چگونه سروش دوباره نصب کنیم

خواص دارویی و گیاهی

چگونه سروش دوباره نصب کنیم
چگونه سروش دوباره نصب کنیم


العالم-فضای مجازی

برای دانلود نسخه‌ی اندروید، میتوانید برنامه‌ی کافه‌بازار را روی گوشی خود باز کنید و کلمه‌ی “سروش” را جستجو کنید. سپس در نتایج نمایش داده شده، پیام‌رسان سروش را انتخاب کنید تا دانلود آغاز شود. همچنین میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود پیام‌رسان سروش از کافه‌بازار

سروش از فروشگاه Google Play Store هم قابل دانلود است.

چگونه سروش دوباره نصب کنیم

لینک دانلود پیام‌رسان سروش از Google Play Store

برای دانلود نسخه‌ی iOS برای گوشی‌های آیفون و آیپد، می توانید آن را از سایت سروش نصب کنید

وقتی سروش را دانلود کردید، درست مثل همه‌ی اپلیکیشن‌های دیگر، روی گزینه‌ی “نصب” یا Install را انتخاب کنید تا مراحل نصب این اپلیکیشن روی گوشی شما آغاز شود.

پس از نصب، وارد این اپلیکیشن شوید. در اولین صفحه، لازم است زبان مورد نظر خود را از میان زبان‌های موجود انتخاب کنید و سپس گزینه‌ی شبیه به فلش را از پایین سمت راست صفحه انتخاب کنید.

دوباره صفحاتی نمایش داده میشوند که در آن‌ها کمی راجع‌به این اپلیکیشن توضیح داده شده و قابلیت‌ها و امکانات آن شرح داده شده است. برای عبور از این صفحه‌ها لازم است همان گزینه‌ی پایین سمت راست صفحه را انتخاب کنید.

وقتی دوبار این کار را انجام دادید و این ۲‌صفحه را رد کردید، وارد صفحه‌ای خواهید شد که در آن نوشته شده: برای ثبت نام در سروش شما باید قوانین و را مطالعه کنید. قوانین و شرایط و قوانین حریم خصوصی.

روی هر کدام از این واژه‌های قوانین و شرایط و همچنین قوانین حریم خصوصی که کلیک کنید، قوانینِ مربوطه به شما نمایش داده میشوند، اگر قوانین را خواندید و با آن‌ها موافق بودید، تیکِ مقابل گزینه‌ی “من قوانین را خوانده و موافق هستم” را تیک بزنید و از پایین صفحه گزینه‌ی “انجام شد” را انتخاب کنید.

در صفحه‌ی بعد، نام کشورتان را از لیست کشورهای موجود انتخاب کنید و سپس در کادر شماره تلفن، شماره همراه خود را وارد کنید و گزینه‌ی “تیک” در گوشه‌ی بالای صفحه را انتخاب کنید.

اکنون لازم است کمی صبر کنید تا کد فعال‌سازی به شما SMS شود. وقتی کد برای شما اس‌ام‌اس شد، آن را در کادر مربوطه وارد کنید و گزینه‌ی “تیک” را در گوشه بالای صفحه انتخاب کنید. ولی اگر پس از گذشت حدود ۱ دقیقه، کدِ شما SMS نشد و به دستتان نرسید، میتوانید روی گزینه‌ی شبیه به گوشی تلفن کلیک کنید تا با شما تماس گرفته شود و کد به صورت صوتی برای شما خوانده شود. سپس این کد را در کادر مربوطه وارد کنید.

مرحله‌ی بعد باید نام، تصویر و اطلاعات اکانت خود را وارد کنید. برای قرار دادن عکس روی اکانت، گزینه‌ی شبیه به دوربین را انتخاب کنید و سپس گزینه‌ی گالری را انتخاب کنید تا از میان عکس‌های موجود در گوشیتان، یکی را به عنوان عکس پروفایل قرار دهید. اگر هم میخواهید همین الان از خودتان عکس بگیرید، میتوانید گزینه‌ی دوربین را انتخاب کنید و در همین لحظه از خودتان عکس بگیرید و به عنوان عکس پروفایل قرار دهید.

در قسمت نام هم نام خود را وارد میکنید و در قسمت “اوضاع احوال” هم در صورتی که تمایل دارید، شرح مختصری از اوضاع و احوال کنونیتان مینویسید، منظور از اوضاع احوال در اینجا، همان Status است.

پس از وارد کردن اطلاعات خود، گزینه‌ی شبیه به تیک را از گوشه بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید تا اطلاعات شما ذخیره شود.

در صفحه‌ی اصلیِ پیام‌رسان سروش، گزینه‌ی “کاربران” را انتخاب کنید تا لیست دوستان و اشنایان شما که “سروش” را روی گوشی خود نصب دارند، نمایش داده شود. اکنون روی هر کدام از این دوستان یا آشنایان که تمایل داشتید کلیک کنید تا اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود.

اکنون اگر میخواهید به این فرد پیام بفرستید و چت کنید، گزینه‌ی شبیه به پیام را که در مرکز صفحه، سمت راست قرار دارد را انتخاب کنید تا وارد صفحه‌ی چت با شخص مورد نظر شوید.

اگر هم میخواهید به این فرد زنگ بزنید و با استفاده از سروش، مکالمه‌ی رایگان برقرار کنید، گزینه شبیه به گوشی تلفن را از گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید.

با توجه به اینکه اپلیکیشن سروش در بسیاری از جنبه‌ها به اپلیکیشن تلگرام شباهت دارد، احتمالا به راحتی میتوانید روش کار کردن با آن را پیدا کنید. یکی از این کار‌کرد‌ها، ارسال فایل، عکس و فیلم است که دقیقا مشابه اپلیکیشن تلگرام است. برای این کار، کافیست در صفحه‌ی چت با شخص مورد نظر، گزینه‌ی شبیه به سنجاق را از پایین صفحه انتخاب کنید و از میان گزینه‌های موقعیت، فایل، فیلم، عکس و گالری، یکی را انتخاب کنید. سپس فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید و کمی صبر کنید تا ارسال شود.

برای ارسال شکلک در سروش، کافیست وقتی در صحفه‌ی چت با شخص مورد نظر هستید، گزینه‌ی شبیه به شکلک در پایین سمت چپ صفحه را انتخاب کنید و شکلک مورد نظر را انتخاب و ارسال کنید.

برای ارسال استیکر، وقتی وارد قسمت شکلک‌ها شدید، گزینه‌ی “شبیه” به دایره را از میانِ گزینه‌های نمایش داده شده در بالای کادر انتخاب کنید؛ این قسمت، قسمت استیکرهای پیام‌رسان سروش است. اگر از قبل استیکری دانلود نکرده باشید، این قسمت خالی است و باید گزینه‌ی “برو به فروشگاه استیکر” را انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه، وارد فروشگاه استیکر سروش خواهید شد. در این صفحه ۳ گزینه با نام‌های جدید، برتر و دسته‌بندی مشاهده خواهید کرد. دقیقا از نام این گزینه‌ها مشخص است که چه کارکردی دارند. برای مشاهده‌ی استیکر‌های جدید، گزینه “جدید” و برای مشاهده‌ی استیکرهای برتر، گزینه “برتر” را انتخاب کنید.

اکنون کافیست پک استیکر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا اطلاعات ان برای شما نمایش داده شود. در صفحه‌ای که باز میشود، گزینه‌ی قرمز رنگ در سمت راست صفحه را انتخاب کنید تا دانلود آغاز شود.

کمی صبر کنید تا دانلود به پایان برسد. وقتی دانلود تمام شد، از این پس استیکر شما در قسمت استیکر‌های “سروش” برای شما نمایش داده میشود و میتوانید از این استیکرها در چت‌های خود استفاده کنید.

برای این کار، ابتدا روی گزینه‌ی منو در گوشه‌ی بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید و گزینه “گروه گفتگو جدید” را انتخاب کنید. سپس لازم است نام گروه و “شعار گروه!” را نیز پر کنید و در صورت تمایل، اگر دوست دارید برای گروه خود عکس قرار دهید گزینه‌ی شبیه به دوربین را انتخاب کنید یک عکس را به عنوان عکس گروه انتخاب کنید. در نهایت گزینه “تیک” را از گوشه بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید.

حالا لازم است افرادی که تمایل دارید عضو گروه شوند را انتخاب کنید. افراد مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه‌ی تیک را از گوشه بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید تا این افراد به گروه اضافه شوند.

برای شروع، منو برنامه که در گوشه بالا سمت چپ صفحه قرار دارد را انتخاب کنید و گزینه “کانال جدید” را انتخاب کنید.چگونه سروش دوباره نصب کنیم

اکنون فیلد‌های “نام کانال” و “توضیحات” را پر کنید. در صورت تمایل هم میتوانید با انتخاب گزینه‌ی شبیه به دوربین، برای کانال خود عکس بگذارید.

در مرحله‌ی بعد، باید برای کانال خود یک لینک مشخص کنید و همانطور که میبینید، این لینک به این صورت خواهد بود: www.sapp.ir/chejoori که در اینجا ما نام کانال خود را chejoori انتخاب کردیم و شما هم نام کانال خود را هر چیزی که قرار دهید، به همین صورت، و در ادامه‌ی آدرس ww.sapp.ir خواهد آمد و میتوانید این لینک را برای دوستان و آشنایتان ارسال کنید.

اگر تمایل دارید فرد جدیدی را وارد لیست مخاطبین پیام‌رسانِ سروش کنید، برای شروع لازم است در صفحه‌ی اصلیِ سروش، گزینه‌ی “کاربران” را انتخاب کنید. سپس در صفحه‌ی بعد، گزینه‌ی شبیه به شکلک آدمک را از گوشه پایین صفحه انتخاب کنید و نام و شماره‌ی شخص مورد نظر خود را وارد کنید.

در صفحه ی اصلی پیام‌رسان سروش، روی گزینه‌ی کاربران کلیک کنید و از میان مخاطبانی که نمایش داده میشود، مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید.

حالا در صفحه‌ی این مشخصات این مخاطب قرار دارید، باید گزینه‌ی شبیه به ۳‌نقطه را در گوشه بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید و سپس گزینه‌ی “مسدود‌سازی” را انتخاب کنید تا فرد مورد نظر را مسدود یا به اصطلاح، بلاک کنید.

وقتی در صفحه‌ی اصلی پیام‌رسانِ سروش هستید، گزینه‌ی منو در گوشه بالا سمت چپ صفحه را انتخاب کنید و سپس گزینه‌ی “تنظیمات” را انتخاب کنید. حالا گزینه‌ی “حریم خصوصی” را انتخاب کنید و در صفحه‌ی بعد، روی “کاربران مسدود شده” کلیک کنید. اکنون میتوانید افرادی که بلاک کرده‌اید را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن‌ها را از این حالت خارج کنید و آن‌بلاک کنید.

در صفحه‌ی اصلی پیام‌رسان سروش روی گزینه‌ی منو کلیک کنید و گزینه “ارسال پیام گروهی” را انتخاب کنید.

حالا لیست مخاطبین شما نمایش داده میشود و میتوانید هر چند‌تا از آن‌ها را که تمایل دارید، انتخاب کنید و در نهایت گزینه‌ی تایید را از بالا سمت راست صفحه انتخاب کنید. اکنون صفحه‌ی چتی برای شما باز میشود که هر پیامی در آن ارسال کنید، به صورت همزمان به همه‌ی مخاطبینی که هنگام ایجاد این چت گروهی انتخاب کردید، ارسال میشود.

در صفحه‌ی اصلی، گزینه‌ی منو را از گوشه بالا سمت چپ صفحه انتخاب کنید و وارد “تنظیمات” شوید. حالا گزینه “دانلود خودکار فایل” را انتخاب کنید.

اکنون با دو گزینه با نام‌ها “وقتی از اینترنت موبایل استفاده می‌کنی” و “وقتی از وایفای استفاده می‌کنی” روبرو خواهید شد. هر کدام از این موارد را که انتخاب کنید، پنجره‌ای برای شما باز میشود که ۴‌گزینه برای انتخاب کردن دارد. در صورتی که این گزینه‌ها را انتخاب کنید (کنار آن‌ها را تیک بزنید)، این نوع از فایل‌ها از این پس بدون اینکه لازم باشد شما تایید کنید، روی گوشی شما دریافت میشوند. ولی اگر تیک کنار آن‌ها را بردارید، دیگر هیچ فایلی به صورت خودکار و بدون اجازه‌ی شما دانلود نمیشود و تنها در صورتی که شما تایید کنید، دانلود فایل، عکس یا ویدیوی مورد نظر آغاز خواهد شد.

توجه کنید که در صورتی که تنظیمات این قسمت را به درستی انجام ندهید، ممکن است حجم اینترنت شما خیلی زود‌تر به پایان برسد.

ابتدا وارد قسمت “تنظیمات” و سپس پیام‌ها شوید.

در اینجا گزینه‌ای با نام “ذخیره عکس‌ها و فیلم‌ها در گالری” مشاهده خواهید کرد. اگر این گزینه را فعال کنید، همه‌ی عکس‌ها و فیلم‌هایی که در سروش دریافت میکنید، در گالری گوشی شما هم ذخیره میشوند.

ابتدا وارد قسمت “تنظیمات” و سپس وارد “تغییر پس‌زمینه” شوید. اکنون با انتخاب گزینه‌ی مناسب، میتوانید برای پس‌زمینه‌ی چت‌ها در سروش، رنگ یا تصویر دلخواه را قرار دهید و در نهایت گزینه‌ی تایید در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید.

Publisher – به روزترین آموزش کامپیوتر و گوشی

این روزها بازار پیام رسان سروش گرم شده و خیلی از کاربران به سمت این پیام رسان ایرانی می روند چرا که خبر فیلتر شدن تلگرام برای همیشه ، در گوشه و کنار شنیده می شود. همان طور که می دانید پیام رسان سروش در نسخه های مختلف اندروید و ویندوز و iOS و لینوکس و مک در دسترس است. شما می توانید نسخه های اندروید و ویندوز و iOS پیام رسان سروش را از این لینک دانلود کنید.

بنده نسخه دسکتاپ سروش را قبلا دانلود کرده بودم منتهی قابلیت هایش نسبت به نسخه های گوشی کمتر بود لذا استفاده چندانی نمی شد از آن کرد تا اینکه امروز وقتی برنامه را باز کردم با پیامی به این مضمون روبرو شدم ؛ اینکه نسخه دسکتاپ سروش شما قدیمی است و من هم روی آپدیت زدم.

ببینید: اینترنت رایگان پیام رسان سروش تا آخر امسال

بعد از آن از برنامه سروش خارج شدم اما هنگامی که خواستم دومرتبه وارد شوم بعد از نوشتن شماره موبایل با پیام “خطای داخلی 315” روبرو شدم که هنوز هم نتوانستم وارد این پیام رسان بشوم.چگونه سروش دوباره نصب کنیم

اما نکته ی اصلی اینجاست که بعد از این جریان در سیستم مشکلاتی پیش آمد. ویندوز سیستم بنده، ویندوز 10 است که در نوار وظیفه همانطور که دیده اید آیکون هایی وجود دارد مانند آیکون فایل اکسپلورر و اینترنت اکسپلورر …که الان شکل آیکون ها تغییر کرده مانند چیزی که در تصویر ملاحظه می کنید.

و وقتی هم که روی آن ها کلیک می کنم با پیام “Can’t open this item” روبرو می شوم . در زیر آن می گوید “It might have been moved, renamed, or deleted. Do you want to remove this item?” یعنی ممکن است منتقل یا ری نیم یا حذف شده باشد و از شما می پرسد آیا می خواهید این مورد را حذف کنید؟

ببینید: آموزش تصویری ساخت کانال در پیام رسان سروش

از طرفی وقتی مرورگر را باز کردم دیدم به طور کامل پاکسازی شده یعنی پسوردها و نشانک ها و بوک مارک هایی که ذخیره کرده بود تمام حذف شدند واقعا خیلی ناراحت کننده است.

حالا شاید مشکلات دیگری هم باشد که بعدا مشخص شود.

چون بعد از آپدیت پیام رسان سروش با این مشکلات روبرو شدم لذا بیشترین احتمال را می دهم که به خاطر سروش باشد اما ممکن هم هست جریان چیز دیگری باشد که هنوز مشخص نیست. بنابراین اگر مشکل از پیام رسان سروش است باید هر چه سریعتر بخش فنی به این مشکل نسخه دسکتاپ رسیدگی کنند.

برای برگرداندن آیکون ها می توانید مثلا فایل اکسپلورر را باز کرده و از نوار وظیفه روی آیکون آن زده و گزینه Pin to taskbar را انتخاب کنید و همچنین اینترنت اکسپلورر و می توانید ویندوز 10 را هم آپدیت کنید.

برای رفع خطای داخلی 315 نسخه ویندوز سروش و اینکه بتوانید بار دیگر به برنامه وارد شوید آن را یک بار از روی سیستم حذف کرده و دوباره نصب کنید.

آموزش روش انتقال کانال تلگرام به سروش

بهترین پیام رسان ایرانی و داخلی به انتخاب کاربران

آموزش افزودن مخاطب در سروش

آموزش تصویری دیلیت اکانت سروش

به نام خدا
سلام
من سروش را در فدورا 28 نصب كردم و بعد از اجرا شماره همراه را وارد كردم و با پيام خطاي 315 مواجه شدم.
قطعا مشكل از سروش است.
البته اين پيام رسان مشكلات ديگري هم دارد از جمله اينكه وقتي در كانال مي خواهم مطالب را مطالعه كنم يهو به پيام هاي قبلي مثلا 30-40 پيام قبل پرش مي كند يا لرزش پيام دارد.
به بخش فني اطلاع دادم ولي تاحالا كه حل نشده است

متأسفانه طراحان این اپلیکیشن حتی توان کپی کردن از پیام رسان نلگرام را هم نداشتند این پیام رسان بسیار کند است مشکلات استیکرها که بماند در نسخه جدید که آپدیت مکنیم و نسخه17 است دیگه پیامهای مخاطب رو نمیبینید یعنی پیام شما ارسال میشه و پلسخ مخاطب در نسخه دسک تاپ نمیاد و مجبوری در نسخه موبایل جواب رو ببینی خب اگر بخوام با موبایل کار کنم دیگه نسخه دسک تاپ رو میخوام چیکار
ضمن اینکه هیچ گروهی تمایل به فعالیت در سروش نداره به خاطر نواقص و محیط کودکانه اش

سلام.خطای 310 یعنی چه؟سروش من ورن 16 می باشد

الان من دوماهه برام کد نمیاد هروز امتحان میکنم.فاتحه خوندن تمام.

سروش رو تو لب تاب هم نصب کردم میزنه خطای۳۱۵
باید چکار کرد؟؟؟

توضیخ داده شد که باید حذف و دوباره نصب کنید

من سروش رو نصب میکنم کد بهم نمیده.
باید چکار کنم
ممنون

گاهی خیلی با تاخیر کد می دهد شاید باید بیشتر صبر کنید و گاهی هم به خاطر اختلال شاید مشکل پیدا کند

برای من هم مشکل برقراری ارتباط می زنه لعنت بر این برنامه ناقص که اعصاب آدم رو بهم می ریزه مگه چقدر عمر می کنیم که نصفش رو پای این پیام رسان ناقص درپیت صرف کنیم باید تلگرام رو رفع فیلتر کنن وقتی جنم ساخت یه برنامه درست و حسابی رو ندارن

سلام برنامه رو نصب کردم ولی کد نمیده باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام رو گوشیه من نصب شد بدون مشکل اما بعد پاکش کردم الان هیچ نسخه ایش نصب نمیش اندروید گوشیم ۴۴۴ با با یه کاریو که انجام میدین درست انجام بدین وگرنه بعد اینکه نت رایگانش تموم بش کاربراش پر میکشن ها

با سلام وقتی سروش را نصب می کنم آیکونهای دسکتاب به همی می ریزه اگه کسی علتش را می دونه بگه منونم

با سلام، من هم تا بحال هیچ مشکل جدی تو ویندوز و سیستمم نداشتم تاالان.. این اولین بار بوده یک نرم افزار تااین حد تونستکارای من و بهم بریزه.. تعجبم که هیچ اعتراض جدی نسبت به این برنامه مخرب نشده. هر چند مخالفتی با نظام ندارم خداشاهده. و این حرفا هم جنبه سیاسی نداره. واقعیت رو باید گفت دیگه. اولش هم خوشحال بودم که پیامرسان ایرانی ساخته شده ولی واقعا در شأن این نام و نشان نبود.تشکر. موفق باشین.

وقتی شماره ی خودمو وارد میکنم عدم برقراری ارتباط میزنه

یه مشت عقب افتاده نشستن تجزیهتحلیلکردن کهپیام رسان درست کنن 7 تا پیام رسان درست کردن هیچ کدومشون به تلگرام نرسید اخرشم دیدن کاربر ندارنتلگرامو فیلتر کردن چون درامدی واسشو ننداشت پول ملتو میخورن پول نفتو خوردن یعنی منتواین 22 سال عمرم ایرانو یه دزد حسود فضول دیدم

یکی از مشکلاتش هم اینه که می نویسه عدم برقراری ارتباط اینقدر باید منتظر بمونی و هر چند لحظه یه بار دکمه ورود رو بزنید بلکه نوبتت بشه

منم همین مشکل رو برخوردم
تازه جدیدا سروش دسکتاپم یه طرفه شده
دریافت داره اما ارسال نداره!!!!!

در صورتی که برنامه شبیه ساز اندروید که سروش روی اون هم نصب کردم، ارسال و دریافت انجام می شه
کسی راهنمایی نداره؟

سلام
بنده کارشناس آی تی شرکت بیمه هستم
این مشکل درحین آپدیت ویندوز پیش میاد و ربطی به سروش نداره
اغلب در ری استارت بعدی که آپدیت کامل میشه؛ مشکل حل میشه

نه اینطور نیست…ویندوز آپدیت نکردم ولی مشکل داره

واسه منم بعد نصب مخرب سروش این مشکل پیش اومد.
نصب نکنین معلوم نیست پشت صحنه چه خبره.

سلام ، من هم دقیقا همین مشکل برایم پیش آمده ، وقتی که روی آیکنهای نوار ها taskbar کلیک می کنم با پیام “Can’t open this item” روبرو می شوم . در زیر آن می گوید “It might have been moved, renamed, or deleted. Do you want to remove this item?” یعنی ممکن است منتقل یا ری نیم یا حذف شده باشد و از شما می پرسد آیا می خواهید این مورد را حذف کنید؟ ولی دوباره سروش حذف و دوباره نصب کردم و در نسخه جدید توی کانال فیلم را تا بخشی دانلود می کند و دوباره صفر می شود .

https://soroush-app.ir/#دریافت

چگونه سروش دوباره نصب کنیم

سلام ممنوم از راهنمایی تون مشکل خطای 315 رو نداد و فعال شد . سریع هم پیامک فعال سازیش اومد. سپاسگزارم

سلام. من از این لینک(سایت سروش) الان دانلود کردم
نصب که شد بعدش خطا315 نداد.

سلام. منم این سروش لعنتی رو آپدیت کردم همین مشکلها پیش اومد مجبور شدم ویندوز عوض کنم
مطمئنم مشکل بخاطر همین آپدیت سروش بود

من نیز در ویندوز 7 نیز مشکلاتی مشابه و حتی بیشتر تجربه کردم.

سلام برای منم پیش اومد و خیلی چیزام پاک شد نمیدونم علتش چیه تازه نسخه دکستاپ سروش بنده نیز اصلا بالا نمیاد یعنی نصب کردم ولی کد فعال سازیش نمیاد متاسفانه.

برای منم پیش اومد منتهی ویندوز 10 رو آپدیت کردم

جدیدترین ها

کاهش قیمت ارز و طلا خبر شیرین منابع خبری

3 مرحله ایی که قبل از دانلود آپدیت ورژن 1809 ویندوز 10 باید…

بررسی بازی فیفا fifa 19 و آشنایی با ویژگی های جدید آن

نمایش صفحه گوشی روی کامپیوتر و لپ تاپ با کابل و بدون کابل با…

آموزش های کاربردی

3 مرحله ایی که قبل از دانلود آپدیت ورژن 1809 ویندوز 10 باید انجام داد

نمایش صفحه گوشی روی کامپیوتر و لپ تاپ با کابل و بدون کابل با نرم افزار


انتقال فایل از کامپیوتر به بلواستکس 3

اخبار

ریل می 2 پرو با صفحه نمایش 6 اینچ و رم 8 گیگ و گوشی ارزان Realme C1 معرفی شدند

گلکسی جی 4 پلاس و گلکسی جی 6 پلاس با صفحه نمایش 6 اینچی رونمایی شدند

گلکسی A7 با 3 دوربین پشت با کیفیت 24 مگاپیکسل و صفحه نمایش 6 اینچ

زد تی ای نوبیا Z18 با اسنپدراگون 845 و رم 8 گیگ و دوربین 24 با قیمت…

ساخت آنلاین آیکون

 

پربازدیدترین ها

روش دانلود و نصب برنامه روبیکا برای اندروید و آیفون به همراه…

مشکل پیام رسان سروش در نسخه جدید دسکتاپ

دانلود بازی فورتنایت Fortnite Battle Royale از سایت رسمی…

تفاوت ریست فکتوری با فلش به زبان ساده

اخبار

کاهش قیمت ارز و طلا خبر شیرین منابع خبری

آپدیت الگوریتم گوگل ایمیج در 24 سپتامبر 2018

ریل می 2 پرو با صفحه نمایش 6 اینچ و رم 8 گیگ و گوشی ارزان…

دو ویژگی جدید واتساپ دارک مود Dark mode و ریپلی Swipe To…

دانلود بازی فیفا 2019 بعد از خرید از اورجین Origin


تفاوت بارکد Bar Code با کیو آر کد QR Code چیست

آموزش حذف تبلیغات سایت ها و هر آنچه که بخواهید

8 نرم فزار جدید کامپیوتر که ارزش تجربه را دارند (29 / 2 / 97)

روش حذف و رفع مشکلات مرورگر مایکروسافت اج در ویندوز 10

Welcome, Login to your account.

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

مدیر پیام‌رسان سروش از انتشار نسخه جدید این پیام‌رسان با خدمات باکیفیت‌تر برای کاربران خبر داد.

سیدمیثم سیدصالحی با اشاره به عملیات بروزرسانی گسترده در زیرساخت های پیام‌رسان سروش، اظهار کرد: با توجه به استقبال گسترده کاربران در سال جدید و نزدیک شدن به  مرز پنج میلیون کاربر، به منظور ارائه سرویس با کیفیت به کاربران، بروزرسانی گسترده در سرورهای سروش ضروری بود.

مدیر پیام‌رسان سروش افزود: با توجه به پایان عملیات بروزرسانی، کاربران جدید می‌توانند بدون اختلال از سرویسهای سروش استفاده کنند؛ البته همراهان قدیمی ما، برای استفاده بدون اختلال لازم است نسخه جدید را نصب کنند.

وی با اشاره به پنج میلیونی شدن خانواده سروش، خاطر نشان کرد: با توجه به شبکه گسترده اعضای سروش‌، کاربران جدید با ورود به این پیام‌رسان تعداد قابل توجهی از مخاطبین و دوستان خود را در سروش پیدا می‌کنند.

سیدصالحی ابراز کرد: با تلاش شبانه‌روزی تیم فنی سروش نسخه‌های جدید این پیام‌رسان در پلت‌فرم های اندروید، iOS و دسکتاپ آماده و منتشر شده است.چگونه سروش دوباره نصب کنیم

وی از کاربران قدیمی این پیام‌رسان خواست تا برای استفاده باکیفیت از سرویس های سروش، نسخه‌های قدیمی خود را حذف و با مراجعه به وب‌سایت سروش به نشانی https://sapp.ir نسخه جدید را دانلود و نصب کنند.

به گزارش تسنیم، توجه داشته باشید با حذف نسخه قبلی و نصب نسخه جدید هیچ اطلاعاتی از اکانت شما حذف نخواهد شد و پس از نصب به تمامی اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت.

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

ما را دنبال کنید.

به نظر می‌رسد که شما در بین صفحات گم شده اید، ما به شما کمک می کنیم تا از اینجا به بیرون بروید.

۲۹ دیدگاه

ارسال شده توسط: م. معصوم‌پور

08 تیر 97 ساعت 09:35

برخی کاربران اعلام کرده‌اند دیگر خبری از اینترنت رایگان پیام رسان سروش نیست و در ازای استفاده از این پیام رسان داخلی، از حجم اینترنتشان کم شده است. مدیرعامل سروش نیز این موضوع را تلویحا تایید کرد.

پیام رسان سروش به عنوان یکی از پر سر و صداترین و پر حاشیه‌ترین اپلیکیشن‌های داخلی شناخته می‌شود. یکی از اقداماتی که مدیران این پیام رسان برای جذب کاربر انجام دادند این بود که کاربران می‌توانند با اینترنت رایگان از این اپلیکیشن استفاده کنند و اپراتورهای موبایل نیز رایگان بودن سرویس اینترنت برای استفاده از پیام رسان سروش را تایید کرده بودند.چگونه سروش دوباره نصب کنیم

اما به تازگی برخی کاربران پیام رسان سروش اعلام کرده‌اند که در ازای استفاده از این پیام رسان بومی، از حجم بسته اینترنتشان کم شده و یا در صورت استفاده از اینترنت آزاد، هزینه استفاده از پیام رسان در صورت‌حسابشان لحاظ شده و یا از مبلغ شارژشان کسر شده است. کاربران می‌گویند از چند روز پیش، استفاده از پیام رسان سروش بر روی موبایل دیگر رایگان نیست و مانند سایر پیام رسان های داخلی با تعرفه اینترنت یک سوم محاسبه می‌شود.

سید میثم سید صالحی، مدیرعامل سروش در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد حذف اینترنت رایگان پیام رسان سروش گفت این موضوع ساز و کاری دارد که اکنون در این لحظه نمی‌توانم آن را توضیح بدهم. در واقع سیدصالحی این موضوع را رد نکرده و گفته فعلا توضیح بیشتری نمی‌تواند بدهد. وی پیش از این نیز در واکنش به کنایه کاربران به رایگان بودن استفاده از اینترنت در سروش اظهار کرده بود که وام 5 میلیارد تومانی را برای پهنای باند رایگان به اپراتورها پرداخت کردیم و بحث ما دریافت خدمات رایگان یا مالکیت نیست.

گفتنی است، طبق مصوبه شورای عالی فضای مجازی، تعرفه پایه اینترنت برای پیام رسان های داخلی معادل یک سوم تعرفه اینترنت عادی محاسبه می‌شود و در حال حاضر این رویه برای تمامی پیام رسان‌های بومی در حال اجرا است.

برچسب ها : پیام رسان سروش پیام رسان های داخلی تعرفه اینترنت

امتیاز

منم بعد از تموم شدن بسته اینترنتم فهمیدم دیگه رایگان نیست!!

همه بخورین بد بختا هی زدین سروش گفتین عالیه بخورین تلگرام سگش شرف داره حداقل برا جذب افراد نمیاد نت رایگان بزاره برا مصرفش

مدیر اینو تایید کن اگه سر حالت قفل گزاشتی پیامارو

عیب نداره…
تاجایی ک رایگان بود استفاده کردیم
حالام ک نیست دلیت اکانت میکنیم.
این دیگه مثله اون آبو برق مجانی نمیشه جواب بده .

اقای اندیشمند متفکر مصطفی خان خواهشا در مورد اون قضیه اب و برق مجانی یه ذره مطالعه کن بعد بیا در فشانی کن

این که دیگه رایگان نیست درسته. اما حدود دو هفته است که اینطور شده. نه به قول اون کاربر از 23 فروردین. خودم صدتا فیلم تو سروش دان کردم بدون یک ریال پرداخت پول. چون رایگان بود. اما الان دیگه اونطور نیست.
در جواب اون شخص هم که گفت اب و برق مجانی. فقط کافیه یکم مطالعه کنی و تاریخ بخونی تا متوجه بشی اب و برق مجانی اول انقلاب اصل قضیش چی بوده.
التماس تفکر

بجای سروش بیاید تو روبیکا

هرچیییییی ما گفتیم که دوستااان جریان این همون جریان آبو برق مجانی اول انقلابه ، کو گوش شنوا؟!”!” خوشحالم که بهش رسیدین

بابا این ها هم شورشو در آوردن میگن اینترنت غربی میگن
تکنولوژی غربی تلگرام غربی و فلان چیز غربی عزیز من این راهش نیست که اول استفاده کنی بعد فحش هم بدی اگه عرضه داری یه پیامرسان داخلی بساز به دست خودت که مثل تلگرام جهانی بشه من خودم و رفیقام ممبرت میشیم 🤣🤣😂😂👎👎

من خودم زنگ زدم تپراتور همراه ا ل گفت فقط ۱۵ روز رایگان بود از سازمان نظارت خواستن که از ۲۳ فردردین از رایگانی درآید و آقای صالحی هم به مردم اطلاع دهد کع متاسفانه اصلا اطلاع رسانی نشد

خوردین ؟؟؟
اونایی که رفتن سروش الان قیافشون دیدنیه

چی هست اصلا این سروش که میگن

بابا دسخوش تو دیگه کی هستی

افتخار میکنم با وجود همه سختیا و فیلترا و قط شدن های تلگرام ولی بازم سمت این نرفتم

هیچ کس نرفته به زو.دی هم بلاک چین میشیم
تلگرام بدون فیلتر میشه

من سروش نصب کردم هرکاری کرذدم دلیت نشد پاکش کردم به شما توصیه میکنم سمتش نرید خیلی افتضاحهچگونه سروش دوباره نصب کنیم

معلومه دیگه کفگیرشون خورده ته دیگ

عالیه من خیلی خوش حالم که الان پنجاه میلیون نفر تو سروش هستن . اینستاگرام و اینترنت غربی باید فیلتر بشه این خواسته نود و نه درصد ملت ایرانه

سعید حشمتی ببند دهنتو

خوشحال نباش چونکه این اعداد دورغه
و اگر مرد بودی هر دفعه اسمتو عوض نمیکردی.
توکه مخالف غربی از اینترنت چرا استفاده میکنی؟
مگر تجهیزات دکل و اینترنت همشون مال ایران؟
پس اینترنت چرا استفاده میکنی؟
ادم احمق. سرتا پای تو از ادعای پوچ تشکیل شده

ینی آدم احمق تر از تو ندیدم با انواع اقسام اسما میای همین چرتو پرتا رو میگی حد اقل ایمیلتو عوض کن نفهمیمی تویی

چرا چرت میگی 5 هزار نفرم بزور توشه

داداچ درصدتو اشتباه در آوردی برو یه دور دیگه از اول محاسبه کن

آره مطمئن باش به 2 میلیون هم نمیرسه هخخخخ، فازت چیه

اصلا بعید نیست که پیام رسان سروش 50 میلیون عضو داشته باشه
منتها 49.5 میلیون از اون 50 میلیون عضو فیک هستن یا به زور عضو شدن

اوکی بهش میگم 😐

توصیه میکنم فقط از طرف خودت حرف بزنی

دست به هر کاری میزنن برای اینکه چهار نفر رو بیارن سمت سروش
اینترنت شخمی رایگان بخوره تو سرشون

داره میگه اونم برداشتن خخخ
ینی قشنگ معلوم بود فقط یه طوطعه س بر ضد تلگرام که خوشبختانه جواب نداد

اره دیکگه چرا تلگرام طلایی فیلتر نیست چون جاسوسی مردمو میکنن به راحتی از توش

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

نام *

ایمیل *

دیدگاه document.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “b1f0eefb0a05f9fe441c1783b7a7d485” );document.getElementById(“97454e5fde”).setAttribute( “id”, “comment” );

چگونه سروش دوباره نصب کنیم
چگونه سروش دوباره نصب کنیم
10

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.