چگونه جادوی سیاه کنیم

خواص دارویی و گیاهی

چگونه جادوی سیاه کنیم
چگونه جادوی سیاه کنیم

خوب خوب خوب

حالا امروز یه درس دیگه میخوام بدم

طلسم “کنفرینگو”

این طلسم اگه درست و بی عیب اجرا بشه باید حریف رو بترکونه!

رنگش بنفشه و تا به حریف نخورده هیچ عیبی درست نمیکنه

چگونه جادوی سیاه کنیم

اگر شما درست اجراش کنین در زمانی که “له وی نورتس” اجرا بشه به اندازه 1/5 قدرت عادیش زور داره

تلفظ درست :(Con-FrinGo!)

درضمن نظر یاتون نره


امروز میخوام یه طلسم دفاعی قدرت مند رو به شما یاد بدم البته این طلسم تو کتاب هری پاتر نیست و اختراع خودمه اما بدرد میخوره

برای اجرای اون:

1 چوبتون رو یک  بار به این صورت میبرید و برمیگردونید

بعد یک بار اینجوری میبرینش:و بعدش داد میزنین :”له وی تورنس!”(Leh-Vi-TorNes)

البته تا زمانی که نگید “لیبرا تورنس”(Libra-TorNes) هیچ طلسمی در سراسر ناحیه ای که شما توشید(معمولا تا حدود 100 متر) اجرا نمی شه!

اگه بعد از له وی تورنس بگید “ماکسما” اون وقت تا 100 کیلومتریتون طلسمی اجرا نمیشه اما در لیبرا تورنس چیزی بنام ماکسما نداریم

سلام به همه

امروز من میخوام ساده ترین نوع جادوی دفاعی رو به شما یاد بدم:

جادوی خلع سلاح (در تلفظ : Ex-peliarmes)  و در نوشتن :(expleliarmus)

روش تکان دادن چوب دستی:

اول با قدرت چوبتون رو میچرخونین:

بعد به آرامی در جهت مقابل میچرخونین:

و بعد با قدرت به سمت بالا میبرین :

و بعد در کمال آرامش میگین اکسپلیارموس

در قسمت حرکت به سمت بالا توجه کنید چون اگه غلت باشه ممکنه بجای خلع سلاح , حریف رو خلع جان بکنین و موقع گفتن بیشتر از همه چون با 1 اشتباه ممکنه حریف رو آتش بزنین

برای پر قدرت کردن طلسم از ماکسیما میشه استفاده کرد به طوری که بگین “اکسپلیارموس ماکسیما” که تلفظ درستش ( Ex-peliarmes-maxma) است

فعلا از جلسه اول


سلام به همه

چگونه جادوی سیاه کنیم

امروز من اومدم و این کلاس رو تشکیل دادم

به محض اینکه شما وارد این کلاس میشین باید یاد بگیرین چطور دوئل کنید، چطور دوئل ها رو ببرید و از خود دفاع کنید

من این جا به شما یاد میدم که همزمان با شما ماگل ها(فحش نیست! یعنی آدم غیر جادویی) چه نوع انسان هایی زندگی می کنند و چه بلایی میتونن سر هم بیارن

تا جلسه بعدی منتظرم


Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

چگونه جادوی سیاه کنیم

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

دانلود نرم افزار ۱۰۰ باب محبت نسخه اولنرم افزار صد باب محبتبسم الله الرحمن الرحیماین جلد اولین کتاب ۱۰۰ باب علوم غریبه می باشد.نرم افزار صد باب محبتاین جانب مدیر سایت علوم غریبه که چند سالیست سایت علوم غریبه را افتتاح کردم.و آموزش و اداب دعانویسی و حتی برخی از دعاها و طلسمات مجرب و تجربه شده را در سایت در اختیار تمام کاربران قرار دادم.در طول خلال این مدت تعداد کثیری از افراد تماس میگرفتند و یا ایمیل میزدند که کتابی فقط در زمینه محبت یا فقط در زمینه باطل سحر و یا. . . احتیاج دارند و یا حتی کتابهایی که برای دانلود در سایت قرار داده ام به صورت خطی بوده و خیلی از افراد قادر به خواندن کتاب نیستند و یا حوصله خواندن کتابهای خطی را ندارند.از این رو بر آن شدم که برای راحتی و درست انتخاب کردن و درست نوشتن تعویذات کتابهایی با عنوان ۱۰۰ باب تهیه و در اختیار کاربران قرار دهم.از این رو توسط تیمی از دوستان خوبم و چند تایپیست شروع به تهیه و تایپ کتاب های ۱۰۰ باب شدیم. مجموعه کتاب های ۱۰۰ باب تشکیل شده از مجموعه کتب خطی قدیمی و چاپی و تجربیات من و تجربیات دوستان خوبم.هر جلد کتاب مختص به همان موضوع می باشد.در این کتاب که به عنوان ۱۰۰ باب محبت است. در واقع ۱۰۰ طلسم در زمینه محبت که بسیار مجرب و به تجربه رسیده است.علاوه بر ان هر باب از طلسم دارای قواعد و آدابی می باشد که در زیر تمام طلسمات,قواعد و اداب آن به طور کامل توضیح داده شده است.نرم افزار صد باب محبتروش استفاده از این طلسمات:قبل از استفاده از طلسمات این کتاب,ابتدا به بخش آموزش طالع بروید و روش گرفتن طالع فرد را یاد بگیرید.سپس بعد از اموزش قبل از اینکه از طلسمات استفاده کنید طالع طرف مقابل خود را بگیرید و طبق طالع از طلسمات استفاده کنیدطالع از چهار بخش تشکیل شده.۱-طالع اب ۲- طالع خاک ۳- طالع باد ۴-طالع اتشکل طلسمات در این کتاب به پنج قسمت تقسیم شده است.۱-طلسمات اب ۲-طلسمات باد ۳-طلسمات خاک ۴- طلسمات آتش ۵-طلسمات مشترکشما ابتدا طالع طرف مقابل خود را بدست آوردید. مثلا اگر طالع طرف مقابلتان اب بود.به قسمت طلسمات آب بروید .در واقع شما میتوانید از دو طلسم برای یک فرد استفاده کنیدیک طلسمی که با طالع طرف مقابلتان همخوانی داشته باشد. و ۲ طلسمات مشترکاگر طالع طرف مقابلتان هر چه که بود. هم از طلسمات مطابق طالع استفاده کنید و هم از طلسمات مشترک.مشخصات محصول:نام فیلم:نرم افزار ۱۰۰ باب محبت نسخه اولنوع فایل: exe و زیپ شدهحجم فایل: ۸٫۳۸ مگا بایتمنبع:http://inapply.irقیمت محصول۲۰۰۰۰ تومانتهیه و تنظیم: حمید آذر و اساتیدنحوه خرید: خرید آنلاین و دانلودلینک دانلود

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Playlists werden geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

چگونه جادوی سیاه کنیم

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

فیلمی ۲ نفره

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Playlists werden geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

چگونه جادوی سیاه کنیم

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

قابل توجه طرفداران هری پاتر. قلعه ای در جنوب شرقی لهستان، به مدرسه جادوگری تبدیل شده است.مشترک کانال یوتیوب بی‌بی‌سی فارسی شويد: http://bit.ly/1wjlifCوبسايت ما: http://www.bbc.co.uk/persian/فيسبوک: https://www.facebook.com/bbcpersianتوييتر: https://twitter.com/bbcpersianگوگل پلاس: https://plus.google.com/1181902398236…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Playlists werden geladen…

جلسه معارفه کلاس‌های مؤسسه اینجا برگزار می‌شود؛ یک آپارتمان نوساز، انتهای کوچه بن‌بست. مردی کت و شلواری با مو و ریش بلند، در را باز می‌کند و شاگردها را به تنها اتاق آپارتمان می‌برد؛ 2 ردیف صندلی 5 تایی توی کلاس هست، اینجا، کلاس مؤسسه‌ای است که کارش آموزش جادو و جنبل است؛ از وردخوانی و رمل بگیر تا طلسم‌ها و تعبیرخواب‌ و علم‌الواح!

کلاس با معرفی مباحث تدریس شروع می‌شود؛ 12 تا جزوه که هر کدام با قیمتی بین 5 تا 30 هزارتومان، -جدا از شهریه کلاس‌ها- به متقاضیان فروخته می‌شوند؛ جزوه علم اعداد، علم الواح، جزوه علم رمل، جزوه علم نجوم، جزوه علم اذکار، جزوه فنگ‌شویی و…

کافی است کمی از صفحات جزوه‌ها را ورق بزنید تا دست‌تان بیاید توی این علوم شبه غریبه دقیقا قرار است با چه مباحثی سر و کار داشته باشید؛ مثلا علم عدد می‌خواهد بگوید توی دنیا هر چیزی بر پایه عدد است و به کمک آن می‌شود موکل‌ها یا خادمان را پیدا کرد.

با علم جفر و علم رمل می‌توانید آینده را پیشگویی کنید. با علم لوح قرار است جداول ماتریس مانندی را طراحی کنید و با این جداول به هدف‌های دست‌نیافتنی‌تان برسید! در قسمت دیگر جزوات، دعاها و ذکرهای مشکل‌گشا و معجزات آنها آمده؛ چطوری با دعا در کنکور قبول شوید؛ چطوری با ذکر و دعا، یک شبه یک‌میلیون‌تان را بکنید یک میلیارد؛ چطور با ذکر توی مسائل شغلی‌تان موفق باشید!

در ادامه این توضیحات هم به این نکته‌ اشاره شده که به جای اینکه به افراد حقه‌باز، تحت عناوین «دعانویسی» و «عریضه‌نویسی» و «طلسم» و… پول کلانی بپردازید  بدون اینکه نتیجه‌ای بگیرید، می‌توانید از مجموعه‌ای که در این زمینه تهیه شده و «معجزه اذکار» نام گرفته است، استفاده کنید!

چگونه جادوی سیاه کنیم

وقتی سرکلاس بنشینید، توجیه‌تان خواهند کرد که چطور می‌شود از این‌ جزوه برای رفع مشکلات مختلف و باطل کردن سحر و جادو و رفع مشکلات زن و شوهری استفاده کرد.

در کنار جزوات، سی‌دی‌هایی هم تدوین شده که روی میز خانم دفتردار  چیده شده‌اند؛ «مجموعه علم حروف، طریقه یافتن موکل‌ها، طریقه ارتباط با جن و اعمالی جهت کارگشایی و…»، «مجموعه علم نجوم و ستاره‌شناسی، مطالبی جالب در مورد اصطلاحات مهم نجوم مانند شرف در شمس، قمر در عقرب و…» و اینکه در چه روزهایی چه اعمالی باید انجام شود و جدول ساعات طالع برای دعانویسی و بسیاری مطالب جذاب و خواندنی دیگر به قیمت 15 هزار تومان.

چه  می‌کنند اینها؟فروش اینترنتی هم دارند؛ یعنی یک آگهی گذاشته‌اند توی اینترنت و جزوه‌هایشان را از این طریق می‌رسانند به دست متقاضی‌ها. توی آگهی‌ها اسم‌های عجیب و غریبی را می‌شود دید؛ اسم‌هایی مثل کیمیا، لیمیا، هیمیا، سیمیا و… جلوی هر کدام از این عنوان‌های خفن هم توضیحاتی نوشته‌اند.

مثلا در تعریف علم هیمیا آمده: «این علم تسخیرات باشد که از معرفت به احوال سیارات سبعه از حیث تصرف آنها که فواعل علوی‌اند در قوابل سفلی اثر دارند و موضوع آن دعوات و خواتیم و نجولات آنها و تسخیر روحانیات و عزایم جنیان و معرفت اقداح و منازل و افسون‌ها و احراز است». حالا اینکه منظور از این جملات قلنبه سلمبه چیست، خدا می‌داند.

در کنار این جزوه‌ها برای آنهایی که خیلی عشق جادوگری‌اند، کلاس حضوری هم دایر شده است. دوره‌هایی مثل «علم حروف» که قرار است طریقه یافتن موکل‌ها و ارتباط با جن و اعمالی در جهت کارگشایی را به شما یاد بدهد. علم جفر و مدیتیشن تبتی و هندی هم البته برای علاقه‌مندان هست.

اگر بخواهید درباره این کلاس‌ها  بیشتر بدانید، باید خدمت‌تان عرض کنیم که در توضیح آنها در سایت مؤسسه آمده: «موکل در لغت به معنی نگهبان و محافظ است. در مسائل دعانویسی و طلسم و جادو از موکل استفاده می‌شود». آیا می‌دانستید موکل‌ها خودشان 2نوعند؟ «موکل‌ها بر 2نوعند؛ موکل‌های آسمانی که همان فرشته‌ها هستند و موکل‌های زمینی که معمولا جن‌ها هستند. هر حرف، هر نام، هر شب و… دارای موکل مخصوص به خود است». مثلا اسم موکل‌های (خادمان) شب به این صورت است:

شنبه: شمعون/ کسفیائیل/ للطهطیلیکشنبه: دعوان/ روفائیل/ فهططیلدوشنبه: خراش/ جبرائیل/ لفهططیل

و آنها قرار است توی این کلاس‌ها درباره طریقه یافتن این موکل‌‌ها و چگونگی کمک گرفتن از آنها برایتان حرف بزنند. البته برای این کار باید بین 150 تا 500هزار تومان ناقابل پول خرج کنید. آخرش هم بروید گوشه خانه آن‌قدر ورد بخوانید تا شاید عمل کند و بتوانید گره کار ملت را باز کنید!

نفری 2 بال!قدیم‌ترها، اساتید شاگردان‌شان را ماه‌ها می‌دواندند تا از استحکام‌شان مطمئن شوند اما امروز توی کلاس‌های مؤسسه‌ای مثل این، در طول یک ترم 6 هفته‌ای می‌خواهند روش نگارش جداول جفر جامع را به شاگردها یاد بدهند. می‌گویند: «حتما خود فرد باید این جداول را پر کند ولی 3 – 2 سال نحوه پر کردن‌اش طول می‌کشد». در عین حال می‌گویند: «همین جداول به صورت آماده هم توی بازار با قیمت حدود 100 تا 200 هزار تومان فروخته می‌شود».

«رازهای پرواز» از نظر آنها یعنی یک بال دانش و یک بال قدرت. و نظر استاد کلاس معارفه این است که «اساسا هر کسی می‌تواند در راه دانش گام بردارد حتی اگر آن دانش در کسب فیوضات الهی باشد».

 بهمن تهرانیان ـ جامعه‌شناس ـ این نگاه را رد می‌کند: «در آموزش قدیم، یک حالت تعلیم و تزکیه با هم بوده؛ استادهای قدیم فقط برایشان مهم نبوده که بیایند یک تعداد واحد را در یک تعداد ترم مشخص درس بدهند و بروند بلکه خود شاگرد هم برایشان مهم بوده. ولی الان در چنین مؤسساتی این‌طور نیست و وقتی آموزش عام شد، طرف حق دارد هر چیزی را یاد بگیرد و دیگر کاری ندارد به جنبه‌های اخلاقی و معرفتی قضیه. یک‌جور رویکرد پست مدرن به سنت که می‌خواهد همه چیزهای سنتی گذشته را – حالا به هر قیمتی – قابل استفاده برای عوام کند».

هزار راه نرفتهکلاس‌های این مؤسسه به صورت تک نفره بین یک استاد و یک شاگرد برگزار می‌شود. استاد، خانمی است که – اتفاقا اسم کوچکش هم «مهربان» است – می‌نشیند آن‌ور میز و مثلا در مبحث علم جفر برایتان حرف می‌زند؛ «جفر در واقع به معنی پوست بزغاله‌ای است که وسیع باشد و چیزهای زیادی را در خودش جا بدهد».

کاربردهای علم جفر برای کسانی که باورش دارند، اینهاست: «شرایط برآورده شدن آرزوها، بهبود بیماری‌ها با خواندن دعا، زمان‌های خوش شگون و بدشگون، شماره‌های آریایی، لرزشی، مادی و شماره‌های نیرومند و…».

خانم «مهربان» 2ساعت در هفته برای شاگردان‌‌اش مباحثی از این دست را تدریس می‌کند و باقی روزهای هفته، ولشان می‌کند به امان خدا تا به قول استاد کلاس معارفه «هر فرد روش سلوکی خودش را پیدا کند!». و انگار دیگر این زیاد مهم نیست که یک شاگرد در طول هفته چطور می‌تواند از پس درک مباحث سنگین جادوگری بربیاید!

استاد کلاس معارفه که اعتقاد دارد شاگردها از این شیوه تدریس راضی‌‌اند، این را ناگفته نمی‌گذارد که «تمام کسانی که به کلاس‌های ما آمدند، از جزوه‌های ما استفاده درست کردند و خودشان زنگ می‌زنند و به خاطر تحولات مثبت زندگی‌شان از ما تشکر می‌کنند!».

اگر بخواهید پی انگیزه شاگردان این کلاس‌ها را بگیرید، به حرف‌های آقای تهرانیان می‌رسید که «اکثر این افراد دنبال حس تمایز از بقیه دور و بری‌هایشان هستند و مدرکی که از این‌جور مؤسسات می‌گیرند این حس را به آنها می‌دهد که آنها از طبقات مرفه هستند و همچنین پرداخت مبالغ بالا، برایشان حس فخرفروشی می‌آورد.

این افراد تصور می‌کنند با تسلط به این علوم، زندگی‌‌شان یک شبه زیر و رو می‌شود و آینده دستشان می‌آید و می‌توانند بفهمند که کجاها سرمایه‌گذاری کنند و مثلا برای کسی که در بازار بورس است، طبیعی است که بخواهد این علوم را یاد بگیرد تا در شغلش آیند‌ه‌نگری داشته باشد. این دو تا، 2 ترکیب متناقض‌اند؛ یک نفر پی علوم سنتی می‌رود تا از پس امور جدیدش بربیاید!».

جنایت به شرط جادو رمال‌‌ها اگرچه برای مردم هیچ چیزی جز نکبت و افسون سیاه ندارند اما به هر حال یک پای ثابت صفحات حوادث روزنامه‌ها هستند.  در بساط آنها همه جور خلافی به چشم می‌خورد؛ از کلاه‌برداری‌های چند صد میلیونی گرفته تا تجاوز و آزار و اذیت، آدم ربایی و حتی قتل‌؛ قتل‌هایی که خواننده را می‌برد به آخر دنیای هراس، خون و وحشت. اینها ماجراهایی است که به عنوان یک حوادث‌نویس شاهد آنها بوده‌ام، آنها را بخوانید و باور کنید، واقعیت دارند.

 ماسک سیاه برای اغفال 70 زنبعضی وقت‌ها موقع نوشتن بعضی پرونده‌ها به خاطر وحشت‌آفرینی و حتی غیرقابل باور بودن آنها، مجبوری خودت را سانسور کنی، چرا که می‌دانی خواندن تمام ابعاد حادثه، خواب را از کله خوانندگان‌ات می‌پراند. پرونده رمال سیاهی که همین هفته گذشته در قم به دار آویخته شد، از این دست پرونده‌ها بود؛ پرونده‌ای با ماجراهای وحشتناک و باور نکردنی؛ پرونده‌ای از فریب بیش از 70 زن و دختر جوان که در مراسمی عجیب و آکنده از ترس و وحشت، به تحقیرآمیزترین شکل و به بهانه باطل شدن افسون سیاه زندگی‌شان، از سوی یک کارگر بی‌سواد مورد تجاوز قرار گرفته بودند.

پیگیری ماجرای اغفال‌های باورنکردنی این رمال 49 ساله، وقتی کلید خورد که دختر جوانی به همراه 2 عمه خود به ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از‌منکر بسیج قم رفت و در حالی که به شدت هراسان و وحشت‌زده بود، به تعریف بلای وحشتناکی پرداخت که مرد رمال بر سر او و عمه‌هایش آورده بود؛ «چون خواستگار خوبی برایم نمی‌آمد بسیار عصبی و افسرده شده بودم.

 وقتی موضوع را با عمه‌هایم که آنها هم در ازدواج خودشان با مشکل مواجه بودند در میان گذاشتم، قرار شد 3نفری برای حل مشکلمان نزد رمال بسیار مشهوری به نام محمد برویم. وقتی به آنجا رفتیم، مرد رمال با گفتن اینکه ویزیت‌اش نیم میلیون تومان است، به هر کدام از ما برای مراجعه وقت داد».

دختر ادامه می‌دهد: «وقتی با فراهم کردن حق ویزیت 500 هزار تومانی رمال به تنهایی به خانه او رفتم، او در حالی که نقاب بسیار وحشتناکی زده بود، بعد از خواندن چند ورد، سیگاری به من داد و گفت برای تاثیر بهتر اوراد و شکسته شدن طلسم بدبختی‌ام باید سیگار را بکشم.

 من هم که به حرف‌های او اعتماد زیادی داشتم، سیگار را کشیدم ولی دیگر چیزی نفهمیدم. وقتی به خودم آمدم متوجه بلای سیاهی که مرد رمال به سرم آورده بود شدم اما  تا  خواستم اعتراض کنم، مرد رمال گفت او مقام مرشدی دارد و کسی که به این مقام برسد به همه انسان‌ها محرم می‌شود.

وی مدعی بود عمل سیاهی که انجام داده، بخشی از باطل کردن طلسم نکبتی‌ای بوده که زندگی مرا در برگرفته و اگر این‌ کار را نمی‌کرد، من به بیماری‌های لاعلاج روحی و روانی مبتلا می‌شدم.

در حالی که به حرف‌های این مرد شک کرده بودم، با گرفتن طلسمی‌که برایم نوشته بود از دخمه‌اش خارج شدم اما زمانی که نزد عمه‌هایم رفتم، متوجه شدم مرد رمال به آنها نیز تعرض کرده و آن موقع بود که فهمیدیم همه حرف‌های او داستانی شیطانی برای فریب ما بوده است».

با این گزارش، با دستور ویژه مصطفى برزگرگنجى- دادستان قم- مرد رمال دستگیر و مشخص شد او به بهانه باطل کردن سحر و افسون بدبختی، بیش از 70زن و دختر جوان را مورد آزار قرار داده اما هیچ کدام از آنها از ترس آبرویشان شکایت نکرده‌اند.

مرد رمال که چند سال قبل هم به اتهام تجاوز به دختر دبیرستانی‌اش دستگیر شده ولی با پس گرفتن شکایت از سوی دختر آزاد شده بود، با اعتراف به دسیسه شیطانی و سیاه خود برای تعرض به زنان و دختران ساده لوح گفت: «چند سال پیش زمانی که کارگر ساختمانی بودم، رمالی را از مردی که با او دوست بودم آموختم و پس از آن بود که تصمیم گرفتم خودم به تنهایی دست به این کار بزنم».

وی ادامه داد: «در طول مدت فعالیت‌ام در شهرهای ورامین، پاکدشت و قم، افراد مختلف و خصوصا زنان و دختران ساده‌لوح را فریب می‌دادم و با این ادعا که به مقامی ‌رسیده‌ام که به همه محرم هستم، شروع به نوشتن خطوط نامفهوم روی بدن‌شان می‌کردم و در همین زمان به آنها تعرض می‌کردم».

با این اعترافات بود که رمال 49 ساله، از سوی قاضی شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی ‌قم به عنوان مفسد فی‌الارض معرفی و به اعدام محکوم شد و 20 شهریور گذشته هم در قم به دار آویخته شد .

ناقوس مرگ «حبیب رمال»اگر چه در بند و بساط رمال‌ها همه نوع جرمی پیدا می‌شود اما در میان آنها، کمتر کسی را می‌شود به سنگدلی و بی‌رحمی درویش حبیب یافت؛ رمال جنایتکاری که علاوه بر فریب زنان و دختران جوان و مجبور کردن آنها به فرار از خانه، در جنایتی مرموز و وحشتناک، 4 مرید ساده‌لوح خود را که 3 زن جوان و یک مرد پزشک بسیار ثروتمند بودند، در ویلای خود در حوالی قزوین، قربانی نقشه شیطانی خود کرد و آنها را به طرز وحشیانه‌‌ای کشت.

راز جنایت‌های مرد رمال که سال‌ها در تبت و چین فنون رزمى آموخته بود، تیرماه 82 و هنگامی فاش شد که وی به اتهام اغفال زنان و دختران جوان در کلاس‌های آموزش جادوگری و دعانویسی و فنون رزمی، در محاصره پلیس تهران قرار گرفت.

 در بازجویی‌ها مشخص شد که این مرد 42 ساله دختران جوان را به بهانه یاد دادن رمالی به حلقه مریدان خود درآورده و آنها را وادار به فرار از خانه‌کرده و به 2 ویلای مخفی در شهریار و روستای دو دهه چای در حوالی کوئین قزوین می‌کشانده. آن موقع بود که او پرده از راز 4 جنایت مرگبار در ویلای قزوین خود برداشت.

وقتی کارآگاهان به ویلای مرگ رفتند، با اجساد 3 زن و یک مرد جوان روبه‌رو شدند که ناپدید شدن 3 نفر از آنها به نام‌های ژیلا، الهام و سعید از مدتی قبل به پلیس اعلام شده بود و چهارمین نفر هم یک دختر فراری به نام لیلا بود که به عنوان مستخدم در این خانه اسیر شده بود.

وقتی با دستور قاضی عرفان- بازپرس دادسرای جنایی پایتخت – پیکر مقتولان از اتاقک زیرزمینی‌ای که در آنجا دفن شده بودند، بیرون کشیده شد و تحت معاینه متخصصان پزشکی قانونی قرار گرفت، مشخص شد لیلا با ضربات جسمی سخت به قتل رسیده و 3 قربانی دیگر مسموم و سپس خفه شده‌اند.

مرد رمال اگر چه در ابتدا مدعی بود او تنها قربانیان را نفرین کرده و آنها خودشان مرده‌اند اما سرانجام لب به اعتراف گشود و در آخرین ادعاهایش گفت که بعد از فریب دادن 4 مقتول، آن چنان آنها را به دنیای دروغین سحر و افسون کشانده که چشم و گوش بسته از او اطاعت می‌کرده‌اند و  وقتی که بر آنها خشم گرفته و به‌شان گفته گور خودشان را بکنند،  همین کار را کرده‌اند و ساعاتی بعد هنگامی که به آنها دستور نوشیدن یک نوشیدنی مسموم و دراز کشیدن در گور را داده، باز هم اطاعت کرده‌اند و او نیز آنها را بعد از بیهوش شدن به قتل رسانده است.

چگونه جادوی سیاه کنیم

با این اعترافات هولناک، در حالی که به نظر می‌رسید این ادعای حبیب رمال هم دروغ است، قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان قزوین، او را به 4 بار قصاص محکوم کردند و این حکم بعد از گذشت 4 سال درنخستین ماه‌های امسال به اجرا درآمد.

شمع‌های سیاه «غلام رمال»«شمع‌های روشن»، نوآوری عجیبی بود که غلام رمال به کار برد تا طعمه‌های ساده‌لوح خود را مورد تجاوز قرار دهد.

دختر جوان بعد ازکلی پرس‌و‌جو در خیابان، خانه غلام رمال را پیدا کرده بود. او فکر می‌کرد طلسم سیاهی باعث شده برایش خواستگار نیاید وحالا با دوستش و مادر او به خانه این رمال مشهور آمده بود تا گره از مشکلش بگشاید.

جوان رمال بعد از شنیدن ماجرای او، مدعی شد که طلسم سیاهی زندگی‌اش را احاطه کرده و اگر طلسم در این اتاق باز شود مثل بختک می‌چسبد به زندگی دوستش. برای همین مادر دختر، او را با خود به پارکینگ خانه برد؛ جایی که با پارچه‌های سبز به شکل یک دخمه درآمده بود؛ دخمه‌ای که چندین شمع در آن روشن بود و جز دود هیچ چیزی در آن دیده نمی‌شد.

مرد جوان شروع کرد به خواندن اوراد نامفهوم و میله‌ای فلزی را برای دور کردن ارواح و اجنه خبیث در هوا چرخاند. برای این طعمه ساده لوح خود از شیاطین و اجنه‌ای گفت که او را نفرین کرده‌اند و از او خواست برای رهایی از بند آنها، بدون اعتراض به حرف‌هایش گوش کند؛«به شمعی که روشن است نگاه کن و ساکت بمان».

دختر جوان انگار لب‌هایش دوخته شده بود، تنها به شمع‌ها نگاه می‌کرد و با گریه شاهد بلایی بود که بر سرش می‌آمد.

دختر جوان که از دخمه بیرون آمد، تمام زندگی‌اش را باخته بود و شرم داشت بگوید رمال، چه بلایی سرش آورده است. با این حال کابوس‌های شبانه، چند روز بعد او را وادار کرد به کلانتری 121 سلیمانیه برود و از تجاوز رمال پرده بردارد.

با ورود پلیس به ماجرا و دستگیری غلام، وی علاوه بر اینکه اعتراف کرد با فریب زنان ساده لوح، ماهانه بیش از 2 میلیون تومان به جیب می‌زده، پرده از راز تجاوز به 6 دختر و زن جوان دیگر به بهانه شکستن طلسم آنها برداشت و به این ترتیب، قاضى شایسته – رئیس شعبه ۷۹ دادگاه کیفرى استان تهران – و 4 قاضى مستشار دادگاه، رسیدگى ویژه به این پرونده تلخ را در دستور کار خود قراردادند.

 ورد جادویی  نامرئی شدن اگر با خواندن ماجراهای قبلی حالتان گرفته شده، حالا این پرونده بامزه رمالی را هم بخوانید و حالش را ببرید.

راز ورد جادویی مرد رمالی که ادعا می‌کرد با خواندن آن مسافران کشورهای اروپایی نامرئی می‌شوند، وقتی فاش شد که ماموران گیت پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد، متوجه حرکات عجیب و خنده‌دار یک مسافر هلند شدند که تصور می‌کرد نامرئی شده و قصد داشت بدون ارائه مدارک سوار هواپیما شده و به هلند سفر کند.

وقتی که این مرد ساده لوح دستگیر شد، در جریان بازجویی‌ها ماجرای خنده‌داری را برای مأموران فرودگاه و رئیس شعبه 208 مجتمع قضایی شهیدبهشتی – که رسیدگی به ماجرا را برعهده داشت – تعریف کرد.

این مرد در توضیح ماجرا گفت: «مدتی قبل در حالی که برای سفر به اروپا دچار مشکل شده بودم، به سراغ جادوگر پیری که می‌گفتند دعاهایش هر قفل بسته‌ای را باز می‌کند رفتم. با اعتمادی که به او پیدا کرده بودم وقتی درخواست 5/2میلیون تومان برای گشودن  کرد، به سرعت آن را تهیه کردم و به او دادم.

جادوگر بعد از خواندن چند ورد، خطوط نامفهومی را روی یک کاغذ نوشت و به دستم داد و گفت وقت عبور از جلوی مأموران، این کاغذ را جلوی چشمان آنها بگیر؛ نامرئی می‌شوی و می‌توانی به راحتی عبور کنی!».

 و به این ترتیب مرد ساده دست به کار می‌شود؛ «من هم بعد از گرفتن بلیت سفر به هلند، به همراه خانواده‌ام به فرودگاه مهرآباد رفتم؛ پس از خداحافظی از آنها، به سمت بازرسی و کنترل فرودگاه رفتم و برای عبور از گیت بازرسی، کاغذ نوشته را جلوی چشمان مأموران گرفتم و به آرامی از کنار آنان گذشتم. فکر می‌کردم نامرئی شده‌ام اما چند قدم بیشتر نرفته بودم که مأموران با نگاه‌های حیرت‌آور و بهت زده، دستبندی به دستانم زده و مرا بازداشت کردند».

در حالی که با دستگیری جادوگر پیر شاکیان دیگری نیز اقدام به طرح شکایت کرده بودند، قاضی پرونده برای مرد رمال قرار قانونی صادر کرد.

پیراهن ۲۷ میلیون تومانى فالگیر27میلیون تومان؛ این مبلغی بود که یک مرد برای یک پیراهن پرداخت. اصلا فکر نکنید طرف خیلی مایه‌دار و مثلا سلطان برونئی بوده؛ این مبلغی است که یک مرد ساده لوح در حسرت پدر شدن به یک پیرمرد رمال داد تا پیراهنی برای حل مشکلش به او بدهد.

این ماجرای عجیب وقتی از سوی کارآگاهان پلیس تعقیب شد که مردکارمندی به اداره پلیس تهران رفت و از رمال حقه بازی که کلاه گشادی سرش گذاشته بود شکایت کرد.

این مرد به کارآگاهان گفت: «براى یک ماموریت ادارى از شهر خارج شده بودم. هنوز ظهر نشده بود که در برابر رستورانى توقف کردم. بعد از استراحت کوتاهى وقتى خواستم سوار خودرویم شوم، پیرمردى که چهره بسیار آرام و موجهی داشت از من خواست او را به نخستین شهرى که در مسیرم است برسانم».

او ادامه می‌دهد: «مردخوش صحبتى بود، می‌گفت دعاهایش خیلی مؤثر می‌افتد و برای هر مشکلی می‌تواند دعایی بنویسد تا رفع شود. در این هنگام به یاد آرزوى خودم و همسرم افتادم. در چند سالى که ازدواج کرده بودم حسرت پدر شدن در دلم مانده بود. پیرمرد وقتى شنید من مى‌خواهم پدر شوم لبخندى زد و گفت این مشکلى نیست که حل نشود.

وقتى در برابر مسجدى از خودرویم پیاده شد، شماره تلفنى به من داد تا با او تماس بگیرم.ماجرا را به همسرم گفتم و او هم  با شنیدن این ماجرا خیلى خوشحال شد. چند روز بعد با پیرمرد تماس گرفتم. او ادعا مى‌کرد با دعا و یارى از معصومین مى‌تواند من را به آرزویم برساند. وقتى نزد او رفتم پیراهنى به من داد و گفت اگر همسرت این پیراهن را بپوشد بعد از 3 ماه باردار خواهد شد. او هیچ پولى نگرفت و هر چه اصرار کردم نپذیرفت».

این مرد با اشاره به اینکه همسرش با پوشیدن پیراهن شور و نشاط خاصى پیدا کرده بود، گفت: «چند روزى از این ماجرا نگذشته بود که پیرمرد به من زنگ زد و گفت مسجدى در حال تخریب است و 50 میلیون تومان هزینه دارد که ۲۰میلیون تومان را خیرین پرداخت کرده‌اند و نیاز به ۳۰میلیون تومان است .

من زمین کشاورزى‌ای داشتم که فروخته بودم؛ طلاهاى همسرم را نیز فروختم و ۲۷ میلیون تومان به پیرمرد دادم. پس از ۸ ماه وقتى دیدم همسرم باردار نیست و آرزوهایم بر بادرفته است، به جست‌و‌جوى او پرداختم تا اینکه متوجه شدم پیرمرد به اتهام کلاه‌بردارى، رمالى و دعانویسى دستگیر شده است».

پیرمرد فالگیر به کلاه‌بردارى ۲۷ میلیون تومانى اعتراف کرد و مالباخته با توجه به اینکه پول‌هایش خرج نشده بود، توانست به پول میلیونى خود برسد اما به آرزوى پدر شدن‌اش نرسید.

 صبر از جادو برتر است

با یک سؤال کنکوری شروع می‌کنیم،‌ چطور است؟ سؤال: شماجزو کدام دسته هستید؟الف) دین دارید‌ اما دین‌شناس نیستید/ ب) دین‌شناس هستید اما دین ندارید/ ج) بی‌خیال هر دو هستید/ د) هم دین‌ دارید، هم دین‌شناسید

اصل بحث علیرضا ریاحی- پژوهشگر  دینی- همین است؛ این‌که در جامعه ما، بیشتر مردم جزو دسته اول‌اند، در حالی که اصل این است که جزو دسته آخر باشند. ریاحی می‌گوید همه این بحث‌ها هم‌ درست از همین‌جا شروع می‌شود که دین را دارند‌ اما نمی‌شناسندش و همین نشناختن،‌ باعث و بانی انحراف‌ها می‌شود.

جادوگری و سحر و اسطرلاب وعلوم غریبه و اینها، 2 قسمت دارد؛ قسمتی که الان توی جامعه داریم می‌بینیم و مذموم است و دارند از آن سوءاستفاده می‌کنند و قسمتی که هست و دم دست استادان فن است و سینه‌ به سینه می‌چرخد.  باید این 2 تا را از هم سوا کنیم.

« در جامعه ما دین‌شناسی باید پررنگ‌تر بشود. دین که بن‌بست ندارد؛ ما ممکن است به بن‌بست بخوریم‌ اما این مشکل ماست نه مشکل دین. انسان چون در مرحله آزمایش است، زندگی‌اش زیر و رو می‌شود.

به قول حضرت امیر، روزی با تو و روزی بر توست. راه‌حل هم داده؛ روزی که با توست، شکر کن و روزی که بر توست، صبر؛ البته نه صبر و شکر منفی. غیر از این بروی بیراهه رفته‌ای. زودتر هم اگر بخواهی بروی و به نتیجه برسی، طبق سنت عالم هستی جلو نرفته‌ای. توی سنت عالم، اگر اشتباهی کردیم، باید پس‌گردنی‌اش را هم بخوریم.

سنت الهی‌ است که اعمال ما را می‌چرخاند. حالا این وسط، یک وقت گرفتاری‌ای برای آدم پیش می‌آید که مردم 2 دسته می‌شوند؛ آنها که اهل دین و دیانت و تقوا هستند، راه حل را از عالم ربانی می‌گیرند؛ نماز و روزه و زیارت و توسل و قربانی و انفاق… کسانی هم که ارتباط ندارند، می‌روند طرف همان جادوگری و رمل و رهزنان دین.آیت‌الله جوادی آملی می‌گوید که علت انحراف انسان‌ها یا جهل اعتقادی است یا شهوت‌گرایی.

بالاخره عالم ارواح است و ملائکه و اجنه و شیاطین. کسانی که از پاکی دورند و اهل باطل‌اند، با شیاطین و کفر و… ارتباط می‌گیرند.  اصلا اینها که وارد سحر و جادو و اینها می‌شوند، پر از نکبت‌اند؛ در سیرت و صورت و احوالات. باید این‌جوری باشند تا این حالات را درک کنند. موقتا هم شاید بتوانند راه‌حلی بدهند اما ته‌اش کار خراب می‌شود. اما کسی که از راه دین می‌رود، می‌داند که چی را باید فدای چی بکند».

« توی خیلی از اتفاق‌هایی که برای ما می‌افتد، اگر صبر کنیم به نتیجه درستی می‌رسیم. دین اصلا اگر درست فهمیده  و عمل شود، راهگشاست. هر عمل صالح ما، فرشته‌ای تولید می‌کند که حافظ ماست؛  هر آنکه جانب اهل وفا نگه دارد/ خداش در همه حال از بلا نگه دارد/ دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد.

زمان حضرت موسی، بنده‌خدایی به او گیر داد که تو زبان حیوانات را می‌دانی،‌ به ما هم یاد بده. موسی امتناع کرد. فردا آمد دوباره اصرار کرد. طرف فکر کرد دارد مضایقه می‌کند. موسی گفت که ظرفیت‌اش را نداری و برایت خوب نیست و باید به مقام رضا رسیده باشی و اینها. طرف خیلی اصرار کرد. حضرت موسی هم به او این لطف را کرد که زبان حیوانات را بداند.

فردا این آقا 2 تا سگ را دید که دارند با هم حرف می‌زنند. دید آن‌ یکی به این‌ یکی می‌گوید که امروز خروس این بنده ‌خدا می‌میرد و می‌اندازدش اینجا و دلی از عزا در می‌آوریم. طرف بدو رفت و خروس را سر برید و خوردند. فردا این‌ اتفاق دوباره افتاد و سگ‌ها به هم گفتند که قرار است گوسفندش بمیرد و دلی از عزا در بیاورند.

رفت و گوسفندش را هم سر برید. روز دیگر همین شد و سگ‌ها به هم گفتند که قرار است اسب او بمیرد و دلی از عزا در بیاورند. رفت و اسب را زیر قیمت فروخت. روز دیگر همین شد و سگ‌ها به هم گفتند که قرار است پسر این بنده‌خدا بمیرد و چون پولدار است، هفت شبانه‌روز غذا می‌دهد و ما استخوان‌های غذایش را هم که بخوریم کافی است.

اینجا بود که طرف، 2 دستی زد توی سرش. طرف فکر می‌کرد که دارد زرنگی می‌کند؛ نمی‌دانست که بلای کوچک، مرگ خروس بود که قرار بود جلوی بلاهای بزرگ‌تر را بگیرد  اما این را درک نمی‌کرد. به خاطر همین هم هست که کهانت و پیشگویی و اینها مذموم است چون امورات مردم را به هم می‌ریزد و زندگی‌شان را از مجرای معمولی خارج می‌کند.کسانی باید از آینده خبر داشته باشند که اهل رضا و تاب و تحمل باشند؛ کسانی که می‌دانند اما می‌پوشانند و فقط سربسته چیزهایی بروز می‌دهند».

«توی این موارد، راه شرعی و غیر شرعی با هم فرق می‌کند. ممکن است کسی از راه غیر شرعی و به هر مصیبتی،‌ به کمک جادوگر و رمال و طلسم، بختی را باز کند اما او نمی‌داند که آخر این بخت باز کردن چه می‌شود؛ یک در را باز می کند و صد باب خیر را مسدود می‌کند. اما کسی که دستش توی کار است و از راه شرعی عمل می‌کند، می‌داند که باید از راه درست و صحیح‌اش برود، نه از هر راهی که دلمان خواست.

و توصیه آخر هم این‌ باشد که اگر به سختی‌ها دچار شدیم، بیراهه نرویم چون یک مشکلمان می‌شود 100‌مشکل. توصیه مذهب، رضاست. انسان در هر مشکلی باید به وظیفه ظاهری‌اش عمل کند و وظیفه باطنی را باید از اهل باطن و حقیقت بپرسد؛ از علمای ربانی».

گرگ مقصرتر است یا بره ساده‌لوح؟«دخمه شیطانی، طلسم سیاه، خون، تجاوز، جنایت، وحشت و…»؛  اینها تنها واژه‌های نفرین‌شده و سیاهی نیستند که پشت هم ردیفشان کرده باشم؛ برای من که به حکم حرفه‌ام – به‌عنوان یک خبرنگار حوادث – تاکنون ده‌ها و شاید صدها پرونده کثیف و تهوع‌آور دنیای سیاه رمال‌‌ها، فالگیرها و مدعیان دروغین ارتباط با ماورا را دیده‌ام، اینها احساساتی واقعی هستند که با شنیدن واژه‌های هم‌خانواده رمالی به سراغم می‌آیند.

«غلام رمال» مرد جوانی که به بهانه باطل کردن طلسم  سیاه، 6دختر  و زن جوان بی‌گناه را در دخمه سیاه خود در شرق پایتخت، قربانی هوس‌های شیطانی خود کرده بود، «درویش حبیب» که مریدان خود را در ویلای وحشت قتل عام و اجساد آنها را درزیرزمین  ویلا دفن کرد؛ زنی که با ادعای دروغین داشتن قدرت معنوی ماورایی، دستور قتل و آتش زدن جسد مخالف‌اش را برای مریدانش صادر کرد؛ مدعی دروغین ارتباط با ماورا که با ادعای جمجمه‌بینی، دست به کلاه‌برداری 800میلیونی در اصفهان زد و…، تنها تعدادی از پرونده‌های شومی  هستند که در بایگانی ذهنم یخ بسته‌اند و باز هم از مرور آنها همان احساس سیاه لعنتی به من دست می‌دهد؛ آنها انگار معجونی شیطانی هستند از جرائمی غیرقابل باور در دنیای رمزآلود و مه گرفته دروغ و خیانت.

آنها برای من تنها تکه‌هایی از پرونده‌هایی نیستند که از بیم آنکه باعث کابوس شبانه خوانندگان‌مان شوند، گاه مجبور شده‌ام به زیر تیغ ببرمشان یا آنکه خاطره سیاهشان را تنها در دفتر خاطراتم بنویسم؛ آنها  تکه‌هایی واقعی از واقعیتی پررمز و راز هستند.

اگرچه بارها و بارها این چنین پرونده‌هایی را دیده‌ام اما همیشه یک علامت سؤال در گوشه ذهنم لانه کرده است؛ اینکه آیا رمال شیطانی، جنایتکار واقعی است یا طعمه‌های ساده‌لوح؟ و این همان سؤال بی‌جواب همیشگی است؛ «گرگ گناهکار‌تر است یا بره‌‌ ساده‌لوحی که به گرگ پناه  می‌برد؟». امروز باز هم همان سؤال به سراغم آمده است. کسی به من کمک می‌کند؟

مرضیه قاضی‌زاده- حامد فرحبخش- عیسی محمدی

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

В последние годы большое число людей «заболело» честолюбивым стремлением к самостоятельному обучению черной магии. Однако многие из тех, кого привлек Темный Путь, оставляют эту деятельность в самые первые месяцы. Причина банальна – новички ждут немедленных результатов, хотят сразу стать правителями мира и . Если же этого после парочки обрядов черной магии не происходит, новичок вешает нос и разочарованно удаляется на скамейку запасных.

Более настойчивые продолжают идти дальше в самостоятельном обучении черной магии. Изучают теорию и параллельно берутся за практическую сторону магии. Проходит время, начинающие набираются кой-какого опыта, и становятся уже менее самоуверенными. Колдун никогда не работает в одиночку, но всегда в связке с Темными. Темные сущности – это Сила, и им, как любой Силе, нужны адепты. Но, они не хватают кого попало, им нужны люди без страха, не зараженные религиозной идеологией, и способные уверенно двигаться к цели, не закатывая истерик после нескольких неудач. Темным нужны сильные личности. И если они вас выберут, у вас появятся все шансы научиться черной магии в домашних условиях, ибо помощники и наставники найдутся.

Опасно чернокнижие воспринимать, как увлечение, как модное, ни к чему не обязывающее поветрие. Черная магия – это образ жизни, это сама жизнь. Начав изучение черной магии, отнеситесь к этому делу со всей серьезностью. Если вы обращаетесь к Темной Силе с просьбами и получаете желаемое, вы уже не можете просто так повернуться и уйти, не получив за это вдогонку пинок.

По глупости новички вредят себе при самостоятельном обучении черной магии в домашних условиях. И я не устану повторять: в колдовство можно прийти из честолюбивых побуждений. Но, если Темные Силы, или кладбищенский эгрегор вас выберут и примут, бросить все просто так уже не получится. Череда неприятностей, потеря работы и финансовой стабильности – не самое худшее, что может произойти с отступником. Обычно бывает хуже, при самостоятельном способе научиться черной магии. И не факт, что другая Сила, например, христианский эгрегор, за вас вступится.

چگونه جادوی سیاه کنیم

Если вы решились на самостоятельное обучение черной магии, советую вам заранее приготовиться к тому, что в начале пути будут ссадины и раны. Получите вы все это в изобилии, пока будете учиться управлять Силой. Но рубцы нужны, без этого никак. Боль закалит вас, сделает сильнее и устойчивее. Может статься, что придется все переосмыслить, разрушить и начать сначала. Возможно, не единожды.

Стараясь наладить контакт с Силами, научиться черной магии в домашних условиях, новичок постепенно начинает понимать, что мир не таков, каким он видел его прежде. Мировоззрение адепта начинает меняться и перестраиваться. Его сознание освобождается от ненужных догм, извращенной морали, которая то и дело, в том или ином виде, навязывается личности социумом. Человек сбрасывает все, что мешало ему стать, наконец, целостной личностью и успешно развиваться.

Если вы испытываете страх перед обучении черной магии, как перед миропониманием, подумайте, ваш ли это путь? Неуправляемого страха не должно быть. Вы должны чувствовать энергетику вашего Пути. Ваши жизненные взгляды должны совпадать с философией чернокнижия.

Однако совсем искоренить страх перед настоящим изучением черной магии, не удается даже опытным колдунам. Его невозможно изжить, но можно в нужный момент . Страх, чувство опасности — это еще и ваши помощники. Не всегда целесообразно вести себя, подобно камикадзе, в некоторых случаях нужно уметь остановиться. Изучение черной магии подразумевает не только действие, но и размышления, постоянный анализ происходящего.

Магия своеобразная наука, которая занимается изучением тонких сил природы и явлений, правильным направлением энергетики на достижение корыстных или благих целей. Использовать черную магию опасно не только для тех, на кого она направлена, но и для исполнителя. Поэтому, колдующий человек должен четко запомнить правило — осознавать всю свою ответственность и отдавать себе отчет в своих действиях.

Магия своеобразная наука, которая занимается изучением тонких сил природы и явлений

Первое и главное отличие в выборе энергетики, которая будет питать мага. Белое колдовство не направлено на нанесение ущерба другим. Заниматься белой магией в домашних условиях очень просто и увлекательно, ведь она является защитой от зла. Белая магия для начинающих не несет в себе негатива. Нужно настроиться на то, что волшебство — вокруг нас, в наших помыслах, сердцах, добрых поступках, природных явлениях. Основана на использовании сил четырех стихий:

Важно научиться концентрироваться на одной из стихий. Например, долго смотреть на воду, очистив все свои мысли и сосредоточившись на ощущении внутренней гармонии и счастья. Как научиться белой магии, вам подскажет ваша душа. Проводить практические обряды можно пройдя некоторое обучение белой магии. Ведь, сюда входит и целительство и травничество, а для этого нужен опыт и некоторые знания.

Каждый колдун должен установить свою стихию. Для выполнения ритуала нужно найти безмолвное покойное место, зажечь сечу, а вокруг поставить атрибуты, символизирующие остальные три стихии: воду, пепел и землицу. С закрытыми глазами прошептать заклятие.

После прочтения придет ощущение умиротворенности. Раскройте глаза и посмотрите на стихии. Если пламя свечи смотрит вверх – ваша стихия воздух, тянется пеплу – огонь, в сторону воды – стихия воды, в сторону землицы – стихия земля. После проведения ритуала непременно начать развивать способности.

Черная магия и колдовство подразумевает под собой использование помощи злых, порочных духов. Действие ее направлено на разрушение. Как научиться черной магии?- таким вопросом все более людей стало задаваться. Просто заняться магией с нуля не получится.
Стоит учесть, что привлекая злых духов к себе в помощь, вы встаете на путь тьмы и с него уже никогда не сойти, и не отмыть свою душу, потому обучение магии – длительный процесс.

Изучение черной магии подразумевает под собой, естественно отречение от Бога. Ритуалы, проведенные новичком, не так действенны, как проведенные опытным колдуном. Чтобы использовать магию, нужно провести обряд быстрого получения магической силы. Начать нужно с медитации: вообразить, даже постараться физически ощутить, как дух освобождается от земных оков, приобретает легкость, покидает тело и смотрит на него свысока, очистить разум и подготовиться к принятию той силы, энергии, что войдет. Над зажженной свечой три ночи подряд читать молитву Отче Наш, прочитывая каждое слово задом наперед, тем самым отрекаясь от Господа и предоставляя свое тело и душу темным силам. Самостоятельно в домашних условиях можно провести еще один обряд по привлечению еще большей магии, это веретницкое заклинание. Понадобится:

Для обряда по привлечению еще большей магии понадобится икона Святой Троицы

За три дня до полнолуния ножом заточить веретено и к полуночи пойти в лес, дойдя до раздорожья. Ровно в двенадцать часов ночи встать лицом на Запад, произнести заклинание, ножом разбить икону. Возвращаясь не оглядываться назад. Нож забрать с собой. На следующую ночь прийти в то же самое место, вырыть руками яму. Встать над ней лицом на запад, проколоть веретеном руку. Окровавленным концом поставить веретено в яму, провернуть по линии прохода солнца по небу прочитать заклинание. Закопать так, чтобы его не было видно. Вернуться домой, не оборачиваясь. В последнюю ночь вернуться, прочитать заключительное заклинание, откопать веретено и забрать домой, спрятав надежнее. Черная магия в домашних условиях может повлечь за собой серьезные последствия, и это нужно учитывать.

Обучаться магии и колдовству — дело серьёзное. Важно помнить, что даже белая магия в домашних условиях при неправильном ее использовании становится злом. В жизни белая магия самостоятельно существует в природе. Природа — это равновесие, гармония во всем, в природе нет ничего лишнего.

Научившись контролировать свои мысли, и жить с собой в гармонии, вы сможете пользоваться магией природы, которую она вам с радостью подарит. Обучиться такой магии в домашних условиях очень просто. Настоящий кладезь информации — это вода. Магия воды в доносимом ею информационном потоке. Вода успокаивает, так как изначально, в утробе матери человек находится в воде и состоит из нее на 80%, поэтому у людей на подсознательном уровне заложено управление водой. Используя магический потенциал воды, ее можно попросить о помощи. Заговоренная вода лечит от болезней и даже при определенных условиях защищает.

Необходимо принимать мысль о том, что вода — это живое тело, которое дышит, чувствует и запоминает, впитывает в себя, как губка полученную энергетику окружающего ее мира.

Потому как нужно не только знать, как пользоваться щедростью водной стихии, но и отдавать, обмениваться энергией с ней. Превратить себя в чародея воды в домашних условиях поможет ритуал приобщения:

«Духи Воды, явитесь, на зов мой отзовитесь. Властью и силой меня одарите, в Мага Воды обратите»;

Большинство проявляют повышенное внимание к черной ворожбе в первую очередь ради различных приворотов. Ее действия могут возыметь непоправимые последствия, поэтому придется заготовить много амулетов, а также ставить астральный заслон. Но для этого придется изучать белую магию. Так как она является основой всего. Сила есть у каждого человека, главное ее разбудить. Белая и черная магии очень тесно связаны между собой, словно инь и янь. Как существует гармония и баланс в природе, так же существует баланс добра и зла.

Белая и черная магии очень тесно связаны между собой, словно инь и янь

Чтобы научиться магии самостоятельно, нужно четко понимать, как и для чего она будет использоваться. Помня, что даже самые хорошие намерения иногда заканчиваются плачевно для исполнителя. Целители, излечивая людей, расплачиваются своим здоровьем, забирая хворь на себя. Все мы часть природы и ее процессов. И когда нарушая их, нужно отдавать, что-нибудь взамен. Провести над собой обряд очищения от пороков. Для этого на протяжении трех недель читать очистительную молитву. Затем только приступать к теоретическому изучению ритуалов, а затем и их практическому применению.

И также овладение магией может начинаться при помощи другого опытного мага. Такой способ передачи знаний и умений идет к нам из древности. Если дар есть от рождения, овладеть колдовством намного проще, но если же его нет, не отчаивайтесь, ведь стать волшебником под силу любому человеку. Только нужно долго и усердно работать. Помимо выбора стихии нужно приобрести себе друга, верного спутника. Выберите себе животное, с которым у вас будет энергетическая связь и это необязательно должен быть черный кот, змея или жаба. Камень-талисман тоже имеет большое значение. Подбирают талисман по дате рождения либо выбирают тот, к которому тянет.

Самое главное помнить, что настоящая магия она внутри нас и вокруг нас, она наполняет нас от пальцев до кончиков волос. И, если задаться целью, то все обязательно получится.

Черная магия, или как ее лучше и правильнее назвать Магия агрессивная зародилась в тот самый момент, как люди осознали свое место в мире и стали различать понятие собственного достоинства. В разные времена к магии выказывали разное отношение, в том числе и к волшебству и ведьмам. Во времена Великой Инквизиции использовать Черную магию считалось непростительным грехом. В те времена у тех, кто осознавал и чувствовал присутствие дара, даже мыслей не возникало, как научиться черной магии. Это означало смерть для мага. Позднее отношение к магии изменилось и магов стали почитать как целителей и людей, наделенных даром. Белая магия в домашних условиях начала сводиться к обрядам на счастье и везение. А Черная магия в домашних условиях свелась к бытовым проклятиям и порчам.

Белая магия для начинающих не требует самопожертвования в отличие Черной

Обучение магии и колдовству дело не простое, в особенности если ваш выбор сводится к тому чтобы заняться агрессивными ритуалами. Белая магия для начинающих не требует самопожертвования в отличие Черной. Заниматься агрессивными ритуалами а также изучать реальный мир порчей и проклятие намного сложнее чем обучаться магии воды, земли и прочих стихий.

Многие начинающие практики думают, что научиться магии самостоятельно в домашних условиях очень просто. Но здесь важно не только знать понимать ритуалы, но также и осознавать свою силу. Несмотря на то, что Черная магия есть агрессивной, среди темных практиков тоже действует правило «Не навреди!», вот только это правило имеет свои исключения. Если ритуалы, направлены на то, чтобы наказать обидчика, или отомстить врагу, на помощь придут именно ритуалы Черной Магии. Проблема только в том, что использовать магию агрессивную можно не всем подряд, а только тем, кто знает меру и осознает свою ответственность. И научится магии в домашних условиях не так то просто. Редко кто задумывается о том как научиться Белой магии, как пользоваться магией Белой. Большинство практиков желают обучатся пользоваться магией Черной.

Самостоятельное изучение Черной Магии начинается не с ритуалов, а с учения управлять потоками энергии различать их и давать им правильный заряд.

Черная Магия недаром названа агрессивной, все дело в том, что в ее основе лежат сложные ритуалы и некоторые из них могут не просто навредить, но и погубить. В то же время только такое колдовство способно гарантировать максимальный эффект.

Среди ритуалов Черной Магии особенно стоит выделить:

چگونه جادوی سیاه کنیم

Как видите, даже любовная магия связана с темными ритуалами.

Особенности приворотов по Черной магии в том, что такие ритуалы направлены не просто на притяжение конкретного любимого человека, а на его порабощение, лишение воли и внушения нужных мыслей. Человек, на которого воздействуют приворотом, не любит по-настоящему, просто на него воздействует особенная сила, которая привязывает его к тому, кто проводит приворотный ритуал. Говоря существенности такого воздействия то это тот же самый закон, который опровергает правило «Насильно мил не будешь!». Я как черный маг не стану от вас скрывать и обратную сторону приворота. Такая жестокая привязка, не вызывает у привороженного нежных чувств, к тому кто привораживает. Чтобы внушить именно любовь нужно сильно постараться. Здесь не отделаешься одним ритуалом или одним приворотом.

Особенности приворотов по Черной магии в том, что он направлен на его порабощение человека

Большинство приворотов основаны на сексуальной привязке одного человека к другому. То есть воздействие направлено на, то чтобы породить у привораживаемого непреодолимую тягу к тому, кто его приворожил, но тяга основана на сексуальном влечении. Если приворот сделан не профессионально, его действие практически сходит на «нет» в первые минуты оргазма после полового акта, то есть жертва приворота на некоторое время осознает весь абсурд происходящего. Но потом действие возобновляется.

Но не стоит пугаться. Не все так плохо как может показаться на первый взгляд. Любой человек очень чувствителен к проявлению добра, любви и заботы. И если тот, кто делает приворот, испытывает по-настоящему сильные чувства к своей жертве, он сможет своей любовью и заботой, породить в душе привороженного человека настоящие чувства то есть любовь, самую настоящую человеческую любовь. Если приворот делает профессиональный маг он настолько осторожно и мягко воздействует на подсознание своей жертвы что не нанесет ей особого вреда.

Обучение Белой магии говорит о том, что нельзя использовать порчу как оружие мести. Но вместе с тем я всегда говорю, что выбор оружия в мире магии диктует ситуация. Есть определенные ситуации, при которых, нет другого решения, кроме как применить именно порчу.

Особенностью порчи есть агрессивное воздействие на человека с целью причинить ему вред. Порчи бывают самые разные, удар может быть нацелен на:

Самой страшной и самой тяжелой порчей по праву будет кладбищенская порча на смерть. При таких ритуалах целью становится именно наказание уничтожением, физическим уничтожением врага, то есть его смерть. Если порчу наводит профессиональный маг, то жертва может вообще и не догадаться, что на нее воздействует магия. Также и непрофессиональный маг не сразу увидит работу с энергетикой жертвы, а если и увидит, то не сможет снять порчу быстро настолько чтобы успеть спасти порченного от смерти.

Но вместе с тем воздействуя на любую сферу жизни можно довести человека до самоубийства. Что тоже не мало. Если вы боитесь что вам придется ответить за такую работу можете даже не начинать, страх и сомнения могут только навредить самому магу в худшем случае, в лучшем — работа просто не даст ожидаемого эффекта.

В принципе говоря о силе влияния, то целенаправленно сделанный сглаз ничем не легче чем целенаправленно сделанная порча. В принципе сглаз можно разделить на две категории:

Непроизвольный сглаз это довольно мягкое воздействие, так как в него не вложена преднамеренная работа мага. Такой сглаз как наводится быстро и незаметно, так и проходит чаще быстро и без особенных последствий.

Непроизвольный сглаз это довольно мягкое воздействие

Преднамеренно сделанный сглаз относим к категории легкой порчи. Здесь также присутствует работа мага, но чаще такое воздействие не несет в себе достаточно силы, чтобы нанести существенный вред. Если дело касается красоты то сглаз временно принесет проблемы с внешностью. Это может быть появление воспалений на коже, выпадение волос, иногда конъюнктивит и так далее. Люди, на которых оказано такое воздействие редко когда обращаются к магу, чаще ищут решения в применении медицинских препаратов. Сглаз постепенно сам по себе теряет силу, а человек думает, что ему помогли специализированные препараты. Если сравнить сглаз и порчу с физически воздействием то говорим что порча – это удар, а сглаз – это толчок.

Категории проклятие нужно уделить особенное место в иерархии негативного магического воздействия. Проклятие – это осознанное воздействие, под влиянием злости или слабости, это порча, но особенная. Такое воздействие в основе имеет не ритуал наведения порчи через магические инструменты, а именно воздействие через слова. Словами и злостью, которая присутствует в этих словах, человек заряжает определенный поток энергии и направляет его в сторону своего врага. Иногда этот поток формируется осознанно иногда неосознанно. Снять неосознанное проклятие намного проще и быстрее чем осознанное. Но даже неосознанный удар способен стать толчком для саморазрушения человека. Самым страшным есть проклятие матери направленное на ребенка (такое бывает) или проклятие женщины направленное на мужчину, которая родила ему ребенка. В своей практике я не раз встречала людей, которые стали жертвой именно такого неосознанного, но очень сильного проклятия.

Сразу замечу, что следующие
рекомендации сле­дует рассматривать только как способы возмездия за
причиненное вам горе и вред. Конечно же, они могут быть использованы и в
качестве первого уда­ра, но, не обладая дополнительными умениями и
знаниями, вы рискуете обратить эту магию против себя. Решение о
целесообразности совершения сле­дующих действий должно зависеть от
конкретной ситуации, размеров и последствий причиненного вам вреда. Если
между вами и кем-либо происходит обыч­ный жизненный конфликт, то
неправильно сразу же обращаться к вредоносной магии. Лучшим выходом из
множества острых ситуаций является повыше­ние и развитие собственных
возможностей и сил, которые помогут вам выйти из создавшегося положения
победителем. Если же по отношению к вам применяется прямое давление,
принуждение, пре­следование или насилие, когда существует реальная
опасность для вашего здоровья и жизни, совершенное бездействие может
оказаться для вас крайне губительным.

Когда кто-то причинил вам
непоправимое зло и его нельзя простить, то совершите возвратное
колдовство. Возьмите две швейные иглы, одну толстую и длинную, другую
короткую и тонкую. Вставьте в ушко толстой иглы иглу меньших размеров.
Обмо­тайте место соединения игл черной ниткой, чтобы они держались крепко,
и произнесите:

Игла твоя длинна, моя –
коротка,

дело твое – зло, мое –
добро.

Твое зло пронзаю, тебе
возвращаю

все, что для меня готовил,

все, что для меня
совершил,

все свое назад получил,

сейчас, сию минуту и на
веки веков!

Воткните крупную иглу в дверь
или в дверной косяк дома вашего обидчика, чтобы «ваша» игла была бы
направлена острием в правую сторону, и повторите заговор.

Магия очернения

Положите на землю
фотографию своего соперника, а если ее у вас нет, возьмите
вместо нее лист бумаги, на котором напишите его имя, отчество и фамилию.
Налейте в центр правой ладони немного чернил, пристально посмотрите на
них и произносите:

В этом моя сила.

Затем разверните ладонь,
вылейте из нее чернила прямо на карточку и закончите свой заговор:

Через это над тобой
повелеваю.

После этого тщательно вымойте
руки.

Если кто-нибудь
хочет вам навредить или плетет против вас интриги, то поступайте
следующим образом. Налейте чистую родниковую воду в стеклянную банку.
Установите на столе зеркало, положите перед ним Библию и поставьте на нее
посуду с водой. Между книгой и зеркалом поставьте свечу. Сядьте за стол и
смотрите сквозь воду в зер­кало. Произносите в этот момент:

Кто с добром,
тот с добром и останется,

кто со злом,
тот это зло и получит,

кто со словом
поганым,

тот тем же
словом и подавится.

Вылейте воду у
дома вашего недоброжелателя, и все его планы будут тщетны, а совершенное
зло против него самого же обратится.

Если о вас
кто-то сплетничает, сложите в не­большую деревянную или картонную
коробочку лепестки белых цветов. Зажгите красную свечу и сожгите на ее
пла­мени фотографию лживого человека или бумагу, на кото­рой
написаны его имя и фамилия. Делая это, произносите такие слова:

Заглушится
теперь вся твоя ложь,

только правда
и истина

будут у тебя
на языке и в твоих словах.

Бросьте пепел в
коробочку с лепестками, перемешайте все это и храните три дня в потайном
месте. Затем выйдите в чистое поле, развейте лепестки и пепел по ветру и
повто­рите заговор.

Чтобы
устранить злобные сплетни и наказать обидчика, зажгите коричневую свечу,
представляя, что эта свеча – беспокоящий вас человек. С помо­щью иглы
напишите его имя на этой свече. Напишите на небольшом листке бумаги
запретные слова: «
ZAMU

WEGOR

».
Капните в середину бумаги кап­лю меда и скатайте в шарик. Сделайте острым
но­жом надрез на свече, представляя, что это рот обид­чика. Вложите в него
скомканную бумагу и жгите свечу, пока она не сгорит. Бросьте огарок в воду
или закопайте в землю в том месте, где обычно проходит ваш
недоброжелатель.

Чёрная магия чтобы
противостоять врагам

С целью
противостоять козням врагов и недоброжелателей, положите на стол перед
собой небольшой плоский каму­шек и возьмите в одну руку крупный гвоздь, а
в другую – молоток. Установите острие гвоздя в центре камушка, на­несите
молотком три удара по его шляпке и произнесите такие слова:


Железо против
камня, острое против тупо­го,


стоячее против
лежачего, сила в железе,


слабость в
камне, одному повелевать,


другому
пресмыкаться,


все в моих
руках, все в моей власти.

Не следует
ударять мо­лотком слишком сильно, чтобы не расколоть камень, но в то же
время ваши удары не должны быть и слабыми: на камне должна остаться
отметина от острия гвоздя. Под­бросьте этот камень своему недоброжелателю,
а гвоздь храните у себя в качестве талисмана силы и превосходства. Если у
вас несколько врагов, то используйте для ритуала несколько камушков и один
и тот же гвоздь.

Сдерживание злых мыслей и
вредоносных действий

Если на вас
наводят напраслину, вынашивают против вас злобные планы или уже совершают
по отношению к вам какую-либо несправедливость, на­пишите на листе бумаге
имя, фамилию, отчество, а также, если знаете, дату рождения вашего
обидчи­ка. Смотрите на эту бумагу и представляйте лицо недоброжелателя.
Налейте воду в небольшую баноч­ку. Сверните бумагу с данными в трубочку,
обвяжи­те ее черной ниткой и бросьте в воду. Поставьте ба­ночку с водой и
запиской в холодильник. Произне­сите:


Дэратум марауз
фармаон!


Глазами дракона
и крыльями ангела


заклинаю и
фиксирую


то, что против
меня определено,


то, что своего
места в миру не найдет.

Сделав это,
будьте уверены, что лед надежно удер­живает злые мысли и действия того,
чье имя он за­ключил в свой плен. Такая
должна быть совершена на новолунье.

Магический кляп

Когда в вашем
присутствии начинают говорить что-либо непотребное или лишнее, мысленно
пред­ставляйте, что у сплетника белая вата во рту.

Черная магия: прижатие

Зажгите черную
свечу, напишите на бумаге имя, отчество и фамилию своего врага. Положите
эту бумагу на пол и встаньте на нее босыми ногами, держа свечу в руке.
Произнесите тайные слова:

Заклинаю

призрака­ми
севера,
демонами

запада,

тенями

востока
и
духами

юга

тебя,

кто
под
моей

пятой,


всегда под ней
оставаться.

Таково

мое
слово,
да
будет

так.

Возвратное колдовство

Для того чтобы
порча вернулась к тому, кто ее сотворил, совершите возвратное колдовство.
Возьми­те печень или сердце какого-нибудь животного и воткните в него
девять острых щепочек или игл. Втыкая первую иглу, произнесите:

Это тому, кто
глазом метил!

Вторая игла
должна пронзить сердце в тот мо­мент, когда вы произносите:

Это тому, кто
порчу пустил!

Когда вы
втыкаете третью иглу, вашими слова­ми должны стать:

Это тому, кто
зло совершил!

Вонзите
четвертую иглу и продолжите закли­нание:

Эта, игла
пронзит его сердце (печень)!

Произнесите:

Эта игла
прижмет ему язык!

И пронзите
сердце пятой иглой. При использова­нии шестой иглы вы должны сказать:

Эта игла
укротит его злобную мысль!

Когда придет
черед седьмой иглы, поизносите:

Злая мысль,
вернись!

Вонзите восьмую
иглу со словами:

Смертная
сила, возвратись!

Последнюю,
девятую вонзите, произнося:

Черный глаз,
сомкнись!

После этого
заверните сердце в полотняную ткань, закопайте в навозную яму или спрячьте
вблизи жи­лища обидчика.

Для наказания
причинившего вам вред человека срежьте засохшую ореховую ветку, не
приносящую плодов. Сделайте это утром до восхода солнца, про­износя такие
слова:

Срезаю эту ветку
во имя наказания раба (имя).

Вернувшись
домой, застелите стол белой скатер­тью, лупите ее срезанной веткой,
представляя, что наносите удары своему обидчику и произнесите:


Я не скатерть
побиваю,


а раба (имя)
побиваю.


Чтобы все удары
мои на нем отразились,

чтобы страдания
и боль мои к нему удалились.

Все это можно
делать и тогда, когда вам не воз­вращают долг. В этом случае вы должны
произно­сить такие слова:


Я не скатерть
побиваю,


а раба (имя)
побиваю и буду бить,


пока он долг мне
не отдаст.

Черная магия: навязывание

Добудьте волос
обидевшего вас человека. В тече­ние девяти дней завязывайте на нем по
одному узлу, затем заверните этот волос с узлами в носовой пла­ток,
положите его на стол и, нанося удары прутом по этому платок, произносите:

Как этот волос
получает сейчас удары и боль,


так и его хозяин
получит удары и боль.


Как этот волос
завязан узлами,


так и его хозяин
будет завязан узлом.

Это колдовство
следует применять только тогда, когда вам действительно нанесена
смертельная оби­да или причинено непоправимое зло.


Нейтрализация вреда

Когда необходимо
свести на нет усилия челове­ка, старающегося вам навредить, или устранить
нежела­тельные сплетни, напишите на листе бумаги имя своего
не­доброжелателя, сверните эту бумагу в трубочку, перевя­жите ее красной
ниткой и вложите эту грамотку в бутылку из темного стекла. Смешайте в чаше
морскую соль, дубо­вый мох, магнитные металлические опилки и семена
по­дорожника. Заполните этой смесью бутылку почти довер­ху и закупорьте ее
восковой пробкой, то есть капайте пря­мо в горлышко расплавленным воском
красной свечи до тех пор, пока он полностью не закроет отверстие.
Похоро­ните эту бутылку в безлюдном месте, и пока она будет на­ходиться в
тайне и в неприкосновенности, ваш враг не смо­жет вам навредить.

Черная магия: заключение

Налейте в стакан
подсолнечное масло, поставьте его на стол перед собой. Разместите по
разные сторо­ны от стакана две свечи – красную справа, черную слева.
Перемещайте свечи вокруг стакана против часовой стрелки – возьмите красную
в правую, а черную в левую руку и переставьте их так, чтобы черная свеча
оказалась перед вами, а красная за ста­каном. Затем возьмите черную свечу
правой, а крас­ную левой рукой и снова переставьте их – красная перед
вами, черная за стаканом и так далее. Пред­ставляйте в этот момент
светящуюся сферу, в сере­дине сферы представьте вашего недоброжелателя,
пы­тающегося выйти из нее. Ощутите его растерянность и ужас от тщетности
попыток. Осознайте, что он так­же будет не дееспособен и в его черных
делах. За­кончив ритуал, идите к дому того, кто вынашивает против вас
опасные планы, и вылейте масло под его порог.

Черная магия: воздаяние

Чтобы воздайть
по заслугам всем своим завистникам, врагам и недоброжелателям при­обретите
красную розу и установить перед собой на столе небольшой стеклянный сосуд.
Срежьте у розы все шипы и бросайте их в сосуд по одному, произнося каждый
раз од­ни и те же слова:


Каждый шип на
каждый злой язык,


на каждую
несправедливость.

Затем сорвите с
розы все ле­пестки и также по одному поместите их в сосуд с шипами. В этом
случае произносите:


Мягко стелить,
жестко спать,


о своем думать,
о чужом забыть,


все по своим
местам определить.

Залейте лепестки
и шипы соленой водой, за­купорьте сосуд пробкой, заверните его в темную
ткань и обвяжите ее красной ниткой, которую закрепите девятью узлами. Если
вы знаете своего недоброжелателя, спрячь­те этот амулет в его квартире или
оставьте у порога его дома. Если же вам неизвестно, кто сеет зло, заройте
сосуд в землю вблизи своего дома, чтобы он защищал вас от будущих
обвинений и клеветы.

Черная магия для обретения
власти

Чтобы иметь
власть над кем-либо, нужно написать имя интересующего вас человека на
бумаге, сжечь ее и нате­реть полученным пеплом подошвы своих ботинок.
Вместо бумаги с именем вы можете использовать фотографию.


Черная магия: зашивание рта

Если вам
доподлинно известно, кто именно распростра­няет о вас ложные слухи, и у
вас имеется фотография кле­ветника, проденьте серую нитку в иголку и
зашейте ею изо­браженный на бумаге рот вашего обидчика. Если фотографии у
вас нет, нарисуйте как сможете его лицо на обычной бумаге. Сверху над
лицом напишите имя сплетника, вни­зу – его фамилию и проделайте с
изображением ту же ма­нипуляцию.

Чёрная магия: заморозка

Чтобы не дать
распространиться ложным слухам, вы­режьте из бумаги круг, напишите на нем
имя клеветника и положите эту бумагу на дно чашки (размеры кружка долж­ны
совпадать с размерами дна чашки). Сверху на бумагу установите ледяной куб.
Затем разбейте куриное яйцо, вы­лейте белок и желток сверху на этот куб и
на бумагу и по­ставьте чашку со всем ее содержимым в холодный подвал.

Магия подавления

Напишите на
листе бумаги имя отчест­во и фамилию человека над которым вы хотите иметь
власть. Поверх этих надписей на­пишите свои полное имя и фамилию. Оберните
этот лист бумаги вокруг длинного гвоздя и обвяжите их красной нит­кой,
чтобы бумага не разворачивалась. Ступайте в безлюд­ное место и вбейте там
«зачарованный» гвоздь в землю. Возвращаясь после этого домой, ни с кем не
здоровайтесь и не разговаривайте.

Магия принуждения

Чтобы какой-либо
человек изменил свое мнение и поступил так, как выгодно вам, зажмите между
ладонями его фотографию и походите с ней по кругу спиной
вперед, повторяя такие слова:


Задом наперед,
все наоборот,


будешь ходить,
будешь думать,


делать будешь
все в мою пользу,


все,
как я

скажу.

Если у вас нет
фотографии нуж­ного вам человека, используйте листок бумаги, на котором
напишите его имя, отчество и фамилию.

Черная магия чтобы
верховодить

Чтобы иметь над
кем-либо верх, напишите его имя на листе бумаги девять раз. Перечеркните
каждое слово трижды, произнося при каждом зачеркивании такие слова:


Тройным знаком,
тройным законом

сдерживаю и
заключаю тебя в оковы дел и мысли.

Затем сверните
бумагу в трубочку и вложите ее в стеклянную бутылку. Наполните бутылку
уксусом и закупорьте ее пробкой. Ступайте в безлюдное место, станьте лицом
к западу, возьмите бутылку в правую руку и произнесите:


Будешь ты всегда
у меня позади,


в любом деле, в
любом процес­се.


Мне все награды
и почести,


тебе обглоданные
кости».

Сразу же после
этих слов бросьте бутылку назад через левое плечо. Возвращайтесь домой
окольным путем и до тех пор, пока не перешагнете родной порог, ни с кем не
здоровайтесь и не разговаривайте.

Черная магия: утопление

Чтобы успешно
противостоять своим недоброжелателям и врагам, установите в чашке
неболь­шую красную свечку и наполните чашку водой так, чтобы она не
доходила до верхнего конца свечи примерно на половину дюйма. Зажгите свечу
и следите за ее горением. Свечка будет уменьшаться, и в какой-то момент
вода погасит ее пламя. Во время этого ритуала вы должны ассоциировать себя
с водой, а своего противника со свечой и понимать при этом, что в данной
ситуации вода сильнее огня и что вы также обладаете преимуществом над
своим конкурен­том. Закончив это действие, вы можете выпить всю воду – это
даст вам дополнительную силу, необходимые для претворения в жизнь ваших
планов. Можно так­же разлить всю воду там, где вы ведете свои дела, а
свечу выбросить
там, где работает ваш конкурент. Эта
совершается на убывающей луне.


Знать врага в лицо

Чтобы узнать,
кто является вашим тайным недоброжелателем, ближе к полуночи застелите
стол черной скатер­тью и поставьте на него большое зеркало, перед которым
установите черную свечу. Зажгите фитиль свечи третьей спичкой – две первые
зажигайте и тут же тушите. Сядьте на стул спиной к зеркалу и к свече.
Возьмите в правую руку другое небольшое зеркальце, держите его над левым
плечом и разглядывайте в нем отражение зеркала, стоя­щего на столе. Делая
это, повторяйте заговор:

В этот час, в
эту ночь между двух зеркал,

между двух
миров покажись,

мой враг, для
правдивых слов.

Когда
же видение проявит­ся, добавьте в конце заговора:

Тебе нет
пути, тебе нет до­рог

и во всех
местах, и на моем пороге.

После чего
плюнь­те в зеркало, разбейте стекло камнем и выбросьте оскол­ки в
безлюдном месте.

Магия подавления

Для подавления
конкретного человека отыщите небольшой плоский камушек и задумайте, что
это и есть тот самый человек. Напишите его имя на камне водостойкими
чернилами или краской. Носите этот камень с собой и время от времени
сжимайте его в левом кулаке, представляя, что тем самым вы оказываете
влияние на конкретную личность, сковываете его действия и заставляете
поступить так, как вы этого хотите.


Черная магия: засоление

Зажгите красную
свечу и положите перед собой на стол фотографию своего врага. Сыпьте на
изображенный на бумаге рот мелкую соль и повторяйте такие слова:


Не отпиться тебе
водой,


не отъесться
тебе едой,


и днем и ночью и
ночью и днем.

Теневая магия

Встретив своего
недоброжелателя, наступите на его тень и мысленно произнесите такие слова:


Андератум вира, кас вэром.

Черная магия: запирание

Если ваш
недоброжелатель распространяет против вас ложные слухи и плетет интриги,
то подбросьте в его дом или закопайте рядом с ним сшитый из синей ткани
мешочек, в который положите замкнутый навесной замочек и три лавровых
листа. Ключ от замка оставьте у себя.

Черная магия для получения
перевеса

Для того чтобы
иметь перевес над неприятелем или конкурен­том, напишите его имя на черной
земле и подбросьте в воз­дух топор, так, чтобы, упав на землю, он вошел
острием прямо в надпись. Затем трижды обойдите вокруг топора по ходу
часовой стрелки, извлеките его из земли и храни­те в своем доме в тайне и
неприкосновенности. Вместо то­пора можно также использовать нож.

Индивидуальное
обучение магии

В

ыявление
и развитие ваших скрытых способностей

П

рямая
передача колдовской силы и магической власти

Нередко девушки, желая добиться своего любыми путями, начинают практиковать черную магию в домашних условиях. Мало кто понимает, что это также опасно, как прыжок с парашютом без предварительной инструкции. В этом деле столько тонкостей, в которых стоит разбираться, чтобы не навлечь на себя беду, что нужно несколько лет читать специализированные книги, прежде чем переходить к реальным действиям.

Прежде всего, следует сказать о последствиях. После начала практики черной магии дома, вы уже не можете рассчитывать на помощь светлых сил и обречены всего добиваться темным путем, калеча свою душу. С этого момента ваша личность начнет меняться, и в некоторые моменты вы будете думать о том, что стали совсем на себя не похожи.

Нередко в неопытных руках черная магия оборачивается против неудавшейся колдуньи: известны случаи, когда зверски убивал ворожею или наносил ей серьезные увечья, а заклинание черной магии на деньги вело не к легкому обогащению, а к полному разорению. Или, например, у начинающей ведьмы резко открывались и она кончала жизнь самоубийством, а заклинание черной магии на удачу оборачивалось многолетними провалами. Как правило, расплачиваться за такие деяния приходится не чем-нибудь, а самым дорогим, что только есть в жизни.

Именно поэтому стоит трижды подумать перед тем, как читать заговоры черной магии самостоятельно или обращаться к ведьмам. Все-таки это очень серьезное решение, о котором вы можете очень пожалеть в дальнейшем – но исправить что-то будет уже слишком сложно.

Если ситуация для вас настолько критическая, что вы готовы рискнуть всем ради достижения своей цели, вы можете провести обряд черной магии в домашних условиях. Отворот – это способ разлучить двух людей, «отвернуть» их друг для друга, и это одно из самых подлых и низких действ во всей черной магии. Плата за него бывает очень высокой.

Итак, обряд. Приклейте две восковые фигурки друг к другу – одна должна ярко выражать девушку, другая – парня. В полночь зажгите свечу и произнесите:

«Номено апитус ката! Номено апитус ката!
Духи тьмы поскорее придите,
(…) и (…) (имена любовников) друг от друга оторвите.
Приношу ту любовь вам в жертву.
Пусть навеки ее заменить разлука!».

В конце необходимо резко оторвать фигурки друг от друга. Затем проткните сердце мужской фигурки и скажите:

«Великий князь ночи! Покажи свою силу,
а я буду верной (верным) тебе до могилы!
Из сердца этого любовь забери,
нежность отними, привязанность убери!
Алте виритус хабилис! Алте виритус хабилис!»

После этого фигурки спрячьте в разных местах. Когда нужный результат будет очевиден, выдерните иглу, чтобы человек вновь был способен к любви. Это очень сильный и опасный отворот, и человек, на которого он делается, может серьезно заболеть, а вас, причинившую зло, может и вовсе ожидать смертельный исход.

Существует наговор в черной магии, который обещает небывалую прибыль. Однако этот наговор представляет собой самую главную христианскую молитву «Отче наш» наоборот – с конца к началу. Это очень серьезный шаг, и стоит ли оно того – решать вам.

Текст заговора:

«Нима! Огавакул то сан ивабзи, он еинешукси ов сан идевв ен и; мишан макинжлод меялватсо ым и ежокя ишан иглод ман иватсо и; сенд ман шад йынщусан шан белх. Илмез ан и исебен ан окя, Яовт ялов тедуб ад, Еовт Еивтсрац тедиирп ад, Еовт ями яститявс ад! Хесебен ан исе. Ежи шан Ечто, Енын и Авалс,
(трижды:) йулимоп, Идопсог Идар Огеовт енеми ашан ищомен илецси и итесоп Иытявс; ашан яиноказзеб итсорп, Окыдалв; ашан ихерг итсичо, Идопсог; сан Йулимоп, Ециорт Яатявсерп. Нима. Вокев икев ов и онсирп и енын и, Ухуд Умотявс и Уныс и Уцто Авалс.
(трижды:) Сан йулимоп, Йынтремсзеб Йьитявс, Йикперк Йытявс, Ежоб Йытявс. Ашан ишуд, Ежолб, исапс и, Ынревкс яикясв то ын итсичо и ын в ясцлесв и идиирп, Юлетадоп инзиж и хигалб Ещиворкос, Йяянлопси ясв и йыс едзев Ежи, ынитси Ешуд, Юлетишету, йынсебен Юрац. Ебет авалс, шан Ежоб, Ебет Авалс. Нима. Сан йулимоп, хытявс хесв и Еретам Яеовт Яытсичерп Идар втилом, Йижоб Еныс, Етсирх Есусии Идопсог.
Умоншерг енм идуб витсолим, Ежоб. Нима. Ахуд Огатявс и Аныс и Ацто ями ов».

چگونه جادوی سیاه کنیم
چگونه جادوی سیاه کنیم
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *