنها بیش از حد به کسب ثروت و قدرت مشغول شده اند. آنها فریب می خورند که باور دارند ارقام یا پول داشتن مهم است ، اما زندگی آنها معنایی ندارد.آنچه که ما در مورد “شازده کوچولو” بیشتر دوست خواهیم داشت این پیام  اصلی کتاب  است:

فقط با قلب است که فرد می تواند به درستی ببیند ، آنچه ضروری است برای چشم قابل مشاهده نیست.

کتاب شازده کوچولو

این به خواننده می آموزد که مهم است که برای درک واقعی چیزی به مفاهیم درونی آن توجه کرد ، کاری که اکثر مردم در انجام آن موفق نمی شوند زیرا فقط به ارزش واقعی  و بیرونی چیزی علاقه دارند ، همانطور که در ابتدای داستان نشان داده شد. این یک پیام بسیار مهم برای درک هر کودک یا بزرگسالی است ، که در  کتاب  شازده کوچولو بسیار بیان داده شده است.

دانلود کتاب سرباز خوب

شازده کوچولو پرسید : از کی اوضاع بهتر میشه؟
روباه گفت : از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره !

کتاب شازده کوچولو

از زمان انتشار اولین بار در سال 1943 ، داستان آنتوان دو سنت اگزوپری در مورد شاهزاده کوچکی با ایده های بسیار بزرگ به بیش از دوازده زبان ترجمه شد و در سراسر جهان توسط خوانندگان در هر سنی مورد استقبال قرار گرفت. تصاویر ساده سنت اگزوپری ، متن داستان بسیار ساده و بدون ریتم و قافیه حفظ می شود ، اما تخیل و بلوغ داستان خواننده را علاقه مند می کند. همراه با استفاده از نقاشی توسط نویسنده برای کمک به خواننده در تجسم برخی از مفاهیم کتاب خواننده را ترغیب میکند که کتاب را تا آخر و شاید چند بار دیگر هم بخواند! نویسنده در مقدمه کتاب  به خوانندگان خود یادآوری می کند که “همه بزرگسالان یک بار کودک بودند”.

بر اساس کتاب شازده یک کارتون در سال 2015 ساخته شده است.

دانلود کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملو

دانلود رایگان نسخه صوتی کتاب شازده کوچولو با صدای احمد شاملو

خرید نسخه فیزیکی کتاب شازده کوچولو

در ادامه چند قاچ از کتاب را میخوانیم.

تو خودت را محاکمه خواهی کرد. این دشوارترین کار است.
محاکمه خود از محاکمه دیگران مشکل‌تر است. تو اگر توانستی درباره خود درست قضاوت کنی قاضی واقعی هستی

شازده کوچولو گفت:
آدم‌ها در قطارهای تندرو می‌چپند ولی نمی‌دانند پی چه می‌گردند…!

شازده کوچولو پرسید:
دوست داشتن بهتره یا دوست داشته شدن؟
روباه جواب داد:
کدوم یکی برای پرنده مهمتره؟
بالِ چپ یا بال راست؟

محاکمه کردن خود از محاکمه کردن دیگران خیلی مشکل تر است. اگر توانستی در مورد خودت قضاوت درستی بکنی معلوم می شود یک فرزانه ی تمام عیاری.

شازده کوچولو پرسید:
دوست داشتن بهتره یا دوست داشته شدن؟
روباه جواب داد:
کدوم یکی برای پرنده مهمتره؟
بالِ چپ یا بال راست؟

 

نام ، ایمیل و آدرس وبسایت من را در برای ارسال دیدگاه مجدد در این مرورگر ذخیره کن


دانلود کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملوDownloads-icon


دانلودDownloads-icon


دانلود رایگان کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود کتاب های pdfDownloads-icon


دانلود با لینک مستقیمDownloads-iconدانلود رایگان کتاب رمان تقاص به صورت pdf و نرم افزار اندروید 📚
Downloads-iconدانلود رایگان کتاب رمان تقاص به صورت pdf و نرم افزار اندروید 📚
Downloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملوDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملوDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملوDownloads-icon


ارسال گزارش تخلفDownloads-icon


دانلود فایل PDFDownloads-icon


دانلود فايل pdf کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو pdfDownloads-icon


دانلود فایل PDF – مگابایت Downloads-icon


رمان PdfDownloads-icon


pdf کتاب شازده کوچولوDownloads-icon


دانلود pdf کتاب شازده کوچولوDownloads-iconDownloads-iconزندگی خود را دوباره بیافرینید
Downloads-iconDownloads-iconرمان ربکا
Downloads-iconDownloads-iconراز سایه
Downloads-iconDownloads-iconپاکسازی آگاهی در ۲۱ روز
Downloads-iconDownloads-iconرمان بادام
Downloads-iconDownloads-iconآیا به عشق تو محتاجم
Downloads-iconDownloads-iconدختر مو شرابی
Downloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو بدون سانسور pdfDownloads-icon


Previous postدانلود کتاب صوتی شازده کوچولو pdfDownloads-icon


Next postدانلود کتاب شازده کوچولو با فرمت pdfDownloads-icon


دانلود کتاب کامل شازده کوچولو pdfDownloads-icon+ آپلود تا ۱۰۰ مگابایت برای هر فایل
+ امکان آپلود فایل با فرمت های بیشتر
+ ماندگاری بیشتر فایل های بدون دانلود
+ گالری شخصی برای مدیریت و حذف عکس و فایل


ارسال گزارش تخلفDownloads-icon

آنتوان دو سنت اگزوپری فرزند سوم ژان دو سنت اگزوپری به سال ۱۹۰۰ در شهر لیون زاده شد. پدر و مادر او اصلا اهل لیون نبودند و در آن شهر نیز سکونت نداشتند ، و بنابراین تولد آنتوان در لیون امری کاملا تصادفی بود.
چهارده ساله بود که پدرش مرد ، و از آن پس نگاهداری و تربیت او به دوش مادرش افتاد. دوران کودکی او با یک برادر و سه خواهرش در سن موریس و مول ” که املاک مادربزرگش در آنجا بود سپری شد. و او دوره دبستان را در مان به پایان رسانید. در آغاز دوره دبیرستان پیش یکی از استادان موسیقی به آموختن ویلن پرداخت. یگانه برادرش فرانسوا به سال ۱۹۱۷ بر اثر بیماری رماتیسم قلبی در گذشت و بار مسئولیت گذران خانواده یکباره به گردن او افتاد.
آنتوان برای انجام خدمت سربازی به نیروی هوایی پیوست و در سیر دو سال خدمت ؛ فن خلبانی و مکانیکی آن را فرا گرفت ؛ چنانکه در زمره هوانوردان خوب و زبردست ارتش فرانسه به شمار میرفت. در ۱۹۲۳ دوره خدمت وظیفه را به پایان رسانید و میخواست دوباره به زندگی….


صفحه اصلیDownloads-icon


شعر و ادبیاتDownloads-icon


تاریخDownloads-icon


مذهبDownloads-icon


تکنولوژیDownloads-icon


فلسفه،سیاست و جامعهDownloads-icon


داستان و رمانDownloads-icon


سبک زندگی و موفقیتDownloads-icon


کتاب های ممنوعهDownloads-icon


ورزش و سلامتDownloads-icon


Downloads-icon


دانلود کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپریDownloads-icon


دانلود با لینک مستقیمDownloads-icon


دانلود کتاب خاستگاه گونه ها یا منشا انواع اثر چارلز داروین

Downloads-icon


دانلود کتاب تاریخ اجتماعی ایران از انقراض ساسانیان تا انقراض امویان اثر سعید نفیسی

Downloads-icon


دانلود کتاب آشنایی با بناهای تاریخی اثر ویدا تقوایی

Downloads-icon


دانلود کتاب آغا محمدخان قاجار اثر امینه پاکروان

Downloads-icon


دانلود کتاب سه سفرنامه هرات، مرو، مشهد اثر قدرت الله روشنی

Downloads-icon


دانلود کتاب عقاب کمازان یا کریمخان زند اثر سید محمدعلی کشاورز صدر

Downloads-iconدانلود کتاب کفرنامه کارو

Downloads-iconدانلود کتاب لغت نامه ۱۶ جلدی دهخدا به صورت کامل و لینک مستقیم

Downloads-iconدانلود کتاب تاریخ طبری اسکن شده از نسخه اصلی و بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب دو قرن سکوت دکتر زرین کوب بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب شرح لمعه – النضید فی شرح روضه الشهید ۲۸ جلدی

Downloads-icon


دانلود کتاب چرا ایران عقب ماند و غرب پیش رفت اثر کاظم علمداریDownloads-icon


دانلود کتاب شهرهای نامرئی اثر ایتالو کالوینوDownloads-icon


دانلود کتاب خاستگاه گونه ها یا منشا انواع اثر چارلز داروینDownloads-icon


دانلود کتاب خانه ادریسیها از غزاله علیزادهDownloads-icon


دانلود کتاب نگاهی به رساله عملیه مرحوم آیت الله العظمی حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدیDownloads-icon


دانلود کتاب مجموعه سوالات مصاحبه های حضوری و گزینش استخدامی + پاسخنامهDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ اجتماعی ایران از انقراض ساسانیان تا انقراض امویان اثر سعید نفیسیDownloads-icon


دانلود کتاب آشنایی با بناهای تاریخی اثر ویدا تقواییDownloads-icon


دانلود کتاب آغا محمدخان قاجار اثر امینه پاکروانDownloads-icon


دانلود کتاب سه سفرنامه هرات، مرو، مشهد اثر قدرت الله روشنیDownloads-icon


دانلود کتاب عقاب کمازان یا کریمخان زند اثر سید محمدعلی کشاورز صدرDownloads-icon


دانلود کتاب خاطرات تاج السلطنه اثر منصوره اتحادیه – سیروس سعدوندیانDownloads-icon


دانلود کتاب آدولف هیتلر اثر پیتر بوروسکیDownloads-icon


دانلود کتاب جریانهای بزرگ تاریخ معاصر اثر ژاک پیرنDownloads-icon


دانلود کتاب سفرنامه شمال اثر چارلز فرانسیس مکنزیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ حکومت طاهریان از آغاز تا انجام اثر دکتر امیر اکبریDownloads-icon


دانلود کتاب دختری بنام گلی اثر ابوالفضل آزمودهDownloads-icon


دانلود کتاب باستان شناسی چهل تکه اثر عمران گاراژیانDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ بشر اثر هندریک ویلم وان لونDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ سال چهارم رشته طبیعی و ریاضی اثر وزارت آموزش و پرورش وقتDownloads-icon


دانلود کتاب برگی از تاریخ جنوب ایران اثر سید عامر هاشمیDownloads-icon


دانلود کتاب آذربایجان در ایران معاصر اثر ت‍ورج ات‍اب‍ک‍ی‌Downloads-icon


دانلود کتاب تاریخ ۲۵ ساله ارتش شاهنشاهی ایران اثر ذبیح الله قدیمیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ کوفه اثر سید حسین براقی نجفیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ مختصر پنج دهه افغانستان اثر انتشارات محسنDownloads-icon


دانلود کتاب مجموعه مقالات تاریخی، سیاسی و فرهنگی اثر سید هادی خسروشاهیDownloads-icon


دانلود کتاب دنیا در گذر تاریخ کوتاه بشر اثر دیوید کریستینDownloads-icon


دانلود کتاب باختر به روایت تاریخ اثر هایده معیریDownloads-icon


دانلود کتاب نقدنامه تاریخ، باستانشناسی و هنر اثر صادق آئینه وند و سیمین مقیسهDownloads-icon


دانلود کتاب تاثیر اسلام در اروپا اثر مونتگمری واتDownloads-icon


دانلود کتاب انسان خود را می سازد اثر گوردن چایلدDownloads-icon


دانلود کتاب تشکیل شاهنشاهی صفویه اثر نظام الدین مجیر شیبانیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ آل بویه اثر علی اصغر فقیهیDownloads-icon


دانلود کتاب سفرنامه ابودلف در ایران اثر ابودلفDownloads-icon


دانلود کتاب گزیده تاریخ بلعمی اثر محمد جریر طبریDownloads-icon


دانلود کتاب پزشکی در ایران باستان اثر پرویز اذکاییDownloads-icon


دانلود کتاب خاطرات حاج سیاح اثر محمدعلی سیاح محلاتیDownloads-icon


دانلود کتاب دنیای گمشده ی عیلام اثر والتر هینتسDownloads-icon


دانلود کتاب اورارتو اثر بوریس ب پیوتر ووسکیDownloads-icon


دانلود کتاب استقرار دیکتاتوری رضاخان در ایران اثر ا.س. ملیکفDownloads-icon


دانلود کتاب خاطرات امیر عباس هویدا اثر امیر عباس هویداDownloads-icon


دانلود کتاب یزیدیان یا شیطان پرستان اثر محمد التونجیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ عقاید و مکتبهای سیاسی از عهد باستان تا امروز اثر پروفسور گائتانا موسکا – دکتر گاستون بوتوDownloads-icon


دانلود کتاب امپراطوری زرد چنگیزخان و فرزندانش اثر یواخیم بارکهاوزنDownloads-icon


دانلود کتاب پاسخ به تاریخ اثر محمدرضا پهلویDownloads-icon


دانلود کتاب هزار فامیل اثر علی شعبانیDownloads-icon


دانلود کتاب شهرهای ایران در روزگار پارتیان و ساسانیان اثر ن. پیگولوسکایاDownloads-icon


دانلود کتاب جنگ به روایت فرمانده اثر محسن رضاییDownloads-icon


دانلود کتاب اسرار مرگ استالین اثر ع.آوتور خانوفDownloads-icon


دانلود کتاب رویای صادقه حقایقی ناشناخته از تاریخ مشروطیت ایران اثر جمشید صداقت نژادDownloads-icon


دانلود کتاب قحطی بزرگ اثر محمدقلی مجدDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ امپراتوری عثمانی اثر سبحان پاکپورDownloads-icon


دانلود کتاب جستاری چند در فرهنگ ایران اثر دکتر مهرداد بهارDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ آل چوپان اثر ابوالفضل نبئیDownloads-icon


دانلود کتاب واژه‌های ایرانی در نوشته های باستانی اثر شهرام هدایتDownloads-icon


دانلود کتاب تصویرهایی از ایران اثر گرترود بلDownloads-icon


دانلود کتاب ژاندارک یا دوشیزه اورلئان اثر یوهان‌کریستف فریدریش‌فون شیلرDownloads-icon


دانلود کتاب کلات نادری اثر محمدرضا خسرویDownloads-icon


دانلود کتاب سفرنامه خراسان اثر ناصرالدین شاه قاجارDownloads-icon


دانلود کتاب دولت نادرشاه افشار اثر م. ر. آردنووا ، ک. ز. اشرفیانDownloads-iconدانلود کتاب کفرنامه کارو

Downloads-iconدانلود کتاب لغت نامه ۱۶ جلدی دهخدا به صورت کامل و لینک مستقیم

Downloads-iconدانلود کتاب تاریخ طبری اسکن شده از نسخه اصلی و بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب دو قرن سکوت دکتر زرین کوب بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب روحانیت در اسلام اثر امیر صادقی

Downloads-iconدانلود رمان دا اثر سید زهرا حسینی

Downloads-iconدانلود کتاب پیام کافکا

Downloads-iconدانلود کتاب تمدن ایرانی اثر عیسی بهنام

Downloads-icon


صفحه اصلیDownloads-icon


شعر و ادبیاتDownloads-icon


تاریخDownloads-icon


مذهبDownloads-icon


تکنولوژیDownloads-icon


فلسفه،سیاست و جامعهDownloads-icon


داستان و رمانDownloads-icon


سبک زندگی و موفقیتDownloads-icon


کتاب های ممنوعهDownloads-icon


ورزش و سلامتDownloads-icon

داستان شازده کوچولو نوشته اگزوپری توسط چند تن از مترجمان توانای فارسی از جمله محمد قاضی، ابوالحسن نجفی و احمد شاملو به فارسی برگردانده شده و بارها تجدید چاپ شده است.

دوسنت اگزوپری این کتاب را در سال ۱۹۴۳ یعنی یک سال قبل از مرگش و در بحبوحه جنگ جهانی دوم، آن زمان که در آمریکا حضور داشت نوشت؛ شاید خود او هم باور نمیکرد که روزی کتاب کوچکی که نوشته بعد از انجیل کتاب مقدس مسیحیان به عنوان پرخواننده ترین کتاب جهان شناخته شود.

در ۱۹۴۳ شاهکار سنت‌اگزوپری به نام “شازده کوچولو” Le Petit Prince انتشار یافت که حوادث شگفت‌آنگیز آن با نکته‌های دقیق و عمیق روانی همراه است.

شازده کوچولو یکی از مهم‌ترین آثار اگزوپری به شمار می‌رود که در قرن اخیر سوّمین کتاب پرخواننده جهان است.

دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور

این اثر از حادثه‌ای واقعی مایه گرفته که در دل شنهای صحرای موریتانی برای سنت اگزوپری روی داده است. خرابی دستگاه هواپیما خلبان را به فرود اجباری در دل آفریقا وامی‌دارد و از میان هزاران ساکن منطقه؛ پسربچه‌ای با رفتار عجیب و غیرعادی خود جلب توجه می‌کند.

پسربچه‌ای که اصلاً به مردم اطراف خود شباهت ندارد و پرسشهایی را مطرح می‌کند که خود موضوع داستان قرار می‌گیرد. شازده کوچولو از کتابهای کم‌نظیر برای کودکان و شاهکاری جاویدان است که در آن تصویرهای ذهنی با عمق فلسفی آمیخته است.

او این کتاب را در سال ۱۹۴۰ در نیویورک نوشته است. او در این اثر خیال انگیز و زیبایش که فلسفه دوست داشتن و عواطف انسانی در خلال سطرهای آن به ساده‌ترین و در عین حال ژرفترین شکل تجزیه و تحلیل شده و نویسنده در سرتاسر کتاب کسانی را که با غوطه ور شدن و دلبستن به مادّیات و پایبند بودن به تعصّبها و خودخواهیها و اندیشه‌های خرافی بیجا از راستی و پاکی و خوی انسانی به دور افتاده اند، زیر نام آدم بزرگها به باد مسخره گرفته است.


صفحه اصلیDownloads-icon


شعر و ادبیاتDownloads-icon


تاریخDownloads-icon


مذهبDownloads-icon


تکنولوژیDownloads-icon


فلسفه،سیاست و جامعهDownloads-icon


داستان و رمانDownloads-icon


سبک زندگی و موفقیتDownloads-icon


کتاب های ممنوعهDownloads-icon


ورزش و سلامتDownloads-icon


Downloads-icon


دانلود کتاب صوتی شازده کوچولو با صدای احمد شاملوDownloads-icon


http://server1.rouzegar.com/books/ebook/audio/ShazdeKouchoulou_AhmadShamlou.mp3Downloads-icon


آنتوان دو سنت اگزوپریDownloads-icon


احمد شاملوDownloads-icon


دانلود با لینک مستقیمDownloads-icon


دانلود کتاب شهرهای نامرئی اثر ایتالو کالوینو

Downloads-icon


دانلود کتاب خانه ادریسیها از غزاله علیزاده

Downloads-icon


دانلود کتاب دل تاریکی اثر جوزف کنراد

Downloads-icon


دانلود کتاب دختری با گوشواره ی مروارید اثر تریسی شوالیه

Downloads-icon


دانلود کتاب منازعه با دین اثر ریچارد داوکینز

Downloads-icon


دانلود کتاب مجلس قربانی سنمار اثر بهرام بیضایی

Downloads-iconدانلود کتاب کفرنامه کارو

Downloads-iconدانلود کتاب لغت نامه ۱۶ جلدی دهخدا به صورت کامل و لینک مستقیم

Downloads-iconدانلود کتاب تاریخ طبری اسکن شده از نسخه اصلی و بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب دو قرن سکوت دکتر زرین کوب بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب شرح لمعه – النضید فی شرح روضه الشهید ۲۸ جلدی

Downloads-icon


دانلود کتاب چرا ایران عقب ماند و غرب پیش رفت اثر کاظم علمداریDownloads-icon


دانلود کتاب شهرهای نامرئی اثر ایتالو کالوینوDownloads-icon


دانلود کتاب خاستگاه گونه ها یا منشا انواع اثر چارلز داروینDownloads-icon


دانلود کتاب خانه ادریسیها از غزاله علیزادهDownloads-icon


دانلود کتاب نگاهی به رساله عملیه مرحوم آیت الله العظمی حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدیDownloads-icon


دانلود کتاب مجموعه سوالات مصاحبه های حضوری و گزینش استخدامی + پاسخنامهDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ اجتماعی ایران از انقراض ساسانیان تا انقراض امویان اثر سعید نفیسیDownloads-icon


دانلود کتاب آشنایی با بناهای تاریخی اثر ویدا تقواییDownloads-icon


دانلود کتاب آغا محمدخان قاجار اثر امینه پاکروانDownloads-icon


دانلود کتاب سه سفرنامه هرات، مرو، مشهد اثر قدرت الله روشنیDownloads-icon


دانلود کتاب عقاب کمازان یا کریمخان زند اثر سید محمدعلی کشاورز صدرDownloads-icon


دانلود کتاب خاطرات تاج السلطنه اثر منصوره اتحادیه – سیروس سعدوندیانDownloads-icon


دانلود کتاب آدولف هیتلر اثر پیتر بوروسکیDownloads-icon


دانلود کتاب جریانهای بزرگ تاریخ معاصر اثر ژاک پیرنDownloads-icon


دانلود کتاب سفرنامه شمال اثر چارلز فرانسیس مکنزیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ حکومت طاهریان از آغاز تا انجام اثر دکتر امیر اکبریDownloads-icon


دانلود کتاب دختری بنام گلی اثر ابوالفضل آزمودهDownloads-icon


دانلود کتاب باستان شناسی چهل تکه اثر عمران گاراژیانDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ بشر اثر هندریک ویلم وان لونDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ سال چهارم رشته طبیعی و ریاضی اثر وزارت آموزش و پرورش وقتDownloads-icon


دانلود کتاب برگی از تاریخ جنوب ایران اثر سید عامر هاشمیDownloads-icon


دانلود کتاب آذربایجان در ایران معاصر اثر ت‍ورج ات‍اب‍ک‍ی‌Downloads-icon


دانلود کتاب تاریخ ۲۵ ساله ارتش شاهنشاهی ایران اثر ذبیح الله قدیمیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ کوفه اثر سید حسین براقی نجفیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ مختصر پنج دهه افغانستان اثر انتشارات محسنDownloads-icon


دانلود کتاب مجموعه مقالات تاریخی، سیاسی و فرهنگی اثر سید هادی خسروشاهیDownloads-icon


دانلود کتاب دنیا در گذر تاریخ کوتاه بشر اثر دیوید کریستینDownloads-icon


دانلود کتاب باختر به روایت تاریخ اثر هایده معیریDownloads-icon


دانلود کتاب نقدنامه تاریخ، باستانشناسی و هنر اثر صادق آئینه وند و سیمین مقیسهDownloads-icon


دانلود کتاب تاثیر اسلام در اروپا اثر مونتگمری واتDownloads-icon


دانلود کتاب انسان خود را می سازد اثر گوردن چایلدDownloads-icon


دانلود کتاب تشکیل شاهنشاهی صفویه اثر نظام الدین مجیر شیبانیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ آل بویه اثر علی اصغر فقیهیDownloads-icon


دانلود کتاب سفرنامه ابودلف در ایران اثر ابودلفDownloads-icon


دانلود کتاب گزیده تاریخ بلعمی اثر محمد جریر طبریDownloads-icon


دانلود کتاب پزشکی در ایران باستان اثر پرویز اذکاییDownloads-icon


دانلود کتاب خاطرات حاج سیاح اثر محمدعلی سیاح محلاتیDownloads-icon


دانلود کتاب دنیای گمشده ی عیلام اثر والتر هینتسDownloads-icon


دانلود کتاب اورارتو اثر بوریس ب پیوتر ووسکیDownloads-icon


دانلود کتاب استقرار دیکتاتوری رضاخان در ایران اثر ا.س. ملیکفDownloads-icon


دانلود کتاب خاطرات امیر عباس هویدا اثر امیر عباس هویداDownloads-icon


دانلود کتاب یزیدیان یا شیطان پرستان اثر محمد التونجیDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ عقاید و مکتبهای سیاسی از عهد باستان تا امروز اثر پروفسور گائتانا موسکا – دکتر گاستون بوتوDownloads-icon


دانلود کتاب امپراطوری زرد چنگیزخان و فرزندانش اثر یواخیم بارکهاوزنDownloads-icon


دانلود کتاب پاسخ به تاریخ اثر محمدرضا پهلویDownloads-icon


دانلود کتاب هزار فامیل اثر علی شعبانیDownloads-icon


دانلود کتاب شهرهای ایران در روزگار پارتیان و ساسانیان اثر ن. پیگولوسکایاDownloads-icon


دانلود کتاب جنگ به روایت فرمانده اثر محسن رضاییDownloads-icon


دانلود کتاب اسرار مرگ استالین اثر ع.آوتور خانوفDownloads-icon


دانلود کتاب رویای صادقه حقایقی ناشناخته از تاریخ مشروطیت ایران اثر جمشید صداقت نژادDownloads-icon


دانلود کتاب قحطی بزرگ اثر محمدقلی مجدDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ امپراتوری عثمانی اثر سبحان پاکپورDownloads-icon


دانلود کتاب جستاری چند در فرهنگ ایران اثر دکتر مهرداد بهارDownloads-icon


دانلود کتاب تاریخ آل چوپان اثر ابوالفضل نبئیDownloads-icon


دانلود کتاب واژه‌های ایرانی در نوشته های باستانی اثر شهرام هدایتDownloads-icon


دانلود کتاب تصویرهایی از ایران اثر گرترود بلDownloads-icon


دانلود کتاب ژاندارک یا دوشیزه اورلئان اثر یوهان‌کریستف فریدریش‌فون شیلرDownloads-icon


دانلود کتاب کلات نادری اثر محمدرضا خسرویDownloads-icon


دانلود کتاب سفرنامه خراسان اثر ناصرالدین شاه قاجارDownloads-icon


دانلود کتاب دولت نادرشاه افشار اثر م. ر. آردنووا ، ک. ز. اشرفیانDownloads-iconدانلود کتاب کفرنامه کارو

Downloads-iconدانلود کتاب لغت نامه ۱۶ جلدی دهخدا به صورت کامل و لینک مستقیم

Downloads-iconدانلود کتاب تاریخ طبری اسکن شده از نسخه اصلی و بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب دو قرن سکوت دکتر زرین کوب بدون سانسور

Downloads-iconدانلود کتاب نغمه گر حدیثه عرفان اثر ضیاء الدین سجادی

Downloads-iconدانلود کتاب فیلسوفان بزرگ از سقراط تا فوکو اثر جریمی استنگروم

Downloads-iconدانلود کتاب تاریخچه بست و بست نشینی اثر دکتر عباس خالصی

Downloads-iconدانلود کتاب دیوان حسن کاشی

Downloads-icon


صفحه اصلیDownloads-icon


شعر و ادبیاتDownloads-icon


تاریخDownloads-icon


مذهبDownloads-icon


تکنولوژیDownloads-icon


فلسفه،سیاست و جامعهDownloads-icon


داستان و رمانDownloads-icon


سبک زندگی و موفقیتDownloads-icon


کتاب های ممنوعهDownloads-icon


ورزش و سلامتDownloads-icon

دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور
دانلود کتاب کامل شازده کوچولو بدون سانسور
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.