چگونه جن احضار کنم

خواص دارویی و گیاهی

چگونه جن احضار کنم
چگونه جن احضار کنم

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.


“آینده در دستان شماست

زیبایی هایی که هنوز ندیده اید

میکس فوق العاده زیبا از آهنگ دل را ببین با صدای علیرضا افتخاری و سفر های مقام معظم رهبری به شهر های مخطلف کشور (زاهدان-زنجان-بم) که چیز پر مغز و قشنگی از آب در آمده حتماً ببینید…چگونه جن احضار کنم

موسسه تدوین آثار و نشر اخلاقیات شهدای شهرستان زرند

مداحی مهدی اکبری کاش بودی کرببلا برادر بی حرمم حسن جان

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.


Com.


انجمن تخصصی پاتوق یو

مشاهده قوانین
انجمن

Designed With Cooperation

احضار جن و روح

 

افرادی که جن زده هستند و درگیر این مساله هستند برای حل مشکل در قسمت نظرات سوال خود را مطرح نمایند .

این مقاله به طور کلی به جن پرداخته است ، برای مطالعه مباحث بیشتر و تخصصی تر درون سایت جستجو نمایید .

چگونه جن احضار کنم

جن و روح مساله ایست که در تمام جوامع دنیا و از زمانی که فلسفه آفرینش برای انسان رنگ جدی پیدا کرده است به اشکال گونان عنوان شده است ، تقریبا تمام کتب دینی و فلسفی به نوعی به موجودات ماورائی پرداخته اند و اسامی مختلفی برای آن ها آورده اند اما جن و شیطان تقریبا در تمام کشور های دنیا شناخته شده است و یکی از مجهولات اساسی در طول زندگی هر فرد وجود این موجودات است .  هرچند که عده ی زیادی از مردم توجهی به این موضوعات ندارند اما هنگامی که در موقعیت های رازآلود مانند جنگل ، تاریکی بیابان و … قرار می گیرند ترس به آنها غلبه می کند ؛ عده محدودی از مردم هستند که هیچ ترسی از این موجودات ندارند و در واقع اعتقادی به وجود چنین موجوداتی ندارند .

جن در ادیان تقریبا از یک تعریف جامع برخوردار است و موجوداتی تلقی می شوند که از آتش بدون دود ساخته شده اند ، آتش بدون دود در علم فیزیک نوین پلاسما خطاب می شود ، البته این پلاسما با پلاسمای خون تفاوت دارد و تنها یک تشابه اسمی است ، نوری که درون لامپ مهتابی و یا درون لامپ برخی تلوزیون ها وجود دارد  در واقع از جنس آتش بدون دود یا همان پلاسما است .

جن در غیر ادیان –  ( این پاراگراف صرفا داستان است ) تعریف جن در ادبیات غیردینی بسیار متنوع تر از تعریف مذهبی است. تنوع قابل توجهی در اشکال منتسب به جن در افسانه‌های ایرانی وجود دارد. آنها ممکن است زیبا یا زشت، سیاه یا سفید، بزرگ و یا کوچک باشند. به طور کلی، جن مسلمان زیبا توصیف شده، در حالی که آنهایی که کافر هستند به صورت هیولاهای بد ترکیب با سر یک چشم در وسط پیشانی، بزرگ و با دندان‌های نیش بیرون زده به تصویر کشیده شده‌اند. برخی جن‌ها با بدن‌های مرکب توصیف شده‌اند، که ممکن است بدن انسان و سر شیر و یا اندام حیوانات مختلف داشته باشند؛ یا انواعی دیگر با سر فیل، یا نفس آتشین و یا بوی نا مطبوعی که متصاعد می‌کنند توصیف شده‌اند. تصور می‌شود که آنها می‌توانند به هر شکلی که تمایل دارند ظاهر شوند. معمولاً جن‌هایی که نوع حیوانی دارند را به صورت مار، بز، کبوتر، گوسفند وحشی و یا سگ توصیف می‌کنند. زمانی که جن به شکل حیوان شکار در می‌آید به او شکار ابوجهل گویند که در مقابل آن، حیوانات واقعی را شکار ابراهیم می‌گویند. طبق افسانه ها ممکن است آنها بر روی زمین یا در آبها زندگی کنند و یا در حمام‌ها، خانه‌ها، قبرستانها و یا آب انبارها و یا حتی در درختان روزگار بگذرانند. جن‌هایی که در آب انبارهای هند هستند از کمر به بالا شبیه انسان ولی پایین تنه‌شان مانند حیوانات است. در باور افرادی که به آن اعتقاد دارند جن‌ها گرچه جمعیت بیشتری در سوریه، هندوستان و وبار دارند ولی در تمام سرزمین‌ها پراکنده‌اند. در باور این مردم نسناسها یک چشم و یک پا دارند و آنها هستند که با ایجاد آتش در خانه‌های انسانها برای ایشان مزاحمت ایجاد می‌کنند، نسناس به همراه شق در برخی منابع جزء جن‌ها به شمار رفته‌اند. نوع دیگری از جن‌ها که Ḡaddār نامیده شده با هر کسی که به او دست یابد خفت‌وخیز جنسی و مقاربت می‌کند، این موجود دارای دو جنس نر و ماده است.{1} ( پاراگرافی که مطالعه کردید غیر واقعیست )

اگر نگاهی جامع به زبان کردی یا اورامانی بیندازیم  که یکی از اصلی ترین زبان های ایرانی است ، زن را ژن خطاب می کنند ، کلمه ژنتیک نیز ریشه در ژن کردی دارد ، ژن به معنای تولید کننده است و چون زن یا مادر ژن هستند این کلمه در ژنتیک به کار رفته است و به سلول های تولید کننده بدن نیز ژن می گویند .  ژن به صورت gene  نوشته می شود ، در زبان عربی ریشه ای برای جن وجود ندارد ، پس می توان جن را وارد شده در زبان عربی دانست  از آنها که واژه ژن در عربی و انگلیسی کاربرد چندانی ندارد از جن استفاده می شود .

جن در لغت به معني پنهان و پوشيده است و تمام مشتقات اين واژه نيز بر استتار، پنهاني و پوشيدگي دلالت دارند. «جنّه» به فتح جيم، پوشيده شدن چيزي از حواس است و جن – به فتح جيم – به معناي پوشيدن و مستور كردن است. (ر.ک: راغب اصفهاني، 1362: 98، ماده جن) به عقيده ابن اثير، جن به جهت پوشيدگي و مخفي بودن از ديدگان، «جن» ناميده شده است، چنان‌كه موجود مستور در رحم مادر را «جنين» ناميده‌اند. (ابن اثير، 1383: 1، 307)

قلب را هم از آن جهت كه ظاهر نيست و از حواس ظاهر پنهان است«جنان» گفته‌اند.

«جُنَّه» هم به معنای سپر و آنچه شبيه آن باشد، آمده است و از اين جهت «جُنّه» نام گرفته است كه صاحب سپر و جنگجو را پنهان مي‌دارد. (ر.ک: راغب اصفهاني، 1362: 98 و 99؛ طريحي، 1395: 6، 226؛ زبيدي، بي‌تا: 9، 163-167؛ مجلسي، 1403: 46، 63؛ همان: 95، 352؛ ابن‌منظور، 1408: 1، 675) بعضي از تفاسير واحد «جنّ» را «جِنّي» – مانند روم و رومـي – و جمع آن را «جِنَّه» دانسته‌اند. (ر.ک: بروسوي، 1405 :10، 188؛ طريحي، 1395: 2، 229)

اما «جِنَّه» اسم مصدر و به معناي جن و جنون است. همچنين اين واژه به معناي فرشتگان، پريان و ديوانگي آمده است، زيرا فرشتگان و پريان نامرئي هستند و مجنون نيز به كسي مي‌گويند كه عقل از او پنهان گشته است. (ر.ک: راغب اصفهاني، 1362: 98)

«جان» هم به معناي يك نوع از جن و نوعي از مار (مار سفيد) آمده است. (ر.ک: راغب اصفهاني، 1362: 99؛ فيومي، بي‌تا: 138؛ ابن‌منظور، 1408: 3، 220) برخي «جان» را مار سفيد، سياه چشم و بي‌آزاري دانسته‌اند كه اغلب در خانه‌ها يافت ميشود و علت اين تسميه، شايد مخفي بودن آن باشد. (مصطفي و ديگران: 1418: 1، 141)

با توجه به نگاه ادیان که جن را موجودی دارای درک و شعور میدانند ، و با توجه به منابع اسلام ( که ممکن است تحریفی باشند ) و جن را موجودی دارای دین و مذهب می داند می توان فرضیه ای در نظر گرفت که منظور از جن همان زن است . اما این مساله با بررسی قرآن و نشانه هایی که در باره جن و زن در آن نوشته شده است تا حدودی متناقض است .

در فرهنگ دهخدا جن به این صورت معنا شده است : [ ج ِن ن ] (ع اِ) پری و دیو. (برهان ). پری . ضد انس . || فرشتگان . (منتهی الارب ). || هر چیز پوشیده از حواس از ملئکه و شیاطین . (اقرب الموارد). || دل . قلب . (برهان ). || اول هر چیزی . (منتهی الارب ) (اقرب الموارد): کان ذلک فی جن شبابه ؛ اول و نخست . (برهان ) (منتهی الارب ) (اقرب الموارد). || شکوفه ٔ گیاه . || (اِمص ) پوشیدگی . || لا جن ؛ ای لا خفاء. (منتهی الارب ) (اقرب الموارد). نوی در مقابل کهنگی . (برهان ). || جن لیل ؛ تاریکی شب . (منتهی الارب ) (اقرب الموارد). || جن الناس ؛ جماعت مردم . (منتهی الارب ) (اقرب الموارد).

در فرهنگ لغت دهخدا زن نیز به صورت مقابل معنا شده است  . [ زَ ] (اِ) نقیض مرد باشد. (برهان ). مطلق فردی از افراد اناث خواه منکوحه باشد و خواه غیرمنکوحه . (آنندراج ). مادینه ٔ انسان . بشر ماده . امراءة. مقابل مرد. مقابل رجل . (فرهنگ فارسی معین ). انسان و ماده ای از نوع بشر و مراءة و نساء و خاتون و بانو. ج ، زنان . (ناظم الاطباء). مادینه از آدمی . با ژینای یونانی از یک اصل است . پهلوی «ژن » (زن . زوجه )، اوستا «جنی » و «جنی » …، هندی باستان «جنی » و «جنی » (زن ، زوجه )، ارمنی «کین » (زن ، بانو)، کردی «ژین » (زن )…، افغانی «جینه ای » و «جونه ای » ، بلوچی «جن » و «غین » ، سریکلی «غین » و«ژین » ، منجی «ژینگا» و اورامانی «ژن » .

قرآن كريم در شانزده سوره، از جن سخن گفته است. 2 در آيات قرآن با سه واژه «الجن»، «جانّ» و «الجنّه» به مطالبي درباره جن اشاره شده است. واژه «جن» 22 بار، واژه‌ «جانّ» 7 بار و واژه «جنّه» هم 3 بار، مجموعاً در 31 آيه آمده‌اند که در هفده آيه، جن همراه با انسان ذكر شده است. اما در هیچ کدام ازین آیه ها ، آیه ای مبنی بر اینکه جن یک موجود قابل دیدن باشد نیامده و قرآن ، جن را یک موجود نامرئی و غیر قابل دیدن و لمس کردن ذکر نموده که تنها در عالم عقل قابل توصیف است .

پلاسما یکی از 4 حالت ماده است ( جامد – مایع – گاز  – پلاسما ) . پلاسما گاز شبه خنثایی از ذرات باردار و خنثی است که رفتار جمعی از خود ارائه می‌دهد. واژه پلاسما به گاز یونیزه‌شده‌ای گفته می‌شود که همه یا بخش قابل توجهی از اتم‌های آن یک یا چند الکترون از دست داده و به یونهای مثبت تبدیل شده باشند. یا به گاز به شدت یونیزه‌شده‌ای که تعداد الکترون‌های آزاد آن تقریباً برابر با تعداد یون‌های مثبت آن باشد، پلاسما گفته می‌شود.{2}

گفته می‌شود ۹۹٪ ماده موجود در طبیعت در حالت پلاسماست. این برآورد، تخمین معقولی است از این واقعیت که ماده درون ستارگان و اتمسفر اطراف آن‌ها ابرهای گازی و نیز فضای بین ستارگان اغلب بصورت پلاسماست. در نزدیکی خود ما، هنگامی که جو زمین را ترک می‌کنیم بلافاصله با پلاسمایی مواجه می‌شویم که شامل کمربندهای تشعشعی وان آلن و بادهای خورشیدی است. با نگاهی به زندگی پیرامونمان می‌توان نمونه‌های متنوعی از پلاسما را یافت. جرقه رعد و برق، تابش ملایم شفق قطبی، گازهای داخل یک لامپ فلورسنت یا لامپ نئون و یونیده‌کردن و لامپ مهتابی. مختصری که در گازهای خروجی یک موشک دیده می‌شود.

با این وجود حالت‌های غالب ماده در بخشی از جهان که ما در آن زندگی می‌کنیم جامد، مایع و گاز می‌باشند؛ بنابراین می‌توان گفت ما در ۱ درصدی از جهان زندگی می‌کنیم که در آن حالتی از ماده به جز پلاسما غلبه دارد.

با توجه به تعاریف دین از جن فرضیه ای شکل می گیرد که جن می تواند همان نور هایی باشد که بعضا اتفاق می افتند ، در واقع اگر در دین این گونه بیان شده باشد که انسان از ماده است و جن از آتش بدون دود ، پس می توان انسان را به دنیای مادی ربط داد و جن را به دنیای پلاسمایی . ( این فقط یک فرض است و هرگز به اثبات نرسیده است )

رعد و برق اصلی ترین نشانه پلاسما در کره زمین است که با تعریف دین از جن کاملا مطابق است ، حتی مساله تولید مثل جن که برخی با باور فلسفی و دینی به آن اشاره می کنند تشابه نزدیکی باردار شدن ابرها و و جرقه دارد . در داستان های قدیمی نیز شب های بارانی توام با رعد و برق ترسناک و وهم آلود تعریف شده است .  ( البته شاید شما با دید تمسخر آمیز به این مساله نگاه کنید اما در بالاتر گفته شد که این تنها یک فرضیه است و لزومی برای اعتقاد داشتن به آن وجود ندارد  )

شمع :  شمع نیز یکی از حالت های مشترک آتش و پلاسما است ، در اکثر افسانه ها و داستان هایی که با جن در ارتباط است شمع یک عامل برای وجود جن خطاب می شود و در باور عده ای از مردم وجود شمع نشانه ی وجود جن در یک محل بوده است .

پس ما می توانیم وجود چهارمین حالت ماده را ماهیتی از وجود جن بدانیم .

تصور بیشتر مردم از جن به عنوان موجودی فرمان‌بر است. اقدامات خاصی برای جلوگیری از آزارشان و یا احضار آنها انجام می‌شود. آنها را با نامهای خاصی مثل از ما بهتران و عزیزان یاد می‌کنند تا از احضار ناخواسته آنها که ناشی از ذکر نام آنها است جلوگیری نمایند همچنین سوت زدن، تحریک آنها با پرتاب سنگ، ریختن خاکستر یا آب گرم بدون ورد لازم، سوزاندن تخم مرغ و پوست پیاز باهم و یا کارهایی مانند جارو زدن بی‌مورد در شب باعث احضار آنها می‌شود.   { افسانه تخیلی }  آنها با خطر یا آسیبی که برای مردم ایجاد می‌کنند باعث حوادث یا بیماری می‌شوند و یا مصیبت به بار می‌آورند، غیر از اینها ممکن است یکی از کودکان انسان را بدزدند و جایش را با فرزند جن‌ها عوض کنند. همچنین ممکن است به خانه‌ای وارد شده و اموالش را بدزدند. در میان بلوچ‌ها گفته می‌شود دیوی وجود دارد به نام دیو یاهلو که شبیه گاو نری است که در شب دیده می‌شود و به قربانیانش حمله می‌کند. جن دیگری در میان بلوچ است به نام جن سنگ جبوک که به سمت قربانیان خود سنگ پرتاب می‌کند ولی آنها هرچه اطراف خود را نگاه می‌کنند کسی که سنگ پرتاب می‌کند را نمی‌بینند.[3]

اما این ها فقط افسانه ها و باور هایی هستند که در گذر زمان شکل گرفته اند و نباید به آنها اعتقادی داشت ،  این موضوع توسط دانشمندان ، علمای دین ، عرفا و متخصصان روانشناسی به طور کلی رد شده است .

وجود جن در فرهنگ عامیانه در واقع توسط مردم ساخته شده است ، در روستا ها و اماکان مختلف برای ترساندن مردم از موضوع خاصی شرایطی را ایجاد می کردند که برای مردم وهم آلود باشد و توسط عده ای از مردم آن محیط های وهم آلود به عنوان مکان زندگی اجنه شناخته می شده است .

مساله روح های سرگردان و یا اینکه روح مرده ای درون بدن شخصی دیگر وارد شود به کلی منسوخ شده است و فقط و فقط در حد فیلم های سینمایی است و هیچ مکتب و فلسفه ی موثقی در مورد روح سرگردان ننوشته است و اگر موضوعی وجود دارد در واقع همان بحث جن است .

مکان هایی که ادعا می شود در آن ها روح یک مرده وجود دارد به کل دروغ است ، بزرگ ترین شایعه ها در این مورد مربوط به مادرانی است که فرزندشان مرده است یا کودکانی که مرده اند و روح آن ها  مردم را پآزار می دهد که فقط در حد داستان های دروغین هستند و هیج نشانه ای در مورد آن ها وجود ندارد .

بطور مثال : کلبه های متروکه در نقاط مختلف که محل زندگی بی خانمان ها یا خلاف کار ها بوده است ، توسط خود آن افراد به عنوان محل زندگی جن ها شناخته شده است و با ایجاد صدا ها و تصاویر وهم انگیز سعی بر این داشته اند که مردم را از آن محیط دور کنند .  معمولا در این مکان ها برای روشنایی از شمع استفاده می شود و همین موضوع دلیلی است که مردم تصور میکنند مکانی که قطرات شمع در آن وجود دارد محل زندگی جن ها بوده است .

مثال دوم عروسی و میهمانی جن ها : از رایج ترین داستان ها در مورد جن ها میهمانی گرفتن و عروسی جن ها در باغ ها  و مناطق خاصی مثل روستا های متروکه و داخل کوه ها است ، این داستان را تقریبا از هر روستایی ای بپرسید شنیده است و اذعان بر این دارد که چنین مکانی در محل زندگی آنها نیز وجود دارد و یا لا اقل جایی را می شناسد که چنین اتفاقی افتاده باشد ، این داستان نیز یکی از دروغ های رایجی است که افراد برای میهمانی های شبانه و دورهمی هایی که نمیخواهند کسی از آن با خبر باشد ترویج می دهند . دروغ های دیگری مانند سفره ای مجلل از جن ها و خوردن و آشامیدن با آنها وجود دارد که نباید آنها را باور کرد .

اشتباه گرفتن انسان و اسب با دیو سم دار

سم داشتن جن ها : شاید بتوان جامع ترین باور مردم در بیشتر مناطق دنیا حتی در آمریکا را این دانست که جن ها مانند چارپایان سم دارند ، این یک اشتباه کاملا فاحش است و علت اصلی آن نیز اشتباه مردم است ، مردم وقتی در تاریکی و یا حالت ترس حیوانی را مشاهده می کنند تصور بر این دارند که آن حیوان یک موجود عجیب است . ممکن است در تاریکی و یا سرمای زمستان فرد دچار اشتباه شود و با دیدن پای حیوان تصور بر این داشته باشد که جن سم دارد .  یکی از شایع ترین داستان ها در باره رویت شدن جن این است که جن یک موجود دو متری با هیکل بسیار درشت است که خیلی ها پاهای آن را دیده اند . داستان ازین قرار است که در زمان های گذشته و حتی همین الان ، هنگام غروب بخصوص در زمستان ها افراد برای جابجایی از اسب یا الاغ استفاده میکرده اند . برای جلوگیری از سرما یک شال بلند روی خود و حیوان آویزان بوده است و از دور یا حتی نزدیک به شکل یک موجود ترسناک ظاهر می شده است . ازینرو افرادی که در تاریکی شب آن ها را میدیده اند تصورشان بر این بود که جن دیده اند و با دیدن پاهای حیوان هراسان پا به فرار میگذاشته اند .

نماد شیطان پرستی

البته دلیل اصلی این باور که جن ها سم دارند بر میگردد به پیدایش شیطان پرستی یا satanism و کم کم با گسترش راه های ارتباطی مانند اختراع عکس و فیلم در سراسر دنیا مطرح شد و شایعات زیادی در این خصوص شکل گرفت ؛ نماد شیطان پرستی مثلث معروف و صورتک بز است ، از آنجا که بز نماد شیطان پرستان است و این حیوان دارای سم است ، رفته رفته شکل های با ظاهر شبیه به بز شکل گرفت که طبیعتا پاهای آن نیز مانند پای بز دارای سم بود . با طراحی لوگو ها و عکس های مختلف با شکل بز که نماد شیطان بود جوامع مختلف تصور را بر این داشتند که جن دارای سم است ، البته بجز نماد شیطان پرستی علت های مشابه دیگری نیز وجود دارد که از قدیم  برای نماد جن مطرح بوده است اما در واقع تمام این علت ها به یکدیگر پیوسته است .

موجودی عجیبی که سرو صدا کرد : اوایل دهه 80 شمسی عکسی در مجله ها و سایت های اینترنتی منتشر شد با این مضمون که یک عکاس با دیدن یک موجود جدید که شبیه به جن بوده است یا در واقع خود جن بوده است شکه شده و پس از گرفتن عکس از ترس مرده است ، تحلیل های کارشناسی ! بسیار زیادی در این مورد صورت گرفت و افراد روشن فکر دلیل های زیادی آوردند و  به ظاهر از بعد فلسفی به این موضوع پرداختند  غافل ازینکه آن عکس جعلی بود و رسانه ها هم به اشتباه آن را تایید کردند .  آن تصویر فقط یک مجسمه دست ساز انسان بود .

تصویر دروغین جن – منسوب به غار حرا

تصویر حقیقی از شایعه بالا – منسوب به غار حرا

 

چگونه جن احضار کنم

در جاي  پاک و تاريک وتنها رو به قبله چهار زانو نشسته و به گوييد:
اي اجنه مطيع الله و مطيع الرسول اگر بين شما کسي هست که به من کمک کند خدا به او مدد رساند  و سپس ايستاده و 7 مرتبه سوره جن را بخوانيد . بعد از تمام شدن به راست پيچيده و بگوييد:
احسن الله الي من ارواح الموئمنين
سپس به چپ پيچيده وبگوييد:
يصدفيش بقطلميه يش تزدادوابها سرّ اً و علي سرّ کم ، اسلام عليکم ايها الارواح طاهره من جان المومنين
بعد از اتمام کار يکي از اجنه مي آيد و به شما مي گويد اسلمود عليک
شما هم در جواب بگوييد عليکم السلام
هر چه  مي خواهيد به او بگوييد البته با احترام .  (این متن تکذیب است )

 

سخن یکی از مراجع اسلامی بنام آیت الله مکارم شیرازی :  دو گروه هستند که گرفتار اینگونه مسائل اند گروه نخست گروهی هستند که گرفتار اوهام و خیالات هستند و مشکلات زندگی خود را به گردن جن و بخت و طالع سیاه می اندازند و ما ندیده ایم کسی ادعایی بکند و سندی بر حرف خود داشته باشد. گروه دیگر هم افراد شیاد و کلاه بردار هستند که برای این که درآمدی را کسب کنند به اینگونه امور متوسل می شوند و یا اینکه اغراض سیاسی که اخیرا پیدا شده را دنبال کردند.

احضار جن و روح عموما در محیط هایی ممکن است که ترس بر آن حاکم باشد ، عموما افراد جنگیر درون خانه ها این کار را انجام می دهند ، هیچ کس نمی تواند ادعا کند که جن را دیده است ، حتی بسیاری از مخاطبان این مطلب که در جلسات جن گیری شرکت کرده اند و یا خود آن ها جن زده هستند هرگز خود به تنهایی جن را ندیده اند و یا از دیگران شنیده اند و یا دچار موقعیت هایی که در زیر عنوان شده است بوده اند .

البته ناشی گری برخی جن گیر ها باعث می شود که برخی اصول را رعایت نکنند و این هوش و ذکاوت شماست که تعیین می کند فریب انها را بخورید یا خیر

 

 

رفتار هایی که در افراد جن زده وجود دارد تقریبا مشترک است و در موارد خاصی است که رفتار ها تفاوت دارد ، به برخی از رفتار های عمومی  در زیر اشاره خواهیم داشت . که ممکن است از کودکی تا بزرگ سالی همراه افراد باشد .

جهت درمان قطعی مشکلات خود و یا دور کردن جن و روح از خود می توانید از ما کمک بگیرید و در قسمت نظرات مشکل خود را مطرح کنید .

 

اگر جن را موجودی فیزیکی بدانیم ( موجودی که بتواند اشیا را واقعا تکان دهد ، ظاهر شود و غیب شود و بیش از یک نفر آن را ببینند ) به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد و این نوع جن گیری کلاه برداری است .

برخی افراد جن و روح میبینند اما اگر شخص دیگری در کنار آنها باشد جن و روح را نمیبیند ، این موجودات نمیتوانند فیزیکی باشند و نمیتوانند تغییرات ایجاد کنند اما میتوانند در ذهن انسان تاثیر گذار باشند ، نمیخواهیم اسم توهم یا خیالات روی آن بگذاریم اما حقیقت این است که این موجودات فقط بر کسانی غلبه میکنند که زیاد وارد این مسائل شده اند و خود را اسیر این موضوع کرده اند . روش هایی با عنوان جن گیری وجود دارد که این اختلالات ذهنی را از فرد دور می کند اما بهتر است بجای جنگیر به  متخصصی  مراجعه کرد که تحصیلات کافی را در این زمینه داشته باشد و خود درگیر خرافات نباشد .

برخی افرادی که جن یا روح میبینند از آنها دستور می گیرند ، توجه کنید که منظور ما از جن و روح همان تخیلات فرد است که  اون را به شدت درگیر کرده است و موجب میشود که فرد باور داشته باشد تسخیر جن شده است ، در برخی موارد نیز افراد دچار توهم می شوند و ممکن است اقدام به قتل نیز داشته باشند ، مواد مخدر یکی از عوامل اصلی جن زدگی در افراد است .

اگر با دید منطقی نگاه کنید و قبول کنید که جن و روح هایی که دیده می شود حاصل تفکرات و تخیلات قوی ای است که شبیه به واقعیت هستند ، می توانید آن ها را از خود دور کنید و به اصلاح جن گیری کنید .

این یک موضوع کاملا اتفاقی است ؛ بسیاری افراد اطمینان دارند که یک وسیله را در جایی قرار داده اند و اطمینان دارند که کسی به ان جا مراجعه نکرده ولی شاهد گم شدن ان وسیله یا جابجا شدن آن هستند ، عده زیادی هم وسیله را تا مدتی گم میکنند و بعد از مدتی مشاهده می کنند که آن وسیله دقیقا جلوی چشم ان ها ظاهر می شود .

اما قطعا ضریب اشتباه در شما بیشتر از احتمال وجود جن در آن محل است .

اگر شما به طور قطع مطمئن باشید که کسی در آن محل وارد نشده و بجز شما کسی در آنجا نبوده ، قطعا خود شما باعث آن اتفاق بوده اید اما بخاطر مساله جنزدگی فراموش کرده اید که ان کار را انجام داده اید . بطور مثال شما چاقویی را روی میز می گذارید ، کسی هم در خانه نیست ، برای شستن دستانتان باز میگردید و میبینید که چاقو نیست ، با کمی دقت میبینید که چاقو روی تلوزیون است  ، پس اطمینان دارید که این کار جن است .

اما در واقع شما بطور ناخودآگاه جنزده شده اید ( دچار اشتباه شده اید ) و رفلکس ناشی از ترشح هورمون های آدرنالین فعالیت شما را افزایش داده است ، این افزایش فعالیت و ترس ناشی از تفکرات شما موجب می شود که بخش فرونتال مغز غیر فعال شود ، با غیر فعال شدن بخش فرونتال شما حافظه موقت خود ( شبیه به رم کامپیوتر ) را دارید اما حافظه اصلی مغز شما برای لحظاتی غیر فعال می شود ، این موجب می شود که به هیچ وجه به یاد نیاورید چاقو را روی تلوزیون گذاشته اید و تصور می کنید که این کار اجنه بوده است ، در موارد دیگر که اشیا برای مدت زیادی گم می شوند و به یکباره پیدا می شوند ، حتی زمانی که افراد دیگر شاهد ان هستند چنین اختلالات مغزی ای عامل آن است .

مغز انسان پیچیدگی های زیادی دارد و ممکن است بعضا دچار اشتباه شود ، شما می توانید با بالابردن سطح آگاهی خود در مورد آناتومی عمومی بدن و فعالیت های مغزی ، بسیاری از باور های نادرست خود را فراموش کنید .

این موضوع یکی از اشتباهات رایج مردم است ؛ عموما صداهایی که دلیل آن را نمی دانند به جن نسبت می دهند ، اما در دنیایی که میلیارد ها نفر انسان وجود دارد ، لوازم ارتباطی وجود دارد ، حیوانات و حشرات فراوانی وجود دارند آیا این منطقی است که شما صداهای عجیب و ناشناخته را به جن نسبت دهید ؟

شاید در محیطی بسیار آرام باشید ولی به وضوح بشنوید که کسی نام شما را صدا می زند و اطمینان حاصل کنید که یک جن شما را صدا زده است .

وقتی شما در رحم مادر هستید ، اولین حسی که در شما فعال می شود حس شنوایی است ، علت اینجاست که بخش شنیداری مغز انسان در لوپ گیجگاهی قراردارد ، همان جایی که حافظه شما قرار دارد ، اما سایر احساس و ادراک شما در بخش های دیگر مغز است .

علت اصلی اینکه نوزاد با صدای  شششش آرام می شود و یا با ضربه زدن به کمرش آرام میگیرد تشابه صدای قلب مادر و جریان خون است ، نوزاد در این حالت احساس می کند که درون رحم قرار دارد و این به علت فعال بودن حس شنوایی در رحم است .  حس شنیداری در بزرگ سالی نیز با عواطف و احساسات و همچنین حافظه شما رابطه تنگاتنگی دارد ، ازین رو ممکن است بدون ارتعاش هیچ صدایی شما به وضوح صداهایی را بشنوید ، همانگونه که می توانید صدا ها را به یاد اورید .

اگر شما صدایی را شنیده اید که تصور می کنید صدای جن بوده است قطعا میبایست کلمات دیگری را نیزمیشنیدید ، اگر ادعا می کنید که صداهای وهم انگیز و نافهموری را شنیده اید باید سعی کنید به دنبال منشع آن باشید نه اینکه تصور کنید صدای جن بوده است .

این موضوع در هر فرد متفاوت است اما ریشه جن زدگی معمولا از کودکی و ترس های دوران کودکی نشات میگیرد ؛ در موارد دیگر نیز به دلیل قرار گرفتن فرد در محیط های ترس ناک و صحبت و اظهار نظر دوستان در مورد جن موجب چنین خاصیتی می شود که برخی آن را انرژی های منفی کائنات میدانند .

 

افکت روح در موبایل ها

از وقتی گوشی های هوشمند به بازار آمدند بلافاصله اپلیکیشین های متنوع نیز روانه شدند ، در پلت فرم اندروید نسخه های پایین تر از 4 ، یک افکت داخل دوربین عکاسی وجود داشت که با زدن آن افکت تصویر روح در کنار عکس ظاهر می شد ، متاسفانه برخی افراد بدون آگاهی از این مساله اقدام به عکس گرفتن می کردند که همین موضوع باعث ترس و وحشت انها شده بود ، حتی در حال حاضر نیست عده ای به اشتباه با این مساله برخورد می کنند که دچار ترس و وحشت ان ها می شود .

عده ای سود جو که غالبا فالگیر و جنگیر های دروغین هستند در محل زندگی شما و یا اظراف شما با استفاده از این افکت های جعلی اقدام به عکس برداری از جن و روح می کنند که با ترفند های خاص و ایجاد ترس در مردم این دروغ ها را باور پذیر میکنند . هرگز دچار اشتباه نشوید و عکس هایی با مضمون عکس جن و روح را باور نکنید .

نمونه هایی از افکت روح و جن که در موبایل ها وجود دارد :

مساله جن به کلی محدود به نوشته های بالاست و عمر آن به بیشتر از 100 سال نمی رسد ، شاید  در قدیم نوشته هایی از جن وجود داشته باشد اما هرگز به صورت وحشت ناک و اینگونه که در باور مردم حال حاضر ایران و سایر نقاط جهان وجود دارد نبوده است .

تمامی مطالب و داستان هایی که در باره جن وجود دارد ساختگی است و جالب است بدانید تقریبا تمام عکس ها ، تصاویر و داستان هایی که مشاهده می کنید از فیلم ها و داستان هایی گرفته شده است که رسما اعلام کرده اند دروغ است اما عده ای سود جو برای سو استفاده از احساسات و عقاید مردم از مواردی که جنبه سینمایی یا داستانی دارند بر علیه مردم استفاده می کنند . لازم بذکر است که در هیچ کجای قرآن و دین اسلام صحبتی از موجودات ترسناک نشده است و اگر نام جن عنوان شده است فقط یک نام است نه ارائه توضیحات در مورد موجود عجیب …

 

در صورتی که دچار ترس ، توهم ، شک یا کابوس های شبانه شده اید ، برای رهایی از این مشکلات و بازگشت به زندگی روان و عادی در قسمت نظرات مشکلات خود را یادداشت نمایید تا به انها پاسخ داده شود .

نویسنده : اشکان مهین فلاح

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

سلام جناب؛واقعیتش من الان چند وقته با تمام این مسایلی که بالای صفحه گفتید که نشان دهنده وجود جن یا روح هست مواجه شدم؛ مخصوصا که نسبت به لوازم شیشه ای پلاستیکی و فلزی حس خیلی بدی دارم؛وهرنوقع بهش فکر میکنم صدایی از یه گوشه ی خونمون میاد:و الان یه چند وقته از درون معدم صداهای عجیب بیرون میاد؛واقعا اگه علمشو دارید کمکم کنید ممنون

سلام مهلام و 19ساله خیلی دنبال اینجور مطالب مثل…جن و همزاد و اینطور چیزا بودم حتی چندبار جن رو احضار کردم و موفق هم شدم آخرین بار که احضار کردم هشت ماه پیش بود هیچ مشکلی نبود و زندگی عادی میگذشت منم کیفم کوک از اینکه انقدر راحتم تا اینکه یه خاستگار برام پیدا شد و منم واسه اولین بار عاشق شدم مهرداد(همون خاستگارم)مثل من حتی بیشتر به جن و …اعتقاد داشت اما میگفت هنوز اقدامی واسه احضارش نکرده تا اینکه عقد کردیم یه روز گفت امشب میخوام احضار رو شروع کنم رفت توی اتاق خواب و منم توی سالن برقارو خاموش کردم و نشستم و هدفون توی گوشم گذاشتم حدود یک ساعت و نیم گذشته بود که دراتاق با صدای بدی باز و بسته شد طوری که من صداشو شنیدم(صدای اهنگ زیاد بود )فوری توی اتاق رفتم مهرداد روی زمین افتاده بود و خس خس میکرد واسه اولین بار تو عمرم ترسیدم خلاصه مهرداد و بردم دکتر و دکتر گفت تا مرض سکته رفته هرچی از مهرداد راجب اونشب پرسیدم حرفی نزد و حتی خیلی ام عصبی شد از اون شب اخلاقش به کلی عوض شده کاراش دست خودش نیست زود عصبی میشه حتی چندباری اقدام به زدن من کرده اما دستشو سریع عقب میکشه توروخدابگید چیکار کنم من خیلی دوستش دارم ولی اون حتی به فکر طلاقم افتاده یه روز سرم داد میکشه و چند ساعت بعدش طوری عذر خواهی میکنه که کل دلخوریم رفع میشه وقتی پیشنهاد طلاق داد رفت توی اتاق و فکر کرد از خونه بیرون رفتم ولی من صدای گریه اش و از پشت در اتاق شنیدم چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنین

سلام
با توجه به حساس بودن مشکل شما پیشنهاد می کنم به مشاوره خانواده مراجعه کنید و یک دوره یک ساله مشاوره رو بصورت کامل طی کنید، بحث جن یک مساله ای هست که قابل حله اما مسائل و مشکلات زناشویی نیاز به مشاوره خانواده و طی دوره درمان داره.

جن وجود دارد چون هم در قرآن هم در عهد جدید ذکر شده اند ولی تجارب ما ناشی از ذهن ماست که هنوز مثل زمان جنگل نشینی فکر میکنه کسی نگاهش میکنه ولی الان بجای گرگ و پلنگ فکر میکنه جن و شبح نگاهش میکنه

سلام و خسته نباشید من مسله رو میخوام بگم که شاید باور کردنش سخت باشه ولی برای من اتفاق افتاده و یک اتفاق وحشتناک من چیزی رو دیدم که قد بلند بود و از انباری خونه سریع رفت بیرون سفید بود و سرش پایین بود بعد از اون مریض شدم و خوابهای وحشتناکم شروع شد توو خواب دایم حرف میزدم و خیلی وقتها حس ششم فوق العاده زیاد میشد و اینکه هرکسی پشت سرمن حرفی میزد متوجه میشدم شروع کردم به خوندن قران بعد از اون شبها روی بدنم جای خراش ایجاد میشد و دقیقا همون محل خراش برای همسرم هم اتفاق می افتاد صدای نفس کشیدنشون میشنیدم در اتاق خواب میزدن میرفتیم نگاه میکردیم هیچکس نبود و قران خوندن رو ادامه میدادم وسایل خونه از جلو چشمم گم میشد بعد توو خواب میگفتن برو فلان جاست ولی الان خداروشکر خیلی حالم خوبه تقریبا بعد یکسال وقتی کنار همسرم بودم انگار همسرم گوله ی آتیش بود و خیلی چیزهای دیگه جن وجود داره و فقط با خوندن قران و نمازه که میتونیم ازشون قدرتمندتر بشیم و نزاریم آسیبی بزنه بهمون توو این یکسال خیلی اتفاقها افتاد ولی خواستم خلاصشو بگم و هم اینکه اصلا دوست ندارم به بعضی از اونها اشاره کنم موفق باشید

سلام
تمام این اتفاقات کاملا طبیعی بوده و برای خیلی از ماها پیش اومده و صرفا شما نیستید که دچار این مشکل شدید، مسائل مختلفی مثل اختالات خواب و خطای دید هست که با گذاشتن دوربین مداربسته برای خودتون میتونید رفتارهاتونو در خواب کنترل کنید، این مساله که شما عنوان کردید تقریبا منسوخ شده و راه حل های زیادی براش هست که توضیح دادیم و اصلا ارتباطی با جن ندارد.

سلام من همون بهزادم که ی بار تجربیاتمو گفته بودم .تو سایت ..میخواستم منتنم طولانی نباشه دو قسمت کردم .این بار میخوام بگم که ترس چیزی فراتر از اون چیزی هست که خیلیا فکر میکنن..ترس هر ادمی رو کم کم .شکنجه میکنه .زجر میده بعد باعث مرگ فرد میشه ..زیاد تروسو بودن بنظر من .یعنی خودکشی به بدترین روش ممکن ///از عزیزان و هم وطنان خاهش میکنم تا حد امکان تر واستراب رو از خودشون دور بکنن و کم به خرافات رباور بکنن ..باشد روزی که بتوانیم .ملتی اگاه و زود باور نباشیم .. و هر چیزی که میشنویم تا به ریشه ان نرسیدیم باورش نکنیم .تا زمانی که خودمان به ریشه واقعیت برسیم ….ایمیلم behzadnoori1373 .ممنون از توجه

دوستان وعزیزان من یک فرد نترس هستم .درسته سن زیادی ندارم فقط 24 سالمه ..ولی همه حرفها و توضیحهات بالرو قبول دارم ..که جنی وجود ندارد …چون من خودم 4 ساله پیش به دنبال جن بودم .ولی چون از مرگ و جن نمیترسم .به مکانهایی میرفتم که معمولا خیلی از احضار کننده گان به ان اشاره کرده بودند .و شباهای زیادی در مکانهای متروکه گذراندم ..و هر صدای عجیب و هر شی عجیبی احساس میکردم .بدون ترس میرفتم تا با ان مواجه شوم ..و هربار رفتم دنبالش فهمیدم که ان صداها از ارتشاع باد در میان گیاهان یا اشیاع یا سوراخی کوچک در کنار پنجره است ..و اما درباره احساس اینکه جنی در اطراف من هست و این احساسو میکردم .باید بگم که وقتی این حس بهم دست میداد .برای اینکه مطمعن بشم .بهشون فوش میدادم سعی میکردم عصبانیشون کنم که بهم اسبی بزنن تا بفهمم واقعا وجود دارند یا نه..ولی متاسفانه اون فقط ی حس ساخته ذهن خودم بود……..به شما هم توسیه میکنم همیشه و هرجا با ترستون مواجه شوید بجای فرار از انها … ایمیلم برای سوالاتتون ..behzadnoori1373

سلام.برای من خیلی جالبه که شما با این صراحت می گید که جن وجود نداره یا راه هایی برای احضار جن وجود ندارد.چون من خودم تا روزی که در جایی بودیم و یکی ار دوستان جن را احضار کرد تا حالا حتی هیچ ذهنیتی بهش نداشتم.ولی الان هم من و هم دوستانم که اون شب اونجا بودیم واقعا همه دیدیم و حس کردیم که جن وجود دارد.

سلام، این مدل دیدن هارو خیلی ها تجربه کردن و ما هم انقدر بیتجربه نیستیم که ندیده باشیم
بعضی دوستان تصور می کنن که ما هیچی ندیدیم و نشنیدیم، در صورتی که تصور اشباهی هست، خیلی علت ها و مسائل برای دیدن و حس کردن هست که صرفا نباید گفت اون جن بوده
مردم هنوز تعریف جن رو نمیدونن و همین باعث میشه هر چیزی که براشون غیر قابل درک باشه رو جن تصور کنن
در بین همین کامنت ها صدها نفر اعلام کردن جن دیدن و البته خیلی از نظرات بیهوده تایید نشده، اگر 100 نفر بگن جن دیدن هر کدوم یه شکل مجزا داره، آیا واقعا فکر میکنید هر چیزی که میبینید و تصور میکنید جنه؟
این واقعا تاسف باره که برخی تمام مجهولات زندگی رو به جن نسبت بدن

سلام من دوساله که هر از گاهی خواب یه چیز سیاه رو میبینم که وارد بدنم میشه و نمیزاره تکون بخورم یا نفس بکشم .‌..آخرین باری که اتفاق افتاد یادمه که یه کابوس وحشتناک دیدم و بعد هوشیار شدم ولی میترسیدم چشمامو باز کنم انگار یه چیزی کنار گوشم نفس میکشید‌.میخواستم بلند شم برم پیش پدر و مادرم که یهو منو کوبوند زمین…قلبم تو این شرایط خیلی خیلی تند میزنه و انگار هیچ کنترلی روش ندارم نمیتونم نفس بکشم انگار یه چیزه داره منو از داخل میکشه و خالی میکنه گاهی شبا از تو درو و دیوار و سقف صدا میاد تو روخدا جوابم رو بدین دیگه خسته شدم

سلام
این وضعیت که عمدتا در سنین 12 تا 20 سالگی شایع است و بعضا در سنین بالاتر نیز رخ می دهد نشات گرفته از بعضی ترس ها در دوران کودکی است.
در صورتی که این اتفاق بیش از 2 بار در سال برای شما رخ دهد ممکن است دلایل عصبی و روانی داشته باشد و ضرورت دارد که به پزشک متخصص مغز و اعصاب مراجعه نمایید و از عوارض عصبی آن جلوگیری نمایید.

سلام . من از بچگی دوست داشتم که جن ببینم یک روز تو سن بیست و چند سالگی از خواب بلند شدم دیدم دوتا بالای سرم وایستادن قدبلند و متوسط صورت شبیه انسان ولی بدن پر از مو نترسیدم دوباره خوابیدم وفرامو کردم تا این که رفتم خونه یکی از دوستام اونجا مردی بود که به من گفت موکل داری و من کنجکاو شدن پیش درویشی رفتم وادن من رو مدیوم کرد و گفت تو چشمات بازه من اونجا باز اون دوتا رو دیدم بعداز اون درویشه کاری میخواست انجام بده یا مشگل کسی رو بفهمه من رو مدیوم میکرد و من متوجه میشدم و با جنها حرف میزدم به شکلهای مختلف اونها رو دیدم و سر یک زیر خاکی هم که جاش رو من مشخص کردم با پادشاه و ملکه یک از نژادهای اونها گفتگو کردم بعد اون دروویش رو دیگه ندیدم و در این مددت خیلی مشگلها برام پیش اومد پیش یه روحانی رفتم گفت چند سال دیگه صداهایی میشنوی جوتب نده بزار برن من فراموش کردم تااین که صداهایی میشنیدم فکر میکردم همسایه تست که توکار ما فضولی میکنه و بعضی وقتها خانواده رو به تمسخر بعضی وقتها من اگر کار اشتباه میکردم میکفتن که به برادرم بگن خلاصه به خرنحوی من رواذیت میکردن تا ده سال از این شرایط گذشت و من با اسرارتون صداها سه با خود کشی کردم که نجات پیدا کردم بعداز ده سال اتفاقی به اون درویش زنگ زدم گوشیش رو جواب دار ازش خواستم یه کاری برام بکنه با صحبتهای اون متوجه شدم که با انسان طرف نیستم با جن طرفم همون سال ماه رمضان به من گفتن که ارتباط میخوان بگیرن و شروع کردن اوقایعی که اتفاق افتاده و میخواد بیفته و من رو ترسوندن اون موقع سر هر کاری باهاشون در گیری لفظی میکردم اونهت به من گفتن من باید کمکشون ک و این ارتباط هر جهار صد سال یک بار به این صورت پیشمیاد که من تونستن روحها رو ببینم وجنها رو و صدای پرندکان رو بشنوم همزادم رو ببینم از طریق صدای تلویزیون با من ارتباط گرفتن اونها میگفتن ذهن تو ذعن بازه که بعداز یک ذروزه آزارو اذیت حالا باید خواستش اجابت بشه از اتفافاقها گفتن که پیش اومد و من العانم چندتایی رو منتظر پیش آمدنشم و اون درویش همگفت که تو اینجور میشی وقایع رو پیش بینی میکنی و نمیتونی کاری کنی اذیت میشی زیاد وارد نشو خلاصه ماجرا زیاد داشتم که اگر بخواهید بعد براتون میگم من اطلاعاتم بیشتر از خیلی ها شده اونه ون هن خود اونها بهم اطلاعات دادند و منرو ناجی خوندن

سلام
البته با وجود اینکه میدونم شما و برخی افراد دیگه حرف منو نمیگذیرید و ممکنه زیاد شنیده باشید.
اشتباهات و توهم ها همیشه وجود دارن، و اتفاقا همین توهم ها هستن که در خیلی افراد ایجاد مشکل می کنن و شما هم مثل خیلی از افراد دچارش هستید، تنهاچیزی که میتونم بگم این هست که شما آنچنان درگیر این موضوع شدید که خودتونم باور کردید همه اینها حقیقت داره و فقط کافیه خودتون به این وقایع فکر کنید تا ببینید اشتباه کردید، مورد مثل این زیاد داشتیم و داریم.
وقتی میگیم مورد مثل این زیاده مردم پیش خودشون می گن خب پس حتما یه چیزی هست که خیلی ها دیدن، جواب اینه که اون چیزی که خیلی ها دیدن توهم هست و سال های ساله که ثابت شده و خیلی ها دوست ندارن باور کنن که دچار توهم میشن.

سلام من پنج ساله جن زده هستم اگه میتونید کمک کنید به شماره0919883xxxxپیام دهید

مدیریت: شماره تماس حذف شد

سلام آقااشکان درحرفهای شماتضادوتناقض بوفوریافت میشودشماخیلی فردمذهبی ومعتقدی دیده نمیشی اریه طرف میگی من حافظ منافع قرآنم که توکامنتت نوشتی ازیه طرف جنی که قرآن ازش مطلب آورده روردمیکن بصورت تناقض آمیز،یارومی روم باش بقول معروف یازنگی زنگ ازیه طرف میگی ایناذهن بشره وجنی درکارنیس ازیه طرف میگی خودم تجربه کردم ولی هبچی نمیگی البته شایداین قسمت حرف خودت همون ساخته ذهن خودت باشه تعجبم اکثردنیامیگن جن هس شمامیگی نه اروپایهاوآمریکایهاکه هرچیزی روبراحتی قبول نمیکنن میگن هس حتی توفرانسه جلسه احضارمیذارن بازشمامیگی نیس،امااگه نظرخودمومیخای بدونی من فقط بخاطراعتقادم نیس چون خودم حداقل۲بارسراغم اومدن ویقین دارم که هستن چون از خداخاسته بودم نشونم بده تایقینم بیشترشه من حتی روح خودمم دیدم خیلی چیزای ماورائی دیگه که میدونم اعتقادنداری نمیگم امااگه بقیه کاربرای محترم بخان همینجامطرح میکنم،احتمالاشیطان روهم شماقبول نداری چون اونم ازجنس جنه حتی فرشته هاوبشقاب پرنده ها وموجودات فضایی که بنظرم شایدگروهی ازجنا باشن ودنیادنبال آدم فضاییهاس و..،اگه همینجورادامه بدی کارت ممکنه بانکارخدام یکشه مث داروینیستاوماتریالیستاکه فکرمیکردن خداروبایددیدوآزمایشش کردکه نتیجتاخداشون شدماده وطبیعت یامث نیهلیستا که درنتیجه پوچگرای بخودکشی رسیدن،اینوبدون ندیدن هرچیزدلیل برنبودش نیس امیدوارم خداکمکت کنه تابحقیقت فقط اززاویه جسم بودنش نگانکنی بقول )حافظ:بیدلی درهمه احوال خدابااوبود اونمیدیدش وازدورخدایامیکرد)،ازشماتشکرمیکنم سایتت بالأخره بیفایده نیس؛

سلام / پاسخ شمارو خلاصه توی چند جمله میگم

بارها اعلام کردم که جن در قرآن و جن در باور مردم زمین تا آسمون تفاوت دارند و اینکه یک عده میخوان برای یک موجود تخیلی و دروغین ساخته دست یک سری سود جو به قرآن استنداد کنند از ریشه اشتباهه، پس چه من قرآن رو قبول داشته باشم و چه نداشته باشم تفاوتی نیست چون اصلا این بحث به قرآن مربوط نیست.
اما با توجه به اینکه موضوع جن در قرآن و سایر ادیان هم بیان شده ناچاریم گاهی هم گذری به ادیان بزنیم و این رو هم میدونیم که منشا وجود این شایعات و خرافه ها به دین بر میگرده، نه اینکه دین عامل شایعات باشه اما چون اشاره به یک موجود غیر قابل دیدن و مجهول شده راه برای به وجود اومدذن دروغ و شایعه هم باز هست.
در قرآن چیزی برای دشمنی و کینه بیان نشده پس دلیلی برای مخالفت با اون نیست و من ازین جهت خودم رو حافظ منافع این کتاب دونستم و نیازی هم نیست که عقاید شخصی خودم رو در قالب مقاله یا هر چیزی به مردم القا کنم و به بیان موارد غیر عقیدتی می پردازم.

اینکه شما دچار اشتباه شدید و یا به عقیده خودتون سعادت دیدن چنین موجودی رو داشتید به خودتون مربوطه و نباید اون رو به دیگران تحمیل کنید، حقیقت اون چیزی هست که وجود داره، نه اون چیزی که ما دوست داریم وجود داشته باشه. بسیاری از کامنت ها اینجا تایید نمیشن، چون هر کسی هر چیزی رو که دیده بیان میکنه و مطمئنه که اون اتفاق و یا اون چیزی که دیده جن هست، اگر بخواد اینطور باشه همه آدم ها جن رو دیدن پس به عقیده شما قرآن دروغ گفته که جن از دید بشر پنهان هست، وقتی در قرآن بیان شده جن دیدنی نیست یعنی از دید تمام افراد دیدنی نیست و هیچ استثنائی هم وجود نداره، حالا اینکه یک عده بیان داستان سلیمان و یا مشابه اون رو مثال بزنن و بگن نوشته قرآن هست، جن 21 بار در قرآن تکرار شده و در هر آیه معنای اون پوشیدگی هست که تفسیر اون هم بر میگرده به صاحبان فن، نه هر آدم کوچه بازاری ای که بخواد با توهمات و تخیلات شخصی بگه همه این 21 بار که کلمه جن در قرآن بیان شده به معنی همون دیو شاخ دار سیاه رنگی هست که توی تخیلات و خرافات ما قرار گرفته.

انقدر مذهب و عقاید شخصیتون رو به دیگران تحمیل نکنید، ما اینجا در باره مذهب چیزی ننوشتیم و صرفا در باره موجودات خرافی که در همه کشور ها هست شفاف سازی کردیم.

با عرض سلام و خسته نباشید.من یک سوالی از خدمتتون داشتم و می خواستم نظر شما رو بدونم
اینکه من در هر زمانی از شب که از کوچه که منزلمان در ان قرار گرفته است رد میشم نا خود آگاه یکی از تیر های چراغ برق به محض رسیدن من خاموش میشه و محاله این اتقاق تکرار نشه و بعد اینکه رد میشم و دور میشم دوباره روشن میشه شاید نزدیک دو سال است این اتقاق هر روز تکرار میشه بارها ازمایش کردم که دیگران و اعضای خانواده که رد میشن هیچ مشکلی نیست ولی من نزدیک اون تیر چراغ برق میشم حتما خاموش میشه به نظر شما این اتقاق دلیل خاصی داره؟چون منو نگران گرده و خیلیا اعتقاد دارند ممکنه طلسم و تسخیری در کار باشه .متشکرم از پاسخ شما

میتونه دلایل مختلفی داشته باشه مثل رسانایی الکتریکی و میزان مقاومت بدن در برابر الکتریسیته یا نوع موبایل و وسیله حمل شده توسط شما
احتمال زیاد ام از نوع ترانس دار هست پس درخواست تعویض لامپ یا ترانس لامپو بدید

سلام آقای مهین فلاح
میخوام یک چیزی رو تعریف کنم که هم برای من و هم برای دوستم اتفاق افتاده
یکی از دوستانم تعریف کرده بود که یه روز که هنوز هوا تاریکه حوالی ساعت های 4-5 وقتی از خواب بیدار میشه توی سالن رو که میبینه(خونشون طوریه که یکی از اتاق خواب ها جلو روی سالن خونشونه)
میبینه که یکی روی مبل نشسته اون فرد کاملا سفید بوده و هیچ صورتی نداشته کاملا سفید بوده وقتی که چشماشو باز و بسته میکنه اون فرد رفته بودش و خب دوستم فکر میکنه که یک جن دیده چون کلا دنبال این نوع مطالبه فکر میکنه که اون جن میخواسته اذیتش کنه و به گفته خودش یکبار هم دیده که توی خواب یک جن رو میخواسته بگیره و اون جن به جای دویدن مثل کانگورو میپریده (واقعا هم همینطوره و جن میپره) و از پنجره رفته توی خونه طبقه پاینیشون
وقتی هم که از خواب بیدار میشه صدای جیغ همسایه های طبقه پاین رو میشنوه
حتی یکبار هم گفته که توی اشپز خونشون یه سایه سیاه رد میشه و اون سایه که کاملا سیاه بوده بینی و دهنش معلوم بوده ولی بقیه اعضای بدنش نه و به گفته دوستم اون سایه براس یک مرد قد بلند بوده
شاید یه خطای دید باشه ولی بعضی اوقات هم موجودان دایره ای کوچولو رو میبینم که رو تابلو های خونه راه میرن و حتی یکبار هم تو خوابم روی زمین خونه گوله های قرمز و ابی دیدم مثل گوی بودن حتی امروز هم وقتی از خواب بیدار شدم صدایی شبیه اوووو شنیدم البته شاید یه خطای صدا بشه نمیدم و خب به هرحال میشه نظرتون رو در این باره بهم بگید بسیار ممنون میشه

سلام
این خطای دید نیست و به علت خواب و بیداری در خیلی از مردم شایع هست.
بعد از اینکه این مشکل چند بار براتون پیش بیاد عادی میشه، از نظر بقیه شما در خواب حرف میزنید و راه میرید چون دست خودتون نیست ولی بعد از بیدار شدن بخش زیادی ازون اتفاقات توی خاطرتون هست، یعنی طوری نیست که از یادتون بره
و این موضوع ارتباط خاصی با جن هایی که تو باور مردم هست نداره، اما این موضوع یک قدرت هست که میتونه در خدا شناسی به شما کمک کنه اگر باور کنید که این چیز ها جن و … نیستن.

من چند روز هرجا میرم هر کاری میکنم احساس میکنم یکی کنارمه من باید چیکار کنم من به جن یا روح اتقاد دارم ولی الان میترسم من باید چیکار کنم

سلام
من الان سنم ۱۳ هستش شاید ماجرام یکم مسخر به نظر بیاد من از ۷ سالگی اتفاقات رو میتونستم راهت ببینم بعد تونستم بعضی از موجودات رو که تو مایه ی جن هستن ببینم و بعد تونستم فقط با یکم فکر یک جای تاریک و سوخنرو ببینم میتونین بگید دلیلش چی؟یا چرا ارن طور میش؟

سلام من ی سوال داشتم من در سن ۷ سالگی چیز هاای مثل جن میدیدم چند روز پیش زنی با صورتی سیاه که سرش به زمین نگاه میکن و حرفی را هربار میزند را دیدم بعد ارن مشکل هر روز برام پیش اومد
قبل از اون خواب هاای که همشون به واقیت میپیوست و دیگری اینکه هر بار که به فکری فرو میروم دنیاای تاریک و سوخته ر میبینم
به چه معناست؟

بر خلاف باور ها سیاهی نشانه ی روشنگری و دید عمیق به حقایق است

سلام من چند وقته خیلی عصبی بودم و هیچ کدوم از کارهام رو به راست نمیشد اخرش ما تو فامیلمون یه دعا نویس داریم که کارش خیلی هم هم خوبه رفیتم پیش اون گفت یه نفر از تایفه پدر برات پنج تا دعا نوشته یکیش بختتو بسته یکیش کارتو سه تاهم هست که خیلی قوی هستن برای اینکه تورو جن زده کنن الان من چیکار میتونم بکنم ؟

عرض درود خدمت شما.خاستم بدونم گاهی اوقات ادم از خواب بیدار میشه و در ناحیه ران پا کبودی مشاهده میکنه دلیلش چیه؟؟ در مورد گم کردن اشیا واسه منم اتفاق افتاده و یه مدتی تموم شده..
و ایا اینکه کسی هیچ دینی نداشته باشه و فقط به یه نیروی برتر حالا به اسم خدا یا پروردگار یا.وووو ایمان داشته باشه،،و ضرر و زیانی واسه کسی نداشته باشه ،،ایا مشکلی داره؟؟
یه خواهش دارم در جواب هرکسی فورا نگید همه اینا خرافاته…
ایا کسانی که میگن موکل دارن حالا کافر یا غیر کافر،،ایا اینو هم رد میکنید؟؟ و از همه مهمتر ایا اینکه کسی کس دیگرو به هر روش دیگه طلسم میکنه ایا اینو رد میکنید؟؟ سوال زیاد دارم.به لطف حصرت حق در فرصت بعدی…

سلام
من چن وقتي بود كه تو خونه وقتي تنها بوذم صداي أعضاي خانوادمو ميشنيدم حتي يه بار از بيرون اومدم ديدم تو اشپزخونمون صداي مادرم و پسر عموي مامانم و صداي ظرف و قاشق چنگال اينا مياد تا وارد خونه شدم و صداشون زدم ديدم هيچكي نيست تو خونه يه بارم رفتم حموم يه گربه سياهي اومد جلوم و ناپديد شد يه روزم رفتم حموم ديدم لامپ يه صداي بدي داد و خاموش شد مادرم منو پيش ملا برد گفت چيزيم ني اما ملا حرفه اي نبود اما دو سه روزي ميشه يه ملايي أورد خونمون ملاهه گفت كه چشمام و ببندم و هر چي ك شد نترسم خلاصه دعا خوند اونجا سه تا چيز اومد تو ذهنم گربه سياه و سفيد و يه پيرمرد اونجام دستام لرزيد و وقتي دعا ميخوند سرم گيج ميرفت بعد اونجا خودم داشتم با بكي حرف ميزدم و همه چيو اون يه نَفَر بهم ميگفت ملا گفت بايد چند جلسه اَي برم پيشش ك بيرون بياره از بدنم و قبل اينكه ملا بياد قفسه سينم خيلي تير ميكشيد علاقه زيادي به تنهايي دارم حسه گيج بودن زياد دارم حس ميكنم يكي پيشمه بام ميحرفه اما باز نگفتم جن هسش و نترسيدم گفتم حتما خيالاته ك يك نَفَر پيشمه اما فهميدم ك جن عاشقه و اذيتم نميكنه دچار كبودي هم ميشم اما دليلش و نميدونم و حس ميكنم باهام رابطه داشته و علاقه داره ك برهنه باشم و برهنه بگردم تو خونه ك اينكارارو هم انجام ميدم زماني ك تنهام

از شما سو استفاده جنسی شده و با دود و دارو ذهن شما دچار مشکل شده. اگر حرف من رو نمیپذیرید آزمایش خون انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

من دیروز دیدگاهی درباره ی جن و نترسیدن غز اون ارسال کردم….درست هم بود و واقعی…امروزطبق روشی،در اتاقی تنها از جن ها درخواست کردم از طریق قلمی که در دستم بود با من حرف بزنند.سپس حرفی زدم و دستم بدون اختیار من منقبض و روی کاغذ حرکت و پاسخ داده شد..من ترسیدم و ورد اخرج به حق سلیمان بن داوود را خواندم و بیرون آمدم.با این که جن دیده ام الان از این که راه ورود را باز کرده باشم و بعدا جنی من را تسخیر کند بشدت مر ترسانده..می خواهم بگویم شما هم اعتقاد ندارید می توانید امتحان کنید…اگر‌ مشکلی برایم ایجاد شود خطر ناک است؟لطفا پاسخ‌دهید

این مسائل عقاید شخصی هست و نباید به کل جامعه نسبت داد

سلام .دختره برادر من که حدود4سال دارد دچار جن زدگی شده.میخواستم ببینم راهی برای درمانش و یا ادرسی از جن گیر خوب کسی داره به من معرفی کنه؟ممنون

تنها توصیه ما مراجعه به پزشک متخصص است

من اون چیزی ک میگن مثل بخار ابه رو دیدم از وقتی در موردش با کسی حرف زدم دیگه ندیدمش بنظرتون چرا خودشو بهم نشون داده یعنی همون متراکم شده؟از عمد بوده یا غیرعمدی

بخار سیاه یا سفید یا انواع نور معمولا یک یا چند بار برای برخی مردم رخ خواهد داد، این یک مساله روحی و روانیست و جنبه ی فیزیکی ندارد، یعنی اگر شخص دیگری در آن مکان حضور داشته باشد قادر به دیدن آن نیست. پس اگر شما برداشت یا تفسیری از آن داشته باشید به موفقیت در زندگی شما کمک خواهد کرد اما اگر صرفا بترسید و با همه در بارش صحبت کنید بی اثر خواهد بود
در واقع شما هستید که باید با توجه به برداشت مثبت و الهام گرفتن از این اتفاق در مسیر ترقی استفاده کنید

با سلام. خدمت شما عارضم بنده ادمی هستم سرم تو لاک خودم با چیزی کاری ندارم اهل نماز و عبادت هم هستم مطالعه هم می کنم شاغل هستم و فکرم بیشتر مشغول چک و چک بازیه اینو عرض کردم که راحت تر نتیجه گیری کنید…..الغرض شش ماه پیش دقیقا سر ساعت سه صبح صدای تکیه دادن کسی به پشتی تو اطاق به گوش رسبد توجه نکردم و این روند ادامه داشت تا با خانواده مطرح کردم خانمم کفت پشتی رو بزار تو اطاق دیکه این کلرو کردم از شب بعد خواب بودم ساعت چهار صبح انگار به سقف دوخته‌اند منو بدنم لمس بود بیدار بوذم نه خواب شب بعد ساعت ده شب داشتم دورهمی رو نگاه می کردیم سرمای شدیدی خونه رو گرفت به طوری که خانمم گفت پنجره بازه گفتم نه یکدفعه نفسم سنگین شد به گونه ای که پریدم سویچ ماشین رو برداشتم برم بیمارستان گفتم سکته کردم بعد از چند دقیقه اروم شدم از اون شب سر پشت بام بدوبدو میاد یا صدای چند نفر که نجوا می کنن صدای جیر جیر یه در قدیمی به گونه ای که پسر داییم کنجکاو شد شب موند ساعت یک شب نوارها از رو کمد پرت شد پایین پسر داییم فرار کرد ازاون شب اسفپخد و پوست پیاز و پوست سیر و نمک دود می کنیم و مرتب ایت الکرسی و چهار قل و سورهای جن و یس رو بلند می خونیم حتی رفتیم روانپزشک چیزی دستگیرش نشد کفت شما از لجاظ عقلی سلامت هستید یا فیلم درمیارید یا دیگه کار من نیست…. الان شبها چراغها تا صبح روشنه باور کنید اسایش روحی خدعریم مثلا میریم خونه مادرم همه چی عادی میایم خونه ترس و وهم و اضطراب خواب ازما کرفته لطفا راهنمایب کنید.الان مشگل اینجاست احساس می کنیم. احساس که یکی یا چند نفر مدام در کنار ماهیتند نه فقط من کل خانواده حس ششم دروغ نمیگه….من اولین باره که توی این سایت راز خودم رو گفتم دیدکاهم ثبت نمیشه و جواب میاد قبلا این سوال رو پرسیم از چه کسی از جنها

سلام
مشکل شما مساله حادی نیست و برای خیلی ها اتفاق می افته، ترس اگر از بین نره بیشتر میشه و ساده ترین مسائل هم باعث وحشت انسان خواهد شد ابتدا باید ترس بطو کامل فوکش کنه و به این موضوع و صداها فکر نکنید
باید تا حدی ترسو کاهش بدید که اگر وسیله ای پرت شد پایین برید ببینید چرا این اتفاق افتاده، اگر در زمان ترس بدنتون مور مور شد سعی کنید از اون محیط خارج بشید نه به این دلیل که اونجا وح یا جن هست فقط بخاطر اینکه ترستون کاهش پیدا کنه و اون احساس سرمایی که شما کردید یه همچین علتی داشته که باعث ترس بیشتر شما شده.
باید وقتی صدایی از پشت بوم مینوید بجای فرار کردن برید و ببینید ادم بوده یا گربه بوده یا وسیله ای افتاده نه اینکه به جن و روح فکر کنید چون چنین چیزی محاله.
شنیدن صداها و اتفاقات مختلفو ابتدا به فال نیک بگیرید و بدون ترس با اونها موجه بشید تا بهتون ثابت بشه که ترس موجب اشتباهتون شده.

من تو تصویر تو پارک یه نوری تو چشم ام بود مثل ….جن چی‌کنم می ترسم

سلام
من 17 سالمه حقیقت نزدیک به دوساله اتفاقات ناجور برام میافته مثلا یه شب تنها خونه بودم که در حمام مهکم باز و بسته شد رفتم ببینم چی شد اما چیزی ندیدم ولی یه چیزی مهکم خورد رو سینم و من افتادم وقتی بلند شدم از ترس از خونه فرار کردم چندین بار تو خونمون چنین بلاهایی سرم اومده صداهای عجیب تو گوشمه درا و پنجره ها خود به خود تکون میخورن وسایل تو خونه الکی گم میشه لامپ ها الکی خاموش وروشن میشه حتی فیوز میپره باید چیکار کنیم تمام اعضای خانواده دچار ترس شدیم

دوست عزیز هر شخصی دیدگاه خودش رو داره که از نظر من قابل احترامه.ولی من به شخصه حضور جن رو احساس کردم.باید خدمتتون عرض کنم که ما تو باغمون تو زنجان بودیم من و نامزدم و دو تا از دایی هام و زن داییم و پسر خالم توی اتاق بودیم.از ساعت دوازده شب به بعد صدای سگ های باغ که به هیچ عنواااان پارس نمیکنن مگر اینکه شخصی رو ببینن بلند شد.ما توجهی نکردیم که بعد از دو ساعت که صدای پارس سگ ها قطع نمیشد صدای دویدن چند نفر رو سقف خونه رو همگی شنیدیم.اقایون رفتن بیرون بلافاصله و نور انداختن و دیدن هییییچکس نیست.اومدن داخل خونه و بعد چند دقیقه صدای صحبت کردن بالای ده نفر که واقعا هیچکدوم از حرفاشون واضح نبود و یه همهمه عجیبی بود از کنار پنجره شنیده شد.باز هم رفتن بیرون و دیدن کسی نیست درصورتی که صداها اصلا قطع نشد.اقایون رفتن تو باغ بگردن ببینن چه خبره و من و زنداییم تنها مونده بودیم توی اتاق.وقتی اومدن میگفتن گرگ توی باغ بود اول.بعد غیب شد.بعد یک دقیقه دیدیم روی کوه با سرعت نور یه چیزی اینطرف و اونطرف میره.بعد چند دقیقه که همین حالت بوده.یه مردی رو با لباس سفید و سری خیلیییی بلند که کمرش قوز داشته در حال بالا رفتن از کوه میبینن که متوجه میشن جنه و ما خانم ها تنهاییم برمیگردن به اتاق.ولی تا موقع اذان صبح نه پارس سگ ها قطع شد و نه دویدن روی سقف اتاق و نه همهمه های گاه و بیگاه.
لازم به ذکر است که پدربزرگم و دایی هام دعانویس و جن گیر به باغ برده بودند حتی حاضر به ورود نشده بودند و گفته بودند بالای هزار جن در اینجا زندگی میکنند.
من قصد کتمان صحبت های شما رو به هیچ وجه نداشتم ولی تجربه ای داشتم که خواستم در میون بگذارم باشما.ـ
اتفاقات اون شب رو همه دیده و شنیده بودند و ناشی از توهم نبود.چون اونشب ما۶نفر بودیم .سپاس از مطالبتون

سلام
مسائلی که شما تعریف میکنید برای خود بنده بارها رخ داده حتی بسیار بیشتر
پس تصور نکنید که من این داستان هارو نشنیدم و ندیدم، تمام اینها علت های منطقی داره و من نمیتونم به یک باره همه رو توضیح بدم و توی کامنت هر شخص بخش هایی از دلایل قرار گرفته
چیزی که شما میگید خیلی کلی هست و اگر بخوام بنویسم چند صفحه میشه
شما باید هر کدوم از وقایع رو به صورت جداگانه بررسی کنید و با این مدل کلی گویی نمیشه پرده از راز این اتفاقات برداشت اما قطعا چیزی به اسم جن وجود خارجی نداره

خدا پدرت رو ببامرزه. حداقل صداقت خودتونو نشون. دادید و رک و پوست کنده فرمودی چیزی به اسم جن وجود نداره برعکس خییییلی ها که کاسب این کارند و ملت رو تا خشتک سرکیسه می کنن. من برای شما آرزوی بهروز می کنم……شاید دراین مجموعه (کیهان)چیزهای ناشناخته ای وجود داشته باشه و من شخصا به این نتیجه رسیدم اگر هم جن وجود ندارد یا زاده ذهن ادم است یا مسائل فرا پزشکی داره که باید خوب مو شکافی بشه تمام اینها برمی گرده به ذهن انسان. لاغیر

چیزی بنام جن وجود داره و قومیتها و طوایف مختلف دارند.در محیط اطراف تاثیرگذار هستند و در اذهان هم تاثیر گذارند.انکار و اسرار ب عدم وجود چیزی دلیل بر نبودن اون نخواهد بود.مخلوقات خدا ب شکلهای مختلف و متنوع در جهان وجود دارند ک این موجودات نیز دسته ای ازونها هستند.اما اینکه هر مساله ای رو ک قابل ادراک ما نیستند ب موجودات غیر ارگانیک نسبت بدیم هم کار عقلانی و متفکرانه ای نیست.این موجودات حریم و دنیای خودشون رو دارن و روابط و سازماندهی و ترکیب خاصصه زندگیه خودشون رو و مناسبات خودشون رو.اما تقاطع ایجاد کردن در دو خط جهان تاریک و روشن از قدیم وجود داشته و اشخاصی با ایجاد این تقاطع وارد جهان اونها میشن و زمینه ی ورود اونها ب جهان مارو ایجاد هم ممکنه بکنن.در نتیجه دخل و تصرف در دنیای ما توسط اونها وجود خواهد داشت و همچنین برعکس این مورد…بهتره اگر اطلاعات دقیق و متقن و مستحکم در مورد غیرارگانیکها نداریم بقیه رو بیهوده با حرفهای بدون دلیل و بدونه مدرک و بدون اطلاعات کافی ب سردرگمی بیشتر دچار نکنیم…

آموزه های عرفان حلقه در بخش های دیگر سایت مورد نقد قرار گرفته است. و لازم است بدانید تمام دوره های عرفان که توسط محمد علی طاهری مطرح شده توسط بنده مورد تحلیل قرار گرفته پس قضاوت زودهنگام نکنید.

سلام خدمت شا،من یه سری مشکلات داذم که شاید کابوس باشن اما من از اجنه های که داخل خواب هام هستن نمیترسم،به ایمیلم جواب بدید ممنون میشم ،چند مورد هست که یه موردشون این بود از خواب هام که داشتم یکی یکی اجنه رو داخل حیاطه خونه سراشون رو ذبح میکردم مثل گوسفند.من 18 سالمه و از 13، سالگی دچار مشکل هستم.ممنون میشم به ایمیلم جواب بدید.

سلام
برای رهایی از کابوس میبایست افکار بد رو از خودتون دور کنید و تغییراتی در محیط زندگی، ساعت خواب و رفتار های معمول روزانه ایجاد کنید.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت.
من به امثالی مثل شما که اصرار داشته اند جن وجود نداره و همش خرافاته اثبات کردم که وجود داره و قانع شدند و الانم خیلی بهش معتقدن من میتوانم حضوری به شما اثبات کنم جن ها وجود دارند و این را بدانید علم انسان خیییلی هنوز محدود است در حدی علم بشر کمه که حتی نمیتونه خدا رو اثبات کنه علم بشر میگوید که خدا وجود ندارد و زمین بر اثر تصادف بجود آمده و حتی نمیتوانن وجود فضایی هارو اثبات کنند و همچنین نمیتوانند وجود جن را اثبات کنند شما حرف از علم میزنی اخه برادر من خودتم میدونی علم تو خیییلی از جاها اشتباه کرده و همش 100درصد نمیتوان به علم متکی بود

سلام ممنون از حضور شما

شما نباید تصور کنید که هر کسی مخالف صحبت می کنه هیچی نمیدونه و مطالعه ای نداشته و یا چیزی در باره جن و روح ندیده و نشنیده، این بزرگ ترین اشتباهه که فکر کنیم بقیه از ما کمتر می دونن.
هم من و هم خیلی از افرادی که به طور علمی به مساله پرداخته اند به خوبی کمی ها و کاستی های علم رو می دونن، و اصلا نباید تصور کنید که شما خیلی اطلاعاتتون بالا هست و میتونید عقاید خودتونو به کسایی که در این زمینه تخصص دارند تحمیل کنید.

علم به خوبی وجود خدارو ثابت می کنه وهیچ علمی نقض کننده خدا نیست، بهتره بدونید که ادیان و بخشی از فلسفه هم از علم برای اثبات وجود خدا استفاده میکنند، اگر شما تصور می کنید که دانشمندان خداناباور هستند بخاطر عدم مطالعه شما هست نه چیزی که حقیقت داشته باشه.
اثبات نظریات فیزیک وپدید آمدن نظریه های آفرینش عظمت خدا و جهان هستی رو بیشتر به اثبات می رسونن و دید بهتر و بزرگ تری از خدا به ما میدن، جوری که اون خدای تخیلی که در باور خیلی ها شکل گرفته تبدیل به یک خدای عظیم و با قدرت بی نهایت جلوه می کنه، اینکه یه دانشمند خدا رو بزرگ میبینه و به خداهای خرافی و بت ها عقیده ای نداره دلیل بر این نیست که شما ادعا کنید از اثبات خدا عاجز موندن.

اینکه علم در خیلی از مسائل ناتوان مونده به دلیل نامحدود بودن درک و عقل بشر هست و اگر قرار بود علم تا یک جایی پر بشه و ادامه دار نباشه که دیگه اسمش علم نبود و اینکه علم در خیلی مسائل هنوز به اثبات قضایا نرسیده دلیل بر این نیست که مسائل اثبات شده نادیده گرفته بشن.
وجود جن و عدم وجود موجودات تخیلی مثل جن کاملا به اثبات رسیده و جای بحث نداره ، پس شمارو به مطالعه و تحقیق دعوت می کنم و هرگز با این اعتماد به نفس به افرادی که سالها در این زمینه مطالعه داشتن توهین نکنید.
صدها بار در همین مقاله و نظرات عنوان شده که جن در قرآن و ادیان کاملا متفاوت از اونچه که در باور و خرافات مردم نهفته است و اگر شما یا خیلی از افراد ذره ای مطالعه دینی و مذهبی داشته باشید هرگز ادعاهایی مطرح نخواهد شد که بگه در قرآن وجود موجودات ترسناک و تخیلی اثبات شده چون این با قرآن هم در تناقض هست.

سلام دوست عزیز
من خیلی پیگیر این ماجرای اجنه و..هستم
خیلی ممنون میشم بهم کمک کنید ودر ازتباط باشیم

سلام خدمت شما دوست گرامی…بابت مطالب خوبی که در اختیار مردم گذاشتید تشکر می کنم…امروز اتفاق بسیار عجیبی برای من افتاد…شب قبل فلاشم را روی میز یا داخل کشوی میز گذاشتم و بعد خوابیدم…صبح که بلند شدم اثری از فلاش نبود…تقریبا یک ساعت دنبالش گشتم ولی پیدا نشد…ساعت بین 8 تا 9 شب بود و من مشغول کار با لپ تاپم بودم..مرتب نگاهی به داخل کشو ، اطراف و زیر و روی میز می کردم ولی چیزی نمی دیدم… همچنان سرگرم کار با لپ تاپ بودم که ناگهان چشمم به طرف چپ میز افتاد…فلاش من روی میز بود..در حالی که من بار ها روی میز ،زیر میز، اطراف میز و داخل کشوی میز را گشته بودم و اثری از فلاشم نبود…از اعضای خانوادم هم پرسیدم و اون ها هم چیزی در این مورد نمی دونستند…این موضوع را در اینترنت سرچ کردم و با مواردی مشابه مورد خودم مواجه شدم…خیلی از افراد طلا ، کتاب ، لباس و خیلی چیز های دیگر را به همین شکل گم کرده بودند و بعد از مدتی آن چیز خود به خود در جای قبلیش نمایان می شد…خیلی از افراد با توجه به تجربه ای که در این مورد یعنی گم شدن وسایلشان داشتند ، این موضوع را به جن نسبت داده بودند و حتی یکی از آن ها هم گفت که بعد از پاکسازی منزلش توسط یک دانش آموخته عرفان ، این مشکل چندین ساله اش حل شد…آیا احتمال دارد این اتفاقی که برای من افتاده کار یک جن باشد؟…آیا منزل ما به پاکسازی یا همان جن گیری احتیاج دارد؟…این را هم بگویم که چند روز قبل از این اتفاق ، یکی از اتاق های خانه که بخاری در آن با درجه متعادل روشن بود کاملا سرد بود و این در حالی بود که پنجره آن اتاق بسته بود و راه نفوذی برای سرما نداشت…این موضوعات باعث نگرانی و تشویش ذهن من شده به طوری که شب استرس و دلهره دارم و نمی توانم بخوابم…لطفا در این باره بنده را راهنمایی بفرمایید…سپاس

سلام
این موضوع انقدر پیش پا افتاده هست که اصلا نیازی نست بهش فکر کنید، در همین سایت چند کامنت مشابه وجود دارد، گم کردن اشیا و پیدا کردن اونها در جایی که بارها گشته اید به ذهن شما مربوط است که به دلایل عصبی دچار اشتباه شدید. گاهی حافضه کوتاه مدت دخیل است گاهی بی دقتی و عوامل دیگه ای که من هر چقدر برای شما توضیح بدم شما تا چند مدت اصرار بر این دارید که کار جن بوده.
این مساله انقدر ساده و پیش پا افتاده است که حتی کمترین درصد را نمیتوان به جن و … نسبت داد.

باسلام آقای مهین فلاح موضوع پایان نامه من درباره جن در اسلام و مسیحیت هست هرچقدر درباره دیدگاه مسیحیان جستجو کردم مطالب مناسبی پیدا نکردم لطفا شما چند تا منبع کتاب معرفی کنید که دیدگاه مسیحیان درباره اجنه باشد باتشکر

سلام
من منبع معتبری نمیشناسم که معرفی کنم اما فیلم نامه های هالیودی که در باره جن نوشته شده عمدتا از منابع قدیمی الهام گرفته و الگوبرداری شده و میتونید از برخی منابع فیلم هایی مثل جن گیر استفاده کنید.

سلام
وبسایت مفید و عالی دارین و بامدرک و دلیل های منطقی هرچیزی و عنوان میکنید!من 17سالمه از بچگی دنبال داستانای جن و احضارو دنیای جنا بودم و خیلیم دوست داشتم یه بارم که شده حسشون کنم!البته خیلی حاها حسشون کردم البته کمکشون رو نه آزارو اذیت و!ولب خب واقعا گیج شدم که حقیقت داره یانه!تو بچگیم سایشون و دیدم و حتی یه مکان هست که اونجاهمیشه خوابای ترسناک میبینم و تو خواب گریه میکنم و جیغ میزنم و این قضیه چندین ساله بهم ثابت شده که این اتفاقافقط تو همون مکان میوفته!یادم میاد که دوسال پیشم که خونمون جایی دیگه بود من صداهایی رو هرشب از زیرتختم میشنیدم در صوریتکه اتاقم بابرادرم مشترک بود ودرصورتیکه وقتی جام و عوض میکردم این صداها نبودن!هرکیم جام میخوابید نمیشنید!همه این قضیه ها گذشت تا دوسال پیش که خونمون و عوض کردیم اومدیم یه جایی که خونمون دقیقا بغل جنگله و روبرومون دریاست!جای خلوتیه و تعداد خانواده ها کمه!من خیلی خودم و غرق احضار کردم و دخالت تو کارشون تا وقتیکه اتفاقای غیرعادی افتادبرام!یه هفته تمام معلوم نبود تو خوابم یا تو بیداری نه مکان و میفهمیدم نه زمان و ولی حس میکردم یه جاییم و چند نفر پیشمن!دقیقایادمه که بهم گفتن دخالت نکن تو کارمون!خیلی به خدا اعتقاد دارم مخصوصابه قرآن و نشده چیزی بخوام از خدا و بهش نرسم!از اون سال به بعداتفاقای عجیبی افتاد تو خونمون که برای من عادی بود!البته من بازم به کار خودم ادامه دادم و دنبال احضاربودم و هستم هم احضار هم ارتباط برقرار کردن وخیلی دوست دارم یه بار ببینمشون!و ترسیم ندارم از حضورشون فقط دچار تناقص شدم که اتفاقای افتاده را باورکنم یا مطالب شمارو!خانوادمم هیچ اعتقادی ب جن ندارندو خانواده معمولی هستیم و معتقد!البته موقعیت خونمون و مدلشم خودش ترسناک و وهم انگیز خواهش میکنم برامنم مثل بقیه وقت بزاریدچون ذهنم واقعا درگیره و اتفاقاتیم هست که جدیدا افتاده و خیلی گیج کنندست!

تنها دلیل این ترس و نگرانی تفکرات و کودگی شما هست که درگیر این موضوع بودی و باعث شده ساده ترین اتفاقات و صداها رو بزرگ ببینی.
قرار داشتن توی محیط جنگلی و خلوت به علاوه ذهنیت شما به این مساله موجب اختلال در حس بینایی ، شنوایی و … خواهد شد و اتفاقات ساده چند برابر بزرگ تر و ترسناک تر به نظر شما می رسند تا اینکه این موضوع به یک اختلال فوبیا تبدیل می شود.
هیچ جن و روحی وجود نداره و بجای صرف وقت برای این موضوعات بیهوده به علم و حقیقت بپردازید.

البته از وقتی با سایتتون اشنا شدم و مطالب و خوندم دلهره هام کمتر شدم!من یه دوستم دارم که این مشکلش براش حاد شده دذرحدی که نزدیک بود دوبارخودش و بکشه و تشنجم کرده چندبار!تو مدرسم چندبار حالش بد شد یعنی هم گریه میکرد هم جیغ میزد میخندید!یه نغرم هروقت که تنهاست میبینه که انگار میخواد بیاد سمتش!یه بارم شر همین قضیه انقد گریه کرد توی حالتی که پشت مبل قایم شده بود بدنش خشک شدو خوابش برد مادرپدرش که اومدن خونه پیداش کردن!تحت نظر روان پزشکه!ولی هرروز بدتر میشه!درصورتیکه قبلا مشکلش کمتر بوده!

بهتره توسط فوق تخصص مغز و اعصاب هم چکاپ بشن، ممکنه توی سی تی اسکن دکتر مغز تشخیص های دیگه ای هم بده.
این احتمال هست که روانپزشک تجویز اشتباه صورت بده و دارو های اشتباه این وضع رو حاد تر کنه.

سلام
من یه رفیقی دارم که ادعا میکنه توسط شخصی طلسم شده و جنی اونو آزار میکنه حتی رابطه جنسی هم داره باهاش و کبودی هاییم رو بدنش هست…دروغ میگه.؟
بعد شخص شما میگین که جن قدرت فیزیکی نداره؟چطور تو قرآن حضرت سلیمان ازشون بخاطره توان بالای فیزیکیشون استفاده کرده؟
آیا بعد چهارم که برای انسان غیر قابل درکه وجود نداره؟و هر چیزی که نمیبینیم ولمس نمیکنیم وجود نداره؟حتی خدا
بعد شما اعتقاد دارین دعاگر ها هم یه مشت دروغ گو هستن؟در صورتی که من دیدم از آینده خبر میدن.

تمام کسانی که سو استفاده جنسی شدن توسط افراد شیاد مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و غالبا هم همراه با مصرف برخی مواد مخصوص طلسم و هیپوتیزم و … هست.
داستان های قرآن اعتقادی هست و ما در باره چیزی که حقیقت دارد صحبت میکنیم و هر کسی عقاید خود را دارد.
جادوگر های دعا نویس از ترفند های خاصی استفاده می کنند که همگی روشن و راز های آنها برملا شده است در نتیجه کذب هستند.

آیا به صحت کلام قرآن شکی وجود دارد؟
بعد چهارمو قبول دارین؟
آزار جنسی تو زمانی که در منزل و نیمه شب کاره چه شیادی میخواد باشه؟؟

قرآن یک مساله اعتقادی است و صحت آن به عقاید هر فرد مربوط است.
جهان دارای بی نهایت بعد است که تا کنون طبق معادلات کوانتومی و نظریه ریسمان 26 بعد آن شناخته شده است در نتیجه بعد چهارم و پنجم و … نیز وجود دارد که هیچ ارتباطی با تخیلیاتو شایعه ها ندارد.
صحت حرف دوست شما و واقعیت آن ابهام دارد که باید دقیق توضیح بدید تا علت دقیق شناسایی شود اما قطعا چیزی به نام جن آزار جنسی انجام نخواهد داد.

ببخشید نیت من بی احترامی نیس من دنبال دلیل میگردم
من آدم اعتقادی شدید نیستم ولی عقل حکم میکنه به قرآن ایمان داشته باشم چون هیچ کس نمیتونه خلافشو ثابت کنه و هرچی توش نوشته شده عین حقیقته نظرتون؟میتونین خلافشو ثابت کنین؟
اگه انسان تو بعد سوم باشن میتونه به راحتی تو بعد دوم و اول دخالت کنه یعنی هر کاری میتونه تو خط و صحفه انجام بده وقتی جن تو بعد چهارم باشه میتونه هرکاری تو بعد های پاییتر انجام بده.نظرتون؟
منم به تخیلات و این داستانا اعتقاد نداشتم و نمیخوام داشته باشم ولی چطور از آینده خبر میدن و تصویر نشون میدن و یسری قدرت ها که باورش غیر ممکنه لطفا کمک کنین…
میتونم باهاتون حرف بزنم با جزئیات بگم؟

ما قبلا به این سوال که قرآن در باره جن چه چیز نوشته پاسخ دادیم.
دید شما نسبت به ابعاد هم اعتقادی هست و باید در باره ابعاد تحقیق کنی.
هیچ چیزی از آینده خبر نمیده و تصویر نشون نمیده . فقط فرضیه ای هست که میگه انسان های آینده که قدرت بازگشت به گذشته رو پیدا کردن میتونن جلوی ما ظاهر بشن که این فقط در حد یک فرضیه هست و من اینو رد نمیکنم چون ممکنه که بشه.
همینجا میتونی مطرح کنی هر موضوعی که هست

سلام وبلاک جالبی دارین ممنونم

سلام .چند وقت پیش یک جا اسم یک جن رو از یک جا خوندم .بعد یک هفته ترس عجیبی به سراغم اومد .ولی نه یک ترس بیخودی .مثلا شب یهو از خواب بیدار میشدم و میدیدم بالای سرم یک چیزی مثل شفق به رنگ آبی نورانی در حال حرکته این مساله خیلی باعث ترسم شد تا اینکه رفتم پیش یک دعا نویس .ایشون به من یک ایه قران رو گفت و گفت تا هفت روز هر شب بخونم .این کارو کردم ولی هر شب دیدن این شفق ابی بیشتر شد تا روز هشتم رفتم پیشش .اقای دعانویس تمام برقهارو خاموش کرد و یک شمع روشن کرد و کف دستش رو رو به من گذاشت روی میز دقیقا همون نور ابی از کف دستش روشن شد و و یکی یکی به نوک انگشتش رسید .به من گفت همینارو میدیدی گفتم همین رنگی بودن.بعد من رو روی زمین نشوند رو به قبله و با یک قمه دورم یک دایره کشید و شروع کرد به دعا خوانی .وقتی تموم شد گفتم اینا چی بود خوندین گفت عزایم خوندم و قسمشون دادم که دیگه سراغت نیان .از اون وقت دیگه چیزی ندیدم ولی.ولی .ولی.ترس این موضوع هیچ وقت دست از سرم بر نداشت استاد گرامی لطفا راهنمایی کنید که چجوری از این ترس رها بشم .

سلام
دیدن نور های تیره در حالت خواب و بیداری مساله ای هست که برای خیلی از افراد پیش اومده ، نور آبی ، نور سیاه و … که در واقع مانند یک هاله ای شبیه به دود یا ابر دیده میشه
اگر بخوایم بصورت منطقی به این موضوع نگاه کنیم فرکانس هایی هست که بصورت ناخوداگاه از مغز انسان منتشر میشه و وجود خارجی ندارن یعنی اگر شخص دیگری وجود داشته باشه نمیتونه این نورو مشاهده کنه پس هر چه که هست پشت شبکیه چشم نمایان هست.

روشی که اون دعا نویس استفاده کرده بر حسب تجربه بوده ، چون این مورد برای افراد زیادی رخ داده راه و روش هایی برای دیدن مجددا هست ، قرار گرفتن در تاریکی ، ایجاد حس ترس در کمال آرامش ( به این معنی که شما احساس ترس دارید ولی مطمئنید که اتفاقی نمی افته و این به مهارت دعا نویس مربوط هست ) باعث میشه که شما مجددا اون اتفاق براتون رخ بده .

در مجموع توصیه نمیکنیم که به دعا نویس و فالگیر و … مراجعه کنید چون اونها ازین نقاط ضعف شما سو استفاده خواهند کرد ، دیدن نور های تاریک در ادیان و فلسفه با عناوین مختلفی شناخته شده و میشه گفت برای تمام افراد یا بیشتر مردم اتفاق می افته.

سلام من یه مشکل خیلی شدید برام پیش اومده.من یه بار احظار جن کردم اونموقع اتیست بودم. به وجود خدا باور نداشتم.ارتباط نوشتاری. برقرار کردم مدام مینوشت:شر شر شر.بعدش صدای. جیغ و زنگ میشنیدم.بعد از اون توبه کردم ایمان اوردم بیدار میشم.تو حموم سایه میبینم و بعضی اوقات انگار نجوای کلمه شر رو میشنوپ.کمکم کنید

سلام
افرادی هستن که شمارو فریب میدن باید این افرادو شناسایی کنید.
از ابتدا هم جنی در کار نبوده و شمارو فریب دادند.

سللم خسته نباشید اقای میهن فللح خیلی واسم سوال پیش اومده ک چطوری به این همه اطلاعات دست یافتید..تازه مسلما وقتی ما به یکی بگیم جن وجود نداره سریع میگن تو قران اومده… ایا واقعن جن وجود نداره ..من گیج شدم اصن نمیفعمم

سلام
من سالهاست که روی این موضوع کار می کنم و صحبت افراد مختلفی رو بررسی کردم .
جنی که در قرآن نوشته با جنی که در ذهن برخی از مردم شکل گرفته کاملا متفاوت هست. ما اصلا در باره جنی که در قرآن ذکر شده صحبت نمی کنیم و این بر عهده کارشناسان و اهل فن هست.
تمام صحبت ما در باره موجودات ترس ناک و جن های دروغی و ساخت دست بشر هست که همگی دروغ محض هستند.
به بیان ساده تر جنی که مردم میشناسند فقط تشابه اسمی با جنی داره که در قرآن ذکر شده.

سلام شما گفتین جن وجود ندارد منم موافقم روح چی ارتباط با روح نه حالا بشکل احضار که حتما الکیه ارتباط با روح مرده از طريق خواب چی اینو قبول دارین ?

سلام
ارتباط داشتن مساله انکار ناپذیره ، به هر حال راه هایی برای ارتباط هست اما اینکه بخوایم احساسی و از روی عقاید در بارش بگیم اشتباهه.
علم کم کم داره ثابت میکنه که نورون های مغز و برخی امواج ناشناخته مغزی همیشه زنده هستن در نتیجه بعد از مرگ هم آثار اون باقی میمونه و احتمال زنده شدن مرده ها خیلی زیاده ( نه اینکه مثل داستان های تخیلی از قبر بیرون بیان ) همین که به اصطلاح روح اونها توسط کامپیوتر ها و … پردازش بشه و بشه باهاشون ارتباط گرفت. گاهی هم ممکنه این امواج که در دنیا وجود داره روی مغز انسان های دیگه تاثیر گذار باشه و به اونها الهاماتی داشته باشه که البته اینها همه فرضیاتی هست که ممکنه در آینده اصلاح بشه.
مردم عموما احساسی حرف میزنن و تا یه خوابی میبینن یا یه چیزی حس میکنن اونو به روح و جن ارتباط میدن که این کار اشتباه هست.

اقای مهین فلاح ببخشید بازم ترسم اومده سراغم. همه ش فکر میکنم چون گریه میکردم و از روح یه عزیزی میخواستم بیاد تو من تا دنیا رو از دریچه من ببینه ممکنه اینطوری شده باشه. به خاطر همین چشمام یه حالتی در نگاه کردن پیدا کردن و هر روز یه چیز تازه میبافم تو ذهنم. مثلا الان همه ش میگم ایا من این حسو دارم که کسی با من تو اتاقه یا نه. ایا این طبیعیه؟ یا واقعا همچین چیزی هست؟ ایا بقیه ادمها رو هم دیدین که این حسو داشته باشن ولی واقعا اینطور نباشه؟

تعداد بیشماری از مردم مشابه این احساسات رو دارن و خیلی عادی تر از اون چیزیه که شما فکر کنی .
با تغییر محل زندگی ، برقراری رابطه با افراد مختلف ، توی شلوغی بودن ، رفت و آمد و فیلم دیدن و مشغول کار های عادی رو روزمره بودن تمام این مناقشات از ذهن پاک میشه .

اقای مهین فلاح شما رو خدا فقط یه پاسخ بهم بدین. ایا من چون از روح یه مرحوم خواستم بیاد تو من تا بتونه دنیا رو باز هم از دریچه من ببینه دچار تسخیر توسط ارواح شیطانی شدم؟ چندمین باره که اینو مینویسم. در وبسایتهای امریکایی نوشته don’t dabble in the occult ایا کار من مصداق این بوده و اگر مصداق این نبوده ایا باز هم به عنوان تلاش برای ارتباط با یه روح شناخته میشه و من تبدیل به مدیوم شدم برای اون لحظات و روح شیطانی به جای روح پاک یا هر روحی منو تسخیر کرده؟ چیزهایی که تو وب امریکایی خوندم رو دیگه نمیتونم کنار هم بچینم و بفهمم. من سوالم رو مشخصا پرسیدم ممنون میشم جواب بدین.

قبلا پاسخ شما داده شد
لطفا کامل بخونید .
آمریکایی های خرافاتی تر از ما هستن و نباید به سایت های آمریکایی در این زمینه اعتماد کنید .
کامل توضیح داده شد و گفتیم که همه اینها غیر واقعی است و باید منطقی به اونها پاسخ داده بشه .

ممنونم،ولی امکان جابجایی منزل و ندارم،یکی بهم گفن برای ۲ ماه برم یا یکی دیگه گفت بیاد احضار کنه و این داستانا،واقعاً موندم چیکار کنم

من در پاسخ شما عرض کردم از دوربین مداربسته استفاده کنید ، اون بحث جابجایی مربوط به پاسخ دوست دیگمون بود .

سلام
ممنون از وقتی که میذارین
منم مثل شما به این داستان ها اعتقادی نداشتم
الان در حدود ۲ ساله درگیر ماجراهایی شدیم که واقعاً نمی دونم چیه؟؟؟!!!!در چشم بهم زدنی وسایلم نیست یا لباسا م پاره و روی زمین ریخته،بعد تماس با پدر و مادرم سیم کارت تو گوشیم نیست،اسم پدر و مادرم و خواهرم تو کانتکت گوشیم تغییر می کنه( می دونم باور نمی کنید و حق دارید) طلاهای مادر و همسرم ناپدید میشن و خیلی چیزهای دیگه
متاسفانه هیچ مرجع مناسبی هم برای پاسخ گویی نیست
نه روحانی با دانشی و نه علم پاسخگویی
واقعاً موندم،زندگیم خیلی آزار دهنده شده
من واقعاً به این مسایل فکر نمی کردم و اعتقادی نداشتم اما واقعاً دارم میبینم هست
کیست مرا یاری کند؟؟؟
التماس دعا

سلام

مشکل شما فقط با یک دوربین مخفی حل خواهد شد .
هیچ کسی حتی نزدیک ترین کس هم نباید متوجه این موضوع بشه .
علت های زیادی هست که برای فهمیدنش فقط کافیه یک دوربین بذارید تا ببینید چه کسی این کار هارو میکنه .

سلام اقا من 17سالمه…ی دوست دارم ک اسمش نیما هستش اون 20 سالشه ی داداش داره15سال.ی روز منو نیما و داداش رفتیم تو ی دانشگاه خرابه اطراف گرگان…رفتیم داخل من سوره ناس رو خوندم ..ب بقیه دوستامم گفتم بچه ها شما هم سوره بخونید ولی گوش ندادن… ب جاش تا میتونستن فوش دادن…ما ک خاستیم وارد دانشگاه بشدیم چراغ قوه گوشیمون رو روشن کردیم…رفتیم داخل..ی جا داشت ک چند تا پله میخورد میرفت بالا مث اینکه میرفت طبقه بالا دوستم ک رفت بالا ی مرد قد کوتاه شنل قهوه ای با ی چراغ نفتی مبینه همین میبینتش از پله میخوره زمین و دستش پر خون میشه داداش نیما هم رفت پشت دانشگاه از پشت دیوار صدای ی سگ رو شنید ک داشت پارس میکرد ک یکهو شیر اب باز میشه و بسته میشه…بعدش سگه کلا ساکت میشه هر دو تا از دانشگاه میام بیرون ولی من هنوز اون داخل هستم…داشتم راه میرفتم سمت آبدار خونه مدرسه بودم ک حس کردم یکی داره منو بزور هل میده سمت آبدار خونه منم ی بسم الله گفتم ولی چیزی نشد البته پشت منم چیزی نبود(ولی وقتی منو هل داد سمت آبدار خونه همش ب یاد بچگی هام افتادم همش ب فکر بچگیام) یکم ک گزشت کلا اثری از هل دادن نبود و بچه ها بهم زنگ زدن ک بیا بیرون منم اومدم بیرون و رفتیم و ماجرا ها رو برا همدیگه تعریف کردیم …سه روز از اون شب گزشته بود شب اول نیما خوابید دید ک تو جنگله و همون مرد قد کوتاه تو دستش داس هست و سه تا انگشت داره میخاد گردن اون رو بزنه بعد بعدش خسته میشه و روی ی تخته سنگی میشینه دوباره اون دنبالش میکنه و خابش تموم میشه…شب دوم داداش نیما میخابه بیدار میشه میبینه تو پارکه…من شب سوم از ترسم دست شوییم گرفته بود و نمیتونستم نرم دست شویی سریع رفتم سمت دست شویی و هنگام خارج شدن من حس کردم ک یکی داره ب باسن من فشار میاره(انگار همون مرد قد کوتاه داره منو هل میده سمت اتاقم )با ی سرعت زیادی سمت تشکم رفتم تا اذان بیدار بودم نماز خوندم و بعدش خابم برد…همه این اتفاق ها هم راس ساعت 2:48 اتفاق میافتاد
شب چهارم نیما میره تو اتاق خودش با خودش بلند بلند صحبت میکنه و مامانشم ب من گفته ک مراقبش باشم…روز پنجم رفتیم پیش آیت الله علوی رفتیم اون ب ما ی جنگیر معرفی کرد.
رفتیم پیشش بهمون گفت ک اسم جنش افریط یا افطیر هستش.گفتش ک خیلی قوی هستش باید روحتون رو قوی کنین ب من گفت ک روح تو از همه ضعیف تره..بهم کارای خلاف میکنی؟؟من گفتم فقط چند بار با دخترا ور رفتم فقط همین بعد بهم گفت چون تو زیاد گناه کردی باید همه اینا رو تحمل کنی..سوره انسان رو باید بخونم تا روحم قوی بشه الان یک ماه گزشته ولی هیچی تغیر نکرده…من هر چند وقت ی بار ی اتفاق ترسناک برام میوفته…نیما کارای غیر عادی میکنه مثلا ی بار افتاد وسط خیابان گریه کردن با صدای بلند یا مثلا من ی بار توی گلوم حس تلخی،شوری،سوزش،شیرینی و داغی میکردم و نمیدونم باید چیکار کنم نمازم رو تغریبا میکنم غسلام رو سریع انجام میدم و… ولی هیچی تغیر نکرده میخام پیشنهاد شما رو بشنوم؟؟

سلام
در مورد خرابه ها و افرادی که در اونجاا زندگی میکنند قبلا توضیح دادیم و قطعا شخصی که شما دیدید یک مرد بوده که در اون محل بوده . و کافیه شما باز هم به اونجا سر بزنید تا با واقعیت آشنا بشید و اگر میترسید سعی کنید با چند نفر به اون محل برید .
انقدر این کارو بکنید تا بهتون ثابت بشه اون مرد شنل به سر یه ادم عادی بوده و رفتار اون سگ رو هم مجددا بررسی کنید .
اگر بخواین تا ابد به این فکر کنید که اون یک جن بوده ممکنه که از نظر روحی خیلی به شما صدمه وارد بشه . توی شرایط ترس سطح هوشیاری پایین هست و شما روی رفتار خودتون کنترل لازم رو ندارید .

به بیان ساده تر سطح هوشیاری شما انقدر پایین هست که دچار حالت های خاصی میشید و حتی از سایه خودتون هم احساس وحشت می کنید و این بسیار طبیعی هست ، اما از نظر بقیه که این نوع هورمون ها در بدنشون تشرح نشده شما رفتار عادی دارید ، ازینرو ممکنه کسی شمارو هول بده یا به کسی برخورد کنید و بخاطر اون شرایط قدرت تشخیص نداشته باشید .
تمام این اتفاقات توسط دوربین های مداربسته قبلا روی افراد مختلف تست شده و اگر شما امکان استفاده از دوربین مدار بسته رو ندارید ، کافیه با دوربین موبایلتون این لحظه هارو ثبت کنید و بعدا در حالت عادی و در روز روشن که ترس در وجودتون نیست اونهارو بررسی کنید .

این اتفاقات انقدر عادی هستن که وقتی به حقیقت پی می برید براتون خنده دار و بامزه تلقی خواهد شد .

سلام توروخدا فقط یه چیزو بهم بگید. همین الان ناهار خوردیم من و خونواده و تو اشپزخونه رادیو روشن بود از اینهایی که دکمه ش رو انتخاب میکنید رو ای ام یا اف ام یا حالت ضبط ببرید یا اصلا خاموش کنید. داشتم ظرف میشستم مادر پدرم تو اشپزخونه نبودن. یهو رادیو چلیک کرد دکمه ش و خاموش شد من فکر کردم خب عیبی کرده و سیگنال رفته اما وقتی رفتم نزدیکش دیدم دکمه روشن خاموش که رو حالت اف ام بود دو پله حرکت کرده اومده عقب رو حالت خاموش در حالیکه همچین چیزی تا حالا نشده بود و ادم باید با انگشتش دگمه رو حرکت بده و دو پله بره پایین تا خاموش بشه. خواهش میکنم بهم بگید. من همونیم که براتون نوشت و خیلی حالم بده چند ماهه و شما هم لطف کردین جواب دادین.

سلام
شما انقدر ذهنتون درگیر این مساله شده که کوچکترین نکته ها هم باعث ترستون میشه. ما موردای مشابه هم خیلی داشتیم توی همین مقاله و کامنت ها.
صدها علت میتونه داشته باشه که شما فقط به این فکر میکنید که کار جن بوده و همه دلایل رو نادیده میگیرید .

من از ترس جوابتون رو تو این چند روز چک نکردم فکر کردم اگه نوشته باشید نمیدونید و احتمالش هست و از این موارد من چه کار کنم. تو رو خدا کمکم کنید تو رو خدا به خاطر خدا بگید مگه ممکنه یه دکمه رادیو که حتما باید با نیروی دست حرکت داد تا از اف ام یه پله بیارید رو ای ام و بعد یه پله دوباره عقب به حالت خاموش و هر بار صدای چیک چیک هم میده یه دفعه با صدای چیک بیاد رو خاموش؟ من به تعمیراتی وسایل خونه هم زنگ زدم. اول گفت اره ساچمه داره زیرش بعد گفت نه. شما نمیدونید من چقدر حالم بده.

مساله اینجاس که این مشکل یک بار یا دوبار برای شما پیش اومده .
ولی من بیشتر از صد بار از افراد مختلف عین همین مشکل رو شنیدم . شاید گفتنش خالی از لطف نباشه که بیشتر از 20 نفر تاحالا ادعا کردن تلوزیون خودبخود روشن شده و علتش این بوده که فرکانس ریموت کنترل همسایه بغلی روی تلوزیون اونها عمل کرده .
در مورد مشکل شما هم موارد خیلی زیادی توی دنیا رخ داده که فرد دکمه رو زده و فراموش کرده و یا یکی از اعضای خونه این کارو کرده و فراموش کرده .
حتی ما توی خوابگاه های دانشجویی قزوین پیدر پی با مشکل مشابه برخورد داشتیم که اجسام خودبخود جابجا شدن و صداهایی شنیده شده و با بررسی مشخص شد که افرادی هستن که کارشون اینه و برای اخاذی و ایجاد ترس در مردم این کار هارو مرتکب شدن .
برای مشکل شما هم دلایل منطقی فراوانی هست .

من هم دنبال دلیل میگردم. اینترنت رو سرچ کردم ببینم ممکنه یه دکمه رادیو بیاد عقب ولی اینقدر این سوال مسخره ست و کلی که نمیشه. تعمیراتی برم بپرسم میترسم بهم بگن نه اصلا همچین چیزی امکان نداره یا بگن نمیدونن. هفته بعد دارم میرم پیش روانپزشک میخوام عکس دکمه رادیو رو بگیرم بهش نشون بدم. مطمئنم جوابی نداره. یا میگه چون حالت بده خیالاتی شدی یا جواب نمیده. خدا جون

باور کنید کسی دکمه رو نزد. باور کنید کسی این کارو نکرد. باور کنید خودم شنیدم که دکمه چلیک کرد اومد خودش عقب. باور کنید. اخه چطوری بهتون بگم؟ رادیو مدل LG CD363 دکمه تنظیم خاموش روشنش رو ببینید تو اینترنت. دکمه کاملا مکانیکیه

سلام و احترام اقای مهین فلاح. فقط خواستم بگم من از یک رادیوساز پرسیدم ایشون گفتن بله چون فنر داره زیرش پریده. میخواستم از شما تشکر کنم. میبینید حالم از این رو به اون رو شده. خدایا شکرت الحمدلله ای خدای بزرگ شکر. از اون رادیوساز خیلی تشکر دارم و از شما که وقت گذاشتین. ببخشید اگر اذیت شدین. خدایا شکرت

بله اگر دقت کرده باشید من دیروز هم عکس رادیو شما و علتشو قرار دادم .
پس بهتره کاربرای دیگه هم مثل شما دنبال علت برن و دلیل منطقی رو پیدا کنن تا دچار ترس بیهوده نشن .

سلام آیا اینکه اجنه میتونن لوازم یه خونه رو ببرن صحیح هست ؟ مثل لباس ،طلا و…وآیا برمیگردونن خودشون ! اگر نه باید چی کار کنیم تا برشون گردونن ، لطفا کمک کنید خیلی وضعیت بدی پیش امده !

جن وجود ندارد و کلیه این باور ها اشتباه هستند و توجیه منطقی دارند .

سلام متوجه نمیشم یعنی چی ؟ یعنی دروغه وجن وجود نداره ؟ یا اینکه لوازم رو برای اذیت کردن میبرن دروغه ؟

هر دو مساله غیر واقعی هستند / جن و غیب شدن اشیا

سلام. روح شیطانی هم وجود نداره؟ اخه خدا میگه ارواح شیطانی دیگه نمیتونن برگردن و تا ابد مجازات میشن. باور کنید من نمیخوام اذیت کنم شما رو چون همه جوره کمکم کردین و وقت گذاشتسن. من دیگه به خاطر چیزایی که تو نت خوندم و هی وسواسم میگیره چک کنم که روح شیطانی تسخیرم کرده (به خاطر دعوتی که از یه روح پاک کردم ) دیگه حالم بده تو رو خدا من دارو بخورم خوب میشم؟ من نمیتونم اونطوری که گفتین منطقی فکر کنم چون خیلی چیزای وحشتناکی راجع به وضع خودم تو نت خوندم. حتی یه سایت فارسی خبری که سرتیتر زده بود “علمی پزشکی” و بعد همون وبسایتهای امریکایی که فرمودین (میدونم فرمودین) نخون و اعتماد نکن اما لامصبا یجوری نوشتن همه ش دیشب از ساعت یک تا صبح نخوابیدم. مثلا امروز ظهر تا بعدازظهر به موضوع جدیدی رسیدم که psychic
suggestions for help attack MIT (سرچ گوگل) یه نفر نوشته چه کار کنید و اینقدر مطالبش برام وحشتناکه با اینکه راجع به تکیه و توکل به خداوند نوشته اما اینقدر وحشتناکه مثلا سیمپتومهایی که گفته که من هی وسواسم گرفته که چند تاشو دارم؟ و میبینم بعضیهاشو دارم و نوشته اینقدر اینن وضعیت بغرنجه که بعضیها رو ناک اوت میکنه. تو رو خدا هر وقت جوابم رو دادین و من مثل الان نوشتم که جوابتون رو دیدم اونوقت حذف کنید که دیگران نبینن بترسن. اقای مهین فلاح باور کنید من نمیخوام برم اونها رو بخونم ولی از ترس میرم. چون حرف یه خانوم امریکایی مرتب جلوی چشممه که اگر موقع حرف زدن با یه روح مراقب نباشید روح شیطانی به جاش میاد و یه وبسایتی که اون باعث شد من اولین بار اینطوری بشم پنج ماه پیش یعنی وبسایت spiritual research foundation که بدیش اینه که به ادم میقبولونه که علمی و براساس ریسرچ هست مطالبش. و اون چیزایی نوشته که داغونم کرد. فرق پوزشن و تاثیر و فرق درجات مختلف تاثیر. اقای مهین فلاح

یه سری Review نمیتونه حکم علمی داشته باشه . اگر شما بخواهید ازین مطالب بیارید این بحث تا ابد ادامه پیدا می کنه .
تسخیر توسط روح امکان پذیر نیست و چیزی که شما دنبالشید تسخیر نفس هست. تسخیر نفس هم 100 درصد توسط خودتون صورت میگیره و دیگران فقط میتونن به شما القا کنن.
شما وقتی یه مقاله آمریکایی میخونید دنبال تحلیل و نقد اون هم باشید،بیشتر این داستان ها دارای نقد های کارشناسانه هستند، این نمیشه که مقاله های منسوخ شده و رد شده رو به عنوان منابع علمی مطالعه کنید و بیخود درگیر یه سری حرف های عامیانه کهنه باشید.
از کلید واژه تسخیر نفس استفاده کنید و دیگه این موضوعو ادامه ندید .

اخه چرا حرف منو باور نمیکنید؟ اخه چرا به من جواب کامل نمیدین؟ من حالم بده. اخه چطور ممکنه یه دکمه مکانیکی دو پله بره عقب؟ اخه من که از خودم در نمیارم. کسی هم این کارو نکرد. ایا ممکنه ارواح شبطانی و اجنه جسم رو تکون بدن؟

میدونم الان میگید من در قبال این همه وقت و جوابتون یه تشکر هم نمیکنم. ببینید من حالم بده به خدا من ادم قدر نشناسی نیستم. نمیدونم چطوری بگم حالم بده و این دکمه اینطوری شد مطمئنم اصلا شک ندارم

من مدل رادیوی شمارو بررسی کردم
کلید این رادیو ترکیب گهواره ای و روی پنل هست ، به دلیل اینکه زیر کلید از فنر استفاده شده ممکنه حالت دکمه وسط قرار گرفته باشه و به اصلاح در رفته باشه ، فرض کنید یک چرخ دنده در حالت نیمه درگیر قرار گرفته و با گذشت زمان یکی از دنده ها رد بشه . توی این نوع کلید که 4 حالته هست این حالت طبیعیه .
شما میتونید دکمه رو دقیقا وسط AM و FM بذارید و صبر کنید تا ببینید که ممکنه دکمه روی AM یا FM بپره . چندین بار این کارو امتحان کنید تا بهتون ثابت بشه که ممکنه این حالت رخ داده باشه .

سلام خواهش میکنم کمک کنید. من از سال پیش خیلی برای یک ادم نازنین و بسیار باشرافت و البته بسیار معروف و عزیز گریه میکردم.ایشون چندین سال پیش به رحمت خدا رفت. کم کم گریه هام اینقدر زیاد شد که میرفتم تو حموم و میگفتم اگر میخوای بیا تو بدن من که بتونی دنیا رک از دریچه من ببینی…چرا به خوابم نمیای و از این حرفها. حتی یکبار در خواب به یادش حالت ارگ…. تجربه کردم و روز بعد در وبسایت امریکایی خوندم که این چه گناه بزرگیه که ممکنه باعث ورود ارواح شیطانی و تسخیر بشه. یه مدت بسیار دنبال معنی پشت اعداد و حروف بودم و رساله مثلا میرداماد رو دانلود کرده بودم و علوم خفیه میخواستم بدونمم چند تان و میخوندم و چیزی هم نمیفهمیدم. خیلی دنبال قبرستون و رفتن سر مزار مرحوم شده ها بودم. کلا از این کارها. یادم هم هست وقتی بچه بودم یه همسایه تو خونمون کاری کرد و ردی باقی گذاشت که خاله م گفت بذای طلسم و جادو بوده و اتفاقا منم همیشه فکر میکردم که خودم نیسام و احساس تجزیه داشام و حتی یه بار ده دوازده سالم بود تو همون خونه قبلیمون احساس کردم یه کارت زیر میز شیشه ای مطالعه م برا خودش حرکت کرد. همه اینها رو گفتم تا امسال تابستون که یه شب خواب دیدم یه صدای جیغ شبیه بچه از سر خیتبون میاد و نمیدونستم خوابه یا بیداری که گفت تو از تمپل خارج شدی و من با ترس وحشتناکی بیدار شدم هر چند نمیدونم اصلا بیدار بودم یا نه. دو تا سوسک از سقف افتادن روم. من یکبار به خاطر دروغهایی که از یه عده دیده بودم تو یه مهپانی خانوادگی گفتم که من مسلمون نیستم هیچ دینی ندارم فقط خداپرست هستم و از این حرفها. هم این مورد و هم اون تاریخچه ای که گفتم باعث شده مدتهاست (از تابستون تا الان) اینقدر از نظر فکری و روحی روانی حالم بده که سینه هام و بدنم و مغزم از صبح تا شب دارن میسوزن و درد میکنن و من واقعا دیگه طاقت ندارم و یه دفعه این فکر تو سرم افتاده که جن زده شدم و ارواح شیطانی و جن اومدن تو بدنم و روانم. دو هفته ده میرم پیش روانپزشک ولی معلوم نیست اون بتونه کمم کنه با دارو. ایا من به خاطر همه کارهایی که کردم جن زده شدم؟ من بچه بودم خیلیها رو اذیت کردم. ادم بدی بودم. من قادر نیستم نمازم رو کامل بخونم چون فکر میکنم از روی وسواسهست من خدا رو میپرستم و فقط خدا رو. اسم حضرت فاطمه رو که برام تجسم نور هست خیلی میارم. هر بار که با توکل به خدا خودم رو راضی میکنم که نه چیزی نشده و من با بقیه ادمها فرقی ندارم و اینها خیالاته (و فقط کمی از درد مزمن و طاقت فرسای قلبم کم میشه) دوباره این شک تمام وجودم رو به صورت لحظه به لحظه در برمیگیره طوریکه در هر لحظه مثلا موقع غذا خوردن و فیلم دیدن و رانندگی و درس خوندن اون فکر دقیقا در بطنم هست و من دارم در هر لحظه باهاش میجنگم. امروز ذوباره چیزی در اینترنت خوندم که بریتنی اسپیرز ممکنه رپتایل باشه و اینها جنیان هستند. دوباره حالم افتضاح شد. دوباره شروع کردم به خوندن وبسایتهای امریکایی که ببینم ایا نشانه های اتچمنت و پوزشن و جنزدگی و غیره رو دارم یا نه. اما منطقم کور شده و کار نمیکنه. و بعد ساعت موبایلم رو دیدم که سیزده و سیزده دقیقه بود و سیزده درصد شارژ باتری داشت شاید براتون خنده داره ولی من خیلی دارم زجر میکشم. من خیلی شکست تو زندگیم داشتم به خاطر حماقتهای خودم ولی چطور هیچ وقت احساس جنزدگی و ترس از تسخیر نداشتم تا چند ماه پیش؟ من به روح ادم خیای نازنینی گفتم بیا تو بدنم بیا دنیا رو از دریچه من ببین بیا به من دست بزن. حتیبه یادش تو خواب حالت ارگِ…. پیدا کردم و تو وبسایت امریکایی نوشته بود موجب تسخبیر توسط ارواح سرگردان شیطانی میشه. من خیلی حالم بده. از یه وبسایت روحانی پرسیدم برام خیلی وقت گذاشتن و گفتن این اصلا واقعیت نداره. اگه واقعیت نداره پس چرا تو وبسایت امریکایی نوشته بود داره؟ اتفاقا وبسایت کلاه برداری هم نبود. مثل وبسایت شمل وزین بود و برای کمک به مردم بود. گفته بود اگه فرد دپرس باشه و دنبال قلرستون و این مسایل باشه این یکی از عللی هست که مورد تسخیر واقع بشه چون مثل گلی که بهش اب نرسه به اون هم نیروی شادابی و حیات نمیرسه و این همون زمانیه که ارواح شیطانی وارد میشن و بعد سر فرصت کاری میکننکه علایم بدی یدا بشهح. من الان چند ماهه کارم شده تو اینترنت گشتن و خیلی بهم شوک وارد میشه موقع خوندن تا ببینم ایا علایم رو دارم یا نه. تمام بدنم میسوزه. من ادم خدا پرستی هستم اما خیلی شک میاد تو فکرم هی میگم اگه خدا کمکم نکنه اگه خدا دوستم نداشته باشه و بعد اینکه اصلا من تا کی میتونم این درد قلبی رو و سوزش مغز رو تحمل کنم. اشتها به غذا ندارم. میترسم

سلام

مشکل شما ابعاد مختلفی دارد و راه حل آن در یک دارو و یا یک مشاوره محدود نمی شود .
ابتدا باید این اتفاقات بطور کامل تفکیک شود و به هر کدام بصورت مجزا پرداخته شود .
شما نگفتید که چند سالتون هست و در چه منطقه ای زندگی میکنید. اما اولین دلیل این اتفاقات کودکی شما و باور هایی است که در این دوره به شما القا شده است که با گذشت زمان رفته رفته به یک باور تبدیل شده .
دلیل دوم شایعات و باور هایی است که از جانب اطرافیان به شما القا می شود و هر کس عقاید و یا دروغ هایی را به شما تحمیل می کند .
این امکان وجود دارد که شما به دلیل اتفاقات گذشته دچار اسکیزوفرنی خفیف شده باشید و همچنین آثاری از hallucination proper به گفته خودتون در شما هست .
که تمام اینها بطور مجزا قابل حل شدن هستند و من از کلمه درمان استفاده نمی کنم چون قطعا بدون دارو قابل حل خواهد بود .
در رابطه با سایت های آمریکایی نظر خاصی ندارم اما در آمریکا بیشتر از هر کشوری اعتقاد به جن شدید هست و در بسیاری از خانه های آمریکا ابزار هایی برای دوری جن قرار گرفته و اغلب مردم آمریکا به جن باور دارند ، ازین رو بازار شایعات و علمی نشان دادن این مساله در این کشور داغ است که البته اینها نظر کارشناسان و متخصصان نیست و بیشتر جنبه تبلیغاتی و سیاسی دارد .
در مجموع شما می بایست مشکلات و اتفاقا رو به صورت مجزا عنوان کنید و از ربط دادن این موضوعات به هم خودداری کنید ، مثلا ساعت 13 و 13 دقیقه و … غیرقابل توجیه است .

ممنونم برای پاسخ خواهش میکنم جوابم رو بدید. اتفاقا اطرافیانم خیلی منطقین و میگن اصلا این فکرها رو نکن. اما من چون مدت زیادی به فکر روح یه متوفی بودم و گریه میکردم و میگفتم بیا تو من که دنیا رو از دریچه من ببینی چرا تو خوابم نمیای و حتی فکر جنسی هم نسبت بهش داشتم و دچار ارگ… در خواب شدم و بعد بلافاصله تو وبسایتهای امریکایی خوندم که اینن گناه هست و موجب حلول روح شیطانی سرگردان جهت کامیابی از فرد میشه چهار پاهه مطالب اون وبسایتها رو مثل گلوله برفی بزرگ و بزرگتر کردم و خونواده م یه وبسایت روحانی هر چی بهم میگن پنج دقیقه روم تاثیر داره و بعد دوباره از نو. ما تو یه منطقه مرفه زندگی میکنیم من سی و پنج ساله مجردم. دختر خوبی برای خونواده م بودم. اما هیچ وقت به فکر درست کردن خودم و شادی نبودم بر خلاف اصرار عزیزانم. یه بار از دکترا اخراحج شدم که اگر نمیشدم امسال تمام میشد. خیای از جامعه بد دیدم. از بچگی هر از گاهی قرصهای ضد اصطراب و افسردگی میخوردم. خواهش میکنم بهم بگید ایا دعوت از یک روح برای اینکه بیاد تو کسی تا دنیا رو از دریچه اون ادم ببینه و حتی ارگ… در خواب و بیداری به یاد یه متوفی باعث حلول ارواح شیطانی و تسخیر میشه؟ وقتی میگید با دارو خوب نمیشم میترسم. من همه ش فکر میکنم امید بستم خدا کاری کنه من با دارو خوب شم. شاید شما گفتید به دارو نیازی نیست. اخه من چطور بفهمم ایا روحی تسخیرم کرده یا نه. من حالم بده بدنم خیلی تحت زجره و فکرم اروم نداره. چرا نماز میخونم بازم خوب نمیشم؟خواهش میکنم بازم جواب بدید. به خاطر خدا جواب بدین

مجددا تکرار می کنم که شما باید این موارد رو از هم تفکیک کنید .
متاسفانه کلاف سردرگم مشکلات رو در هم بافتید و از اون یک باور به وجود اوردید . باید تمام این عقاید و باور ها شکافته شود و بصورت جداگانه به آنها پرداخته شود. اینجور که از نوشته شما بر میاد شما یک عشق رو در زندگی از دست دادید و بخاطر این احساس دچار این مشکلات شدید . اگر با جزئیات بیشتر به این مسائل بپردازید خودتون به راه حل مشکل خواهید رسید .

چشم. پس شما میگید با اینکه من به روح پاکی گفتم اگه میخوای بیا در من تا دنیا رو از دریچه من ببینی ولی تسخیر توسط ارواح شیطانی نشدم. شما حرفتون برام ملاکه. شما اگه اینطوری میگید. یک روحانی هم بهم گفت. گفت نه تسخیر شدی نه به اون روح پاک اسیب زدی. بعد من هی به حرفای اون روحانی شک کردم. ترسیدم. دیگه ادامه نمیدم. چشم. ممنونم که برام وقت گذاشتید. ممنون که برای افراد وقت میذارید

جناب اقای مهین فلاح ببخشید فقط یه چیز بگم الان این وبسایت دینی رو خوندم. خواهش میکنم کمکم کنید وبسایت دینی ایرانی خیلی میترسم موصوعش اینه “جن به سراغ چه کسانی میرود” از سایت ***. اقای مهین فلاح اون وبساینه انگلیسی بود (10 things to avoid when communicating with spirits( همه ش حرف اون خانومه میاد تو ذهنم الان دو شبه شبا هم نمیخوابم مثل روزها یک دفعه حالم نسبت به این ند ماه بدتر شد. خیلی میترسم. اون خانم میگه وقتی میخواید با روح یه ادم پاک حرف بزنید باید مراقب باشید تا چه برسه به من. اقای مهین فلاح این وبسایت فارسی *** میشه ببینید. اخه برا ادمهای خوب نوشته که کاری نکردن ولی من دعوت کردم از یه روح پاک بیاد تو من دنیا رو از دریچه من ببینه و حتی متاسفانه نسبت به جذابیت فیزیکی اون مرحوم هم همیشه فکر میکردم قبلا نوشتم براتون. اقای مهین فلاح من خطاکارم؟

این سوال توسط یک شخص ناشی مطرح شده و شخصی ناشی تر بدون منابع موثق پاسخ داده. اون متنو خوندم و انقدر مضحک بود که حتی نمیخوام در باش حرف بزنم . ما انقد انسان های استاد و عارفی داریم که اصلا لزومی نداره سراغ چنین اشخاصی بریم . مثلا استاد ابراهیی دینانی که یک فرد با دانش و آگاهی هستن ، شما حوصله خوندن صحبت های ایشونو ندارید برای همین به این مطالب کذب روی اوردید . چرا ؟ چون اگر بخواهید به حقیقت برسید حد اقل 6 جلد کتاب دکتر دینانی رو باید مطالعه کنید ولی شما با استناد به 4 تا مقاله بی اساس نتیجه گیری میکنید که نتیجه میشه همین آشفتگی ها و ترس های بی مورد.
تسخیر توسط روح به هیچ وجه وجود نداره و بهتره شما بیخود توی اینترنت دنبالش نباشی . اینترنت پره از مطالب کذب و دروغ و هر چی بیشتر تلاش کنید بیشتر دچار دوگانگی خواهید شد . بهتره بجای خوندن این مطالب خنده دار و طنز یه کمی هم به زندگی خودتون برسید و ازین تفکرات بیرون بیاید.

همچی ساخته ذهن و اختلالات ذهنی ست

خانومی هستم 31 ساله که چندین ساله تو بعضی محیط ها حضور جن رو احساس میکنم تا قبل از ازدواجم هیچ مشکل و ترسی ازشون نداشتم و با بودنشون کنار اومده بودم اما الان 3 ساله دقیقن از بعد ازدواج آزارم میدن یه روز صبح از خواب بیدار شدم و بدون این که هیچ دلیل خارجی ملموسی وجود داشته باشه دیدم که بازوم سوخته و شدت سوختگی به حدی بود که مجبور شدم دارو و آنتی بیوتیک مصرف کنم لباسی رو که خریده بودم و تو کاور داخل کمد گذاشته بودم وقتی خواستم استفاده کنم دیدم پایینش کاملن سوخته و قابل استفاده نیست و وحشتناک تر از اینها این که دو بار کاملن دیدم یه روز روی تخت کنارم بود و کاملن شبیه همسرم طوری که من فکر کردم همسرمه بعد یادم افتاد بدرقش کردم و رفت و تا گفتم مگه تو نرفتی سر کارناپدید شد و یک بار دیگه هم موردی شبیه به همین که بعد از ناپدید شدنش چون گردن منو فشار میداد تا ساعتها گردنم درد میکرد خلاصه مشکلات باعث شد برم پیش یه خانون فالگیری که مدعی بود با 4 تا جن در ارتباطه به محض این که من وارد اتاق شدم بدون این که حرفی بزنم به من گفت که دو تا جن مرد خودت و همسرت رو آزار میدن و الان یکیشون باهات اومده داخل اتاق و مشخصات ظاهریی که داد کاملن مشخصات ظاهری همسرم بود گفت حتمن باید بری پیش دعانویس مرد چون موکلهای قوی تری دارن خلاصه یه سری راهکار داد که شاید دونستنش برای بقیه هم که همچین مشکلاتی دارن مفید باشه مثلن گفت آینه های اتاق خوابتو بپوشون توی بالشتت نمک بذار به هیچ عنوان توی خونه بدون لباس نمون هرشب قرآن رو باز کن بذار بالا سرت و صبح ببند و یه جسم فلزی همیشه همراهت باشه مثلن سنجاق قفلی غسل واجبت رو به تاخیر ننداز تو وردوی خونت چهار قل آویزون کن خلاصه که ما این کار ها رو کردیم و پیش دعا نویس هم رفتیم که دعا نویس گفت میشه یه سفره پهن کرد و همه جنها و همزادهایی که تا الان اومدن سراغت رو سر اون سفره جمع کرد و با کارهایی که میگن دفعشون کرد ولی از اونجایی که نفر قبلی که براش این کار رو کرده بود از ترس قش کرده بود من جرات نکردم و فقط به دعاهیی که داد بسنده کردم الان حدود 1 ماهه که دعاها رو گرفتم ولی از اونجایی که آزارشون مداوم نبود نمیتونم قطعی بگم که دعاها مفید بوده یا نه در ضمن برادر من دکترای روانشناسی دارن و ایشون هم منکر وجود جن هستن و میگن شاید شبا خودت تو خواب کارهایی رو میکنی که تو حافظت ثبت و ضبط نمیشن و اونا رو به جن نسبت میدی به هر حال چه حضورشون باشه چه توهم حضور منو خیلی آزار میده

سلام
نظر روانشناس ها کاملا صحیح هست .
اون افراد هم قصد سو استفاده از شما رو داشتند .
نمونه های زیادی ازین قبیل اتفاقات داشتیم و با کار گذاشتن دوربین مداربسته مشخص شده که فرد با مصرف دارو های فالگیر ها یا انجام دادن کاری که اونها گفتن حافظه کوتاه مدت رو از دست داده .
تنها راهی که من به شما پیشنهاد می کنم کار گذاشتن دوربین مداربسته مخفی هست ، بعد از چند روز کار هایی که کردید رو مرور کنید تا با حقیقت روبرو بشید .

بعضی از دوستان تصور میکنند که ما اینجا نشستیم و فقط حرف میزنیم و اصلا این مسائل رو ندیدیم و نمیشناسیم ! اگر شما فقط یکی دو مورد ازین قبیل دیدید ، ما سالهاست که با این مسائل آشنا هستیم و اگر لازم باشه بزودی کلیه ترفند های جنگیر ها و فالگیر هارو برملا خواهیم کرد .

دیدگاه…من مطالبتون رو خوندم يه مدت طولانيه که شبها وقتي خواب هستم يهو داد و فرياد ميکنم که خودم چيزي يادم نمياد و اطرافيانم بهم ميگن ادعايي هم ندارم که چيزي ديدم اصلا يادم نمياد چيزي ديدم يا نه ولي اذيت ميشم وقتي اطرافيانم اينحوري در عذابن و جالب اينجاس که ميگن چشات بازه به يه نقطه خيره اي و کمک ميخواي اينکه چي ميبينم هم بهشون نميگم اينا رو هيچکدوم يادم نمياد و برام تعريف ميکنن ميتونين کسي رو بهم معرفي کنيد که کمکم کنه
هرچيزيو که ذهن بتونه تصور کنه امکان پذير هست پيشنهاد ميکنم کتابهاي فيزيک کوانتوم رو مطالعه کنيد اونوقت صد در صد در مورد چيزي با قاطعيت نفي نميکنيد

این مشکل خاصی نیست و نیازی نیست زیاد بهش پرداخته بشه ، افراد زیادی با این حالت روبرو هستن که اگر بهش بی توجه باشید یک مساله کاملا عادی هست و مشکلی در زندگی ایجاد نخواهد کرد .
قبل از پیشنهاد شما مطالبی در خصوص کوانتوم و متافیزیک در سایت قرار گرفته .
اتفاقا وقتی صحبت از جهان های کوانتومی و ابعاد بالاتر جهان و همچنین نظریه ریسمان ها مطرح بشه جن و روح مسائل بسیار پیش پا افتاده ای هستن که تقریبا هیچ کوانتومیستی اعتقادی به اونها نداره ، تعجب میکنم که شما این نظرو دارید !

سلام.
با توجه به مطالب ذکر شده،شما حضور جن در زندگی اجتماعی رو کاملا انکار کردید.
اما مستندات در مورد آنه لیزه میشل که فیلم های ضبط شده از رفتارهای سهمگین و غیرارادی این فرد جن زده موجوده،نظریه عدم نفوذ و رسوخ جن به کالبد و حتی زندگی اجتماعی انسان رو محکوم میکنه.لطفا پاسخ بدید

خانم میشل مبتلا به بیماری صرع بوده است و با توجه به عقاید مذهبی وارد کلیسا می شود و از کشیش ها تقاضای کمک می کند . ایشون یک سال بدون آب و غذا ( به مقدار خیلی کم) در کلیسا میمونن و به دلیل شکستگی قفسه سینه،سو تغذیه و بیماری دیهیدراسیون که به علت کمبود آب است جان خود را از دست می دهد .
در گذشته به دلیل کمبود دارو و روش های درمان بیماری صرع ، متاسفانه افرادی که به این بیماری دچار بودند درگیر چنین خرافه های می شدند که غالبا منجر به مرگ آنها شده است .

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من

سرو خرامان منی ای رونق بستان من

چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو

وز چشم من بیرون مشو ای شعله تابان من

هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم

چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

تا آمدی اندر برم شد کفر و ایمان چاکرم

ای دیدن تو دین من وی روی تو ایمان من

بی‌پا و سر کردی مرا بی‌خواب و خور کردی مرا

سرمست و خندان اندرآ ای یوسف کنعان من

از لطف تو چو جان شدم وز خویشتن پنهان شدم

ای هست تو پنهان شده در هستی پنهان من

گل جامه در از دست تو ای چشم نرگس مست تو

ای شاخ‌ها آبست تو ای باغ بی‌پایان من

یک لحظه داغم می کشی یک دم به باغم می کشی

پیش چراغم می کشی تا وا شود چشمان من

ای جان پیش از جان‌ها وی کان پیش از کان‌ها

ای آن پیش از آن‌ها ای آن من ای آن من

منزلگه ما خاک نی گر تن بریزد باک نی

اندیشه‌ام افلاک نی ای وصل تو کیوان من

مر اهل کشتی را لحد در بحر باشد تا ابد

در آب حیوان مرگ کو ای بحر من عمان من

ای بوی تو در آه من وی آه تو همراه من

بر بوی شاهنشاه من شد رنگ و بو حیران من

جانم چو ذره در هوا چون شد ز هر ثقلی جدا

بی‌تو چرا باشد چرا ای اصل چار ارکان من

ای شه صلاح الدین من ره دان من ره بین من

ای فارغ از تمکین من ای برتر از امکان من

این یکی از غزل های مولانا است .
در ستایش ابلیس جن نیست ؟
جان و شعله و …

مقصود از شعله جان ، ایمان است و مولانا در این غزل به ایمان اشاره دارد

با سلام
اقای فلاح من چند سال پیش یه شب یه نفر بیدارم کرد یه خانم چادری خیلی زیبا رو روبروم دیدم اطرافش انگار یه حاله یا گرد و غبار یا همچین چیزی بود از ترس رومو برگردوندم و خودمو به خواب زدم انگشتشو گذاشت روی پلکم و پلکمو باز کرد تا مطمئن بشه دیدمش بعد رفت
نه تفکرات خاصی دارم و نه اصرار خاصی به چیزی زندگی عادی هم دارم و شاغل هستم.همیشه به این قضیه فکر میکنم میشه لطف کنید بگید اگه اون یه موجود ماورایی نبوده پس چی بوده؟در ضمن کاملا سالم هستم و دچار هیچ ضایعه روحی و جسمی خاصی نیستم.
ممنون از پاسختون

اگر اینگونه مسائل کاملا فیزیکی ایجاد شود ، قطعا پای یک انسان در میان است و اشتباهات فردی در محاسبات غیر قابل انکار .
گاهی این مسائل در خواب و یا در حالت های خاصی رخ می دهد که در اصل فیزیکی نبوده و به تفکرات فرد بستگی دارد ، اگر شما به این نتیجه برسید که این اتفاقات فکری و روحی است جای بحث و توجیه دارد .
اما اگر اطمینان دارید این اتفاق در حالت فیزیکی رخ داده باید به دنبال علت و شخصی که این کار رو انجام داده است بگردید .

سلام من برادرم 15سالشه و معلول ذهنی هستو حرف نمیزنه قبلا خوب بود وما میتونستیم باخیال راحت خونه تنهاش بزاریم اما چن مدتی بود که یک گربه همیشه باداداشم همراه بود وقتی توی حیاط میرفت ما اون گربه رو ازش دور کردیم بعد اون برادرم تشنج کرد قبلا سابقه تشنج نداشت الان طوریه ک توخواب یکدفه جیغ میزنه بعد صورتو ولباش کبودمیشه وتشنج میکنه همش پرخاشگرشده وموقع عصبانیت همرو کتک میزنه و زورش واقعا غیرطبیعی زیاده دکترعصابش میگه واس معلولیت وتشنجشه اما میخام بدونم برادرم ممکنه ک جن زده شده باشه؟اگ جن زده شده مابایدچیکارکنیم واقعاخسته شدیم ازین وضعیت

سلام
امیدوارم که برادر شما سلامتیش رو به بهبود باشه
این مشکل در بین اکثر معلولین ذهنی هست و معمولا زمانی که تحت فشار روحی باشن رخ می دهد ، حتی در بین معلولان گرید پایین تر که همتراز سایر همسنو سالها به مدرسه می روند .
فرضیه جنی شدن کامل رد شده ، اما اگر بخواید ارتباطی بین گربه پیدا کنید .
امکانش هست که برادر شما ازین کار ناراحت شده و این رفتار ها ناشی از عصبانیت ایشون در مقابل رفتاری است که شما داشتید ، برای تست میتونید این گربه رو برگردونید اما قبلش با پزشک معالج مشورت کنید .

مرسی بابت راهنماییتون یعنی علت تشنجاش نمیتونه ربطی به جن زده گیش داشته باشه؟بعضی هامیگن ببریمش پیش کسی که باقران بتونه نظرشو بگیره وترسشو چن نفری خانومی رو به مامعرفی کردن که اون خانم رو باور دارن ماهم همینکارو کردیم ورفتیم وگفتن نظر مرد افتاده وترسشوگرفت یه ابی دادن گفتن باهاش دست وصورتشوبشوره به نظرتون راسته همچین کارهایی یا دروغه

طب سنتی به خودی خود دارای مشکل نیست اما این کارها چاقوی دولبه هست و نمیشه گفت مفیده یا مضر اما تجربه میگه دروغه

بهتره از روش های منطقی استفاده کنید و اون بنده خدارو آواره نکنید . به خواستش احترام بذارید و گربشو برگردونید

بسیاری از باورها در رابطه با جن و جن زدگی مربوط میشود به ذهن خود فرد. بعضی افراد ممکن است بنابر توانایی ژنتیکی خود ناخواسته قادر شوند که مستقیما اطلاعاتی از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنند و این مسئله باعث وحشت آنها و تصور اینکه جن زده شده اند شود.جالب این نکته است که روشهای احضار جن مشابه روشهای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه است.
از طرفی درست است که در قرآن کلمه جن آمده است اما وقتی قرآن کاملا واضح در موردش صحبت نکرده چه دلیل دارد که اسم خیالات و پدیده های غیر قابل توضیح را جن بگذاریم. آیا این عقلانه است؟

آقای فلاح من هیچ گونه اعتقادی به جن ندارم ـ از دوران کودکی وقتی که از خونه قهرم میکردم میرفتم قبرستون تا شب داخل امام زاده ای داخل طابوت میخوابیدم ـ و جز حشرات بخصوص مورچه هیچ جیزی نبود که بنده رو آزار بده و در آخر ساعت ۳ شب خانواده می امدن دنبالم و منو میبردن خانه ـ تفکرات انسان باعث میشه که ترسو و بزدل احمق باشه یا نترس و قوی باشه مثل بنده که از هیچ احدی و ناسی نترسه ـ و اینو میخوام بگم ـ هر کسی که ادعا میکنه که میتونه منو بترسونه با این جن هاشون بیاد بترسونه

ایا از جن میشه استفاده کرد برای اوردن اشیا .

اگر حتی قبول کنیم که جن وجود دارد / با توجه به اینکه جسم نیست و ماهیتی غیر مادی دارد ، توانایی حمل اجسام را ندارد و برای انسان قابل دیدن نیست .

مایه فامیلی داریم که خارج ازکشورزندگی میکنن وزیادمذهبی نیستن.
اونایه خونه خریدن ولی توخونه بعضی موقع هابوی تعفون میادوصداهای عجیببنظرتون خونشون جن داره من که خودم اصلابه این چیزاعتقادندارم ولی بادیدن خونشون یکم ترسیدم
لطفاراهنمایی کنیدممنون

مردم امریکا و برخی کشور ها به جن اعتقاد دارن و میترسن ، سو استفاده های زیادی هم ازشون میشه .
معمولا وقتی خونه تازه خریده میشه بعضیا از قبل برنامه ریختن برای سو استفاده و به گونه های مختلف آزار و اذیت میکنن . این موضوع باید بدون ترس از جن پیگیری بشه .
بخاطر وجود اتاق زیر شیروانی و یا زیر زمین در خیلی از خانه های خارجی ، چنین عواملی هم زیاد به چشم خورده و ما در این مقاله هم به برخی ازونها پرداختیم .

سلام،اين ك از نظر شما جن و تسخير وجود نداره خيلي مسخرست،تو دنيا ٢راه وجود دارد مسير خير و مسير شر،وقتي ايمان داشته باشي ب خدا،بدي ها نميتونن بهت نفوذ پيدا كنن،خودم قبل از اينكه ايمان رو بشناسم اعتياد ب ماري جوانا داشتم و بشدت سيگاري بودم و مراسم هاي احظار جن شركت كرده بودم و تقريبا تسخير شده بودم اصلا ب صورت ايدولوژي و داستان هاي خرافي مردم در مورد تسخير باور ندارم ولي مطمعنم روحم درگيرشون شده بود ب حدي ك بعضي وقتا راهي بجز خودكشي رو جلوي خودم نميديم چون مغزم بصورت اتوماتيك هميشه در حال فكر كردن بود ب حدي ك تو خواب باز فكر ميكردم و هميشه خسته بودم و ي جورايي انرژيم صرف خودم نميشد هميشه احساس ميكردم ي چيزي كمه تو بدنم و از طرفي ي چيزي اضافي دارم،ذهن مردم رو ميخوندم و از اينده در حد دو سه ساعت پيش بيني ميكردم و بعضب وقتا ي حرفايي ناخوداگاه ميزدم و بعدا رخ ميدادن و هنگ ميكردم اين قابليتا از كجا منشا ميگيرن،خداروشكر با كمك دكتر روانشناسم و پاك سازي روحم با تكنيك هاي انرژي درماني و بنظر خودم درك ايمان ب خدا تونستم از راه شر و سردرگمي خودم رو بيرون بكشم و الان ارامشو درك كنم،بدترين اتفاقي ك واسم تو زندگيم افتاده بود اول بي ايماني بود بعدش تسخير،خواهش ميكنم ك هيچوقت دنبال جن و كنجكاوي درمورد اجنه نباشيد

عقیده هر کس به خودش مربوطه و ما به عقیده کسایی که به جن باور دارند احترام میذاریم
این مقاله خیلی واضح توضیح داده ، فکر کنم شما کامل نخوندید

سلام یه سوال آیا شما به وجود جن اعتقاد دارید؟ چرا میگید جن وجود نداره؟؟؟!

سلام/ دلایل در متن مقاله به وضوح نوشته شده

سلام من خواهرم هی دم مطبخ میرفت و چاقو به دست بود و هی از یک بازی حرف میزد ک توش هست و اون باید ببره و شبش که رفتیم مسافرت میانکاله ک جای خلوتیه اون احساس میکرد ک کسی اونجا هستش و وقتی رفت جلو تو تاریکی ی ادمی رو دید و جیغ زد اما ماپیداش نکردیم اون ادمو و الان ک برگشتیم تو خونه باز هم شدیدتر شده برای خودش شعر میخونه و هی میگه ساعت12شروع میشه بازی واقعا نمیدونیم چیکار کنیم.ممنون میشم جواب بدین و اینکه هی صدا ویزویزمیشنوه تو گوشش و 2روز پیش با یکی حرف میزد و امسال هم کنکور داشت و فکر میکنیم ک شاید بخاطر فشار درس بوده باشه و 1ماه بیشتر برای خودش تنها بوده و تو اتاق خودش بود و شب تا صبح سر لپتاپ بود وصبح تا غروب میخوابید پرخاشگر هم شده بود.

سلام
ممکنه خواهر شما در شبکه های اجتماعی با افرادی مواجه شده باشد که روی ایشون تاثیرات منفی گذاشتند .
باید بیشتر در باره بازی ای که در آن چاقو بدست است توضیح دهید ، این رفتارها می تواند مروبط به این بازی که شباهت زیادی به بازی ” نهنگ آبی ” دارد داشته باشد .

نه ایشون چاقو کنارش دارد و میگه که این وسیله امنیت منه . خیلی هم به نماز و عبادات اینا احترام داشت ولی این اواخر همش طول میده نمازخوندنو یا نمیخونه برای خودش حرف میزنه بعد میگه من چنین چیزی نگفتم.2روز پیشم با دوستش رفت بود تو شهر هی میرفت تو کوچه ها میرفت برمیگشت تو همون کوچه بعد باز کوچه بعدی .دم در خونه مردم وای میستاد .

من قبلا چنین موردی را در یک پسر 30 ساله دیدم که بهبود یافته بود و خودش قبول داشت دچار توهم شده . معمولا این حالت ها مقطعی هست و با گذشت زمان رفع خواهد شد البته باید توجه داشت که شخص یا اشخاصی قصد ایجاد مزاحمت و تاثیر گذاری نداشته باشند .

جن وجود داره حالا چی هست و به چه شکلیه پلاسما نور یا آتش یا دود یا موجودات ترسناک راستش من نه دیدم و نه از دیدنش واهمه دارم منکر نمیشیم و نمیشن کسانی که به دنیای فراتر از علم اعتقاد دارن اما ترس از موجوداتی که بیشترین تاثیر فکری رو تو ذهن میذارن و چون انسان موجود کنجکاو و جستجوگره و ماجراجو و پیگیر و مخلوط تفکرات با علم و دین و جوابها و ناجوابهای علمی و تخیلی و دینی و غیره ترس بیمورد در بزرگ جلوه دادن و ساخته بیش از حد اسرارها بدون علم کافی و تحقیق درست غیر منطقیه و.مورد سو استفاده برخی رمالها و کاسبهای توهمات یا تجار ذهن میشه به خصوص علما و روحانیون تعصب ساز و خیالساز بشری و البته فراموش نشه ذهن انسان از افکار منفی و مثبت و امثالهم میسازه چیزایی رو که انتظارشونو دارید اولشم گفتم اعتقاد به عجایب خلقت وجود داره که هنوز نه کشف شده و نه به چشم بشر اومده پس نه زیاد منکر شید نه معتقد

سلام نمیدونم در مورد این مسایل چی بگم نه میکم آقا اشکان اشتباه میکنه نه میگم تا اون حد که برخی دوستان میگن درسته ذهن انسان قدرت و توانایی های بسیار زیادی داره اط نبوغ تا حرکت اجسام و اینکه در دنیا مسایل شگفت هست منکر نیستم ولی اگر ترس از مسایل عجیب و توهمات ذهنی و یا مسایل پیچیده فاقد پاسخ علمی بزرگ شه میشه کاووس زندگی و تصویر هولناک ساخته ذهن بشر

تمام توضیحات شما کاملا در ست و صحیح میباشد و بنده جز به جز ان را بارها مخواندم ، اینکه شما این موضوع رو موشکافانه میبینید کاملا درست میباشد ان هم با توجه به پیشرفت علم در قرن جدید که دیگر باجی به خرافات نمیدهد و این که اگر از نظر علمی به این موضوع نگاه کنیم خیلی زود عدله علمی وجود این مرموز را رد و خرافه مینامد و بنده هم قبول دارم اما وقتی وارد قلمروی فلسفه میشویم چه؟؟؟مشکل بنده اینجاست که شما فرمودید جن و اجنه به معنای واقعی کلمه به چیزی غیر از نیرو و انرژی که تغیر ناپزیر و از لحاظ حوضه انرژی و اراده و هوش فاقد ماهیت در این حوضه میباشد و فقط پلاسماست ، حال سوال بنده از شما اینه که خیلی مهمه ، اگر مستند بخواهیم به این موضوع توجه کنیم باید به قران رجوع شود و مستندات تاریخی ، شما بارها و بارها در قران از قصص انبیا مطالب خوانده اید مثل نوح و عیسی و موسی و ابراهیم و اصحاب کهف داستان های مستند که اگر از حوضه علمی هم بخواهیم ببینیم هم همین الان باستان شناسان و کاوشگران خارجی به دنبال محل های احتمالی و نشانه هایی از وجود قطعی این سری اتفاقات و یا معجزه ها هستند و از طرفی در به وقوع پیوستن این گونه وایع بزرگ در گذشته بارها و بارها اتفاق نظر هم داشته اند ، بنده از رمالی و کف بینی و خرافات صحبت نمیکنم صحبت بنده منبع موثق قران است که در اکثر ادیان هم پی به واقعی بودن این معجزات تاریخی داشته اند حال سوال بنده اینجاست که شما در جایی فرمودید که جن به خودی خود فاقد اراده و هوش و نمیتواند در جهت تغیر زندگی و بعضا کمک به انسان به صورت حجم و دارای یک ماهیت کاملا هوشمند و دارای اراده عمل کند و غیر قابل تغییر در حالت خود میباشد، اما باتوجه به مستندات تارخی درباره مخلوقی دیگر چون جنیان باید باز به قران و مستندات رجوع شود و در مورد حضرت سلیمان در انجایی که تمام اجنه به امر خداوند در این وادی حضور میابند و به کمک ان حضرت در ساختن ان بنا اگر درست حدس بزنم در اورشلیم میشتابند و حتی بعضا به جزئیات این سند موثق تاریخی هم اشاره شده که چگونه و در زمان کوتاه سنگ های بزرگی را جابه جا میکردند و مورد دیگر ان تخت ملکه صبا است ، اگر به ماهیت جنیان به چشم انرژی بنگریم که از اتش میباشد و دارای اراده و قدرت و هوش میباشد شاید اندکی بیشتر به واقعیت زندگی این گونه مخلوق اشنا شویم و نه فقط سرفا از دیدگاه علم ، این گونه امور ماورایی در حوضه علم و از دیدگاه پژوهش علمی هرگز به ثبت نرسیده و نمیرسد زیرا علوم ساخته دست بشر و تجربی و تکاملی میباشد و حال انکه در قلمرو ماوراالطبیعه ما نباید به دنبال تاییدیه علمی و رد یا قبول ان باشیم .

ما به عقیده همه احترام میگذاریم و اگر کسی عقیده دارد که جن وجود دارد با عقاید او درگیر نخواهیم شد /
این مقاله به شایعات و دروغ هایی پرداخته که همگی با کوچکترین دلایل نقض می شوند و متاسفانه بسیاری از مردم گول این دروغ ها و فریب ها را میخورند .

دوستان لطفا راهنمایی کنید واقعا ترسیدم داره بهم لطمه میخوره به حدی ترسیدم که نمیتونم برم اب بخورم .چند شب تو خونه تنها هستم شیر اب باز میکنن در ها کابینت باز میکنن به کابینتها ضربه میزنن تو حیاط نشسته بودم پلو جوش کنارم رو زمین با صدای زیاد کشیده شد زیاد میترسم لطفا کمکم کنید

این اتفاق طبیعی بوده و بخاطر ترس شما از محیط است . اگر سن شما زیر 22 سال است بهتره تنها نمونید . اگر بیشتر هستید باید کمی بیشتر روی ترس خودتون کار کنید .

یعنی باید با این موضوع کنار بیام ؟ چکار کنم دست از سرم برداره ؟

آره موضوع حادی نیست ، برای بیشتر مردم توی یه دوره به خصوص نوجوانی و ابتدای جوانی پیش میاد که معمولا هم رفع خواهد شد . باید تا جای امکان از تنهایی دوری کنید تا این ترس از بین بره .
در واقع ترس باعث تشدید این احساس میشه و تا وقتی که ذهن شما ریکاوری نشه و این ترس خارج نشه از ذهنتون با این مشکل دستو پنجه نرم می کنید . باید بدونید که چیزی به اسم جن و روح باعث این اتفاقات نیست .
در برخی موارد شخص یا اشخاصی قصد آزار و اذیت دارن و در بیشتر موارد ترس خود افراد باعث میشه که هر صدایی بشنون یا هر اتفاقی رو ببینن به جن نسبت بدن .

اقای اشکان 40 سالمه وقتی شیر اب باز میشه یا کنار پلو جوش نشستم پلو جوش میکوبن به زمین یا درب کابینت میزنن به هم خیالات نیست .لطفا راهنماییم کن .

دو حالت هست
خوردن یا خورانده شدن موادی که باعث این اختلال هست
یا وجود افراد مزاحم که قصد آزار و اذیت دارن

اگر باور کنید که جن این کار رو انجام داده یعنی کاری رو کردید که بدخواهان شما خواستن .

آقای میهن فلاح اون فالگیر از هیچ کدوم از این روش ها استفاده نکرد هیچگونه اطلاعاتی هم در مورد من نداشت خودم هم ب هیچ عنوان هیچ اطلاعاتی ندادم خودم طلبه هستم و برای تحقیق رفتم ب محض ورودم آدرس وسیله ای ک در جیبم بود رو بهم داد و اتفاقاتی ک برام افتاده و اینکه قراره در چند روز آینده مادرم فوت کنه و این اتفاق واقعا افتاد با اینکه مادرم در سلامت کامل بود و بیماری ک من از وجودش بی خبر بودم و خیلی اتفاقهای خصوصی از زندگیم ک جز خودم هیچ کس ازش خبر نداشت

این مساله با طلبگی شما بی ارتباط نیست

سیاست هایی که در حوزه موجود هست علیرغم اینکه ظاهر معنوی و پاکی داره در باطن شمارو وارد ابعاد سیاسی خاصی می کنه که روحتون هم ازونها بی خبره و اگر به خودتون نیاید تا ابد به اون مسیر ادامه خواهید داد .

هیچ وقت یک شخص بی دلیل وارد مساله جن و جنگیری نمیشه ، همیشه دلیلی برای اون هست و اون دلیل انقدر بزرگه که جلوی دید شمارو برای روشنایی حقیقت میگیره …

سلام
آقای مهین فلاح من با حرف های شما موافقم خودم هم ده سال با این موضوع جن زدگی درگیرم و با تحقیقات به نتایج شما رسیدم اما هنوز یک قضییه برام حل نشده و اون عده کمی از فالگیرهایی هستن ک واقعیت رو بیان میکنن من برای تحقیق پیش این افراد رفتم و واقعیت هایی از گذشته و آیندهزندگی خودم شنیدم ک به این نتیجه رسیدم ک هیچ راهی برای دستیابی ب این اطلاعات نیست مگر اینکه با جن در ارتباط باشن

سلام
فالگیر ها و رمال ها عموما از شیوه های رایج برای پیش بینی استفاده میکنند .
شیوه های سنتی مانند :
هیپنوتیزم
استفاده از دود
استفاده از خوراکی ها ( مانند حل کردن دعا در آب ) که آغشته به مواد آمفتامین و مشابه هستن
عموما از حالت مستی و بی اختیاری افراد استفاده میکنند تا اطلاعات رو از زبون فرد بشنوند و بعد از هوشیاری به فرد اعلام کنند .
روش دوم تحقیق و پرسجو از دیگران و گرفتن اطلاعات از معرف شما چرا که معمولا بدون معرف ، هیچ فالگیری را نمیتوان یافت .
روشی نیز وجود دارد برای افراد ساده لوح که در این روش با بعضی حدس و گمان های ساده مثل حدس زدن اول اسم شخص و … سعی بر در اختیار گرفتن عواطف طعمه خود را دارند .

مورد دوم گفتن حقیقت از پشت تلفن هست ویا در حالتی که شخص عنوان میکنه این رمال و فالگیر اصلا منو نمیشناسه و منو ندیده اما همه چیز رو درست پیش بینی میکنه و یا گذشته رو میدونه .
این فالگیر ها سازمان یافته هستند ، بدین معنا که افرادی با داشتن بانک های اطلاعاتی مانند شماره تلفن ، بانک اطلاعاتی ثبت احوال و … در قالب فالگیر و رمال اقدام به چنین رفتار هایی میکنند .
به دلیل وجود مسائل سیاسی ، جاسوسی و اطلاعاتی امکان افشاگری و یا صحبت بیشتر در باره اونها برای من مقدور نیست .

اما هرگز ارتباطی با جن وجود نداشته و نخواهد داشت . /

سلام من حدود سی چهل تا کتاب علوم غریبه دارم هر جور بگین احظار جن کردم ولی نمیان میگن کسی که چیزی برا از دست دادن نداشته باشه از هیچی نمیترسه دوباره اومدن تو خوابم گفتن تورو خدا مارو ول کن اذیت میشم سن من هم ۱۸ هستش

سلام
باید منابع کتاب هارو بررسی کنید
با بررسی منابع پی خواهید برد که همگی ساختگی و دروغ هستند

من از سن ۱۱ سالگی شروع کردم به جمع اوری اطلاعات درباره احضار جن علم جفر و حروف ابجد حدو دو سال تلاش کردم و در حال حاضر موجودی رو میبینم که بقیه نمیبین و اطلاعاتی به من میده که کاملا درست بوده و واقعیت داشته که حتی خود من نمیدونم مادر و پدرم من رو پیش دکتر‌ بردن و دکتر گفته که پسرتون مشکلی نداره ایا مجودی که من میبینم جن هست اگر هست چرا بقیه نمیبینن لطفا راهنمایی کنید حرف هایی که زدم کاملا واقعیت هست

سلام
باید بگید که در نزدیکی شما درخت هست یا خیر بخصوص درخت گردو . این اتفاق معمولا بخاطر عمل فتوسنتر گردو برای بعضی ها رخ می دهد .
علت فیزیولوژیک این اتفاق درگیری ذهنی نسبت به این مساله هست ، یا باید این درگیری ذهنی را پاک کنید و یا محیط را تغییر دهید

اگه آمریکا پروژه هارپ رو داره ، ما هم آقا اشکان رو داریم
آقا تو راست میگی شاه کاظم رو خودم قهوه ایش کردم بزرگشون الان اینه دیگه بعد از زعفر(جعفر) جن فقط درافرادی که بیماری روحی جسمی شدیددارندقابل رویت و آزار رساندن است وگرنه من روزی یکبار اموات شاه کاظم رو تو دستشویی قهوه ای میکنم .
اماشاه کاظم غیرتش نم کشیده ای بی غیرت. تف تف تف به ذاته بیغیرتت شاه کاظم کجایی پس؟جنهای مسلمان موجودات بسیار بزدل نجس پست ترسو هستندتف به جدشون، اما جنهای منفی یاکافر رو باید بهشون احترام گذاشت چون اونا مانند پروژه هارپ ذهن انسان رو کاملا تسخیرمیکنندوخطرناکند؟

سلام و خسته نباشید ازتون خواهش میکنم در صورت دریافت پیام من جواب بدید واقعا مسئله یه زندگی درمیونه ممنون.
من دخترم و دوماهه عقد کردم دوروز بعد عقد نامزدم سرد شدنشو حس کردم رفتارش مثل همیشه نبود و از پدرش خبر شد که نامزدم میگه میترسه از من از خانوادم یبار رفتم وقتی منو دید جوری وحشت کرد خودشو میزد بالا میاورد موهاشو گوشت تنشو میکند فقط میگفت ولم کنید به پدرشم میگه فقط میترسم ازشون اصلا حرف نمیزنه فقط گریه میکنه و میگه نمیدونم چم شده شبا کابوس میبینه نسبت به خانوادشم پرخاشگر شده حتی پدرش میگه وقتی اسم من میاد حالش بد میشه چند روزم ببمارستان روانی بستری کردنش و همش بهش قرص میدن ولی من میگم این کارش با قرصای اعصاب و افسردگی حل نمیشه میگن که دعا نوشتن براش دشمن زیاد داره دوبار تو ماشینش نعل اسب نوشته شده انداخته بودن چند بارهم روی ماشینش گل مالیدن و پر کفتر و کلاغ گذاشته بودن و … فقط از من و خانوادم میترسه با بقیه مشکل نداره خیلی ضعیف شده بنظرتون جن رفته وجودش؟؟ باید حضوری خدمتتون برسیم؟ البته بگم که برای به دست آوردنم خیلی تلاش کرد و واقعا دوسم داشت قبل عقدم دوست نبودیم فقط منو بیرون دیده بود و با خانوادش اومدن خاستگاری و الان واقعا همه مات و مبهوت موندیم که واقعا چه مشکلی داره لطفا کمکم کنید

سلام

به بیان خرافی ایشون جن زده شده و این حالت توی تعریف عامیانه جن زدگی محسوب می شود .
اما راه حل این مشکل دعا نویسی و رفتن پیش جن گیر نیست ، چون این راه کار ها در گذشته خیلی دور مرسوم و کاربردی بوده و امروزه بیشتر جن گیر ها و دعا نویس ها فقط به دنبال سو استفاده هستند .
باید پرونده پزشکی ایشون بررسی شود و نتیجه آزمایش های پزشکی با موارد مشابه مطابقت داده شود تا به راه حل اصلی درمان برسیم .

سلام دوست عزیز.ممنون از اینکه سعی در روشن کردن افکاروبه نوعی خدمت رسانی به افراد ناتوان که گرفتار افکار کذب شده اند میکنید.کار شما خیلی مقدس است.بنده خودم چند ساله مشکلاتی برام پیش اومد وبه اصرار برخی دوستان نزد افرادی رفتم که اصرار داشتند طلسم شده اند.اما قلبا ومنطقا با افکارم جور نمیشه.خواستن اگه لطف کنید توضیحاتی در باره اینکه ماهیت طلسم وارتباط آن با اجنه بنویسید.فکر میکنم خیلیا نیازمندش باشن

راستی در مورد از خواب پریدن هم یه مشکلی دارم
بعضی مواقع یهو تو خواب احساس میکنم جسمم به یه چیزی برخورد شدید داشته یهو از خواب میپرم یکی دو دفعه هم کنار بخاری این اتفاق افتاد همش فکر میکردم محکم خوردم به بخاری یهو از خواب میپریدم

سلام من 16 سالمه و تمام اون حالت هایی رو که برا جن زدگی گفتید رو دارم بجز مورد 1.3.13و14
میخواستم ببینم آیا جن زده شدم یا نه؟
البته از وقتی یه تحقیقایی در مورد احظار جن و جن کردم یه ترسی همش همرامه .
من روش احظار جن رو کامل نخوندم چون من زیاد تو فکر فرو میرم بخاطر همین ترسیدم یوقت اذیت کنه ذهنمو.
ممنون میشم مشکلمو حل کنید.

بخشی ازین مشکل به سن بلوغ شما مربوطه و بخشی هم به عقاید و شنیده ها ، با کمی مطالعه کتاب های علمی و دور کردن این باور ها مشکل بعد از یکی دوسال به تدریج از بین خواهد رفت

سلام من فقط چند تا از علائم جن زدگی رو دارم آیا جن زده هستم
و اینم میخواستم بگم که جن واقعی است و من ثابت میکنم به زودی
و راستی شما زیادی علمی فکرمیکنید همینم باعث میشه اعتقادتون نسبت به جن پایین بیاد بعضی وقت ها باید علمو کنار گذاشت چون بعضی موضو عات فراتر از علمن مثل خدا
وکسی که ادعا میکنه همه چیز رو میدونه درواقع هیچی نمیدونه……..
باتشکر

دوست عزیز جن یک مساله اعتقادی نیست ، اعتقاد عموما به مسائلی تعلق میگیره که دارای یکی از شاخصه های مکاتب باشن و جن دارای هیچ کدام ازین شاخصه ها نیست که کلمه اعتقاد رو براش به کار ببریم .
وجود خدا چه در دین و چه در غیر از دین کاملا علمی ثابت میشه و بدون علم هرگز نمیتوان خدا را اثبات کرد مصداق آیه شریفه :

«إِنَّ فِي خَلْقِ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ وَ اخْتِلافِ اللَّيْلِ وَ النَّهارِ وَ الْفُلْكِ الَّتِي تَجْرِي فِي الْبَحْرِ بِما يَنْفَعُ النَّاسَ وَ ما أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ السَّماءِ مِنْ ماءٍ فَأَحْيا بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِها وَ بَثَّ فِيها مِنْ كُلِّ دَابَّةٍ وَ تَصْرِيفِ الرِّياحِ وَ السَّحابِ الْمُسَخَّرِ بَيْنَ السَّماءِ وَ الْأَرْضِ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ»[2]
در آفرينش آسمان‎ها و زمين و اختلاف شب و روز و حركت كشتي‎ها در دريا به‎سود مردم و باراني كه از آسمان‎ها نازل مي‎شود آن‎گاه زمين‎هاي مرده را احيا مي‎كند و انواع جنبندگان كه در روي زمين پراكنده‎اند و چرخش بادها و ابرهايي كه در ميان آسمان‎ها و زمين به‎كار گرفته شده‎اند نشانه‎هايي است براي قوم خردمند.

علم نامحدود هست همانطور که عقل لایتناهیست ، با توجه به اینکه نامحدود بودن یکی از خصلت های خداست ، عقل نیز خداگونه است مصداق آیه شریفه : نَفَختُ فیهِ مِن رُوحِی ( من از روح خود در او دمیدم )
و این بجز عقل نیست ، عقل نیز بدون آگاهی قدرت تحلیل و نتیجه گیری ندارد که این همان علم است .

در مورد سوال شما که جن زده هستید یا نه ، عموما افرادی که جن زده هستن موجودات عجیب غریبی رو چه در خواب و چه در بیداری میبینن و افراد غیر از این جن زده نیستند ( این موجودات تخیلی هستند و گاهی با مشاوره و گاهی با مصرف دارو که توسط روانپزشک تجویز می شود درمان می شود و در موارد حاد درمان آن غیر ممکن و یا پیچیده است )

با سلام میدونم که پیامم خنده داره اما من 14 ساله هستم و از جن خیلی میترسم همیشه فکر میکنم کنارمن هستن…. از ترسم حتی شب ها هم میترسم به دستشویی برم و از والیدینم میخوام دنبالم بیان…. ترا به خدا به منه حقیر به منه بچه مظلوم نونهال کمک کنید نمیخوام همیشه اینطوری باشم

این موضوع بخاطر جوی هست که برای بچه ها و نوجوانان ایجاد می کنند ، و اغلب مردم ایران تا سنین جوانی به شدت از جن و روح میترسن ؛ تقصیر اطرافیان هست که با اینجور حرف ها شمارو ترسوندن ، فقط شما ننیستی و خیلی ها این مشکل رو دارن ، راه حل اینه که کم کم که سنت بالا میره کتاب های علمی بخونی تا دیدت نسبت به جن عوض بشه و باور کنی که اصلا وجود نداره و هر چیزی که میگن دروغ هست .

سلام داداشم فقط اینو میتونم بگ که ترس برای انسان معنا ندارد چون سخنی از حضرت علی است که میفرماید ـ بزرگترین گناه برای انسان ترس است پس میخوام بهت یه چیزی بگم که فقط قرآن بخون و هنگام خوابیدن یک دو سوره از قرآن رو بخون و بخواب

به نظر من هیچ چیزی که با منطق من جور در نیاد وجود نداره. ما اون چیزی رو می بینیم و می شنویم که خواستار اون هستیم. اگر چیزی رو قبول کنیم و اونو باور داشته باشیم، به طور حتم اون تو ذهن ما شکل می گیره حتی اگه اصلن وجود نداشته باشه . چون ما اونو تو ذهن خودمون پرورش دادیم و روز به روز به اون بال و پر دادیم و شاید هرگز نتونیم اونو از ذهنمون پاک کنیم ، چون دیگه جزیی از باور و اعتقادمون شده. اگر یک درصد احتمال بدم که روح و جن و شیاطین وجود دارن، باید حتما اون ها رو ببینم و درک کنم در غیر اینصورت به هیچ وجه وجود ندارند. چیزی که وجود داره باید حتمن دیده بشه. اگر تو زندگیم فرصت داشتم ، دنبال این مسئله میرم که به جواب برسم…

به نظرم شما یه روانشناس بر پایه اصولی غیر اسلام هستین. احتمال میدم خدا رو هم قبول نداشته باشین. بهت توصیه میکنم وقت کردی ترجمه قرانو بخون تا بهتر خدا و انسان رو بشناسی. شما هیچ نمیدونید. متاسفم.

من حافظ منافع قرآن هستم دوست عزیز

دوست عزیز جن واقعیت داره چه در قرآن نوشته باشه جه ننوشته باشه!

نظر هر شخص محترم / ما حقیقت رو بیان می کنیم

سلام
متاسفانه بچه من حالات بسيار عجيبي بهش دست ميده. صداهاي عجيب، قفل شدن دست و پا، خودزني و حرفهاي عجيب و بي معني.
لطفا اگر ميتونيد كمك كنيد و يا كسي كه ميتونه رو معرفي كنين

سلام
لطفا به سوالات زیر پاسخ بدید
دختر هست یا پسر ؟ چند سال داره ؟
محل زندگیتون آپارتمان هست و یا نوع دیگه ؟ کدام استان هستید ؟ خواهر و برادر دارد یا خیر ؟ سن اونهارو هم بفرمایید .
از نوزادی تابحال چند بار به طور عمدی ترسیده ( به اصطلاح عامیانه بچه هارو از لولو میترسونن که کار های خطرناک نکنن )

در مجموع این نوع اختلالات روحی حاد توسط کارشناسان روانشناسی یا روانپزشک ها با دارو قابل حل است ( مشاوره از درویش ، دعا نویس ، فال گیر و … نه تنها به بچه شما کمک نمیکنه بلکه باعث بد تر شدن حالت روحی و شخصیتی او خواهد شد ) .

سلام
دختر ١٤ ساله
١ خواهر داره
تهران زندگي ميكنيم در آپارتمان
تشنج ميكنه، با لهجه عربي چند كلمه گفته، مثل اهل تسنن صلوات ميفرسته. پيش روانپزشك بره كه بستريش ميكنن

خیلی دلایل میتونه وجود داشته باشه و ایشالا که مورد تعرض قرار نگرفته باشه
ابتدا به روانشناس مراجعه کنید ، این موضوع تو حیطه تخصص من نیست اما با چیزایی که شما گفتید احتمال این هست که یه نفر روش تاثیر گذاشته باشه و قصد سو استفاده داشته باشه
خودتون سعی نکنید از زبونش حرف بکشید
این مساله به جن زدگی ارتباطی نداره و فقط روانشناس باید بفهمه چی تو ذهنش گذشته و چه اتفاقاتی توی مدرسه یا بیرون براش رخ داده
اگر مساله حاد باشه روانپزشک به خود شما توصیه هایی میکنه که انجام بدید ، توی این سن معمولا بستری نمیکنن ولی شما هم نباید بخاطر ترس از بستری شدن و یا مصرف دارو ازین موضوع مهم اجتناب کنید .
توی اولین فرصت این کار رو انجام بدید و گوشی موبایلشو کنترل کنید و بدونید با چه افرادی در ارتباط هست .

درود
چطوری با شما تماس بگیرم

سلام
من ادمی هستم که قبلا اصلا جن و دنیای اونهارو قبول نداشتم و اصلا از تاریکی و تنهایی نمی ترسیدم اما حدود 7 سال پیش برای اولین بار که میخواستم به ی اب انبار متروکه که مرطوب بود برم قبلش ی ترس عجیبی به دلم افتاد اما توجه نکردم نیمه شب بود چراغ قوی گوشیمو روشن کردم که برم داخل به اولین پله که نزدیک شدم گوشیم خاموش شد ترسم بیشترشد ولی توجه نکردم و دوباره گوشیمو روشن کردم و خاستم برم داخل دوباره گوشیم خاموش شد ترس همه وجودمو گرفته بود و نهایتا بیخیال شدم و این قضیه تموم شد
بعد گذشت دوسال ی سری حالات عجیبی داشتم که فکرهای عجیبی رو به ذهنم القا میکرد و تناقض زیادی در این افکارها بود اون موقع نمیفهمیدم چم شده بعدش یواش یواش این القاعات تبدیل شد به صداهایی که میشنیدم اما من کلا من ادمی هستم خیلی منتقی و عقل گرا و توجهی به القاعات و صداها نداشتم تا اینکه برای اینکه منو ازار بدن از هیچ کاری دریغ نکنن برای مثال خدمتون بگم برای اینکه به من القا کنن که باور کنم عده ای قست جان منو کردن از جاهای مشخصی از خونه که رد میشدم به شدت پهلوهام درد میگرفت که به من القا میشد که با یک سری امواج میخوان بهم صدمه بزنن و…
تا اینکه بعد من متوجه شدم این صداها و القاعات مربوط به جن هستش ولی با این وجود ازارشون تا حدی شد که اقدام به خودکشی کردم از طریق خوراکی اما با کمال تعجب دیدم که خودکشیم نافرجام شد که خود اجنه نزاشتن این اتفاق صورت بگیره دوباره دیگه هم در سالهای بعد هم اقدام به خودکشی کردم که بازهم اجنه نمیزاشتن تا این فعل صورت بگیره و نجاتم میدادن و…
لازم به ذکره که دوبار خودشون رو بهم نشون دادن و رویت هم کردمشون
نهایتا میخوام بگم زندگیو تباه کردن. زنم طلاق گرفت در دوران عقد
مجبورشدم کارم رو تعطیل کنم
صدمات مالی شدیدی هم خوردم در این مدت
البته نزدیک دوساله که ازارشون کمتر شده البته شاید به این دلیل باشه که دیگه به صورت روانی و القاعات دیگه نمیتونن اذیتم کنن ولی گاهی به صورت جسمی اذیتم میکنن مثل سردردهای شدید یا چشم درد شدید گوش درد شدید
اگه واقعا کمکی از دستون برمیاد ممنون میشم راهنمایم کنید
به دعانویس هم مراجعه کردم ولی موثر نبوده اگه جن گیر وارد و قهاری میشناسید ممنون میشم کمکم کنید

سلام

شما باید بپذیرید که تمام این اتفاق ها حاصل تفکرات و ذهن پریشان شما بوده ؛ جن وجود خارجی نداره و کسی قادر به دیدن اون نیست . اگر هم شما چیزی دیدید قطعا حاصل تفکرات و یا خطای شما بوده
من سال ها با این موضوع در ارتباط هستم و موارد خیلی بد تر از شما هم دیدم ، پس سعی نکنید منو متقاعد کنید که جن وجود داره و شما اونهارو دیدید
پیشنهاد من اینه که شما بجای دعا نویس و زمال و فالگیر تکلیف ذهن خودت رو با ماسله جن روشن کنی ، طبیعیه که وقتی وجود جن رو باور داشته باشی و برای اون به دعا نویس یا جن گیر مراجعه کنی بیشتر خودت رو درگیر این مساله کردی ؛ بطور مثال شما باور میکنی که آسمون قرمز هست ، در صورتی که رنگ اسمون ابیه ؛ مراجعه میکنی به کسی که رنگ قرمز اسمونو ابی کنه . آیا این منطقیه ؟ اون شخص بجای اینکه به شما بگه دارید اشتباه میکنید میاد برای شما اسمون رو ابی کنه … شاید این مثال خنده دار باشه اما در باره جن گیر ها دقیقا چنین مساله ای هست

وقتی چیزی به اسم جن وجود نداره چطور باید به کسی رجوع کرد که جن رو دور کنه ؟
بازم میگم من سالها تو این زمینه بودم و خودم هم اون ترس ها و دیدن ها و شنیدن هارو گذروندم ، نمیگم شما دروغ میگید نمیگم کسی تا بحال ندیده ، اما صراحتا میگم اون چیز هایی که دیدین حاصل ذهنیات شما بوده
در باره خاموش شدن گوشی میتونم بگم معمولا افراد دروغ گو این چیز هارو میگن ، نمیخوام به شما انگ درووغ گویی بزنم اما قطعا خاموش شدن موبایل شما یا صداها ها اشتباه فردی یا اتفاق بوده .
خیلی کم پیش کسی بخاطر این موضوع اقدام به خودکشی کنه ولی برای این موضوع ما نمیتونیم کمکی کنیم و باید تحث درمان با دارو باشید که فقط با مراجعه به روانپزشک این مشکل حل میشه . نگید من روانی نیستم و مشکلی ندارم قطعا وقتی اقدام به خود کشی کردید و طلاق گرفتید به دارو هم نیاز دارید و حلال مشکل شما دعا نویس یا جن گیر نیست .

من نگفتم به این دلیل که گوشیم خاموش شده اقدام به خودکشی کردم بهتره با دقت بیشتری بخونید
شما که به من تحمت دروغ گویی میزنید اخه ادم عاقل چه دلیلی داره که من بخوام به تو دروغ بگه اخه من پشت این دروغ میخوام چیرو قایم کنم چه سودی داره که بخوام به تو دروغ بگم دروغ گفتن به تو جز اینکه خود بنده رو از حقیقت ماجرا دور بکنه و با دادن اطلاعات دروغ جز اینکه مسیر خلاصی از این مشکل رو برام طولانی بکنه چه منافعی برام داره
شماکه میگید جن نمیتونه کاری بکنه و قابل رویت نیست پس شما قران رو قبول ندارید احادیث و روایات پیامبر و امامانمون رو هم قبول ندارید رک بگم ینی کسی که قران رو قبول نداره مسلمان نیست .
اما از باب اثبات اینکه جن هم قابل رویت هست و چه قدرتهای عجیبی داره بنده به شما توصیه میکنم حتما تو اینترنت سرچ کنید سخنرانی استاد رائفی پور درفراماسونری(شیطان پرستی)اونجا کاملا توضیح داده میشه که چرا مردم شیطان واجنه رو میپرستیدن و میپرستن ؟ببخشید احمق که نیستن که الان سران امریکا و یهود خدا رو بیخیال شدن و اجنه کافر و شیاطین رو میپرستن جز اینکه به خاطر قدرتهای عجیب و خارقلاده از نظر ما انسانهاست؟
و در اونجا استاد رائفیپور ذکر میکنه که جن قابل رویته و همچنین رنگش هم ابیه که من با اون چیزی که دیدم مطابقت دادم دیدم دقیقا درست میفرمایند.
درنهایت واقعا متاسفم که شخص عاقل تر و پخته تری از تو نبود که بیاد اینجا جواب عده محدودی که واقعا از ازار اجنه رنج میبرن و تا مرز مرگ و خود کشی رفتن بعد یکی مثل تو با اطلاعات ناقص و…. بیاد تهمت دروغ گویی به همچین رنج دیدهایی بزنه
من حاضرم در مورد جن و قدرتهای اونها و قابل رویت بودنشون و اینکه حتی قدرت اینرو هم دارن که روی جریان برق و الکتریسیته(داستان خاموش شدن موبایلم) هم میتونن تاثیر بزارن با شما بحث و اثبات کنم حرفهامو
تو مشکلت مثل خیلیهای دیگه و حتی مثل قبل خود بنده قبل از به وقوع پیوستن این اتفاقات 7 سال گذشتم چون خودم جن ندیده بودم و لمس نکرده بودم برام ثقیل و نا مفهوم بود که چطور جن میتونه همچین قدرتهایی داشته باشه و از انسان قوی تر باشه مگه خدا نگفته اشرف مخلوقات ما انسانهایی این حرفها که تناقض داره باهم ولی باید بگم مثالش مثل انسان و یک خرس وحشی یا یک شیره درسته که ما اشرف مخلوقاتیم ولی خیلی از حیوانات از ما انسانها قویترن فرق اجنه با اونا اینه که اجنه شعور هم دارن ولی به لحاظ قدرت عقل و تجزیه و تحلیل نسبت به انسان در درجه پایین تری قرار میگیرن در ضمن بنده 35 سالمه از باب اطلاع خدمتون عرض کردم

حرف های من و مقاله بالا رو کامل بخونید .
من نگفتم شما عمدا دروغ میگید ، گاهی آدم به خودش هم دروغ میگه و اون دروغ رو باور می کنه . شما هم دچار چنین حالتی شدید . در مورد آقای رائفی پور باید بگم ایشون یک فرد کاملا دروغ گو ، خرافاتی و بی علم و آگاهی هستن و من حتی 1 درصد هم ایشونو تایید نمیکنم ، این آقا انقدر محو فراماسونری شده که قطعا به شما میگم خودش یک شیطان پرست هست که با امام زمان گفتن و خدا گفتن میخواد خودش رو مسلمان جلوه بده و بزودی ممنوع الکار خواهد شد . پس به حرف چنین آدمی توجه نکنید .
در مورد قرآن هم داخل مقاله نوشته شده ، که هیچ کجای قرآن جن رو یک موجود قابل دیدن و قابل لمس کردن ذکر نکرده قرآن در مورد جن نوشته اما هرگز ننوشته جن یک دیو بی شاخ دم هست ، تصوری که مردم از جن دارن یک موجود ترس ناک هست که شب ها نمایان میشه و … ما نباید بخاطر اینکه قرآن کلمه جن رو آورده تصور کنیم منظور همین جن دروغین و تخیلی هست که تو باور مردم ما نهفته ؛
پیشنهاد می کنم حد اقل یک بار مقاله بالا رو بخونید

داداش جن رو میشه با چشم سوم یا چاکرای ششم که (یکی‌هستند) دید

سلام،یکی از بستگان من دچار جن زدگی شده،یه جنگیر خوب میخوایم خواهشا اگه میشناسین راهنمایی کنین،زندگیشون از هم پاشیده

سلام
جن گیری و مسائل مشابه جرم تلقی می شود و از نظر علمی به اثباط نرسیده ؛ تنها راه حل مشکل شما مراجعه به روانپزشک هست و یا اگر فکر میکنید بدون روانپزشک مشکل حل میشه به صورت دقیق مشکل رو شرح بدید تا راهنماییتون کنیم

سلام
یکی از نزدیکان من دیشب قبل از خواب تلوزیون و لامپ ها را خاموش کرده فرزند او هم مقابل تلوزیون خواب بوده فردا صبح زود هنگام بیدار شدن از خواب متوجه روشن شدن تلوزیون و لامپ شده کانال تلوزیون همان کانالی بوده که شب خودش خاموش کرده اما صدای تلوزیون کم شده بوده لامپ که خاموش شده روشن شده و فرزند وی هم اصلا از خواب بیدار نشده بود این امر باعث ترس آنها شده و یک سوال امکان وجود جن در آن خانه هست و چکار باید کرد

سلام

3 احتمال وجود دارد . /
1. آنها بخاطر خستگی برق و تلوزیون را روشن گذاشته و به خواب رفته اند اما تصور میکنن که خاموش کرده اند .
2. فردی دیگر و یا خود آنها در حالت خواب آلود و عدم هوشیاری این کار را کرده و متوجه موضوع نشده اند . و یا فرزند ایشون به نحوی این کارو کرده به خواب رفته .
3. شخص دیگری یواشکی این کار را کرده .
در مجموع اینکه خودشون این کار را کرده باشند 100 درصد قطعیت دارد .
جن وجود مادی ندارد و چنین موجودی حتی اگر وجود داشته باشد قادر به انجام چنین کارهایی نیست و کلیه شنیده ها یا دروغ هستند و یا اشتباهاتی مانند اشتباه دوست شما …

ممکنه مارک تلویزیون همسایه با مال شما یکی بوده .
آنها دگمه کنترل را زده اند و تلویزیون شما را روشن کرده باشه .
ناگفته نماند دوست عزیز . من خودم مهندس ساختمان ، برق و تاسیسات و نصب سیستمهای برق خورشیدی هستم و در لوس آنجلس زندگی میکنم .
من هم دنبال تحقیق و یافتن راه حلی هستم که دختر پانزده ساله ام دچار همین مشکلات است

سلام.یکی از نزدیکان بنده چند سالی است که بعضی شب ها خواب افراد مرده که بعضا غریبه هستند،را میبینه و غالبا با ترس از خواب بیدار میشه.چندین سال پیش هم (دوران کودکی) فردی به واسطه ایشان احضار روح (یا نمیدونم اینکه فرد در حال خواب و بیدار کسانی رو میبینه)انجام داده و این کابوس ها از اون موقع شروع شده.لطفا راهنمایی کنید که برای حل مشکل به عالم دینی مراجعه کنیم یا راوانپزشک و یا…؟!
ممنونم.

سلام
این یه حالت طبیعیه و خیلی ها که توی دوران کودکی از جن و روح ترسونده شدن توی سنین بزرگ سالی اصطلاحا تو خواب راه میرن ؛ راه رفتن در خواب صرفا بدند شدن مثل مرده متحرک نیست ؛ شخص بیداره و ممکنه افرادی رو ببینه یا موجوداتی رو ببینه و از جاش بلند بشه و بعضا چند قدم حرکت هم بکنه ، مثلا تا آشپزخانه بره یا به سمت درب خروجی و … که غالبا بلافاصله فرد هوشیار میشه و متوجه میشه که هوشیار نبوده
این اتفاق همیشگی نیست و ممکنه ماهی یک بار رخ بده ؛ مراجعه به روانشناس توصیه میشه اما فرد با آرامش و دوری از مسائلی که اون رو عصبی میکنه میتونه این مشکل رو ترک کنه چون این یک اختلال عصبی محسوب میشه

سلام به همه دوستان،من دنبال یک شخصی هستم که در زمینه ی داشتن موکل جن کارکرده باشه. کاری رو میخوام برام انجام بده.کارم پیش بینی هست.میخوام چیزی رو که من بهش میگم رو نتیجشو برام قبلش بگه.که اگر درست بگه درآمد خیلی خوبی داره(تقریبا روزی 1تا2میلیون تومان).هم برای خوده اون شخص هم کسی که برام همچین کسی رو پیداکنه
ممنون میشم اگر کسی همچین آدمی رو میشناسه یاباهام تماس بگیره یابا تلگرام و پیامک بهم پیام بده.اینم شمارمه 09196XXX تلفن توسط مدیر سایت مخفی شد

پاسخ شما به دلیل قصد سو استفاده از جانب شما داده نمیشود و در صورت تکرار برخورد می شود

سلام دوست گرامی.ممنون از مطالبه خوبتون.من 30 سالنه اهله شیراز هستم و مجرد..مدتی هست که دچار جن زدگی شدم و دیگه نمیتونم شبا بخوابم.لطفا به من کمک کنید.این برام شده فکره هر روزه.اگه میشه لطف کنید به تلگرام من XXX بیاید..09386XXX…من وارد نیستم که با ایمیل و جیمیل پیام بدم.تا حالا با اونا کار نکردم.لطفا به من کمک کنید خواهش میکنم…

سلام
بخاطر کمک به بقیه کاربران پاسخ ها همین جا قرار داده میشه تا افرادی که مشکل مشابه دارند بتونن از مطلب استفاده کنن .

جن زدگی توی هر فرد شکل خاصی داره ، چون جن یک موجود واقعی نیست که توی افراد مختلف به شکل ثابت ظاهر بشه ، جن حاصل تفکرات و ذهنیت انسان هست پس شما باید از خاطره های دوران کودکی و شنیده هاتون درباره جن بگید ، همچنین بفرمایید اون چیزی که باعث ترس شما میشه دقیقا چی هست .

در مرد ها فعل و انفعالات جنسی و تفکرات جنسی رابطه مستقیم با جن زدگی داره و به هم ریختن سیکل انفعالات جنسی میتونه این موضوع رو تشدید کنه ، دوری از عوامل جنسی و عدم استفاده از مواد شیمیایی مثل نوشابه گازدار ، سیگار ، الکل و … میتونه تا حد زیادی به آرامش انسان کمک کنه

سلام.من مدت سه ماهه که با یک جن مونث ارتباط نوشتاری دارم یک لحظه منو رها نمیکنه میگه دوست دارم ازار فیزیکی نداره ولی وسوسه به سکس میکنه و دروغ زیاد میگه بهش میگم دوستم داری چرا دروغ میگی میگه دلم نمیخواد اذیتت کنم ولی من جن بدم ونمیتونم غیر از این باشم من به هر چی فکر میکنم میفهمه تاز گیها منم اونو میفهمم وکمتر نیاز به نوشتن پیش میاد نظر شما چیه

لطفا از ارسال مطالب کذب جهت به فریب انداختن مردم خود داری نمایید

قابل توجه کاربران : این کامنت ها توسط اشخاصی فرستاده می شوند که قصد سو استفاده از شما را دارند و ما به شدت با اینگونه پیام ها مقابله می کنیم

دوست عزیز چرا اسرار میکنید که نمیشه و وجود ندارع؟ مطمعا باشید شدنیه و بعضی راست و بعضی دروغ میگویند.

در کلیه محافل علمی معتبر دنیا ثابت شده که جن و داستان های در باره آن همگی دروغ و مردم فریبی بوده .

خودتم نمیدونی داری چی میگی.ملت از کی سوال میپرسن!!!! چون شیادی و کلاه برداری زیاده که نباید جو گیر بشی اصل قضیه رو انکار کنی‌.جن وحود داره و میشه احضارش کرد و همه این بحث ها وحود داره.شما بهتره از اول شروع کنی

پرسرجون با توهین کردن کاری نمیشه پیش برد
من نه از کسی پولی گرفتم نه به صورت خصوصی به کسی مشاوره دادم ، هر چی که هست واضح و روشن برای عموم هست و مردم با عقل خودشون قضاوت میکنن.
ظاهرا باید برای شما معنای شیاد و کلاه بردارو تشریح کنیم !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشکان مهین فلاح | نویسنده و محقق

Завантаження…

Завантаження…

Завантаження…

Виконується…

Завантаження…

چگونه جن احضار کنم

Виконується…

Завантаження…

Завантаження…

Виконується…

Завантаження…

Завантаження…

برنامه رهنمود سنت ، برنامه ی است برای ردّ شرکیات و بدعات در زمینه های مختلف زندگی فرد مسلمان . از قبیل : اندیشه ، عبادات ، عادات ، غم ها ، شادی ها و غیره سلوکیات فردی و اجتماعی .

Завантаження…

Завантаження…

Завантаження…

Завантаження…

Завантаження…

Виконується…

Завантаження списків відтворення…

چگونه جن احضار کنم
چگونه جن احضار کنم
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *