چجوری با رایتل بسته بگیریم

خواص دارویی و گیاهی

چجوری با رایتل بسته بگیریم
چجوری با رایتل بسته بگیریم

با پایان یافتن حجم اینترنت بسته آغازین، شما می توانید مطابق نیاز خود، هر یک از بسته های مندرج در جدول زیر را خریداری و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت، صرفه جویی نمایید. برای خرید و فعال‌سازی هر کدام از بسته‌ ها می‌توانید از یکی از روش های زیراستفاده نمایید:

رایتل همچنین امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته‌های نامحدود ویژه ساعات افت مصرف و ساعات خاص فراهم آورده است.

برای انتخاب راحت تر بسته‌های مصرفی مد نظر خود، می‌توانید از طریق منوهای زیر فیلتر را اعمال نموده و مشخصات بسته مناسب خود را مشاهده نمایید. تمامی بسته ها از طریق اپلیکیشن “رایتل من” قابل خرید است اما بسته های ویژه اپلیکیشن رایتل من را تنها از طریق همین کانال می توانید خریداری کنید.

* در هنگام خرید بسته‌های اینترنت مصرفی، به ساعات مجاز مصرف که در نام هر بسته به آن اشاره شده ‌است ، توجه فرمایید (بسته های دارای ترافیک در ساعات خاص و ساعات افت مصرف تنها در زمان‌های اعلام شده قابل استفاده می‌باشد) ** ساعت‌های افت مصرف از 2 الی 7 صبح است، به منظور تامین بهترین کیفیت قابل ارایه در شبکه رایتل، ساعت‌های افت مصرف در صورت تغییر رفتار اساسی مصرف مشترکین، ممکن است تغییر یابد. ***بسته های اینترنت نامحدود از سیاست سقف مصرف منصفانه پیروی می کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در هنگام خرید به قسمت توضیحات بیشتر بسته مصرفی در اپلیکیشن رایتل من، سامانه مدیریت حساب، خرید بسته از وب سایت مراجعه کنید.

تسهیل در عملیات ارتباطی همراه با کدهای دستوری رایتل با استفاده از این سرویس می‌توانید با شماره‌گیری کدهای دستوری مورد نظر، به منوی سرویس‌دهی دسترسی پیدا کرده و از امکانات متنوع زیر بهره مند شوید.

بسته‌های اینترنت سیم‌کارت دیتای رایتل، با حجم ترافیک‌های متنوع و سرعت حرفه ای جهت پاسخگویی به نیازهای شما مشترکین گرامی طراحی شده است. بسته‌ های بلند مدت شامل تخفیف، حداکثر تا 15% نسبت به بسته‌های 30 روزه و کمتر، می‌باشد. با پایان یافتن حجم ترافیک هدیه یا خریداری‌شده اولیه، مشترکان سیم‌کارت دیتای رایتل می‌توانند متناسب با نیاز خود، هریک از بسته‌های مندرج در جدول زیر را خریداری و در هزینه اینترنت خود نسبت به مصرف تعرفه آزاد، صرفه‌جویی نمایند.

رایتل همچنین امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته‌های نامحدود ویژه ساعات افت مصرف و ساعات خاص فراهم آورده است. برای انتخاب راحت تر بسته‌های مصرفی مد نظر خود، می‌توانید از طریق منوهای زیر فیلتر را اعمال نموده و مشخصات بسته مناسب خود را مشاهده نمایید. تمامی بسته ها از طریق اپلیکیشن “رایتل من” قابل خرید است اما بسته های ویژه اپلیکیشن رایتل من را تنها از طریق همین کانال می توانید خریداری کنید.

* در هنگام خرید بسته‌های اینترنت مصرفی، به ساعات مجاز مصرف که در نام هر بسته به آن اشاره شده ‌است ، توجه فرمایید (بسته های دارای ترافیک در ساعات خاص و ساعات افت مصرف تنها در زمان‌های اعلام شده قابل استفاده می‌باشد). ** ساعت‌های افت مصرف از 2 الی 7 صبح است، به منظور تامین بهترین کیفیت قابل ارایه در شبکه رایتل، ساعت‌های افت مصرف در صورت تغییر رفتار اساسی مصرف مشترکین، ممکن است تغییر یابد. ***بسته های اینترنت نامحدود از سیاست سقف مصرف منصفانه پیروی می کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در هنگام خرید به قسمت توضیحات بیشتر بسته مصرفی در اپلیکیشن رایتل من، سامانه مدیریت حساب، خرید بسته از وب سایت مراجعه کنید.

برای خرید و فعال‌سازی هر کدام از بسته‌ها می‌توانید از یکی از روش های زیراستفاده نمایید:

توجه: بسته‌های 90 روزه، 180 روزه و 365 روزه به ترتیب از 6% ، 10% و 15% تخفیف نسبت به بسته‌های 30 روزه برخوردار هستند.

چجوری با رایتل بسته بگیریم

با پایان یافتن حجم اینترنت بسته آغازین، شما می توانید مطابق نیاز خود، هر یک از بسته های مندرج در جدول زیر را خریداری و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت، صرفه جویی نمایید. برای خرید و فعال‌سازی هر کدام از بسته‌ ها می‌توانید از یکی از روش های زیراستفاده نمایید:

رایتل همچنین امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته‌های نامحدود ویژه ساعات افت مصرف فراهم آورده است.

برای انتخاب راحت تر بسته‌های مصرفی مد نظر خود، می‌توانید از طریق منوهای زیر فیلتر را اعمال نموده و مشخصات بسته مناسب خود را مشاهده نمایید. تمامی بسته ها از طریق اپلیکیشن “رایتل من” قابل خرید است اما بسته های ویژه اپلیکیشن رایتل من را تنها از طریق همین کانال می توانید خریداری کنید.

* بسته های دارای حجم اینترنت در ساعات خاص، تنها قابل استفاده در ساعاتی از شبانه‌روز هستند، که در نام هر بسته به آن اشاره شده‌است. ** ساعات افت مصرف از 2:00 الی 8:00 بامداد می‌باشد. *** اولویت استفاده از حجم ترافیک هدیه، پایین‌تر از حجم ترافیک قابل استفاده در همه ساعات است. درهنگام خرید مجدد بسته، از اتمام زمان / حجم ترافیک هدیه خود اطمینان حاصل نمایید.

۹ دیدگاه

ارسال شده توسط: م. معصوم‌پور

17 تیر 97 ساعت 09:00

بسته های اینترنت رایتل با قیمت‌ها و حجم‌های گوناگون به مشترکان سیم کارت های اعتباری، دائمی و دیتای این اپراتور ارائه می‌شود. در ادامه می‌توانید قیمت جدید و نحوه فعال سازی بسته های اینترنت رایتل در 17 تیر 97 را مشاهده کنید.

بسته های اینترنت رایتل با شرایط و حجم‌های متنوع، قیمت‌های مقرون به صرفه و سرعت بالا و نامحدود به مشترکان دائمی، اعتباری یا سیم کارت های دیتا ارائه می‌شود. مشترکان می‌توانند مطابق با نیاز خود، هر یک از بسته های درج شده در جدول زیر را خریداری کرده و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت صرفه‌جویی کنند. برای خرید و فعال سازی هر یک از بسته های اینترنت رایتل کافی است از یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

چجوری با رایتل بسته بگیریم

اپراتور رایتل امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته های نامحدود ویژه ساعات افت مصرف برای مشترکان فراهم کرده است. لازم به ذکر است که تمامی بسته های موجود در جدول زیر از طریق اپلیکیشن رایتل من قابل خرید خواهند بود، اما برخی از آن‌ها صرفا از طریق این اپلیکیشن قابل خریداری است. در جدول زیر، جزئیات کامل بسته های اینترنت رایتل را مشاهده می‌کنید:

بسته های اینترنت رایتل برای سیم کارت های دیتا با حجم ترافیک‌های متنوع و سرعت حرفه‌ای به منظور پاسخگویی به نیازهای مشترکان ارائه می‌شوند. بسته‌های بلندمدت شامل تخفیف حداکثر 15 درصدی نسبت به بسته‌های 30 روزه و کمتر هستند. با اتمام حجم ترافیک هدیه یا خریداری شده‌ی اولیه، مشترکان سیم کارت دیتای رایتل می‌توانند طبق نیاز خود هر یک از بسته‌های درج شده در جدول زیر را خریداری و در هزینه اینترنت خود نسبت به مصرف تعرفه آزاد صرفه‌جویی کنند.

رایتل همچنین امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته‌های نامحدود ویژه ساعات افت مصرف فراهم کرده است. تمامی بسته های اینترنت رایتل از طریق اپلیکیشن رایتل من قابل خرید هستند، اما برخی بسته‌ها را تنها از طریق این اپلیکیشن می‌توانید خریداری کنید.

بسته‌های 90 روزه، 180 روزه و 365 روزه به ترتیب از 6 درصد، 10 درصد و 15 درصد تخفیف نسبت به بسته‌های 30 روزه برخوردارند.

مشترکان سیم کارت های دائمی، اعتباری و دیتا می‌توانند برای استفاده از اینترنت پرسرعت همراه (3G و 4G)، با توجه به میزان مصرف و هزینه مورد نظر خود از میان بسته های اینترنت موجود بهترین گزینه را انتخاب کنند. اگر یکی از بسته‌های اینترنت بلندمدت 90، 180 یا 365 روزه را خریداری کرده باشید و حجم بسته خریداری شده، پیش از پایان اعتبار زمانی بسته به اتمام رسیده باشد یا نیاز به حجم بیشتری داشته باشید، می‌توانید نسبت به خرید حجم افزایشی اقدام کنید و دیگر نیازی به خرید بسته اینترنت جدید نخواهید داشت.

برای خرید و فعال سازی هر یک از حجم‌های افزایشی می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

طرح دکا برای اولین بار در صنعت مخابرات کشور و با هدف فراهم کردن استفاده نامحدود از تماس صوتی و پیامک در کنار اینترنت پرسرعت برای مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری رایتل ارائه شده است.

برای خرید بسته های خانواده دکا می‌توانید از کدهای دستوری، سامانه پیام کوتاه 2020، وب سایت رایتل، سامانه مدیریت حساب رایتل، فروشگاه‌های رایتل و اپلیکیشن رایتل من اقدام کنید.

اپراتور رایتل بسته‌هایی را با ترکیبی از خدمات ارتباطی مختلف به مشترکان ارائه می‌دهد. این اپراتور با توجه به استقبال مشترکان دائمی و اعتباری اقدام به طراحی بسته های ترکیبی هفتاییا کرده است. این بسته‌ها با تنوع بیشتر خدمات و قیمت ارائه شده است و مشترکان می‌توانند با توجه به نیاز و بودجه مد نظر خود، هر یک از این بسته‌های ترکیبی را در قالب یک بسته شامل اینترنت، تماس صوتی و پیامک خریداری کنند.

طرح خانواده بی نهایت مخصوص مشترکان سیم کارت های دائمی رایتل طراحی شده است. مشترکان دائمی که با توجه به شرایط شغلی، تحصیلی یا خانوادگی خود استفاده زیادی از خدمات ارتباطی در داخل یا خارج از کشور دارند می‌توانند با خرید هر یک از بسته‌های خانواده بی نهایت، بدون نگرانی از مصرف خود با کمترین هزینه از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند. این طرح شامل بسته‌های زیر می‌شود:

اگر می‌خواهید با دوستان رایتلی خود به صورت نامحدود در ارتباط باشید و با مشترکان سایر اپراتورها نیز ارتباط داشته باشید و در کنار آن از اینترنت پرسرعت همراه با حجم بالا نیز استفاده کنید، این طرح مناسب شماست.

این بسته مناسبت شماست اگر می‌خواهید با تمام دوستان رایتلی و غیر رایتلی خود به صورت نامحدود با خیالی راحت در ارتباط باشید. از دیگر مزایای این بسته می‌توان به اینترنت پرسرعت همراه در حجم زیاد اشاره کرد.

