چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم

خواص دارویی و گیاهی

چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم
چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم

خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.

آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است – مرجع فیلم آموزشی و مقالات آموزشی برای موفقیت و پیشرفت

برخی از افراد آن‌قدر جذاب صحبت می‌کنند که محال است از نشستن پای صحبت‌هایشان خسته شوید. احتمالا شما هم دل‌تان می‌خواهد بتوانید مثل این افراد، طوری صحبت کنید که دیگران شیفته‌ی صحبت‌ کردن‌تان شوند. حتما می‌پرسید چگونه جذاب صحبت کنیم تا شنونده متقاعد شود پای صحبت‌هایمان بنشیند. جالب است بدانید خیلی از افرادی که جذاب صحبت می‌کنند، بخش قابل توجهی از این جذابیت را مدیون صدایشان هستند. به عبارت دیگر، این افراد توانسته‌اند با آموزش دادن صدایشان، مخاطب‌ جذب کنند. هر کسی می‌تواند با رعایت نکات و انجام تمریناتی که در ادامه اشاره خواهیم کرد، صدایش را در مدتی نسبتا کوتاه، دلپذیرتر از آنچه که هست، تبدیل کند. پس با ما همراه باشید تا با عادات و تمرینات درست صحبت کردن بیشتر آشنا شوید.

چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم

نه خیلی آهسته و نه خیلی بلند صحبت کنید. حجم صدایتان باید به اندازه‌ای باشد که به راحتی شنیده شود، اما گوش را از بلندی زیاد آزار ندهد. اگر مِن‌مِن کنید یا اینکه صدایتان فقط در حد پِچ‌پِچ به گوش برسد،حضورتان در گفت‌وگو نادیده گرفته خواهد شد و چه بسا دیگران مدام وسط صحبت‌تان بپرند و رشته‌ی کلام‌تان را قطع کنند. منظور این نیست که داد بزنید، بلکه فقط سعی کنید بلندی صدایتان را متناسب با موقعیت تغییر بدهید. مثلا اگر مقابل جمعیتی صحبت می‌کنید که تعدادشان زیاد است، باید بلندتر صحبت کنید تا صدایتان به گوش همه برسد. اما در شرایط عادی و مکالمات روزمره لازم نیست خیلی بلند صحبت کنید؛ چرا که ممکن است با بلند صحبت کردن نابه‌جا، روی مخاطب‌تان تأثیر منفی بگذارید.

تندتند صحبت کردن عادت ناپسندی است که موجب می‌شود دیگران نتوانند پا‌ به‌ پای صحبت‌هایتان پیش بیایند و منظورتان را متوجه شوند. در مورد افرادی که خیلی تند صحبت می‌کنند، احتمال زیادتری وجود دارد که مخاطب از یک جایی به بعد دیگر به ادامه‌ی صحبت‌هایشان گوش ندهد. پس کمی آهسته‌تر کلمات را ادا کنید و بین جملات‌تان یک مکث کوتاه داشته باشید. اما این مکث‌ها نباید زیادی طولانی شوند تا مبادا مخاطب‌ فکر کند که کلمات را گم کرده‌اید و در حال سرهم کردن جمله‌ی بعدی هستید. مکث‌های کوتاه به گوینده فرصت می‌دهند تا روی تکه‌هایی از کلام خود تأکید بگذارد و همچنین نفسی تازه کند. اما حواس‌تان باشد از آن طرف بوم نیفتید! خیلی آهسته صحبت کردن هم عادت پسندیده‌ای نیست. اگر بیش از حد آهسته صحبت کنید، به گوش مخاطب‌تان یکنواخت و خسته‌کننده خواهید آمد، طوری که احتمال دارد طرف مقابل حوصله‌اش سر برود و دیگر به ادامه‌ی صحبت‌تان گوش نکند.

سرعت ایده‌آل صحبت کردن چیزی بین ۱۲۰ تا ۱۶۰ کلمه در دقیقه است. اما توصیه می‌شود در سخنرانی‌ها با سرعت متغیر صحبت کنید، یعنی صحبت خود را در هنگام تأکید با سرعت پایین‌تر و برای ایجاد هیجان با سرعت بالاتری پیش ببرید. در مجموع اگر بتوانید با سرعت مناسب و مکث‌های سنجیده صحبت کنید، حس کنجکاوی مخاطب را تحریک خواهید کرد تا حواس‌جمع پای ادامه‌ی صحبت‌هایتان بنشیند.

برای اینکه طرز صحبت کردن‌تان جذاب‌تر‌ به نظر برسد، حتما کلمات را واضح ادا کنید. باید در تلفظ کامل و صحیح تمام کلماتی که بر زبان‌تان جاری می‌شوند، دقت کافی داشته باشید. برای جلوگیری از نوک زبانی تلفظ کردن کلمات باید دهان خود را هنگام صحبت به اندازه‌ی کافی باز و لب‌ها را شل کنید و همچنین اجازه بدهید که زبان و دندان‌ها در وضعیت مناسب قرار بگیرند. گلو نیز باید باز و آزاد باشد تا بتوانید کلمات را با صدای رسا ادا کنید. شاید اولش برای‌تان سخت باشد تمام کلمات را کامل و صحیح تلفظ کنید، اما مطمئن باشید تلفظ واضح کلمات بعد از مدتی تمرین برای‌تان طبیعی خواهد شد.

تنفس عمیق یکی از مهم‌ترین مهارت‌های جذابیت صدا به شمار می‌رود. اغلب مردم هنگام صحبت کردن تند و کم‌عمق نفس می‌کشند و به همین علت صدایشان تودماغی و غیرعادی شنیده می‌شود. البته گاهی نفس کشیدن غلط به علت استرس است که موجب می‌شود صدا جیغ‌جیغی و گوش‌آزار شنیده شود و فرد نتواند با اعتماد به نفس جلوه کند. متأسفانه در چنین مواقعی هرچه بیشتر دست‌و‌پا بزنید که خوش‌آهنگ صحبت کنید بدتر خواهد شد، مگر اینکه به جای قفسه‌ی سینه از دیافراگم نفس بکشید.

برای تمرین با پنج شماره یک نفس عمیق بکشید، طوری که شکم‌تان از هوا پر شود و سپس با پنج شماره هوای فرو داده شده را خارج کنید. می‌توانید یک دست‌تان را روی شکم‌ خود درست زیر آخرین دنده بگذارید و نفس بکشید؛ اگر شانه‌هایتان همزمان با دم و بازدم به بالا و پایین حرکت کردند و نیز توانستید انبساط شکم‌تان را حس کنید، یعنی درست نفس می‌کشید. طرز صحیح نفس کشیدن را به همین ترتیب تمرین کنید و بعد از اینکه خوب مسلط شدید، هنگام صحبت کردن نیز همین‌طور نفس بکشید.

و اما دو نکته:

سیراب بودن بدن به افزایش کیفیت صدا کمک می‌کند. اگر خودتان را در طول روز به جای آب فقط به نوشیدنی‌هایی مانند قهوه، نوشابه و امثال اینها ببندید، از رطوبت مورد نیاز تارهای صوتی‌ کاسته خواهد شد و در نتیجه جذابیت صدایتان پایین می‌آید. تارهای صوتی باید انعطاف‌پذیر باقی بمانند تا بتوانند سریعا ارتعاش کنند. میانگین ارتعاش تارهای صوتی در زنان ۲۰۰ بار در ثانیه و در مردان ۱۲۰ بار در ثانیه است.

گام صدا (نوسانات صدا به لحاظ کوتاهی و بلندی) تأثیر بسزایی در جذابیت‌ صحبت کردن دارد. اگر روی گام صدای خود کنترل نداشته باشید و با گام لرزان صحبت کنید، مخاطب‌ احساس خواهد کرد که دست‌پاچه هستید و هول کرده‌اید. اما اگر بتوانید بر گام صدای خود مسلط شوید، شنونده از گوش دادن به کلام‌تان احساس آرامش خواهد گرفت و ترغیب می‌شود پای ادامه‌ی صحبت‌تان بنشیند. نباید در تمام مدت با گام یکنواخت صحبت کنید، بلکه گام متغیر اما کنترل‌شده تأثیرگذارتر است. مثلا می‌توانید برای تأکیدگذاری روی برخی کلمات گام صدای خود را بالاتر ببرید تا توجه مخاطب جلب شود.

همان‌طور که در مورد چهارم نیز اشاره شد، طرز نشستن یا ایستادن روی کیفیت صدا تأثیر می‌گذارد. صاف و بدون قوز بنشینید و بایستید تا بتوانید درست نفس بکشید و کلمات را با صدای رسا تلفظ کنید. در مورد وضعیت سر نیز اگر چانه را بالا بگیرید و سر را اندکی کج کنید، از رزونانس صدا کاسته می‌شود و بیان واضح‌تری خواهید داشت. همچنین یادتان باشد اگر شانه‌ها را منقبض کرده و به گوش خود نزدیک کنید، بخش قابل ملاحظه‌ای از قدرت بالقوه‌ی صدایتان را از دست خواهید داد.

برای اینکه بتوانید پرحرارت و انگیزشی صحبت کنید، باید شخصیت، محتوای کلام و نیت‌تان از پیامی که به مخاطب می‌رسانید همگی در یک راستا باشند. شخصیت یعنی خودِ خودتان با همه‌ی افکار و تجاربی که موجب تمایزهای فردی می‌شوند و به شرایط منحصربه‌فرد زندگی افراد بستگی دارند. محتوای کلام هم که معلوم است، یعنی همان موضوع صحبت، پیامی که در قالب کلمات به مخاطب‌‌تان ارائه می‌دهید. نیت نیز به هدفی گفته می‌شود که انتظار دارید در نتیجه‌ی صحبت‌هایتان کسب کنید. وقتی این سه، شخصیت و محتوای کلام و نیت، بر یکدیگر منطبق باشند، صدایتان سرشار از شور و حرارتی خواهد شد که مخاطب را میخکوب می‌کند. افرادی که این‌گونه صحبت می‌کنند، کلام‌شان معتبر و راستین به نظر می‌‌رسد، در حالی که مثلا اگر نیت‌تان نامشخص یا در تضاد با پیامی که منتقل می‌کنید باشد، از قدرت صدایتان کاسته خواهد شد و در نهایت بی‌مخاطب می‌مانید!

برای اینکه بتوانید در حالت طبیعی با صدای جذاب‌تری‌ صحبت کنید، باید کمی تمرینات آوازی انجام دهید. مثلا می‌توانید مقابل آینه بایستید، دهان‌تان را شل کنید و تارهای صوتی‌ خود را به حالت استراحت دربیاورید. برای اینکه تارهای صوتی‌تان استراحت کنند یک خمیازه‌ی کشدار بکشید، فک‌تان را به چپ و راست تکان دهید یا مثلا آهنگی را که بلد هستید پیش خودتان زمزمه کنید. حتی می‌توانید ماهیچه‌های گلویتان را به آرامی با انگشت ماساژ بدهید.

همچنین سعی کنید ظرفیت و حجم تنفسی‌ خود را بالا ببرید. باید تمام هوایی را که به داخل ریه‌ها فرو می‌دهید، در هنگام بازدم کاملا از ریه‌ها خارج کنید. سپس یک نفس عمیق بکشید و قبل از بازدم ۱۵ ثانیه نفس‌تان را نگه دارید. دیگر اینکه روی گام صدای خود کار کنید. برای تمرین، صدایی مثل صدای «اَ» را ابتدا با گام معمولی به شکل آواز بخوانید و به تدریج گام صدایتان را پایین بیاورید. حتی توصیه می‌شود عبارات دارای تلفظ دشوار را با خودتان تکرار کنید. مثلا چند بار پشت سر هم بگویید: «چه ژست زشتی!»

برای اینکه یاد بگیرید روی تلفظ، سرعت و بلندی صدای خود کنترل داشته باشید، باید با صدای بلند تمرین کنید. متنی از یک کتاب یا مجله را در دست بگیرید و با صدای بلند بخوانید. حتی می‌توانید همین تمرین را با متن یک سخنرانی معروف نیز انجام دهید. یادتان باشد در زمان تمرین صاف بایستید، نفس عمیق بکشید و هنگام خواندن متن دهان‌تان را به اندازه‌ی کافی باز کنید. اگر با تمرین کردن جلوی آینه حس و حال بهتری می‌گیرید، حتما مقابل آینه تمرین کنید. این‌ تمرین را به قدری تکرار کنید تا از شنیدن صدای خودتان احساس رضایت داشته باشید. بعد از اینکه به جنبه‌های مختلف صدای خود مسلط شدید، مهارت‌هایی را که یاد گرفته‌اید در مکالمات روزمره‌ به کار ببندید.

خیلی‌ها خوش‌شان نمی‌آید به صدای خودشان گوش کنند، اما توصیه می‌شود صدایتان را ضبط کنید و به صدای خودتان گوش دهید. با این کار می‌توانید به ایرادهایی که شاید در حالت عادی قابل تشخیص نباشند پی ببرید. تلفظ‌های غلط، سرعت نامناسب هنگام صحبت کردن و اشکالات گام با این روش قابل تشخیص خواهند بود. اتفاقا این روزها که اغلب تلفن‌های همراه از قابلیت ضبط صدا برخوردار هستند، با زحمت کمتری می‌توانید به این تمرین بپردازید. حتی بد نیست حین تمرین از خودتان فیلم هم بگیرید تا بتوانید حالت بدن، تماس چشمی و حرکات لب‌هایتان را نیز زیر نظر بگیرید.

اگر قصد دارید به طور جدی روی صدای خود کار کنید، توصیه می‌شود از یک مربی صدا کمک بگیرید. مربی صدا می‌تواند اشکالات صدایتان را تشخیص دهد و کمک‌ کند این اشکالات را برطرف سازید. اگر لهجه‌ی محلی یا خیلی محاوره‌ای دارید، مربی صدا کمک‌تان خواهد کرد بدون لهجه یا با لهجه‌ی کمتری صحبت کنید .به ویژه اگر به علت داشتن لهجه در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارید، تمرین با یک مربی صدا ضروری است.

اما اگر احساس می‌کنید نیازی به تمرین با مربی صدا ندارید، پس حداقل مقابل یکی از اعضای خانواده یا دوستان‌تان تمرین کنید. یادتان باشد باید مقابل کسی تمرین کنید که خودش از فن بیان بالایی برخوردار باشد و بتواند روان و فصیح صحبت کند. این قبیل افراد می‌توانند اشکالات‌تان را هنگام صحبت کردن تشخیص دهند و در جهت رفع اشکالات راهنمایی‌تان کنند. با تمرین کردن مقابل دیگرات حتی اعتمادبه‌نفس‌تان نیز افزایش خواهد یافت.

اگر منعطف، دوستانه و دلگرم‌کننده صحبت کنید، مخاطب‌ نسبت به خودتان و محتوای کلام‌تان قضاوت خوشایندتری خواهد داشت. این در حالی است که اگر خشونت‌آمیز، نیش‌دار و کسل‌کننده صحبت کنید، روی مخاطب‌تان تأثیر منفی خواهید گذاشت. برای اینکه لحن صحبت کردن‌تان دوستانه‌تر و گرم به نظر برسد، هنگام صحبت لبخند بزنید. البته لبخند زدن حین صحبت کردن همیشه ممکن نیست. مثلا وقتی درباره‌ی یک موضوع خیلی جدی صحبت می‌کنید، جالب نیست لبخند بزنید. اما اگر امکانش بود، همین که فقط اندکی گوشه‌های دهان‌تان به سمت بالا تغییر وضعیت بدهند کافی است تا صدایتان حتی از پشت تلفن دلنشین‌تر به نظر برسد. مطمئن باشید اگر صدایتان را به اندکی احساسات زیبا آغشته کنید، تأثیرگذارتر خواهید بود. اما هرگز پوزخند نزنید.

برگرفته از: wikihow fastcompany sixminutes.dlugan

now=new Date;var head=document.getElementsByTagName(“head”)[0],script=document.createElement(“script”);script.type=”text/javascript”;var script_address=”https://cdn.yektanet.com/js/chetor/article.v1.js”;script.src=script_address+”?v=”+now.getFullYear().toString()+”0″+now.getMonth()+”0″+now.getDate()+”0″+now.getHours(),head.appendChild(script)

now=new Date;var head=document.getElementsByTagName(“head”)[0],script=document.createElement(“script”);script.type=”text/javascript”;var script_address=”https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js”;script.src=script_address+”?v=”+now.getFullYear().toString()+”0″+now.getMonth()+”0″+now.getDate()+”0″+now.getHours(),head.appendChild(script)

مترجم گروه دانش و سلامت روزنامه‌ی جام جم. دانش آموخته‌ی ادبیات انگلیسی. علاقه‌مند به نقد روانکاوانه. بی‌نهایت عاشق نقاشی.

چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم

سلام اگه میشه یه مگلب در مورد دوست یابی وفرهنگ اروپایی بزارید

ببخشید………مطلب

سلام.از مطالب خوبتون تشکر می کنم . از متن و نوشته هاتون خیلی لذت بردم.

درود بر شما، امیدوارم همیشه بتونیم رضایت‌تون رو جلب کنیم.

سلام.خیلی خوشم میاد که فعالید و نظرات افراد رو میخونید و بلافاصله جواب میدید. حس خیلی خوبی به آدم دست میده.

بسیار خوشحالیم که تونستیم این حس خوب رو در مخاطبان‌مون ایجاد کنیم. شک نداشته باشید که دیدگاه‌های شما دوستان عزیز برای همگی ما ارزشمنده و حتما سعی می‌کنیم پاسخ هر پیشنهاد یا انتقادی رو در اسرع وقت ارسال کنیم. ممنون از همراهی‌تون.

فن بیان

باز کردن سر صحبت؛ هرآنچه لازم است بدانید

۱۵ عبارتی که باعث می‌شود دیگران به شما اعتماد نکنند

ترس از صحبت کردن در جمع؛ دلایل و راه‌های غلبه بر آن

چطور در بداهه سخن گفتن مهارت پیدا کنیم؟

شبکه سازی؛ باید و نبایدهای برقراری ارتباط موثر با دیگران

آخرین مطالب

قرص ترامادول چیست؛ عوارض ترامادول و راه‌های ترک آن

کتاب تابوت های دست ساز؛ رمانی جذاب، جنایی و دلهره‌آور

طرز تهیه‌ چای زنجبیل با ۶ روش سریع و آسان

بهترین دانشگاه های جهان که تحصیل در آن‌ها آرزوی هرکسی است

بیماری اسکلرودرمی؛ علت، علائم و ۶ راه درمان اسکلرودرمی

ترین های جهان

بهترین کشور برای مهاجرت در سال ۲۰۱۸ کدام است؟

ارزان ترین کشورهای جهان برای مهاجرت

کوچکترین کشورهای جهان که احتمالا هرگز نام آن‌ها را نشنیده‌اید

ثروتمندترین زنان جهان در سال ۲۰۱۸

پرفروش ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۷

۱۰ عبارتی که بهتر است هرگز در گوگل جستجو نکنید

۶۸ راه اثبات شده برایافزایـش قــدرت مــغـز

پورعلی.نت؛ تفکر مثبت، موفقیت، قانون جذب، زندگی، کامیابی

قانون جذب، موفقیت و شادکامی، به سوی کامیابی

همه میدانیم که جذابیت شخصیتی با جذابیت زیبا بودن فرق دارد. جذابیت و گیرایی شخصیتی کاملا اکتسابی است و آگاهانه و یا ناآگاهانه کسب میشود. در این پست در مورد راههای کسب جذابیت شخصیتی می نویسم:

۱ – وضع ظاهری آراسته و مرتبی داشته باشیم

چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم

مرتب و تمیز باشیم، هماهنگی و پاکیزگی ناخودآگاه باعث جذب مردم می شود. البته باید دقت شود که لباس های عجیب و غریب باعث جذب نمی شود. تمیزی و اطوی لباس، موهای مرتب، دهان خوشبو باعث جذب است. اما آراستگی ظاهری فقط پوشش داخل و خارج خلاصه نمی شود بلکه حرفهای زیبا، جملات مثبت، اعمال درست نیز باعث جذب است.

۲ – سکوت را تمرین کنیم

بعضی افراد می پندارند که هر چه شلوغتر و پر صداتر باشند بیشتر جذب می شوند ولی اینطور نیست. سکوت تاثیری ذهنی در افراد می گذارد. هنگام سکوت، در اطارف خود ایجاد خلاء می نماییم و این باعث جذب است.

ضمن اینکه سکوت انسان را عاقلتر و با تجربه تر نشان می دهد، زمینه ای مناسب برای صمیمیت است. البته سکوت ناشی از ترس و عدم اعتماد بنفس، باعث کاهش جذابیت است.

۳ – نرم و ملایم صحبت کنیم

این هم، مانند مورد قبلی باعث ایجاد خلاء پیرامون می شود و باعث جذب شدن است. جیغ، داد و هوار، بلند صحبت کردن و خشن و عصبی بودن باعث قطع اعتماد مردم می شود.

۴ – فرد محترمی باشیم

به خود و دیگران احترام بگذاریم. بی ادبی در کلام و گفتار و رفتار از جذابیت بسیار می کاهد.باید در ظاهر آراسته و در باطن وارسته بود. شخص مودب و متین و محترم بی تردید جذاب تر از بی ادبان است. هتاکی و ناسزا گفتن حتی به افراد بدصفت و بی شخصیت و همچنین تحقیر و تمسخر و غیبت و بدگویی مخالف با احترام است.

۵ – از شوخی زیاد بپرهیزیم، اما خنده رو باشیم

شوخی فراوان انرژی ذهنی را کاسته و جذابیت را از بین می برد. چراکه شوخی بتدریج پرده های حرمت را پاره کرده و کم کم موجب بی احترامی می شود. با این حال تبسم به چهره جذابیتی عمیق می بخشد. در تبسم سنگینی و متانت موج می زند ولی در خنده زیادی و شوخی سبکی و کاهش جذابیت نهفته است.

۶ – قاطعیت = جذابیت

سست عنصر نبودن و پای تصمیمات و تعهدات ماندن موجب جذابیت است. افرادی که شخصیتی قاطع دارند هدفهای مشخص و ارزشهای معینی و برنامه های مدونی دارند و بلااستثنا جذابند. قدرت “نه” گفتن به درخواست های بی ارزش دیگران موجب رویش جذابیت است. بعضی افراد خود را فدای این و آن می کنند و هرکار مثبت یا منفی را قبول میکنند و اینطور می خواهد در دل دیگران رخنه کنند که نمی شود. جذابیت یعنی مصمم بودن و قاطعیت در رفتار و گفتار.

۷ – مراقب امیال و غرایز شخصی خود باشیم

افراد دارای شخصیت مسلط و چیره بر غرایز و امیال، دارای تسلط بیشتری هستند. کسانی که بر میل جنسی، میل غذا خوردن، عواطف و هیجانات خود مسلط هستند، جذابیت معنوی دارند. تاثیر روانی گذاشته و انرژی مثبت از وجودشان فوران می کند.

کسانی که غریزی و هوی هوسی هستند و مدام در پاسخ به امیال خود به سر می برند و نمی توانند خود را کنترل نمایند و خصوصا به زبان و نگاه خود مسلط نیستند، هیچ جذابیتی ندارند.

سلام
سایت جذابی و مثبتی دارید
امیدوارم همیشه اپش کنید
خوشحال میشم با هم تبادل لینک داشته باشیم

[پاسخ]

واقعا مطالب خوب و آموزنده ای می نویسید.
اینها دقیقا همون چیز هایی است که من سعی در رعایتشون دارم.
خیلی متشکر

[پاسخ]

سلام.خیلی مطلب خوبی گذاشته اید.به وبلاگ ما سر بزنید خوشحال می شیم.

[پاسخ]

با تشکر از مطالب جالبتون
من خیلی جذابم ودقیقا موارد بالا را رعایت میکنم.

[پاسخ]

Sajjad پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۳:۲۸ ق.ظ:

اعتماد به سقفت تو حلقم!

[پاسخ]

نگار پاسخ در تاريخ آبان ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۹:۴۳ ب.ظ:

اعتماد به عرش….

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۹ ب.ظ:

آفرین…..این نشون دهنده اعتماد به نفسه ……همه ی موارد بالا بدون اعتماد به نفس هیچه دوستان

[پاسخ]

سلام مطالب خوبن ولی من هر کاری می کنم نمی تونم رعایت کنم

[پاسخ]

نوید پاسخ در تاريخ اسفند ۱۲ام, ۱۳۸۹ ۱:۰۲ ق.ظ:

چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم

همه اعمال بیرونی ما بازتاب افکار و واکنش های درونی ماست

دو نقطه طلایی وجود ما(قلب و مغز) هستند که رنگ حقیقت می دهند به واقعیت های ما

هر چه میخواهیم را باید به زبان بیاوریم و هر روز و هر روز بدون دریغ هزاران بار آنرا تکرار کنیم و تمرین تا به حقیقت بپیوندد به یاد داشته باش چیزی که اکنون درون توست شخضیت توست. شخصیت تو واکنش در برابر اعمال بیرونیست از جانب دیگران

برای اینکه خودت را تغییر دهی به چیزهایی بیندیش که می خواهی و به یاد داشته باش

تمرین.تمرین.تمرین.تکرار.تکرار.تکرار

[پاسخ]

asma پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۹:۳۷ ب.ظ:

کاشکی اینا سرم میشد ولی نمیشه.همدردتم عزیزم.

[پاسخ]

مهران پاسخ در تاريخ بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۹:۱۵ ب.ظ:

همه با پول جذابند
اگه پول داشته باشی لوده بازیاتم بانمک میشن

[پاسخ]

سلام وب جالبی دارید خوشحال میشم به منم سربزنید

[پاسخ]

مطالبتان بسیار عالی است.

تشکر

[پاسخ]

مطلب خوب و جذابی بود. ممنون

[پاسخ]

حنیفه پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۸:۰۹ ب.ظ:

سلام سایت بسیار خوبی است من تازه به اون پیوستم.خیلی به این رهنمایی ها ض ضرورت داشتم تشکر میکنم

[پاسخ]

salam,man hamishe arum mikhandam be zaheramam miresam kam shukhi mikonam ,daghighan mese hamin nokat ba dustam miram birun behem mige to chera miay birun khodeto migiri ?!!!!!!!!!!!!be adam khosh nemigzzzzzzzare…..az maskhare baziam ziad khosham nemiad..dg nemidunam chikar konam?:(

[پاسخ]

م.پورعلی پاسخ در تاريخ آبان ۳۰ام, ۱۳۸۹ ۱۲:۴۲ ق.ظ:

سلام؛
گاهی اوقات ما یه طرفو محکم میگیریم، از اون طرف دیگه میفتیم پایین! هر جمعی، رفتارهای مخصوص خودشو می طلبه…

[پاسخ]

hamed پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۱:۴۳ ب.ظ:

javab soalt pishe mane

[پاسخ]

بسیار عالی بود ، آدم در عین خوندنش به صحیح بودنش پی میبره و از این تعجب میکنه که چرا تا حالا خودم متوجه نشده بودم چون واقعا تمامی اونها در زندگی و برخورد با افراد قابل لمس هستند.

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ:

اگر قرار بود خودتون متوجه بشید ، ک الان باید خودتون یه دروانشناس بودید ، لازم نیست همه ، همه چبز دو بدونن هر چیری علم خودش دو میطلبه هر چند ک خیلی ساده باشه

[پاسخ]

سلام مطالب خوب واموزنده ای بود من خیلی به این مطالب نیاز داشتم بی نهایت متشکرم

[پاسخ]

سلام.من تازه با سایتتون آشنا شدم.سایت مفیدو عالییی هستش.ممنون از مطالبتون،خسته نباشید.

[پاسخ]

سلام وبتون خیلی جالب بودمن خیلی احتیاج داشتم خوشحال می شم به وبلاگ منم سربزنید

[پاسخ]

سلام عالی بود به کاره من اومد

[پاسخ]

salam mamnoon az matalebetoon,faghat agar kasi ghodrate(eetemad be nafs) tamrin va ejraye in nokat ra nadashte bashad chi?!!

[پاسخ]

salam
ba tashakor matalebeton besiar jaleb bod omidvaram betonam azashon estefade konam

[پاسخ]

سلام به نکات عالی و کلیدی اشاره شد

[پاسخ]

از بابت مطالب ممنون

[پاسخ]

سایتتون مفیده .
بایه چیز مشکل دارم اونم اینه که: مثلا تو جمع اگه کسی بت تیکه ی ضایع انداخت که هدفش خراب کردن بود چطوری باید جوابشو داد که هم حفظ شخصیت کرده باشیم هم جواب طرفو داده باشیم.
ممنون میشم جواب بدید

[پاسخ]

M.H پاسخ در تاريخ مرداد ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ:

سلام ، لازم نیست خیلی به خودت فشار بیاری ، فقط بگو : برام مهم نیست ، شاید به نظرت اصلا کار ساز نباشه اما واقعا طرفت خیلی بهش بر میخوره و بیشتر تلاش میکنه که اعصابت رو خراب بکنه . امتحانش هزینه برات نداره

[پاسخ]

Jomleyi ke paydar arz kardan manam moshtage javabesh hastam age mishe javabe azizam bedin ta befahmim mer30 . dar zemn jalebe vali matalebe bishtari ham bezarid mamnon mishim mer30

[پاسخ]

سلام.وبلاگتون خیلی خوبه و استفاده کرده ام.راستش من اعتماد به نفس بالایی ندارم خیلی هم زود هیجان زده میشم و زود خنده ام میگیره حتی تو کلاس تو دانشگاه.نمیدونم چرا فک میکنم رفتارم خیلی عادیه و اگرهم کسی از من خوشش بیاد باید همینطوری منو بپسنده.چون اینطور شاد ترم.به علت صدای بدم ک تو بینی حرف میزنم البته کمی نه خیلی شدید نمیتونم با استاد یا افراد مهم هم صحبت بشم تا مطرح بشم.خواستگاری ندارم.زیبایی دارم چاق هم نیستم.یک دختر ک همه چیزیش عادیه.نبود خواستگار باعث ناراحتی من شده از دوستی با پسرم بیزارم.در تلاشم تا بتونم اطرافیانم رو ب خودم جذب کنم شاید یکی خوشش بیاد.همیشه توهم میزنم فک میکنم ک همه به من فک میکنند مثلا استاد یا پسرهای کلاس برای همین وقتی یک حرکت اشتباه میکنم کلی خودم رو سرزنش میکنم و ذهنم مشغول میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید منو

[پاسخ]

الی پاسخ در تاريخ دی ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۹:۰۷ ب.ظ:

زینب جان…همون طور ک گفتی یه دختر معمولی هستی…برای جزب دیگران بهتره یه ادم مهربون باسی یه ادمی ک همه براش مهمن و با شوخیاش میخواد ادما رو خوشحال کنه نه جذب…از دخترا هم شروع کن به همه سلام بده با همه خدافظی کن..وقتی یه دختر تو جمع دخترونه محبوب بشه یسرا هم میخوان باهاش گرم شن…صداتم تو دماغی باشه گور بابای بقیه تو اعتماد به نفستو ببر بالا تو یه دختری لازم نیست صدای حمیرا داشته باشی …خواستگارم میاد نترس بی شوهر نمیمونی…

[پاسخ]

unknown پاسخ در تاريخ شهریور ۴ام, ۱۳۹۵ ۲:۵۹ ق.ظ:

منم مشکل تو رو داشتم.همیشه با خودم می گفتم مهم اینه که من خودم باشم.البته درست هم هست.تو باید خودت باشی،اما اینو هم فراموش نکن که هر مکان و محفلی،یه سری رفتارای خاص خودشو می طلبه.مثلا توی محیط های اجتماعی مثل دانشگاه و سر کار،لازمه که یه جاهایی خودتو بگیری و به هر کسی رو ندی…رفتاری رو که دوست داری و اون صمیمیتتو با دوستات داشته باش نه با هر کسی.چون این جوری همه فکر می کنن که تو از نظر شخصیتی آدم سبکی هستی و این جوری طرفت نمیان…

[پاسخ]

ممنونم از مطلبتون
یک سوال اگه توی یک جمعی تا الان این موارد را رعایت نکرده باشم ولی از حالا به بعد بخوام فرد جذابی باشم باید چیکار کنم
تا اون جمع رفتار های قبلی من را فراموش کنند و من از نظر اون ها فرد جذابی به نظر بیام

[پاسخ]

unknown پاسخ در تاريخ شهریور ۴ام, ۱۳۹۵ ۳:۰۰ ق.ظ:

همین کارها که از این به بعد انجام بدین،خود به خود نظر بقیه عوض میشه…

[پاسخ]

بابا ایول ولی حالا این تن بمیره خودت اینجوری ؟؟؟خو نیستی فقط بلدی قود قود کنی واس مردم که اونا هم بهت بگن علی بود عالی بود ولی منو میگو عالی بود درسته ولی همه ی این کارا زاهرین و هر کاری بکنه انسان که خودشو عوض کنه اخر همون ادمیه که قبلن بوده…………………….

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۴ ۳:۴۹ ق.ظ:

همه چی بر میگرده به ذات آدم..

[پاسخ]

جالب بود من امتحان کردم خیلی خوب جواب میده.

[پاسخ]

به نظرم ادم میتونه به حفظ شخصیت خودش خودشو تغییر بده .یه اصل روانشناسی میگه اصل شخصیت انسان ثابته.

[پاسخ]

من اینا رو عمل میکنم مثل سکوت و دوستام به خاطره سکوت اصلا نمیان پیشم ومن نمیدونم چی کار کنم؟

[پاسخ]

واقن عالی بود دست شما درد نکنه

[پاسخ]

عالی
بدون نقص مثبت و عالی

[پاسخ]

سایت فوق العاده ای دارید.به شما تبریک میگویم.
مطالب سایتتان بسیار جذاب و باخردانه و بسیار آموزنده میباشد.
باتشکر
صدرا روشن ضمیر

[پاسخ]

سلام دوستان گلم!
تعریف از خود نباشه جذابم و همه هم کلاسی هام دوست دوست دارن با من صمیمی بشن!
اول از همه باید یاد بگیرید خودتون رو بگیرید البته نه تو همه جمع ها! سنگین و مغرور باشید و به هر حرفی نخندین و اگه بهتون بی احترامی شد با اخم به طرفتون نگاه کنید و چیزی نگید یا سکوت کنید و جواب ندید! در کل سکوت خیلی خوبه!
شوخی کردن رو به کل فراموش کنید حتی خیلی کم! و در جواب درخواست های مزخرف نه بگید و اگه گفتید سر حرفتون وایسید و اگر بگید نه و سر حرفتون (نه) نباشید سری بعد که گفتید نه کسی زیاد حرفتون رو جدی نمیگیره!
البته برای همه خودتون رو نگیرید و با دوستای صمیمی یا پسرخاله پسرعمو راحتو مهربون باشید!
مرتب و تمیز بودن فراموش نشه!
موفق باشید و جذاب lol

[پاسخ]

سلام.خواهش میکنم جواب من و بدید.

من یک پسرخاله دار باسیاست ش منوخیلی اذیت میکنه چکارکنم تا اون رو متوقف کنم
برای مثال:توی جمع من و خراب میکنه ولی همه اون رو دوست دارند.

[پاسخ]

negar پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۴ ۳:۳۳ ب.ظ:

اگر جوابش رو ندی کافیه.زل بزن توی چشماش اما چیزی نگو.همه متوجه میشن که اون ادم خودش مشکل داره و مشکل از شما نیست

[پاسخ]

سلام
مطلب عالی بود

[پاسخ]

محمد میتونی ضعف های پسرخالت رو پیدا کنی و زایش کنی بار ها تو جمع های مختلف! من یه پسرخاله دارام.. یه زمانی باهاش خوب رفتار نمی کردم و اون هم همش منو زایه میکرد تا اینکه یه مدت باهاش خوب شدم! الان همون پسرخالم منو بیشتر از خودش دوس داره

[پاسخ]

با سلام به همه دوستان عزیز
میخواستم بدونم چرا تو جمع دوستا همیشه اونی که از همه بدجنس تره محبوبتره سالهاست دارم به این موضو فک میکنم اما جوابی پیدا نمیکنم واسش.لطفا اگر نظری دارید بگید.

[پاسخ]

فاطمه پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۱:۱۸ ب.ظ:

محبوب پیش خدا یا پیش مردم؟

[پاسخ]

سلام وقت بخیر

خیلی جالب بود
من خوابگاهی هستم و با افراد متفاوت از قشرها و طبقات مختلف معاشرت دارم
من فکر میکنم ک که من حداقل بخشی از این مطالبی ک گفته شد دارم
اینک سعی میکنم به سر و وضعم برسم ..آهسته صحبت میکنم ..شوخیای زننده ندارم ولی یکم در قاطعیت سست هستم ،چون راضی بودن بقیه رو دوس دارم ولی بازهم قاطعییتم نسبیه

ولی احساس نمیکنم ک آدم جذابی نیستم …چون الان زمونه طوری شده ک اگه مدام خوش مشرب باشی و درحال شوخی باشی بیشتر مورد پسندی..چون هستن کسایی ک شاید خیلی تحویل نگیره بقیه رو ولی وقتی باهاشون حرف میزنه کلی شوخی و خنده همراهه
حداقل توی خوابگاه و فامیلای ما اینطوره
غیر اینه؟!

[پاسخ]

سلام به همه دوستان
در واقع تموم نکات بالا برای جذاب بودن لازمه ولی طوری ذکر شده که بعضیا جذاب بودنو یه کار سخت میدونن در حالی که جذاب بودن یه کار سادس فقط باید سعی کنیم تو هر کار تعادل داشته باشیم مثلا خندیدن، غرور، سکوت، … مثلا اگه خیلی بخندیم به قول قدیمیا لیمیم اگه زیاد سکوت کنیم میگن طرف افسردس زیاد غرور داشته باشی میگن حالا انگار از …. فیل افتاده و … بگذریم فقط تعادل تو تموم رفتار و کارامون جذابمون میکنن

[پاسخ]

درود به شما
مطالب نسبتن خوب بود
از نظرات دوستانی که تجربیات شخصیشون رو بیان کردن استفاده بیشتری بردم ، کاش جایی باشه که دوستان بیان در مورد اینطور مسائل بحث کنن و تجربیاتشون رو با بقیه به اشتراک بذارن

[پاسخ]

سلام دوستان؛ من همه ی اینارو رعایت میکنم و همیشه هم احساس میکنم ک واقعا جذابم. ببینین اول باید خودتون باور داشته باشین که جذاب و دلربا هستین. دوم اینکه باید سعی کنین خیلی جلف نباشین. هیچکس از لوس بازی بیش ازحد خوشش نمیاد. سوم اینکه هیچوقت خودتو‌نو به کسی تحمیل نکنین. وقتی کسی نمیخواد باهاتون باشه شماهم بیخیالش بشین. (بعدا خودش میاد سمتتون) چهارم اینکه اصلن نخندید. فقط تبسم کنید و وقتی باکسی حرف میزنین به چشماش زل
بزنین و بیش از حد شوخی نکنین و بی ادبی هم تعطیل!! پنجم سعی کنین باقاطعیت و اعتماد به نفس کامل حرف بزنین و راه برین یا بایستید… شیشم خودتونو دست کم نگیرید. یکم خودتن‌رو بگیرین و زیاد دم دست نباشین. جدی باشین و سرسنگین. لوس بازی درنیارید و خودتون باشین. هفتم اینکه طوری رفتار نکنین که باعث بشه همه ازتون فراری باشن. هشتم اینکه به همه روو ندین. مهربون و متعادل و جدی هم باشین. و نهم اینکه توو دار باشین و خودتون و احساستونو زیاد بروز ندین تا بقیه همیشه کنجکاوتون باشن. دهم اینکه خونسرد باشین و اصلن گله و شکایت نکنین سعی کنین به بقیه ارامش بدین… زیاد ارتباط برقرار کنید بعدشم غیر قابل دسترس بشید… بذارید دلتنگتون بشن… اینارو بکار بگیرید و جذاب بشید!!!! بازم اگه خواستین راهکارهای جدیدی هم در اختیارتون قرار میدم. بدرود

[پاسخ]

سامان پاسخ در تاريخ شهریور ۲ام, ۱۳۹۴ ۷:۲۷ ق.ظ:

سلام مطلب جالبی بود.
باعث شد بدونم خیلی ها که به ظاهر جذابن، خیلی هم اسکلن

[پاسخ]

Maryam پاسخ در تاريخ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۷ ب.ظ:

خب تو هیچی سرت نمیشه چرا میای اینارو میخونی و فک میکنی بقیه اسکلن. برو رو خودت کار کن

[پاسخ]

صادق پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۴ ۵:۰۷ ب.ظ:

مریم جان نظرت فوق العاده بود
میخاستم سوالامو ازت بپرسم
چه جوری میتونم باهات ارتباط داشته باشم
مدیر سایت لطفا اگر وب سایتی چیزی از مریم خانوم دارید برام ایمیل کنید
مرسی

[پاسخ]

Maryam پاسخ در تاريخ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۸ ب.ظ:

اگه سوالی داری بپرس هرچند این مطالب تقریبا مال یکساله پیشه ولی بازم میتونی بپرسی تازه تونستم سری ب اینجا بزنم با یه ایمیل جدید

[پاسخ]

نام شما… پاسخ در تاريخ بهمن ۳۰ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ:

سلام
درود بر شما، می دونی، من همه اینهارو ک گفتی قبول دارم. کنارش هم ب نظرم باید اعتماد به نفسمون رو ببریم بالا
و عامل دیگه ای هم که ذهنم می رسه ابن هست که منافع خودمون رو در هر کاری در اولویت قرار بدیم.

[پاسخ]

ت . ص پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ:

دمت گرم … دقیقا حالتای افراد جذاب اطرافم رو گفتی. ممنون از راهنماییت ..
راستی یه چیز دیگه هم هست اونم اینه که تو یه کاری (حالا هر چی !) حسابی وارد باشین طوری که شما رو به اون حرفه بشناسن …

[پاسخ]

بی نیازی باعث جذابیت میشه. مثلا اگر کاری بکنید امیال نفسانی براتون اون جذابیت قبل رو نداشته باشه و ازشون احساس بی نیازی کنید مطمئن باشید فرد جذابی میشوید.

[پاسخ]

با سلام ممنون مطالب بسیار چکیده و مختصر بودند و این برای خوانندگان مطلب بهترین حسن را دارد چون هم باعث عدم خستگی حاصل از مطالعه می شود هم باعث یادگیری میشود .در کل بسیار خوب بود ممنون فقط مثالات رایج در هر سر تیتر میتونه کمک شایانی به مخاطبان کنه

[پاسخ]

سلام رازجذابیت درداشتن قدرت هست وقدرت نیزانواعی داردمانندکاریزماتیک که دران شخص بخاطرظاهریافن بیان یابصورت الهی دارای قابلیتی است که دیگران ان راکمتردارن ونوع دیگرقدرت ثروت مادی ومعنوی یعنی ثروت علم بالا است قدرت انواع زیادی دارداین مثالهاراگفتم که بدونیدبایدچیزی دروجودتان ایجادکنیدکه دیگران کمتران رادارند.جذابیت بدون قدرت وجود ندارد

[پاسخ]

س منم با احمد موافقم ب نظرتون چرا: ی مثال : تو روز روشن سعی کنین سایتون رو بگیرید نمیشه چون جلوتر از شما در حرکته اما شما ب سایتون پشت کنین و برین اگه سرتون رو برگردونین میبینین داره دنبالتون میاد دخترا هم اینجورین البته بی احترامی نشه ۹۰در صدشون عقلشون کامل نیس ( قصد بی احترمی ندارم ،این جمله رو دوس دخترم گفت : دخترا از روی احساسات تصمیم میگیرن) امتحان کنین نتیجه میگیرین

[پاسخ]

سلام مطالبتون خیلی خوب بود فقط چند سوال
من معمولا سعی میکنم سکوت کنم تو جمع ها ولی بعضی ها میگن خودتو میگیری در صورتی ک اینطور نیست.علتش چیه؟
بعداین که من رفیف فابریک دوست دارم ک همه جا باهم باشیم
یکی دارم ولی اخلاقامون ب هم نمیخورن و خیلی سعی کردیم نشده مثلا چند راهکار بگید ک بتونم از کسی ک خوشم میاد صمیمی شم

و آخر اینکه کتاب خوب معرفی کنید ک در مورد جذب باشه طوری ک بشه با همه صمیمی شد ولی فک نکنن بهشون محتاجیم!
ممنون

[پاسخ]

سلام
از خواندن مطالبتان لذت بردم.
باتشکر

[پاسخ]

سلام مرسی از مطالب خوبتون و نظر دوستان که نهایت استفاده رو بردم
من ادم جذابی هستم تعریف از خود نباشه ولی همین چند وقت پیش به یکی که خیلی دوستش دارم که قبلا زیاد بهش رو نمیدادم رو دادم بعد حالا دماغش رفته بالا جواب سلامم ب زور میده
همیشه سعی کنید به کسی حتی اگر خیلی هم دوستش داشته باشین رو ندین متعادل رفتار کنید البته بستگی به شخص مقابل هم داره که چه جور برخورد می کنه همیشه سعی کنید زیاد به کسی رو ندید
یا علی

[پاسخ]

سلام
من هم این مشکل رو دارم بخصوص از وقتی رفتم دانشگاه.کلا آدم درون گرایی هستم ولی با هر کی بیاد سمتم خوب برخورد میکنم ولی متاسفانه احساس میکنم همه یه جورایی فقط ازم سواستفاده میکنن و رفتاراشون نشون میده فقط وقتایی که سوالای در سی دارن یا کلا کار اجرایی یا پروژه ای باشه میان سمتم از رفتارای اونایی هم که بیشتر با همیم معلومه اصلا با من بهشون خوش نمیگذره و کلا تو مسائل دیگه یه جورایی کنار گذاشته میشم و کسی به نظرم اهمیت نمیده.البته یه سری ها هم هستن که خیلی واضحه فک میکنن من خودم رو میگیرم و هرکاری هم میکنم این جوری به نظر نرسه بازم یه سر ه بهم متلک میندازن.سر کلاسم همیشه یه جوریم که انتظار استادا و بچه ها رو میبرم بالا ولی بعدا نمیتونم از پس انتظاراشون برام به خصوص این موضوع با همه استادام اذیتم میکنه.با وجود اینکه درسم خیلی خوبه ولی به خاطر روابط عمومی ضعیفم اعتماد به نفسم پایینه.وقتی میبینم یه سری از بچه ها که واقعا از نظر درسی هیچی نیستن اما خیلی راحت قاب استادو میدزدن و اعتمادشو جلب میکنن ولی من نمیتونم واقعا ناراحت میشم.

[پاسخ]

بنظر من اینا هم
ه قابل تغیر هستش درسته ذات آدما تغییر نمیکنه ولی خیلی از این رفتارارو ما از روی عادت انجام میدیمخیلیا امثه ماها بودن ولی زیاد رفتن تو جمع های شلوغ اگه اشتباهی هم بنظرخودشون بوده درسش کردن

[پاسخ]

سلام به نظر من خوب بود قبلا اصلا بین دوستام جذابیتی نداشتم منو تو هیچ از جلسه هاشون نمی ذاشتن ولی الان همه جا توی مدرسه اسمم در رفته

[پاسخ]

مطالب بسیار عالی بود.تشکر میکنم از مطالب خوبتون

[پاسخ]

سلام خدمتتون ممنون از این سایت مثبت ان شا الله که کاینات گوش به فرمانتون باشه

[پاسخ]

دمت گرم مدیر
بی تردید میگم سایتت فوق العادس
سپاس

[پاسخ]

سلام من می خواهم جلوی پدر مادرم جذاب باشم تا ازمن راضی باشند لطفا پاسخ سوالم را به ایمیلم ارسال کنید

Aliasadi.aa626@gmail.com

[پاسخ]

سلام مرسی از اطلاعاتی ک در اختیارم گذاشتید
از همین امروز همه انها را بکار میگیرم
انشالا ک ماثر واقع شوند

[پاسخ]

یک راه بهتون توصیه میکنم که همیشه جذاب باشید در هر محیطی که هستید اونم اینه که غرور داشته باشید و همیشه سرتون رو بالا بگیرید و یه عده دوست داشته باشید و به بقیه هیچ محلی نزارید و اصن آدم حسابشون نکنید و همیشه با غرور و اعتماد به نفس به بقیه نگاه کنید

[پاسخ]

یه نفر پاسخ در تاريخ مرداد ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ق.ظ:

درسته
من اینجوری نیستم
اما بعضی وقتا که همچین می شم جواب می ده

[پاسخ]

سلام . ممنونم از مطالبی که گذاشتید انشاءاللّه همین کار را خواهم کرد تا جذاب شوم برای شما هم آرزوی خوشبختی میکنم ✍saeedbalouch02

[پاسخ]

مطالب خوبی بود ولی بنظر من ترتبیب فامیلی ومحیط که زندگی میکنیم نیز جمعی از شخصیت سازی ما میباشد انتخاب دوستان خوب ومودب باعث حفظ شخصت و ارتقآ اخلاقی میشوند.
تشکر از رهنمائی های عارفانه تان……

[پاسخ]

سلام.همیشه سعی کنید متناسب با طرف مقابلتون رفتار کنید..اما سعی کنید در شروع روابط جدی باشید و سعی کنید طوری رفتار کنید که در ابتدا فردی منطقی و قابل اعتماد و جوانمرد باشید.مگه میشه بگیم همیشه ادم یه طوری باشه؟شوخی نکنییم و یا جدی باشیم؟خب اینجور ادما هم مریض میشن..سعی کنید قبل از هر عملی فکر کنید که مناسب هست چه کاری لازمه انجام داد…مهربانی و خوش اخلاقی حتی بدترین ادما رو جذب میکنه وحتی ادمایی که خودشون رو میگرن میان طرفتون و اگه نیان اما دلشون میخواد بیاد….کلا خودتون باشید…

[پاسخ]

سلام دوستان، مطالبی خوب و آ موزنده توی این سایت است
اما من یه مشکل دارم همین روزها یه سری گرفتار یاس و نمیدی شده‌ام به هیچ چه علاقه ندارم و انگیزه بری درس خواندن هم نیست امتحان فاینل درپیش داریم ولی هیچ آ مادگی ندارم.میشه از نظر تون بهرهمند سازید متشکرم

[پاسخ]

سلام مطالب عالی و آموزنده بود.و چقدر خوب میشد اگه اراده ما اونقد بالا بود که میتونستیم همه این نکات رو رعایت کنیم .اینجوری هم شخصیت قابل تعریفی داریم و هم اجتماع سالمی…هر کسی میدونه اینجوری ادم محبوب تریه ولی قبول کنین شرایط متفاوته ممکنه یه جایی سکوت کردن نشانه خوبی باشه اما گاهی سکوت ممکنه به ضررت تموم بشه.متاسفانه اکثرا فکر میکنن اونی که بیشتر حرف میزنه و توی جمع مطلب ارائه میکنه از همه بیشتر میدونه پس بیشتر جذب میشه.واسه همه دوستان آرزوی شادی میکنم

[پاسخ]

من دو تا ویژگی رو با هم دارم هم شوخ طبعم هم اینکه در برابر پسرا جوری حرف میزنم و رفتار میکنم که طرف روش نمیشه بهم بگه تو, حالا نمیدونم شخصیت با مزه رو بیشتر بروز بدم یا سر سنگینو یا اگه قراره با هم باشن چجوری رفتار کنم که به وقت شل و ول به نظر نرسم, و فکر میکنین کدوم یکی جذاب تره?.

[پاسخ]

مطالب آموزنده ای بود مرسی با خوندن این مطالب جذابیت و شیک بودنم دو برابر شد

[پاسخ]

سلام واقعا خیلی تعصیر گذاره بسیار جالب خیلی خوشم امد

[پاسخ]

واقعا تاثیرگذاره و محترمانه تشکرمرسی

[پاسخ]

سلام من آدمی هستم که همیشه سعی می کنم تمیز و مرتب باشم و شیک لباس بپوشم و همینطور به همه احترام میزارم و اون ها رو می خندونم اما با این در دانشگاه هم من کسی هستم که همیشه درس اش خوب بوده اما در جمع دوستان دوستانم من رو به سخره میگیرند و حرف هایی می زنند که من اصلا اونجوری نیستم مثلا می گند که تو خیلی بد لباس می پوشی تو خنگی!یا به من می گن که تو خیلی چاقی در عوضی که وزن من با وزن همه شون یکی هست البته این حرف ها رو بیشتر دوست صمیمی ام به من میگه که من رو خیلی ناراحت می کنه میدونید چیه؟اون ها واقعیت رو نمی گند مثلا در جمع ما کسایی هستند که اصلا خوش اندام نیستن و خیلی هم از من چاق تر اند هما هرگز به اون ها چیزی گفته نمیشه و فقط به من این حرف ها رو نسبت می دهند و تقریبا یه جور حالت دستوری وحشتناک دارند مثلا به من می گند زود باش برو آب بیار یا یه چیز دیگه مثلا دوست صمیمی ام میگه من اصلا با تو حال نمی کنم اما من همه ی این حرکات اشون رو تحمل می کنم و هیچی نمی گم بعد هم که میگم باور نمی کنن و میگن تو خیلی بی جنبه ای اما اگر یکی به خودشون اون حرف ها رو بزنه می خوان قورت اش بدن حالا من باید چکار کنم به نظر شما اشکال من چیه؟چرا با اینکه همه چیز ام از اون ها بهتره (خود شیفتگی نباشه )اما با هم نمی تونم در مقابل اشون بمون و راحت زندگی کنم؟لطفا کمکم کنید خیلی مهمه برام خواهش می کنم.

[پاسخ]

s پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۵ ۹:۱۰ ب.ظ:

سلام من هم این طوری بودم ولی سعی کن ارزش خودتو بدونی نه اینکه خودشیفته یا مغرور باشی ولی با کسی که بهت احترام نمی ذاره زیلدی گرم نگیر و به کسی که بهت دستور میده همون موقع جوایشو حتی اگه شده با شوخی بده ک بعدا تو دلت نمونه نزار کسی بهت بی احترامی کنه

[پاسخ]

سلام
من خیلی از موارد بالا رو رعایت نکردم و واقعآ حس کردم که بهم توجهی نمیشه

[پاسخ]

سلام من فک میکنم حرفام واس هیچکس مهم نیس و کسی بهم توجه نمیکنه دقیقا نمیدونم ئ چجور باید رفتار کنم

[پاسخ]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

وبسایت

چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم
چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.