چگونه خط چشم ساده بکشیم

خواص دارویی و گیاهی

چگونه خط چشم ساده بکشیم
چگونه خط چشم ساده بکشیم

خط چشم تکنیکی است ماهرانه زمانی که می خواهید بالای خط داخل چشم را خط کشیده طوری که مژه ها ضخیم تر و مشخص تر نشان داده شوند. علی رغم اینکه این تکنیک می تواند به دلیل اینکه بالا و داخل چشم کشیده می شود پیچیده و سخت به نظر بیاید اما کاملا ساده بوده و سبب توجه قابل ملاحظه ای می شود. نا گفته نماند که شما می توانید خودتان خط چشم خود را بسازید برای این کار می توانید مقاله چگونه با استفاده از زغال فعال شده خط چشم بسازیم؟ را مطالعه کنید.

قسمت یک از دو:چشم هایتان برای خط چشم آماده کنید

۱- دست هایتان را بشویید

هر زمان که می خواهید به صورت تان دست بزنید (بویژه چشم و نواحی آن) دست هایتان را بشویید. دست ها می توانند آلودگی و چربی را به پوست تان انتقال دهند و چشم های شما به شدت نسبت به عفونت ها و خراش ها حساس هستند.

چگونه خط چشم ساده بکشیم

۲- خط چشم خود را انتخاب کنید

از آنجا که برای یک خط چشم می بایستی دور کره چشم را خط بکشید مطمئن باشید خط چشمی که انتخاب می کنید ضد آب است.

خط چشم کشیدن با مداد چشم آسان تر است. اما شما می توانید از خط چشم های ژله ای و یا کرمی استفاده کنید. خط چشم ها می توانند هر رنگی داشته باشند اما برای طبیعی به نظر رسیدن سعی کنید از خط چشمی که با مژه شما هماهنگ باشد استفاده کنید(قهوه ای، قهوه ای روشن، سیاه).

از خط چشم های مایع برای خط کشیدن خودداری کنید. خط چشم ها به سرعت خشک نمی شود میتواند داخل کره چشم تراوش کند و سبب سوزش و یا خراش و درد شود.

۳- مداد خود را تیز کنید

خط داخل چشم شما نسبت به سایر قسمت ها به آلودگی ها حساس تر است برای حذف کردن باکتری ها از روی ابزار آرایشی خود مداد چشم خود را همیشه قبل از هر استفاده تراشیده و تیز کنید. همچنین استفاده از مداد تیز برای انجام این کار ظریف و تیز راحت تر است.

۴- پلک بالای خود را بالا نگه دارید

چانه خود را بالا برده تا سرتان کمی به عقب خم شود و به جلو نگاه کنید وقتی که مژه هایتان به استخوان ابرو برخورد کرد با یک برس آرایش خشک به آرامی مژه ها را به طرف بالا فشار داده و آن ها را روی استخوان ابرو فشار و نگه دارید. حالا می توانید به پایین نگاه کرده و خط داخلی بالای چشم را ببینید.

قسمت دو از دو:از مداد چشم استفاده کنید

۱- خط داخلی بالای چشم را مداد چشم بکشید

با گذاشتن مداد چشم تان به صورت عمودی در گوشه خارجی خط بالای چشم شروع کنید. خط های داخلی چشم دارای لبه مرطوب نزدیک مژه های شما هستند که وقتی پلک می زنید با هم در تماس قرار می گیرند. خط داخلی بالای چشم را با مداد چشم خط بکشید و رو به جلو بروید این کار را دو یا سه بار بسته به اینکه چقدر می خواهید رنگ آن پر رنگ باشد، انجام دهید و روی چشم دیگر هم این کار را تکرار کنید.

۲- فضای بین مژه ها را پر کنید

ممکن است برای اینکار نیز از خط چشم شبیه همان و یا از سایه چشم با همان رنگ استفاده کنید. اگر از خط چشم استفاده می کنید به آرامی فضای بین مژه های خود را سایه بزنید. اگر از سایه چشم استفاده می کنید آن را روی پایه ی مژه ها بکشید.

۳- مژه های پایینی خود را نیز پر رنگ کنید (اختیاری)

اگر می خواهید که ظاهرتان را کمی بیشتر تغییر دهید به آرامی خط چشم را تا نزدیک مژه های پایینی بکشید. اغلب افراد آن را درست زیر خط چشم پایینی می کشند نه دقیقا رو و داخل آن. بدانید که خط چشم تیره روی پلک پایین می تواند باعث شود چشم هایتان کوچک تر به نظر بیاید.

۴- مژه هایتان را فر کنید (اختیاری)

اگر دوست دارید، از یک مژه فر کن برای فر کردن مژه هایتان استفاده کنید. مژه فر کن را باز کنید مژه ها را در قسمت باز شده مژه فر کن قرار دهید. به آرامی مژه فر کن را ببندید. اطمینان حاصل کنید که نوار پلاستیکی مژه فر کن درست روی پایه مژه هایتان است. با یک حالت و ریتم ضربانی به آرامی مژه فر کن را فشار دهید. به این ترتیب هر دو مژه هایتان را فر کنید.

رسانه دکتر سلامت

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟

نام

آدرس ایمیل


Current [email protected] *


Leave this field empty

آیا عمل گونه گذاری خطرناک است؟ گونه گذاری چه عوارضی دارد؟ هدف از عمل گونه گذاری افزایش حجم گونه ها…

گفته می شود که روغن های گیاهی جایگزینی برای حالت دادن به موها، مرطوب کردن پوست، مقابله با آکنه و…

شما ممکن است فکر کنید که ترک خوردن لب ها حالتی است که تنها در فصل زمستان اتفاق می افتد….

فیلر پوست به کاهش خطوط چهره کمک می کند و حجم و پر بودن را به چهره باز می گرداند. از…
خانه

موبایل

کشیدن خط چشم یکی از ترفندهای مهم در آرایش چشم است

 

چگونه خط چشم ساده بکشیم

کشیدن خط چشم یکی از ترفندهای مهم در آرایش چشم است. اگر شما هم جزو افراد مبتدی هستید به راحتی با دستور زیر 3 مدل خط چشم پرطرفدار را بکشید.من هم خط چشم را مثل خیلی از شما دوست دارم. عاشق دقت و ظرافت بکار رفته در کشیدن خط چشم گربه‌ای با استفاده از خط چشم مایع هستم. عاشق چشمان شهلا و خماری که یک خط چشم می‌تواند ایجاد کند. خط چشم پشت پلک‌ها و طرحی که ایجاد می‌کند را دوست دارم.اگر نگاهی به کمد لوازم آرایشم بیندازید ۱۹ خط چشم متفاوت پیدا می‌کنید، از مشکی و قهوه‌ای گرفته تا سفید و طوسی. حتی خط چشم‌هایی دارم که زیاد هم استفاده نمی‌شود (صورتی جیغ! قرمز! فیروزه ای! نقره‌ای براق!) و در جعبه‌ی بزرگی در کشو نگه داری می‌کنم.اما برای کسی که در امر آرایش مبتدی است یا تازه شروع کرده، یادگیری کشیدن خط چشم ممکن است نا امید کننده به نظر برسد. آیا فقط پلک بالای خود را خط چشم می‌کشید؟ یا پلک پایین را هم می‌کشید؟ خط چشم نامرئی چیست و چگونه کشیده می‌شود؟ وقتی می‌خواهید خط چشم گربه‌ای بکشید از نوارچسب یا خط کش هم استفاده می‌کنید یا با دست خالی، خط چشم می‌کشید؟ از خط چشم مایع استفاده می‌کنید یا کرمی؟ پودری یا مدادی؟ از چه قلم‌مویی استفاده می‌کنید؟ آیا درست خط چشم کشیده‌اید؟ خط چشمتان زیبا به نظر می‌رسد؟ چطور همه‌ی این‌ها را بفهمیم؟اگر تازه شروع به کشیدن خط چشم کرده‌اید، فقط به یک محصول نیاز دارید. و آن یک خط چشم مدادی نرم و ضد آب است که کار با آن هم بسیار ساده است. ئتا قبل از اینکه در کشیدن خط چشم ماهر نشدید، به سراغ محصولات ساده‌تر بروید. یک خط چشم مدادی نرم و مشکی خوش رنگ به چند طریق قابل استفاده است. در اینجا به سه روش محبوب و پرطرفدار اشاره می‌کنیم.آموزش خط چشم نامرئی بین مژه‌ها

خط چشم نامرئی بین مژه‌ها

 

این نوع خط چشم، زمانی ایجاد می‌شود که شما به آرامی خطی بین مژه‌های خود ایجاد کرده تا آنها پرتر نشان داده شوند. در این حالت به نظر می‌رسد که شما زیاد خط چشم نزده‌اید و اینطور برداشت می‌شود که به صورت طبیعی مژه‌های مشکی و پری دارید.مداد خود را تیز کرده و به دقت خطی مابین مژه‌های پلک بالایی بکشید. سعی کنید هر فاصله یا فضای خالی که می‌بینید را پر کنید. (لطفا مراقب چشمهایتان باشید و به چشم‌ها فشار نیاورید). اینکار ممکن است چند دقیقه‌ای طول بکشد و ممکن است شما با خودتان بگویید: «ارزشش رو داره؟»اما اعتماد داشته باشید. هرچه بیشتر تمرین کنید، اینکار را سریع‌تر انجام خواهید داد. و مژه‌هایتان مثل بچه گربه‌های کارتون‌ها، پر و مشکی به نظر خواهد رسید.خط چشم نامرئی داخل چشم

خط چشم نامرئی داخل چشم

 

این نوع خط چشم، به کشیدن خط روی لبه‌ی پلک‌ها گفته می‌شود. Waterline به فاصله‌ی بین چشم و مژه‌ها می‌گویند. این نوع خط چشم نیز مانند قبلی، مژه‌هایتان را پرتر و باشکوه تر نشان خواهد داد؛ انگار که با ردیفی از مژه‌های اضافه به دنیا آمده اید!با این نوع خط چشم، و زدن کمی ریمل و خطی روی پلک بالایی، چشمان عمیق‌تر و نافذتری خواهید داشت. بی آنکه دیگران دقیقا چرایش را بدانند! اما ما می‌دانیم: کشیدن خط چشم بین پلک‌ها! این تکنیکی بود که زمان زیادی برد تا حاضر به انجامش شوم. من نمی‌توانستم حاضر به استفاده از مواد آرایشی در این نقطه از چشم‌هایم شوم؛ اما حالا تمام مدت این کار را انجام می‌دهم.با انگشت اشاره به آرامی‌پلک بالایی خود را به سمت ابروها بالا بکشید. حالا می‌توانید خط صورتی رنگ صافی را در قسمت پایینی پلک خود (درست پایین مژه‌ها) ببینید. این همان جایی است که باید مداد را بکشیم. مداد را به آرامی‌در این ناحیه بکشید.نگاه کنید که مداد چقدر این قسمت را رنگی می‌کند و سپس دوباره مداد را در فضاهای خالی باقی مانده بکشید. اگر مایل باشید می‌توانید قبل از زدن ریمل، خط پلک پایینی خود را نیز مانند پلک بالا مداد بزنید. بفرمایید! چشمان رویایی با چند حرکت ساده‌ی مداد.خط چشم گربه‌ای

خط چشم گربه‌ای

 

لبه‌ی بیرونی پلک خود را به آرامی بکشید. این کار به خاطر این است که کشیدن مداد روی پوست شل کار سختی است و خط بی نقصی که می‌خواهیم را به ما نمی‌دهد. ما به دنبال یک خط صاف هستیم بدون شکستگی.بسیار خب. با مداد تراشیده و نوک تیز خود (بسیار مهم است که مدادهایتان را تراشیده نگه دارید) از گوشه‌ی داخلی چشم شروع کرده و یک خط صاف، زیبا و تاجایی که می‌توانید نزدیک به خط مژه‌ها بکشید و تا جایی که مژه‌ها تمام می‌شوند، ادامه دهید.حالا برای کشیدن خط چشم گربه‌ای معروف با خط چشم مدادی، جایی را که می‌خواهید خط چشم تا آنجا امتداد یابد را با یک نقطه علامت بزنید. (اگر اولین بار است که خط چشم گربه‌ای می‌کشید زیاد جوگیر نشوید و نقطه را فقط کمی‌بالاتر از چشم بزنید.) حالا خط چشمی‌را که کشیده بودید به نقطه‌ی علامت گذاری شده متصل کنید و کمی آن را در انتها تیز کنید.به یاد داشته باشید: یادگیری خط چشم گربه‌ای کمی زمان می‌برد. از به همراه داشتن گوش پاک کن مرطوب و پاک کننده‌ی آرایشی برای اصلاح خطاهای احتمالی هم اصلا خجالت نکشید. منبع: سیمرغ 


زیبایی خود را دوچندان کنید

باز نشر مطالب بیتوته تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید.

آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی

آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان

مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی
و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

چگونه خط چشم ساده بکشیم

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

آموزش خط چشم, خط چشم کشیدن, آموزش کشیدن خط چشم, طریقه کشیدن خط چشم, آموزش خط چشم ساده, آموزش خط چشم دخترانه, خط چشم گربه ای, آموزش زدن خط چشم, طرز خط چشم کشیدن, روش خط چشم کشیدن, لاینر زدن, خط چشم باریک, طرز صحیح خط چشم کشیدن, چه جوری خط چش بکشیمخط چشمکشیدن خط چشمآموزش خط چشم کشیدناموزش خط چشمخط چشم سادهطرز کشیدن خط چشماموزش کشیدن خط چشممدل خط چشماموزش کشیدن خط چشم سادهخط چشم كشيدنخط چشم دخترانه جدیدخط چشم دخترانهاموزش كشيدن خط چشمآرایش خط چشمفیشن چشماموزش خط چشم کشیدنطریقه خط چشم کشیدنروش کشیدن خط چشمنحوه خط چشم کشیدنزدن خط چشمطرز كشيدن خط چشمخط چشم ساده دخترانهنحوه کشیدن خط چشمخط چشم ماژیکیارایش خط چشمآموزش کشیدن خط چشم تصویریتاتو خط چشمفیشن دخترانهارایش چشمنحوه کشیدن خط چشم دخترانهکشیدن خط چشم نصفهارایش ساده صورت دخترانهآموزش آرایش دخترانهكشيدن خط چشمخت چشمچگونه خط چشم بکشیمخط چشم زدناموزش کشیدن خط چشم دخترانهآموزش کشیدن خط چشم مایعآموزش خط لبکشیدن خط چشم تصویریانواع خط چشمخط چشم برای چشمهای ریزکشیدن خط چشم سادهچگونه خط چشم زیبا بکشیمطرز تهيه خط چشمفيشن رويخط چشم کشیدن تصویریآموزش آرایش ساده چشمآرايش چشمآموزش کشیدن خط چشم دخترانهچگونه خط چشم بکشیم با تصویرآرایش چشم ریز مشکیفيشن چشمانواع خط چشم کشیدناموزش خط جشمروش کشیدن خط چشم سادهفیشن صورتفیشن چشم دخترانهمدل خط چشم کشیدنفیشن ساده دخترانهآرایش ساده صورتچگونه خط چشم دخترانه بکشیمخط چشم برای صورت کشیدهآموزش خط کشیدن چشمآموزش کشیدن خط چشم دخترونهآموزش آرایش چشم تصویریطریقه زدن خط چشمیاد گرفتن آرایشاموزش زن خط چشمآموزش آرایش صورتاموزش تصویری امبرهطرز زدن خط چشم

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird geladen…

Wird verarbeitet…

Playlists werden geladen…

Copyright (c) 2006-2017 persianv.com All Rights Reserved

© کلیه حقوق متعلق به سایت پرشین وی می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .

چگونه خط چشم ساده بکشیم
چگونه خط چشم ساده بکشیم
9

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.