این طرح مناسب شماست اگر می‌خواهید در سفرهای خارجی به خدمات ارتباطی دسترسی داشته باشید، چون به اندازه کافی رومینگ بین‌المللی خواهید داشت. ارتباط با تمام دوستان رایتلی و غیر رایتلی به صورت نامحدود و دسترسی به اینترنت پرسرعت همراه در حجم زیاد از دیگر مزایای این بسته است.

اگر برقراری ارتباط از داخل کشور با صدها کشور خارجی جزو اولویت‌های شماست، این بسته مناسبتان خواهد بود. ارتباط با دوستان رایتلی و غیر رایتلی به صورت نامحدود و اینترنت پرسرعت همراه بی نهایت از دیگر مزایای این بسته است.

اگر می‌خواهید در سفرهای خارجی با خیال راحت به خدمات ارتباطی دسترسی داشته باشید، این طرح مناسب شماست، چرا که به اندازه کافی اعتبار رومینگ بین الملل خواهید داشت. برقراری ارتباط از داخل کشور با صدها کشور خارجی، ارتباط نامحدود با دوستان رایتلی و غیر رایتلی و اینترنت پرسرعت همراه بی نهایت از دیگر ویژگی‌های مثبت این بسته است.

تماس درون و برون شبکه: سقف مصرف منصفانه در هر 30 روز معادل 10 هزار دقیقه است.

پیامک درون و برون شبکه: سقف مصرف منصفانه در هر 30 روز معادل 10 هزار عدد است.

پیام چند رسانه‌ای درون شبکه: سقف مصرف منصفانه در هر 30 روز معادل 10 هزار عدد است.

برچسب ها : اینترنت اینترنت رایتل بسته اینترنت بسته اینترنت رایتل بسته های اینترنت رایتل بسته های ترکیبی رایتل رایتل

امتیاز

در ادامه خدمت دوستان عرض کنم اگر مشکل آنتن دهی حل میشد وباهاشون همکاری میکردن وطبق قولشون راجع به نصب آنتن خلف وعده نمیکردن الان دیگه ذره ای نقص نداشت .چون میدونستن اگر آنتن دهی رایتل سرار کشور کامل بشه دیگه حرفی واسه گفتن نخواهند داشت واز دور رقابت حداقل ایرانسل خادج میشد.

سلام بهنظر من رایتل درحالیکه از ابتدا برای زیرساخت وآنتن وکارهای سخت افزاری و….. مورد بدقولی وخلف وعده از مراجع مرتبط بالاتر قرار گرف ولی ازهرلحاظ باز هم رتبه یک رو داره ، اگر امکانات و پشتوانه ایرانسل رو میداشت جز اولینها حداقل در اسیا بود انصافا از هر لحاظ کم نمیذارن وتا حدامکان تلاش میکنن مشترکین راضی باشن . ایرانسل وجدانا نسبت هزینه دریافتی از ما یک پنجمش رو به مشترک سرویس نمیده .رایتل بهترین بوده هست وخواهد بود

چجوری با رایتل بسته بگیریم

سرعت ت رایتل از اپراتورهای دیگه خیلی بالاتره. چون شبکش خلوته. قیمتاش هم بهتره و گرون تر هم نشده

همین مونده بود اینم گرون کنه

تا ایرانسل با اون همه مزایا و سرویس های خوبش مونده کی دیگ رایتل میخره

فقط نت ایدی اس ال

بازم رایتل نسبت به اپراتورهای دیگه قیمتش بهتره

اتفاقا تعرفه های رایتل خیلی گرون تره نسبت به ایرانسل
قیمتاش نسبت به حجم هایی که میده زیاده

چشات میبینه داداش؟؟؟

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

نام *

ایمیل *

دیدگاه document.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “42724ac045ab71b8e946c0bde36905c4” );document.getElementById(“6a5cb47eac”).setAttribute( “id”, “comment” );

چجوری با رایتل بسته بگیریم
چجوری با رایتل بسته بگیریم
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *